האם הכדורגל הישראלי משנה כיוון? " מהפך 2006 "?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏23/12/05.

1. Spanish Weapon Member

בנתיים לבייב לא רכש וצ'רנוי גם כן
    הכל עדיין בגדר ספקולציות.
    אבל במידה ואכן המיליארדרים ייכנסו לתמונת הכדורגל הישראלי , אני רואה פה "רוסיה 2"
    5-6 קבוצות ברוסיה עם ספונסרים/בעלים שמזרימים סכומים בלתי נתפסים ומביאים כשרונות דרום אמריקאיים שכל אירופה רודפת אחריהם והולכים אחרי הכסף וגם התוצאות באות בהתאם.

2. א.גבר Member

הכדורגל הישראלי היה פעם....חוויה אחת גדולה....היה כיף אדיר לשבת על הספה ולצפות במשחקים, כי הם אף-פעם לא היו צפויים....הפועל חיפה בזמנו ניצחה את מכבי חיפה איפשהו שם באיזור שנת 98'....כשמכבי הייתה במקום השני, אם אני לא טועה והפועל אני לא זוכר איזה מקום הייתה אבל הרבה אחרי השני....
    והפועל ניצחו את מכבי משהו כמו 0-3.מאז הליגה הלכה והתדרדרה...קבוצות גדולות החלו להפסיד לקבוצות חלשות והקבוצות החלשות מול קבוצות חלשות אחרות הביאו תוצאות תיקו....והליגה התבלבלה ונהייה שיעמום ואי-הצלחה.

הליגה השתפרה-קבוצות חלשות פחות כמו : אשדוד ובני יהודה פיתחו מוטיבציה ורצון לעלות גם כן
    והיו להן לא מעט ניצחונות יפים.
    עוד משהו בולט בליגה מפותחת ויפה זה אפקט ההפתעה:נצרת ניצחה את מכבי ת"א 1-2 למי זוכר, קבוצה חלשה, כביכול...(אמורה להיות) מנצחת כ-א-י-ל-ו קבוצה מלמעלה.
    מכבי חיפה תפסה תאוצה...הפועל ת"א רצה אחריה, בית"ר גם כן ממהרת לפסגה..

והקבוצות החלשות-חלשות !! (לפעמים). כמו שצריך לדעתי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx (ההיגיון עובד נכון).

לסיכום : לדעתי - הליגה מעולה כעת והלוואי שתמשיך ככה...כל משחק ~כיף~. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. EL Capitan Member

אם לבייב יקנה את הפועל וצ'רנוי את מכבי (אני מאמין שלוני אומר 70 מליון כדי לסחוט כמה שיותר על קובצה שהיא כרגע כלום מלבד מסורת וארון תארים מפואר), זאת בהחלט תהיה שנת מפנה בכדורגל שלנו. צריך רק לקוות, שלא יגבילו את תקרת השכר (באיזה ליגה של כדורגל מגבילים את תקרת השכר? אם זה יהיה, אז זה יהיה רק אצלנו).

4. dubidub Member

אני מאוד רוצה שירחיבו בחזרה את הליגה ל 16 קבוצות כמו שהיה בעבר, זה מוסיף המון מתח ודרמה וגם קבוצות מהפריפריה ישתתפו במשחק הזה. איזה בושה וכלימה לשלמה שרף שכל פעם משנה את דעתו. ב 98 הוא אמר שהכדורגל בישראל יתפתח רק אם יצמצמו את הליגה אחרי זה הוא אמר את ההיפך ושוב פעם את ההיפך. הליצן הזה מעביר את הזמן ע"י אמירות שכל פעם משרתות את האינטרס שלו. היה הכי כיף לשבת בשבתות ולשמוע "שירים ושערים" על גולים בבית שאן ובבאר שבע וכו'. חייבים לחזור ל 16 קבוצות עם 2 סיבובים. לגבי העידן החדש עם כל הגיאדמקים החדשים - רק הזמן יוכיח.

5. Shinder_Gattuso Member

שום מהפך ושם בטיח

האוליגרכים שאולי יבואו לפה ירצו תוצאות מיידיות
    הם ינסו להביא שחקנים עם שם גדול...כאלה שיבואו למלא את החשבון שלהם לפני הפנסיה
    ובסוף ינחתו לך פה שחקנים כמו ג'רום לרואה (האמת, לא ידעתי מי זה עד עכשיו..ותודו שגם אתם!) שאני לא בטוח שהם יותר טובים למשל מדירסאו או אנסומבו

בכל אופן מה שאני רוצה להגיד זה שהמליונים שאולי יגיעו לפה לא יישנו הרבה מכיוון שלא תהיה שום השקעה רצינית בנוער ובמתקנים.
    ברגע שהאוליגרכים יעזבו (והם יעזבו...אין להם מה לחפש בביצה הזאת), הכל יחזור לקדמותו.

אני לא פוסל פה ושם כמה הפתעות קטנות באירופה...גם בלעדיהם היו לנו כאלה (מכבי ת''א, מכבי פ''ת)
    ולגבי הנבחרת...נאדה. איך בדיוק הנבחרת יכולה להתקדם כשה''אופנה''תהיה להשקיע בזרים ולא בנוער?

6. dubidub Member

מסכים איתך ב 100%

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לנבחרת יכול להיות שאתה צודק..גם בקשר לנוער סביר להניח שאתה צודק למרות שאני מקווה
    שכולנו נטעה בזה והם ישקיעו גם בנוער..
    בקשר ללרואה..הבנאדם קפטן של קבוצה מקום 2 בליגה הצרפתית..אפשר להתווכח על אם הוא מתאים
    או לא,אם הוא יסתגל או לא..אבל אם אתה לא מכיר אותו זה לא אומר שהוא לא טוב..
    עוד פעם..קפטן של קבוצה מקום שני בליגה הצרפתית ויש לו קריירה שאם היה לשחקן ישראלי
    כזאת קריירה הוא היה ברקו-ביץ' או רביבו..

8. Shinder_Gattuso Member

אני באמת לא מכיר את לרואה

אבל כולם דיברו שיבואו לפה שמות מפוצצים
    ובינתיים ג'רום לרואה עם כל הכבוד לו הוא כולה שחקן דרג שני בשלהי הקריירה באירופה...

לא חושב שזה מה שיקדם אותנו

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם ניפחו בלון מאוד גדול..אתה לא באמת חושב שנדבד טרזגה או מאלדיני יבואו לפה...
    אבל סך הכל שאר השחקנים הם שחקני נבחרת[חוץ מלראוה שהוא שחקן טוב וכולם מתלהבים ממנו]

ודרך אגב שאר השחקנים חוץ מלרואה הם שחקנים שהגיל שלהם מקסימום הוא 27 אז זה בטח לא
    שחקנים לפנסייה..

10. א.גבר Member

מאיפה את יודע שלא משקיעים בנוער ?? אתה לא יודע מה הם עושים לנוער ... כי זה לא מפורסם...
    אתה יודע רק מה הם עושים לבוגרים....לך תדע..

הליגה יכולה רק ללכת ולהשתפר... :aaa031: :aaa021:

11. נדב מיכאלי Member

מה דעתכם על היוזמה החדשה שהציעו (בידיעות אחרונות) ?

12. M_T_A Member

אני בעד. זאת הדרך היחידה כנראה להחזיר לליגה את התחרות.
    בהתחלה חשבתי שיהיו אולי יותר מדי או פחות מדי משחקים כל עונה אבל הם מצאו שם את השיטה המושלמת. 37 משחקים מקסימום לכל קבוצה אם היא לוקחת אליפות ומגיעה למשחקים שלישיים ומינימום 30 אם היא עפה בסיבוב הראשון של הפלייאוף.
    קבוצות לא יוכלו להתבנקר ולקחת אליפות כי הפלייאוף יהיה בשיטת הטוב מ3 משחקים.
    רק למה אני לא מוצא על זה שום דבר באינטרנט?

*עריכה: אחרי שעות של חיפושים נמצא הלינק האבוד...

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/05
  13. נדב מיכאלי Member

גם אני בעד.יתן צבע ועניין לליגה.
    הלוואי שזה יכנס לתוקף