האיטלקיות במפעלים האירופאים 2023/24:: פיורנטינה שוב בגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/8/22.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגאספריני יש הצעה מנאפולי על השולחן. מעניין אם הזכייה בתואר הזה תשפיע על החלטתו...

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/24
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לדה רון, אדרסון ודג׳ימסיטי, כל יתר הסגל אצל גאספ העונה היה ברוטציה.

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. SerieA Il Capitano

לגמרים יש דינמיקה משלהם.

להגיד שלברקוזן לא מסוגלת להתמודד עם אטאלאנטה בעיני זו חוכמה בדיעבד, מעטים האנשים שחשבו שזה יהיה כזה נוק אאוט, בעצם מי חשב על זה בכלל?

לא תמיד הקבוצה שלאורך העונה הייתה טובה יותר, מנצחת. יש פה היבטים מנטליים, בייחוד כשקבוצה מגיעה בפעם הראשונה למאמן (לברקוזן).

אטאלאנטה בעצמה רק לפני שבוע הגיעה למשחק מול יריבה מנוסה ממנה ולא הייתה קרובה לנצח את המשחק מול יובנטוס המושמצת.

Lebron אוהב/ת את זה.
  4. Don Joan Roman Member

לא חושב שגאספ יוכל להתמודד עם דה לאורנטיס וההתערבויות שלו בכל דבר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Don Joan Roman Member

זה בדיוק העניין וקצת מוזר מבחינתי שרק אחרי הגמר התובנה הזאת "הכתה" בך

כשאתה משחק מול יובנטוס בגביע האיטלקי יש לך אינדיקציה על סמך משחקי עבר בטורניר שיובה הרבה יותר מנוסה במעמדים האלה, כשאתה משחק מול קבוצה שבדיוק כמוך לא זכתה באף גמר בשניי העשורים האחרונים אין לך אינדיקציה למה שיכול לקרות ולתת לאחת מהן עדיפות בפער כל כך גדול זה יהיר מחד ומזלזל מנגד.

זלזלתם באטלאנטה (גם אתה וגם האיש חסר היכולת להודות בכך מגרמניה), טעיתם בענק.

6. SerieA Il Capitano

התובנה הזו לא הכתה בי היום או אתמול, להיפך חשבתי שאטאלאנטה תפסיד ליובנטוס בגמר הגביע, כמו שהיה בעונת הקורונה, גם כי אלגרי עצמו הפסיד גמרים מקומיים רק לאינזאגי.

לא זלזלתי באטאלאנטה גם נגד לברקוזן, למה להגיד שהסיכויים הם 60/40 זה זלזול? אני באמת לא מצליח להבין למה הדברים אצלך הם שחור ולבן.

Lebron אוהב/ת את זה.
  7. Lebron Member

עזוב, חבל על הזמן. הבנאדם החליט ש-40 אחוז זה זלזול, ועכשיו הוא עסוק בלנסות לכפות עלינו להגיד שזה היה זלזול.
    הוא מרגיש שבגלל שהוא חזה שאטלנטה תנצח מותר לו להתנשא על מי שחזה. כי הוא כמובן מעולם לא חזה תוצאות משחק באופן שגוי.

הוא עדיין לא הגיב על כך שסוכנויות ההימורים נתנו יחס יותר גרוע מאיתנו לאטלנטה, פשוט כי אז הוא יצטרך להאשים את כל העולם בזלזול באטלנטה.
    אז בינתיים הוא סימן אותי ומסתבר שגם אותך כיעד להתנשאות.

8. Don Joan Roman Member

א. זה זלזול לתת לקבוצה כמו אטלאנטה 20% פחות סיכוי אחרי שהם הדיחו את ליברפול וספורטינג, זה זלזול במיוחד במשחק גמר שבו אין אינדיקציה קודמת שנותנת יתרון לאף אחת מהקבוצות.

ב. אוהד יובנטוס חי בשחור ולבן, זו המהות.

9. Don Joan Roman Member

אני בהחלט הגבתי לעניין הסוכניות: אמרתי שזה לא מעניין אותי מה הסוכנויות נתנו או לא נתנו וגם כתבתי קודם שכל מי שנותן לאטלאנטה פחות מ-45% סיכוי מזלזל באטלאנטה וגם אם היו מפסידים הייתי אומר את זה (כי מה לעשות שזה נכון).

לשמחתי הם ניצחו וזה לא שניחשת תוצאת משחק באופן שגוי, כולנו "חטאנו" בזה אלא שכאמור סירבת להבין שלברקוזן לא פייבוריטית בצורה מובהקת כמו שהצגת (ואסף הסכים איתך) על אטלאנטה ועוד בלבלת לי בביצים על היעלבות (הנה אני מהמר ששוב תשתמש בקלף הזה).

10. Lebron Member

לא זה לא נכון. זאת פרשנות שהתפחתה רק בראש שלך. הניסיון לקחת דעה סובייקטיבית ולתייג אותה כעובדה לא יעבוד.

אפשר פשוט לשמוח בשמחתה של אטלנטה ולשחרר.

לקרוא ללברקוזן נברקוזן אחרי הפסד ראשון אחרי 51 לקרוא לה קבוצה מוגבלת ולקבוע בנחרצות שהיא תתפרק בשנה הבאה, זה זלזול.
    אני לא עשיתי משהו אפילו קרוב לזה בהקשר של אטלנטה.

11. Don Joan Roman Member

מי שכתב מה שכתב תפנה אליו, אני לא הסנגור של טל.

ואני משוחרר תודה לאל (אלגרי בחוץ), מי שנראה לי תפוס פה קצת זה אתה, 60/40 כזה.

12. תומר1989 Member

רומאן. לתת סיכוי 60-40 זה לא זלזול . אלה לא הפרשים יותר מידי דרמטיים , בטח כשמדובר בקבוצה שלא הפסידה עונה שלמה מול קבוצה שסיימה חמישית בליגה שלה.
    זה ששתי הקבוצות חסרות ניסיון בגמרים, הכל טוב ויפה, אבל אתה יודע יש עוד פרמטרים בכדורגל חוץ מניסיון.

עזוב את ההשמצות והשטויות . פעם אתה בצד של "אמרתי לך ואתה טעית" ופעם ההפך. אם דברים היו נחזים מראש היו הרבה הרבה מיליונרים בעולם

Lebron אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

איציק לא מתאים לך השטויות האלה בחייאת, 60/40 זה יחס סביר לחלוטין לאור העונה של שתי הקבוצות.

ונגיד שצדקת ואנחנו טעינו, נו? זה שווה את כל הפוסטים האלה על ״זלזול״?

Jese, Lebron ו-VAR אוהבים את זה.
  14. Don Joan Roman Member

איציק.
    עוד פרמטרים כמו: מי עברת בדרך לגמר, מי שיחקה יותר גמרים בכללי בעשור האחרון ומי הקבוצה שעל הכיסא שלה יש מאמן יותר מנוסה?

*התחזית לא מפריעה לי, כולם טועים.

15. Don Joan Roman Member

זה לא יחס סביר, זה יחס מחפיר לעומת מה שהקבוצות עשו במפעל הספציפי הזה.

וזה לא קשור לצדקתי/לא צדקתי אלא לשאלה אחרת: למה לזלזל באטלאנטה ואם כבר לזלזל באטלאנטה, למה לא להודות בטעות?