האליפות הטובה ביותר - גביע העולם או אליפות אירופה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏28/5/04.

1. Ljungberg 8 Member

אני מעדיף את המונדיאל כי כל הזמן יוצא לנו לראות כדורגל אירופאי ליגה אנגלית, ספרדית, איטלקית, אלופות...
    ובמונדיאל יש לנו גם את הכדורגל האיכותי בעולם (האירופאי כמובן) אבל אנחנו גם נחשפים לשיטת כדורגל קצת שונה מדרום אמריקה, אפריקה, ארה"ב, וכו'

2. dror_khayat Member

את ליגת האלופות אני, אומנם,אוהב הרבה פחות מפעם,מהסיבה הפשוטה שמאז אמצע/סוף שנות ה-90 היא נהפכה למיפעל של כסף הרבה יותר מאשר מיפעל כדורגל וכיום אין קבוצות אגדיות כמו אז.אך עדיין,לדעתי,יש שם רמה גבוהה יותר מהיורו ומהמונדיאל-כלאמר,יש כמות גדולה יותר של קבוצות חזקות.אם ניקח אפילו את ה-5 שנים האחרונות נוכל לראות בבירור שמבחר הקבוצות הטובות היה מגוון יותר מזה של הנבחרות.מי הן הנבחרות הבאמת טובות שראינו ב-5 השנים האחרונות?היו את ברזיל,צרפת,הולנד,איטליה וגרמניה.לעומת זאת,מספר הקבוצות המצוינות שראינו ב-5 שנים האחרונות הוא גדול יותר:מילאן,ריאל מדריד,ולנסיה,ביירן מינכן,מנצ'סטר,יובנטוס,ארסנל, ועוד.גם השנה,שזו היתה שנת נפילה באירופה לרוב הקבוצות שציינתי,גילינו קבוצות מצוינות חדשות כמו מונאקו,פורטו וצ'לסי.ליגת האלופות,בעצם,לא מאכזבת באף שנה ותמיד מספקת לנו משחקים אדירים וקבוצות מצוינות שכיף לראות אותן.תסכימו איתי שלא ראינו הרבה כאלה במונדיאל האחרון,למשל.לכן,למראת שאת ליגת האלופות אנו רואים כל שנה,אני מעדיף את זה על פני כל טורניר של נבחרות,וחושב שהיא נקראת בצדק "הליגה הטובה בעולם".

3. King_Beckham Member

שאני חושב על זה במחשבה שנייה, אני ממש ממש אוהב את ליגת האלופות!
    סך הכל, אם לא היה את ליגת האלופות נניח, הכדורגל היה ממש אבל ממש משעמם לדעתי, כי את המונדיאל או את היורו פעם בארבע שנים, וזה נגמר תוך איזה חודש, ככה שיוצא שזה בא לאט והולך מהר, וזה מבאס.

אבל את ליגת האלופות יש לך כל שנה, כל השנה!
    וזה ממש מעניין, בלי זה באמת היה חסר המון לכדורגל העולמי.
    אני חושב שהשנה הרמה והעניין ירדו בליגת האלופות, עקב ההפתעות, כי נכון שסך הכל נחמד לראות הפתעות וזה מעניין, אבל חצי הגמר והגמר, היו לא ממש מעניינים, בעוד שכל שנה הם הדברים הכי מעניינים.
    אני חושב שמאוד מאוד מרגש לראות את הקבוצה שלך זוכה בליגת האלופות.

אני באופן אישי ממש ממש התרגשתי שמנצ'סטר יונייטד זכתה בליגת האלופות.
    עד היום, כשאני רואה או שומע את הדקות האחרונות של הגמר ההוא, אני ממש שמח ובאותה מידה ממש מתרגש ולפעמים מזיל דימעה!

4. רפאל Member

טוב אין לנו יורו מי יודע מה עד עכשיו וזה מה שמביא אותי לשאלה איזה טורניר הכי אהבתם?

מונדיאל 2002 היה הטורניר הגרוע ביותר בכל הזמנים ללא שום ספק עם כל טעויות השיפוט, הנבחרות הגדולות שעפו, הרמה החלשה של כל המשחקים ואיך לא המונדיאל עם הכי מעט שערים (אה כן...הייתי שם).

יורו 2000 היה אוליי היורו ובכלל הטורניר הטוב ביותר שראיתי עם תצוגות כדורגל מעולות בכל משחק.

מונדיאל98 היה מעולה עם תוספת של אקשן מהוהדים המופרעים של גרמניה ואנגליה.

יורו 96 אני בקושי זוכר כי בתקופה הזאת לא יצא לי לעקוב אחרי הכדורגל.

מונדיאל 94 היה דיי טוב. צרפת ואנגליה לא היו אבל היו את שבדיה ובולגריה המפתיעות אבל מה שהכי כייף היה לראות את השידרוים באמצע הלילה. מרדונה והסמים. הרצח של שחקן קולומביה.

יורו 92 היה מעניין

מונדיאל 90 היה אחלה ובכלל הטורניר הראשון שראיתי והתלהבתי מנבחרת ארגנטינה. בואתה תקופה אספתי מאות קלפים של המונדיאל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/04
  5. Juda Member

אני אישית מעדיף את גביע העולם, יותר נבחרות, הרבה יותר זמן של אליפות, הרבה שחקנים, כל מיני ארצות, יש הרבה גיוון, הפלורליזם מדבר פה!!!
    אפילו הארצות שאנו לא כ"כמכירים, מאפריקה, דרום אמריקה וארה"ב וכו', אנו מכירים את השחקנים שלהם, שרובם משחקים באירופה ודרום אמריקה, אם זה אפריקאים אז זה בעיקר בצרפת, ואם זה דרום אמריקאים אז זה לאורך כל יבשת אירופה.
    מונדיאל זה דבר שכל העולם מדבר עליו, יורו גם טוב לא שאני מתלונן, אך הוא יותר קצר ולא כל העולם מדבר עליו!!!

6. Nike_Boy Member

אני אוהב את הקופה אמריקה כי לפי דעתי הקבוצות הדרום אמריקאיות משחקות ממש יפה עם תרגילים כמו של כריסטיאנו רונאלדו בעיקר נבחרת ברזיל.
    זה משחקים שאף פעם לא משעממים אלא רק לעיתים רחוקות.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Diego Member

כן בטח...
    ראית את המשחק של פארגוואי נגד (לא זוכר).
    פארגוואי ניצחו 1-0 מפנדל מסכן. כל המשחק היה משעמם!

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פראגוואי נבחרת הגנתית..

9. bristolrovers_fan Member

ליגת הלאופות זה טורניר שכיף לראות
    אני כל פעם שנגמר משחק אני כבר מחכה למשחק הבא

10. beks23 Member

סנגל!
    טורקיה...
    לפי דעתי מונדיאל כי השחקנים נותנים הכל להצליח וגם בגלל שלשחקן יש אולי ( במקרה של שחקן ברזילאי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    3 או 4 הזדמנויות כאלה בחיים..

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/04