האיטלקיות במפעלים האירופאים 2020/21:: מנסים שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/9/20.

1. VAR Member

עכשיו הגיע החלק לו חיכינו כל הערב - מסיבת העיתונאים של קונטה. איפה אפשר לצפות בלייב?

2. SerieA Il Capitano

בטוח יש בטוויטר

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד לפתוח עם גליארדיני במשחק שבו אתה חייב ניצחון נגד קבוצה נחותה ממך ולחכות עד הדקה השבעים (בנוהל) לחילוף. על מה ולמה הוא מקבל 12 מליון יורו? אני לא בטוח שספאלטי האפס לא היה מוציא תוצאות טובות יותר עם הסגל הזה.

EO11 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. itzik.miro Member

קונטה עכשיו יכול להתרכז בליגה. אם הוא ייקח אותה, כל הביקורות יתחלפו בתשבוחות ל"מאמן ששבר את הגמוניה של יובנטוס".

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מי שישבור את ההגמוניה של יובה זו יובה עצמה ומארוטה עם בניית סגל נהדרת. קונטה לא קשור לזה.

6. itzik.miro Member

בגדול אני מסכים איתך לחלוטין
    אבל אנחנו יודעים איך זה תקשורת.

7. GentlePunter Member

אם וכאשר זה יקרה אז קונטה יקושר לזה על דרך השלילה, בזיון המקום הרביעי בבית פטר אותו מליגת אירופה ונדמה לי שהותיר את אינטר כמתמודדת הריאלית היחידה ללא מחוייבות במפעלי היבשת.

8. סמואל אטו Member

איך הוא העלה את אריקסן בדקה ה-84 כמו איזה חילוף של בזבוז זמן, ועוד על חשבון לאוטרו. איזה אפור הוא.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדהים בשבילו, ככה אין עומס ואין צורך ברוטציה. וידאל, בארלה וגליא כל משחק על הראש שלנו.

אגב, יש גם לא מעט חבר'ה שראויים למילים טובות היום. הנדה שלא נרדם והיה שם כשהיה צריך, באסטוני ושקריניאר במשחק פנטסטי ולא מעט כדורים שיכלו לייצר מצבים טובים וכמובן ברוזו הבלתי נגמר.

10. itzik.miro Member

באסטוני לאט ובטוח הופך לבלם טופ קלאס, רק הניסיון חסר אבל היכולת והנתונים כבר שם. חתיכת בלם.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי תחושה שהוא גם קשר לא רע.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי כל השמועות, אני מחזיק אצבעות שהכל בסדר בחדר ההלבשה של אטלאנטה. לחשוב שכל הדבר הנהדר הזה יתפרק בגלל ריב בין פאפו לגאספ זו מחשבה לא נעימה.

לגבי קונטה - כבר נאמר הכל. בסוף כולם שם אוכלים את הדייסה שהם בישלו. חוץ מאריקסן. לאריקסן לא נשארה דייסה.

13. Alta Tensione Member

חחח איך אפשר לדבר על אליפות עם קבוצה שמשחקת כדורגל כזה? כי יש "סגל" רחב עם שמות שפעם נשמעו טוב? מעבר לזה שקונטה מאמן בינוני הוא גם משרה חרא של אווירה. לפחות ביובה בזמנו הוא ליכד את הקבוצה בסוג ווייב של "העולם כולו נגדנו - בואו נזיין אותם". באינטר אני לא חושב שיש שחקן חוץ מלוקאקו שמעריך אותו ברמה האישית.

14. טל. Member

איזו אכזבה.
    ראיתי את המשחק רק עכשיו בבוקר בהקלטה עם הרצות קדימה מה שנקרא.

לא האמנתי שאינטר לא ינצחו. שלא יצליחו אפילו לשים גול לשחטייאר... במשחק בבית כזה מכריע. וואלה לא האמנתי.
    יש גבול גם כמה אפשר להפיל הכל על המאמן.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל. קרא לי תמים, אבל עם אלגרי על הקווים, אינטר הופכת להיות הקבוצה הזאת שגם באיירן מקווה לא לקבל בהגרלה.

אני לא נוטה להסכים עם שגיא כהן. זה מדי פעם משעשע לראות איך נתקע לו משהו בראש ואז הוא בונה סביבו סיפור שלם כדי שזה יתאים לו.
    במשחק של יובה-בארסה, הסיפור שלו היה אובייקטיבי(לא קורה לו הרבה) - הבעיות של בארסה הן בעיות של מאמן. שחקנים לא יודעים למי לצאת, את מי לסגור, אין תאום בין חוליית ההגנה לקישור כשהקשרים יוצאים קדימה ללחוץ. במצבים נייחים בכלל לא ברור מה נדרש ממי, ובהתקפה לא ברור מה הקבוצה מבצעת כמהלכים קבוצתיים.

הסיפור הזה, שבולט מאוד בבארסה, והאמת שגם בולט מאוד ביובה - בולט מאוד באינטר.
    איך קאפלו שאל את קונטה בעדינות ? 'תגיד, יש לך בכלל תוכנית ב?'

גם הפידבקים של קונטה הם לא אינטליגטניים ברמה הטקטית ומראים כאילו ההכנה שלו היא מנטלית בלבד, וכל תורת האימון שלו מסתמכת על רבאק,אנשים בעמדות הנכונות ושיטה מועדפת. 'הקבוצה נתנה את כולה' או 'לא היה חסר לנו מוטיבציה' או 'הם התכוננו למשחק נגדינו בצורה טובה'

DRORIKO אוהב/ת את זה.