האיצטדיונים בארץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏23/2/04.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה גמר בדיוק הבאתם 20 אלף ומעלה?

בגמר מול רמת גן הבאתם גג 15 (שזה יפה כשלעצמו)...

2. אלי מתחן Member

אני מאמין שברוב האיצטדיונים, מה שנחוץ הוא לאו דווקא בנייה של איצטדיון חדש אלא שיפוץ. לדוגמא, האורווה בפ"ת, היציעים יחסית ברמה, אבל הדשא+מצב השירותים וכל אלה הוא מחפיר, לדעתי צריכים אולי לעשות עונה אחת שתתחיל מאוחר מאוד ולפניה ישופצו כל האיצטדיונים שטעונים שיפוץ. יש גם את המקרים האבודים כמו ב"ש שהוא חייב להיהרס.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מספיק האיחור העצום שהתחילה העונה השנה אז עוד יותר לאחר?

א.במגרש לדוגמא כמו אשדוד אתה לא יכול לשפץ כנ"ל לגבי נתניה...וככה גם לגבי וסרמיל...הסיבה היא שכונות המגורים שנמצאים ליד...בא/שדוד כדי לשפץ אתה תצטרך להרוס את השכונת מגורים שם אני לא מאמין שמישהו ירשה את זה...כנ"ל בנתניה...וגם בוסרמיל, על פי התיכנון שהם רוצים לשעות איצטדיון, השטח שלו אמור להיות פי 2 מוסרמיל עצמו, והמגרש פי 17 יותר יפה וקרוב...

4. אלי מתחן Member

מה הכוונה לשפץ? יותר לשפר. לא לבנות יציע חדש אלא לגרום לכך שהיציעים הקיימים יהיו הנוחים ביותר לקהל, דרכי כניסה נוחים יותר, שירותים אנושיים, מזנונים נקיים מחיידקים וכו'. בוסרמיל יש מסלול ריצה מסביב למגרש, אני לא מאמין שבמקום להכין איצטדיון חדש אי אפשר פשוט להרוס את היציעים ולבנות אותם מחדש על המסלול ריצה. בנתניה היציעים ברמה סבירה, רק כמו בכל האיצטדיון מלבד טדי ובלומפילד אין בהם שירותים שמתאימים אפילו לסוסים. אתה חושב זה נעים לאנשים שבאים לכדורגל להשתין בתוך כיור כמו בחיפה? הם כבר ישארו בבית, תאמין לי שאנשים אוהבים כדורגל ואוהבים ללכת למשחקים רק שפשוט לא נעים להם להימצא באיצטדיון.

5. burning soil Member

האצט' בארץ כולם לא ברמה גבוהה,גם אלה שנחשבים ליותר נורמלים,
    בלומפילד,טדי,ר"ג,וקרית אליעזר הם היחידים שניתן לציין,
    אני הייתי בשערים 3,6,7 בר"ג,ובאמת יש הבדל..

טדי צריך לארח את משחקי הנבחרת אם הוא יוגדל,אפילו אם הוא מקנה אווירה
    טובה יותר מר"ג כרגע,הקיבולת של ר"ג יותר גדולה ועובדה שבמשחקי נבחרת
    חשובים היא מתמלאת ברובה..

במשחקי ידידות אפשר לשחק בבלומפילד וטדי..

6. DadoN ReD Member

תגיד מה נדפקת אחי? איך אתה לא זוכר את זה..יום לפני המשחק! רק בבאר שבע היה רשום ב - וואן נמכרו 18,000 כרטיסים לגמר בבאר שבע!
    אני זוכר את זה עד עכשיו .. ועוד באו אוהדים שלנו מהצפון/מרכז/ישובים וכל זה.. ועוד בהזמנות!
    באו מעל 20,000 אוהדים שלנו בלבד!

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/04
  7. דם צהוב Member

טוב אזאני חושב שהאיצטדיונים הטובים הם בלומפילד טדי וקרית אליעזרת קצת מאחורה לפי דעתי ר"ג זה האיצ' הכי מסריח שיש כי השקיעו ב 1-4 וזה יפה אבל מה עם השאר?? צריך לטפס בחול בשביל להגיע ליציע זה איצ' של נבחרת לאומית?? בושה וחרפה
    חייבים לעשות תמשחקים בטדי שהואר המגרש הכי טוב בארץ ואף אחד לא מתקרב אליו חוץ אולי מבלומפילד שעשו בו הרבה עבודות שיפוצים ועשו אותו מגרש טוב

8. ביתר לעולם Member

האיצטדיונים הכי יפים בארץ זה טדי ורמת גן... הבעיה ברמת גן זה שהיציעים רחוקים מהדשא וזה חרא...בטדי היציעים צמודים לדשא וזה סבבה.... בלומפילד וקרית אליעזר כבר לא אצטדיונים נורמלים קרית אליעזר מיושן מאוד...ובלומפילד- הייתי שמה אני אישית חושבת שזה חרא של איצטדיון... לגבי הפועל באר שבע מקום שני וכמעט כל שבוע ההנהלה שלהם בוכה על הפסדים בגלל מיעוט קהל..לפני שאתם דורשים איצטדיון חדש תראו ששווה להשקיע בכם ולא רק בגמר גביע אלא כל שבת.... תאמינו לי עכשיו רוצים להוסיף לטדי עוד יציע..למה??!!! כי הקהל מגיע... וגם כי בשני משחקים העונה נגמרו הכרטיסים והרבה אוהדים נשארו בחוץ למרות שהוא מאכלס 21.500 מושבים...

9. אלי מתחן Member

אין קשר לכמויות שהקהל של ב"ש מגיע בהן לבין האיצטדיון.
    לכל עיר בארץ מגיע איצטדיון סביר שנוח לאנשים להיות בו, בב"ש זה לא ככה.
    לב"ש מגיע איצטדיון טוב שאוהדים שלהם יבואו וירגישו בו נוח שלא יצטרכו להימחץ או להתאמץ בשביל לראות את המגרש.

10. ביתר לעולם Member

כמו שאמרת: "איצטדיון סביר" זה מה שיש להם.... יש הרבה איצטדיונים פחות טובים מווסרמיל... אבל בשביל לחדש ולהגדיל אותו צריך קהל שיצדיק את הענייןןן...ולא לשפוך כסף סתם....

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואים שלא היית בבלומפילד בעשור האחרון...רמת גן האיצטדיון הכי יפה? האיצטדיון הכי נורא בארץ...בלומפילד זה האיצטדיון הכי יפה אחרי טדי...

12. ביתר לעולם Member

בלומפילד???!!!! חחחח....הייתי בו העונה!!! גועל נפש של איצטדיון!!! אפילו שירותים נורמלים אין שם!!! וגם שם הדשא לא כל כך צמוד ליציע,קומה אחת,קטן....... איצטדיון בכלל לא יפה!!! וכמו שאמרתי הבעיה היחידה באיצטדיון רמת גן זה שהיציעים רחוקים מהדשא!!! אין על טדייי..... הכי מושקע... שתי קומות..גדול...היציעים צמודים לדשא,חניה מסודרת,שירותים..הכל... ואולי בלומפילד "הכי יפה" אחרי טדי ואחרי רמת גן אבל זה בגלל שהרמה של האיצטדיונים בארץ ממש נמוכה....לא בגלל שבלומפילד יפה אלא בגלל שהשאר מזוויעים...

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היציעים רחוקים מהדשא? תגידי החלקת על השכל?

תראי מצב השירותים בבלומפילד הוא כמו מצב השירותים בכל הארץ...שווה לחרא...

רגע כמה קומות בדיוק יש בטדי? 10? גם אחת...אם את קוראת לעלייה של 10 מדרגות קומה אז בבלומפילד יש גם 2 קומות, התחתונה שליד הספסלים והעליונה מעליהם...

בבלומפילד אין חניה מסודרת? תעשי לי טובה...

רמת גן זה האיצטדיון הכי עלוב בארץ...יציעים 100 ק"מ מהמגרש...זווית הראייה בו היא 0...ביציעים 1-4 אני מרגיש כאילו אני בגג של מגדלי עזריאלי...עידוד? באיצטדיון הזה אם אין לך 30 אלף אוהדים משלך אין עידוד...כניסה זה כמו להיכנס לגן חיות...אין שירותים בכלל...

איכסטדיון רמת גן...

14. דם צהוב Member

צודק!!
    ואני יוסיף עוד משהו!! בר"ג אין חנייה אתה צריך להחנות תמכונית או בחנייה של הקניות או 900 ק"מ מהמגרש

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/04
  15. ביתר לעולם Member

לגבי רמת גן אמרתי את זה שלוש פעמים.... הוא חרא כי היציעים רחוקים מהדשא!!!! לגבי השירותים... בטדי יש שירותים טובים מאוד...על חניה בבלומפליד לא דיברתי כי חניה יש שם.... על "הקומות" שיש בטדי התכוונתי לזה שהוא בנוי לגובה עם יציע עליון ותחתון וזה מוסיף הרבה ....הייתי בבלומפילד ואני אישית לא אהבתי את האיצטדיוןן... על הפנים של איצטדיון..בכלל לא יפה..בלי גג בלי כלום....מה אתה מסתכל על איצטדיונים אחרים??!!!שכונת התקווה זה דוגמה??? נצרת זה דוגמה??? בלומפילד זה איצטדיון של מכבי והפועל ובושה שיש להם איצטדיון כזה שיבנו לקהל שלהם משהו קצת יותר חדיש ומודרני!!! טדי זה אחלה איצטדיון לדעתי הכי יפה בארץ!!!!!!!

*אתם יודעים, אתם לא חייבים לצטט הודעה שלמה כדי שיבינו שאתם מגיבים עליה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/04