האיטלקיות במפעלים האירופאים 2018/19:: יובנטוס - אייאקס, נאפולי - ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏23/7/18.

1. FelaKaT Member

אני חושב שהיה אדום וגם פנדלים (של קנסלו גבולי).

2. Roma מנהלים

אין לי שום מילה טובה על אף שחקן שדה בקבוצה. נגמר 3-0 והיה צריך להיות 10-1 בלי אולסן שמתגלה כשוער נפלא אבל עדיין בספק בתור שוער שמקרין ביטחון על שחקני ההגנה.

- נ'זונזי ודה רוסי לא יכולים לשחק ביחד. האמת נ'זונזי מפתיע לרעה.
    - אלשע: לפעמים יש לו את זה והכל הולך לא ולפעמים לא ואז מרגיש שהקבוצה בחיסרון מספרי. אין סיבה שההולנדי לא ייפתח ע"ח קבוע. לא אהבתי שפרוטי נכנס על חשבונו שהוא רק חזר מפציעה.

3. DUGRI Member

הופעה מלאת בטחון ומעודדת מאוד של יובנטוס. 30 דק' מצויינות עם 4-5 מצבים מצויינים עד ההרחקה (ההזויה) של רונאלדו, וגם לאחר ההרחקה של הכוכב הגדול יובה הצליחה להשיג את 2 השערים ולא לאפשר כלום לולנסיה בצד השני (חוץ מהפנדל ההזוי שנשרק בתוספת הזמן). קייליני, סנדרו, קאנסלו וברנרדסקי עם הופעות מעולות. ברנרדסקי בכלל מעולה העונה- נראה ששדרג את המשחק שלו. יותר חזק פיזית, יותר תכליתי, יותר בטוח בעצמו. קשה להוציא אותו מההרכב.

4. טל. Member

שחם,

זאינולו היה מהלך טוב. פרסונלית וקבוצתית.
    פרסונאלית הוא לא היה כזה גרוע. בטח לא כמו הרבה ותיקים אחרים. היה בהתחלה בשוק ויצא מזה וכל הכבוד לו... זה תהליך חובה. זה רק בונה אותו. צריך להבין שהוא וחבריו הצעירים הם העתיד. ככה החליט ה ds של המועדון וזה הכל. לטוב ולרע... זו הדרך שהנהלת הקבוצה בחרה.
    כל ההתחלות קשות.

קבוצתית זה גם היה מהלך טוב כי זה הראה לשחקנים בעקרון שהדלת להרכב ראשון פתוחה בפני כל שחקן, ואין טאבו. חבל רק שהרבה ותיקים עדיין לא מפנימים את המסר.
    העובדה ש edf לא מנער אותם ישירות - לא תורמת לעניין.
    קולארוב אלשע פאציו מנאלוס ודז'קו - כבר אמרתי מאה פעמים ואני אומר שוב: חייבים להציב בפניהם ברירה.

מילה על שיק: הגרוע ממנו חששתי התגשם: הבחור גמור.
    גמור.
    רואים שהוא גמור בראש. זה אף פעם לא היה שחקן שמעלים מהספסל 'להציל את המולדת', וכנראה שגם הוא לעולם לא יהיה כזה...
    שיק זה שחקן שנותנים לו את המפתחות להרכב ראשון ומריצים אותו. בעמדתו הטבעית כחלוץ חוד. בקביעות. רק ככה הוא מסוגל לפרוח...

בעולם מושלם הייתי מקווה שזה מה שיקרה - אבל כולנו יודעים ש edf המכור על דז'קו הכלומניק לא יעשה דבר שכזה. דז'קו יכול לתת רצף משחקי זוועה בלופ אינסופי. מחזור הבא הוא יפתח (כרגיל) בהרכב ראשון כמו גדול.

שיק יקבל פירורים עד סוף העונה, לא יעשה איתם כלום, ובקיץ יימכר תמורת גרושים כמו רבים וטובים לפניו.
    מארק מיי וורדס. לא צריך להיות נביא כדי לראות לאן לאיזה כיוון העסק הולך.

מילה אחרונה על אולסן: אגדה.
    ובהרחבה: רק בזכותו זה לא נגמר היום בשביעיה. תצוגת שוערות ברמה הגבוהה ביותר, אסור לעבור על כך לסדר יום. זה לא מובן מאליו ועוד במגרש חוץ כזה קשה. על במה כזו... חייבים להסיר בפניו את הכובע.
    הצלות מטורפות. בסרייה לא נגמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/18
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה של קבוצה מאומנת בהחלט, אבל לא צריך לצאת מגדרינו כמו אלי גוטמן בשידור. עדיין חסר לנו ניצוץ בחלק ההתקפי, מקווה שאלגרי יודע מה הוא עושה כדי למצוא פתרון לשלב את דיבאלה, אנחנו נצטרך אותו.

קאנסלו לוקה בחלק ההגנתי.
    ברנה נראה קצת כמו מאנדזוקיץ׳ צעיר העונה, עושה המון עבודה טקטית והגנתית, רץ בלי הפסקה. צריך להשתפר בפן ההתקפי.

משחק הגנתי נהדר שלנו.

6. תומר1989 Member

אלגרי בצדק מעדיף את ברנרדסקי על דיבאלה. האיטלקי יותר מוכיח את עצמו

לגבי רומא אין מה להתיחס למשחק הזה כל כך. אני אפילו לא טרחתי להעביר ערוץ כשהיה על המסך את הסימון שהיה שער בברנביאו.

ריאל ורומא הנוכחית זה לא אותה ליגה ולא אותה גלקסיה בכלל.
    רק באיטליה אני יכול לספור 6 קבוצות טובות יותר. דזקו כבד כל כך איטי כבר נראה כמו אחד שצריך להיות בסין או קטאר, ועליו בונים שיתן תגולים.
    לא פוסל אפשרות שפלזן או צ'סקא יעלו מהמקום השני

טל. אוהב/ת את זה.
  7. יאן קולר Member

מבחינת יכולת נטו, יענו הצלות וזה, אז הוא מצוין. אבל רואים שחסר לו משהו בכל הנוגע לביטחון ולתיאום עם ההגנה. היה איזה מהלך הזוי שבו הוא מסר למנולאס (נראה לי) ברחבה כששחקן של ריאל קרוב אליהם, ואז מנולאס החזיר לו בפאניקה וזה יצא לקרן.
    ובכלל, כל החלק האחורי של רומא העונה סובל מאי-שקט וחוסר ביטחון.

טל. אוהב/ת את זה.
  8. טל. Member

מסכים אתך בנוגע לתאום עם ההגנה.
    למרות שבכל הקשור לחוסר תאום - זה כביש דו צדדי... ואם כבר, הייתי מצפה משחקני ההגנה הרבה יותר שיעשו מה שצריך כדי לשמור על התאום הנ''ל, מאשר לצפות מהשוער שיעשה את הדרוש.

כך או אחרת אני מאמין שהזמן יעשה את שלו, וככל שהעונה תימשך דברים ישתפרו בעניין הזה. באופן טבעי.
    לפי מה שהבנתי אולסן עדיין מדבר איתם באנגלית. דברים ישתפרו. זה רק עניין של זמן.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"A signal to the group, who trains better must have the possibility".

באשר ל"הופעת בכורה בבוגרים", לדעתי הוא היה הרבה יותר מוגן היום מאשר במשחק ליגה כלשהו בו היה שותף לאיבוד נקודות.

10. Gass12 Member

בטוח שבברנבאו הוא לא היה מקבל אדום הזוי שכזה אבל במבחן אובייקטיבי גם לא בשום מקום אחר.
    אני באמת ובתמים חושב שנעשה לו עוול ושבערעור יבטלו את העונש.
    *מרבית האסירים בבתי הסוהר "משלמים" על פשע שלא עשו אלא על פשעים אחרים שהם עשו אך לא נתפסו :)
    אם הצדק הפואטי הזה "עושה לך" את זה ?תהנה

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לקחת מהמשחק אתמול כלום,זה לא כוחות,אנחנו לא מתקרבים ללבל הזה של הקבוצות בסדר גודל של ריאל-באיירן-מנ.סיטי-בארסה-פ.ס.ז'.
    להוציא את אולסן כולם היו מתחת לרמתם.
    אני גם חושב שהגיע הזמן לתת לשיק את המפתחות,דז'קו פתח את העונה בצורה נוראית. פאציו וקולארוב נראים שחקנים שקצת מתחילים להיות מעבר לשיא.

12. טל. Member

קולארוב קטסטרופה בלתי נתפסת. צניחה חופשית ביכולת האישית.

אני מאוד מקווה ש edf יתן צ'אנס ללוקה פלגריני בהרכב ראשון מול הקונוסים של בולוניה ופרוזינונה. וכנ''ל גם לגבי קלייברט ושאר הצעירים. (למרות שבתוך תוכי אני יודע שהסיכויי שזה יקרה הוא קלוש).

גם אם יציג משחק בינוני - זה שווה את זה.

דרך אגב רומא קבוצה דרג ב בהגרלה... וכן מצופה ממנה להתקרב ללבל הזה.

בדיוק כמו כל משחק שאתה תראה בשלב הבתים שבו קבוצה מדרג א פוגשת קבוצה מדרג ב.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/18
    EsheD אוהב/ת את זה.
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסביר לך למה רומא לא מתקרבת ללבל הזה (הסיבות לא רלוונטיות).
    אם תסכל לאורך השנים,קח אפילו 20 שנה אחורה,לרומא לא היו שחקנים מהטופ העולמי,שאפשר להגיד שהם וורלד קלאס (אולי כאלה שהיו פואנציאל אבל לא משהו אכשווי),להוציא אגדה אחת שפרשה,שרק הוא מידי פעם היה יכול להפתיע בזכות היכולת האישית המדהימה שלו.
    נכון שיש הבלחות מידי פעם,כמו ההדחה של בארסה,אבל זה באמת משהו חד פעמי,מתוך 10 מפגשים,9 היינו מודחים.
    בכול עמדה אחרת רומא נחותה,ואתמול ראו את זה בצורה הכי ברורה שיש. אם לא אולסון זה היה נגמר באחת התבוסות הכי כואבות שהיו לנו.

רומא היא קבוצת דרג ב' מובהקת.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ריאל היו מסיימים את המחצית על 3 וצפונה, מה שהיה מייצג את המשחק יותר נאמנה, זה היה מזיק לו לא פחות מאיבוד נקודות בליגה. לזרוק אותו לדשא במשחק כמו אתמול, זה לא רק טיפשי אלא אפילו קצת פחדני. שאת החינוך(המוצדק) שלו לקבוצה יעשה נגד קייבו בבית, ושלמשחק חוץ נגד אחת הקבוצות הטובות בעולם יעלה עם הרכב שמסוגל להתמודד איתם. וכן, זאניולו לא היה זוועתי אתמול, אבל אם ריאל היו מנצלים יותר טוב את ההזדמנויות שלהם אין שום סיבה לחשוב שרומא לא הייתה מאבדת עשתונות, ושחקן בן 19 על הנייר אמור להיות מהראשונים להיכנס לפאניקה והלם, ופשוט לא צריך להתמודד עם דבר כזה בהופעת בכורה.
    חוץ מזה, ממש לא הפתיע אותי שהוא הצליח להיראות בסדר בקישור של דה רוסי ואנזונזי, 2 שחקנים שגם בימים הכי טובים שלהם הם סטטיים מאוד. אם אחד מהקשרים היותר פעלתנים היה משחק במקומם אני מנחש שהוא היה יותר מתחבא, אתמול לא הייתה לו ברירה.

15. טל. Member

בולוניה ביום ראשון. פרוזינונה ביום רביעי.
    זה מה שחשוב עכשיו.

לפני שבוע אמרתי שאני מצפה מרומא להוציא מול קייבו בולוניה ופרוזינונה: 6 נקודות מתוך 9.
    האמת שגם 4 מתוך 9 זה בסדר.
    הליגה רק החלה. נקודות זו לא הבעיה כרגע. (עוד חודש-חודשיים גם נקודות כבר יהיו בעיה. אבל כרגע עדיין לא)

כרגע מה שחשוב זה שתתחיל להתבצע בנייה. שיהיה תהליך.
    תהליך מובהק של החלמה. של הפקת לקחים.

מתחילת העונה דז'קו משחק תמיד ומתחילת העונה רומא נראית חרא.
    מתחילת העונה קולארוב משחק תמיד ומתחילת העונה רומא נראית חרא.
    מתחילת העונה מגינים ב 2 הצדדים נראים רע ומתחילת העונה רומא תמיד פותחת בהרכבים שכוללים שימוש ב 2 מגינים.
    מתחילת העונה אלשע מקבל קרדיט ומתחילת העונה רומא נראית חרא.

צריך להתחיל לעשות 1+1.

יש עמדות מסויימות על המגרש שאתה רואה את EDF מנסה ומנסה ומנסה ניסיונות ומנסה כל מיני שחקנים שונים עליהם.
    ויש עמדות אחרות על המגרש שהוא לא נוגע בהם.