האליפות חוזרת לת"א

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/10/08.

1. דנידין Member

מחר הסופרקלאסיקו של הליגה והמתח בשיאו!!!

יאללה ירושלים מלחמה!!!

2. shlomydavid מנהלים

http://www.ligatwinner.com/Images/top_site_ban.Xxx

מחר יערך משחק דחוי מהמחזור השני בליגת ווינר בכדורסל, ואיזה משחק זה יהיה כשהפועל ירושלים תארח במלחה את מכבי ת"א.
    הפועל י-ם תגיע אחרי ניצחון ביתי על עירוני ר"ג, ומכבי ת"א תגיע אחרי התבוסה שהנחילה לקריית אתא בנשר.

* זהו המפגש ה-91 בין הקבוצות, והמאזן הוא: 80 ניצחונות למכבי, 10 לירושלים. התוצאה הממוצעת במפגשים בינהן: 89.5 למכבי מול 71.7 לירושלים.
    במפגש הליגה האחרון מכבי ניצחה ב'נוקיה' 111:113. זה היה שיא הנקודות שנקלעו במשחק אחד במניין המשחקים בין השתיים.

20:40 (מלחה): http://img223.imageshack.us/img223/2724/teamlogobig02ot1.Xxx הפועל ירושלים - מכבי ת"א http://img267.imageshack.us/img267/2339/teamlogobig01op2.Xxx; שידור ישיר בערוץ 10.

* הבאנרים והמידע באדיבות האתר הרשמי של מנהלת הליגה וליגת ווינר.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ערוץ 10? שיגעון, אפילו אני אוכל למצוא אתר באינטרנט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. אבו Member

כ"כ צפוי.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה כל כך צפוי? אם לה מאן כמעט מנצחת בהכיל למה הפועל ירושלים בביתה עם 200 אחוז מוטיבציה לא יכולה להוביל בעשרים הפרש לחובתה בהפסקה.

למה זה קורה?
    1) ארויו הוא האח התאום של ביינום. לבחור יש זריקה קצת יותר טובה מביינום, אבל כמו 'אחיו', הוא בלגניסט לא נורמלי.
    2) ה-ג-נ-ה, במכבי לא מכירים את זה. טוב שפייזר יחזור כי הוא שחקן הגנה מעולה...
    3) קו הקדמי של מכבי, רכה כמו חמאה, אפילו פישר אחד כבר לא מספיק.

הפועל ירושלים, עם כל שנאתי אליה (ואני בעיקר מתייחס לחבורה שיושבת מאחורי הסלים) פשוט יכולה לשחק ביורוליג. העניין לדעתי איתה שברגע שמכבי חוזרת הביתה עודף האנרגיות יילכו לאיבוד מול קבוצות שעל הנייר ירושלים בקלות צריכה לנצח.

לסיום, עיצה להנהלת מכבי, שיפתו בהמשך את השבוע את ווטסון להצטרף אלינו, אההה, ולפחות אני מה זה מבסוט שבהיכל לפחות אנחנו רואות נערות בפסקי הזמן כי מישהו מוכן להסביר לי מה ראיתי בהבזק בפסקי הזמן...? טוב שיש בלילה לויין, אני יכול לראות ספורט מארה"ב, שם לפחות יש מעודדות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/08
  6. Number 8 Member

אחת המחציות היותר חלשות של מכבי שראיתי בשנים האחרונות. רק שלושים נקודות מול החמישים ואחד של ירושלים... במלחה... צריך לקרות נס בשביל שמכבי תחזור מהפיגור הזה. למשל שמלחה ישרוק בוז לאורך כל המשחק, ווטסון לא יקפוץ לכל ריבאונד והשחקנים של מכבי יפסיקו לצעוק אחד על השני בכל סל.

סופר מאכזב.

7. Ariel Member

רגע לפני שכולם הופכים את ירושלים לגלאזגו הקטנה חשוב להבהיר ש"החיילים" במדים שרוקדים ומקפצים הם חלק מפרסומת של חברת Axe Effect ומדובר בהופעת חד פעמית במסגרת הסכם שנחתם עם ההנהלה כיוון שהמשודר משודר בפריים טיים וצפוי שיזכה לרייטינג גבוה.

פרטים נוספים: http://www.axeeffect.co.il/meodedim/

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/08
  8. צחי לייבמן Member

איזה משחק גרוע של מכבי. אין הגנה. אין התקפה. אחוזים גרועים ביותר.
    פישר צריך להבין שלא כל פעם צריך לחסום.. הבחור פשוט לא יודע איך עושים הגנה.
    אין מוביל כדור אמיתי במכבי.. הרבה ממה שמכבי עושה השנה זה אילתורים. לפעמיים הולך לפעמיים לא.
    אם יש שחקן שדווקא הייתי רוצה לראות במכבי זה את טימי באורס.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה די מביך לראות את הפועל ירושלים מנסה לשחק בונקר ברבע האחרון. מכבי לא חזרה 'כמעט' למשחק בגלל ההגנה המצויינת שלה אלא בגלל שירושלים פתאום התחילה להבהל מעצמה. ליי אפים פשוטים לא נכנסו, ההגנה המצויינת שלה פתאום לא עבדה ומכבי מצאה סוף סוף תרגילים כדי לשחרר את שארפ חופשי לקליעה.

טוב שירושלים ניצחו כי למרות שממש לא נעים לי עכשיו, מכבי צריכה להתחיל להבין שגם השנה אולי העונה תגמר ללא תואר. את שלי כבר אמרתי בחצי, אחרי להיות מושפל בשלושים הפרש ואח"כ בכדורסל 'התאבדות'
    לנסות לגנוב את הניצחון, זה מבחינתי לא מספק. בטח לא כשהיריבה היא הפועל ירושלים ולא אולימפיאקוס...

עד שאולי פייזר יחזור מכבי יכולה לשקוע עמוק בסיר הלחץ, עפר שלח אולי עוד שיבח את ארויו שהגיע למשחק, אבל מה אכפת לי אם הוא בא למלחה כשכבר שלושים הפרש בעד האדומים? אותו דבר עם כספי. למכבי קבוצה נחמדה, והיות שמדובר ב'קבוצה הכי יקרה בהיסטוריה', אני נוטה להתחיל להעביר ביקורת קשה על מי שהרכיב את הפאזל הזה. שמעון נראה משום מה מאד מאד שקט הערב, אני כבר אמרתי כאן בפורום שגם הוא צריך להתחיל לחשוב על וויתור על הכסא.

לדעתי מכבי בבעיה קשה וזאת לא מהיום, אלא מהימים שהיא רכשה את בירנבוים, ג'ייסון וויליאמס, טרה סימונס, דרור חג'ג' ואפילו כבר תפרה חולצה ל'סופרסטאר' ארז מרקוביץ'. מבחינתי אלה היו הימים שראשי מכבי היו קרובים לפאניקה מוחלטת. אולי בגלל לחץ האוהדים מרקוביץ' לא הגיע ליד אליהו. מבחינתי עכשיו אותם אוהדים יכולים לפתוח בקמפיין לחץ על ההנהלה להחתים את רב שחקני ירושלים...

10. Cup of Tea Liverpool, UK

זה לא משחק גרוע של מכבי, זה נהפך למשחק גרוע של מכבי.
    במחצית הראשונה מכבי לא שמרו לשלוש אבל בכל זאת, לא שמים ככה שלשות בקצב בלי פוקסים כמו הקרש סל של פאוול (מי זה?) הרבה מזל לי-ם במשחק הזה ורק אז הם התחילו לשחק כדורסל עד שמכבי שברו אותם וצמצמו את ההפרש אבל זה לא הספיק.
    מכבי קבוצה יותר טובה, הגועל חבורה של פוקסיונרים עם השלשות שלהם. לדעתי. נקודה.

11. צחי לייבמן Member

הפועל עשו למכבי בית ספר לכדורסל. שלשות זה חלק מהמשחק.
    ירושלים היו יותר מוכנים יותר נחושים ולכן הם ניצחו.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

שלא תבין לא נכון, הם ניצחו בצורה חוקית, אבל מגעילה!!!!!!!!!!!!!!! בעעעעעעעעעעע! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

13. צחי לייבמן Member

בוא תסביר לי מה היה מגעיל בניצחון של ירושלים?

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אבא שלי צפה ביום ראשון בנשר בניצחון של מכבי ת"א על קריית אתא ואמר לי שמכבי נראים למרות הניצחון הקל לא טוב ושמכבי חיפה היתה מנצחת אותם כמו שהם נראו מול קריית אתא.
    כמה ימים עברו ואני לומד להעריך את דיעת הכדורסל של אבא שלי.

לא יעזור כלום, אז אולי זה לא רק אפי, אולי זה גם השחקנים, אבל מבחינת איכות יש להם את הקבוצה הטובה בארץ ומשום מה זה לא עובד כמו שצריך, מה שמכוון אותי שוב לשאלה: אפי ומכבי עד מתי?

15. Cup of Tea Liverpool, UK

אותי בתור אוהד מכבי הגעיל לראות שהם שמים שלשות בקרש-סל וזורקים כמו באימון שחרור וזה נכנס..
    זה חוקי, אבל זה מגעיל.