האלימות בכדורגל הישראלי: דיון מיוחד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ice Cream, ‏20/4/12.

1. ראיין אדלי Member

מיותר מאוד לדחות את המחזור, כאילו למה זה יגרום כבר... הכל ישאר אותו דבר
    נקווה שקרייזיבלו צודק, האמת שעד עכשיו הוא צדק ברוב הדברים שהוא אמר, נחכה ונראה מה מתבשל בשבוע הקרוב...

בכל מקרה, לוזון יצא מרוויח, הוא יודע שאם ההקבוצה שלו הייתה משחקת מחר היא הייתה חוטפת שלוש בראש.

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ניר ארקין מבעלי הפועל רמת גן הודיע על פרישתו מהכדורגל הישראלי.

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

ניר ארקין הבעלים של הפועל רמת גן הודיע על עזיבתו את הכדורגל הישראלי בעקבות האלימות.

4. The best of The best Member

ההתאחדות שלנו בזויה ואני לא אכנס כאן לוויכוח של מה היה אם לוזון לא היה היו"ר.
    בערעור של מכבי פ"ת מעבר להיותו הזוי, יש תקדים והשלכה חסרת תקדים על הכדורגל ועל העונשים שיוחלט לנקוט בהם בעתיד. "רצה הגורל" והנה אנו עדים לאירוע מכוער שבמכוערים, אירוע שלדעתי אפילו בעולם יראו אותו על המקרנים, אירוע שמכיל בתוכו את כל החולי שיש בכדורגל, מהומת אלוהים של שחקנים בעלי תפקידים ובעצם כל העולם. זה אירוע שאם הפועל ספגה 2 נקודות על ההתפרעות בדרבי או שידין הושעה מ-X משחקים או שמכבי פ"ת על פגיעה בחטיב ספגה 3 נקודות (ונפריד לרגע את דחיית העונש בשנה) מדובר כאן באירוע שלטעמי השחקנים שלקחו בו חלק צפויים (וחייבים!) לשלם מחיר כבד, משהו כמו עשרה משחקים בחוץ כ"א וזה בלשון המעטה, אזברגה ג'וניור הייתי שולח אותו בחזרה לסעודיה, אבל במקרה שלו השעיה מאימון למשך שנתיים שלוש תעשה עימו חסד.
    באשר לקבוצות עצמן, הייתי גוזר על כל אחת מהן 10 15 נקודות בפועל עם עונש זהה על תנאי למשך 3 שנים, בנוסף קנס כספי כבד. צריך להגיד דיי, זה נהיה מדינת חלם והכדורגל דועך הכל מותר אין דין ואין דיין אין חוק ואין כללים ברורים, הפכנו לרפובליקת בננות. הייתי עושה שפטים בלוד היום, אני לא אשכח איך הרחיקו לנו 3 שחקנים מולם ואבו סובחי עושה %^&, וההתגרות שלו באוהדי ביתר והתנועות המגונות, השתן עלה להם לראש וכדאי להוריד אותם לקרקע, מאמן כדורגל שאומר בטלויזיה שצריך להרביץ זה פשוט גאווה!
    לתפארת מדינת ישראל... חבל שאלו אזרחיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/12
  5. אבי סנדור Member

יש כאן אשם אחד-אבי לוזון!

הוא פשוט נתן לגיטימציה לדברים כאלה לקרות אני לא יופתע אם לוזון הוא בעצם זה שארגן את המכות האלו כדי להמציא עונש של הקפאת עולות כדיי שמכבי פ"ת תישאר...

ובלי קשר בני לוד הקבוצה הכי אלימה במדינת ישראל אבו סובחי הוא פושע בוודאות.

6. The best of The best Member

אני אהיה כנה ואמיתי אני לא סובל את בני לוד זה חבורה של פושעים חסרי תרבות, "נדבק" להם השנה גם תרנגול עיוור מצליח להרים גרגיר.
    במקום להראות את הצד האחר, צד שבעצם מעולם לא היה קיים אצלם... הם בחרו בדרך האלימות, זה מה שאבו סובחי מחנך, תשאלו את ניסן יחזקאל.

7. Love Is Red Member

מסריח משהו, מעניין שהוא דוחה את המחזור במצב שהמומנטום של מכבי פתח תקווה בקאנטים.

אני לא אתפלא אם זה רק תירוץ בשביל שמכבי פתח תקווה תשאר 100% בליגה כי די ברור שיש מצב שהוא יקפיא א תהיורדות....

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אחרי התגובה של אוהד בית"ר פה לא בא לי כבר להגיב אבל אל תתפלאו אם ליגת העל תישאר בעונה הבאה 16 קבוצות

הפועל פ"ת תרד ומכבי הרצליה תעלה. ( יורדת אחת, עולה אחת )

9. Ice Cream חסה

גם אלונה הודיעה על עזיבתה של הכדורגל הישראלי בעקבות האלימות.

אגב, פעם ראשונה שאני שומע את השם שלו! הייתי בטוח שקוראים לו בכלל מורי (ואני יודע שהוא חבר בעמותה שגם נתן דטנר חבר בה, נכון?)- חבל שרק בנסיבות כאלה אנשים שנותנים את הנשמה והכיס שלהם לכדורגל הישראלי מגיעים לתקשורות...

10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מאיפה שמעת על אלונה? לא כתוב על זה בשומקום...

11. Ice Cream חסה

בזמנו, כמובן. כשאוהדים הורידו לשוליים את עזורי.

12. Muurad Member

אז אוהד = מאמן שוערים שמקומו על הספסל יחד עם השחקנים וחלק מהקבוצה?

הוא חלק מהספסל וחלק מהקבוצה בדיוק כמו השחקנים, המאמנים, עוזרי המאמנים ומקומו על המגרש עם הקבוצה. אין ולא צריך להיות שום הבדל בינו לבין שחקן אם זה הולך מכות או זה הולך מכות.

העונש על מכות צריך להיות זהה גם לו וגם לשחקן. מה שאנשים עושים בעצם זה לתת צ'ופר לשחקנים שמרביצים ומכים ופחות או יותר אומרים "בגלל שהוא שחקן, אז זה בסדר אני פחות או יותר מצפה ממנו ללכת מכות ואני לא אעניש אותו בחומרה - אבל בגלל שהוא מאמן\מאמן שוערים אז אני לא מצפה ממנו לזה כאדם בגילו, ולכן אני אעניש אותו הרבה יותר בחומרה".

אמרתי מספיק את דעתי על צורת חשיבה שכזו אבל אני אגיד אותה פעם נוספת - שטויות במיץ.

שחקנים דווקא צריכים לשמש דוגמא הרבה יותר גדולה וצריכים לקחת אחריות יותר גדולה מאיזה מאמן שוערים לא חשוב - הם אלה שילדים מנסים לחקות ומעריצים אותם והם אלה שכולם מכירים את שמם ואיך הם נראים בעל פה, אז אם כבר מענישים מישהו יותר בחומרה זה צריך להיות את השחקנים, למרות שהעונש עדיין לדעתי צריך להיות חמור וזהה בלי שום הפרדה - הם כולם בעלי תפקיד במועדון וכולם מייצגים אותו, והם כולם צריכים לקבל יחס ועונש שווה אם פשעו והלכו מכות.

אבל כאן נראה שכולם פחות או יותר מצפים משחקנים ללכת מכות, ואיכשהו כשזה קורה הם עוד זוכים להקלות ופחות נזיפות "כי הם שחקנים". בדיחה של ממש. אח"כ מתפלאים למה הולכים מכות במגרשים. תתייחסו לעניין ברצינות קודם כל.

13. Muurad Member

מעניין באמת לראות אם לוזון יתפטר. קרייזובלו אכן הוכיח שכמעט כל מה שהוא אומר בסלע בדברים האלה ככה שבגלל זה אני ממש מופתע ומחכה לראות מה יקרה, כי לוזון נדמה בדיוק כמו האדם שבחיים לא יזוז דווקא במצבים כאלה.

אגב תפס לי את העין ציטוט של שחקן ב"ש בערוץ הספורט

"לפני חודש וחצי ביקשנו לדחות את המשחק מול הפועל ראשון לציון בעקבות נפילת הטילים באיזור ואמרו לנו שאין מספיק שבתות פנויות. יכול להיות שעכשיו לפני סיום העונה פתאום יש שבתות פנויות?"

14. Muurad Member

ואגב מעניין שעדיין אין כתב אישום על דני פרדה? הרי הוא אשם בדיוק כמו חטיב.

15. אלי מתחן Member

תשעה אותו לחצי שנה מבחינתי, בשחקנים יש לך מיליון דרכים לטפל ברמה של הכדורגל.
    איזה טיפוס שמחלטר בתור סוגר חשבונות של לוזון אתה לא יכול להעניש על ידי השעיה, אלא רק על ידי פגיעה בבנאדם שהעסיק אותו.