האיטלקיות במפעלים האירופאים 2015/16:: נתראה בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏17/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי המחצית הכי טובה שלנו העונה אחרי המחצית השנייה של הסופרקאפ. חדים, רוב הזמן מרוכזים ובעיקר הרבה יותר בטוחים בעצמנו שלא כמו נגד... קייבו.

לאט לאט מתברר שקוואדראדו, דיבאלה ומוראטה חייבים להיות הבאנקרים שלנו להתקפה (קוואדראדו בקישור שמוריד מליכטשטיינר את הנטל ההתקפי נראה כמו רעיון מצוין עד כה). מקומו של מנדז'קיץ' להוכיח את עצמו כבאנקר מהספסל עד שלא יתחיל להיראות כמו שחקן כדורגל.

2. SerieA Il Capitano

הציוות של שני חלוצי מטרה לא עובד כבר עשרים שנה. לא מבין למה היום יובה עשתה זאת.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראטה הוא הכלאה בין חלוץ נסוג לחלוץ מטרה קלאסי, אבל בגדול אתה צודק. אני לא חושב שאלגרי ניסה ליצור שטף התקפי ויותר בנה על הגבהות של קוואדראדו ואברה, מה שלא כל כך עובד מול קומפאני עם משחק הראש הנהדר. אבל אפילו אם חלוץ לא מקבל כדורים נוחים, זה מתפקידו להציק להגנות בלי הפסקה, לרדת לאחור כדי להשתתף בהנעת הכדור/לרוץ לשטחים כדי לקבל כדור במידה ויש מהלך התקפי. מנדז'וקיץ' לא עושה לא את זה ולא את זה, ונראה כמו טרמפיסט שזורק זין על הקבוצה. אותי אישית זה מכעיס מאוד.

Eric Cantona אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

ייתכן שאלגרי בונה על דיבאלה שיגנוב שער כאשר שחקני הסיטי יהיו עייפים. אולי זה השיקול. נראה לי בכל מקרה שהwork rate של דיבאלה עדיף על מנדז'קיץ'.

5. Alta Tensione Member

צריך לזכור שדיבאלה יש אחד ואי אפשר לשחוק אותו עונה שלמה. ככה שיהיו מצבים שנראה גם מערכים עם שתי חלוצים בסגנון הזה.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד ניצחון אירופאי מפואר מבית היוצר של אלגרי באירופה, עוד תצוגת שוערות שגורמת לך לרעוד מהתרגשות של בופון. עוד גול במאני טיים של מוראטה (יש שחקן שהוא לא מסי/רונאלדו שנותן יותר במאני טיים מאשר הוא?). ערב שלא יישכח הרבה מאוד זמן.

הניצחון הזה צריך להרים אותנו בליגה. אין תירוצים יותר.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2010/5/22/1274566805021/Diego-Milito-006.Xxx

כיף לראות שקבוצה איטלקית יוצאת מנצחת ממשחק גדול ולא עם המחמאות ולא בפעם הראשונה כמובן. התוצאה של יובה מאוד הרשימה אותי ומלמדת אותי עד כמה הקבוצה הזו בטופ של אירופה למרות פתיחת העונה המזוויעה.

8. Roma מנהלים

יום מצוין לאיטליה, יובה מנצחת את סיטי במפגש הישיר על המקום הראשון לטעמי ובתור בונוס יונטייד מפסידים.

9. SerieA Il Capitano

נקודות לאיטליה, נקודות לאיטליה.
    כל הכבוד ליובה. ניצחון גדול.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמובן מדבר על שחקנים פעילים באירופה. כבודו של מיליטו במקומו מונח.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כ״כ הרבה ביקורת (מוצדקת) על מאמנים בפרמיירליג ואז בא (שוב) אלגרי ומראה שהוא פשוט מאמן מצוין. שוב, לא מושלם, אבל מצוין.
    יש לך את תומאס מולר.

12. Roma מנהלים

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/12039045_922340091160139_8770518761702502132_o.Xxx

דה רוסי במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר. מקווה שהוא "ישתגע" ויתפרק מול הטיקה טאקה של ברצלונה.
    מעניין מה מכין לנו רודי גארסיה, אני מקווה שלא נתפרק כמו נגד באיירן. הספיקו לי שביעיות בליגת האלופות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמת. אבל מוראטה הוא בין הגבוהים בקטגוריה (בניגוד גדול ליוקרה שהשם שלו משדר).

אז הסיכום שלי:

קשה לי לתאר את החרדה שהייתה לי מהמשחק הזה. למרות שאנחנו יובנטוס ולא אמורים לפחד וכל מיני שטויות אחרות, לי הרגיש שהאתגר הזה בא בזמן הכי לא נכון. כאילו שזה לא מספיק קשה לנצח את סיטי בכושר שיא גם ככה, אבל לנצח אותה כשאנחנו נראים כמו פח אשפה מהלך? מפחיד.

אבל מהרגע הראשון זה הרגיש שונה. הרגליים של השחקנים לא רעדו כמו מול האימפריה מורונה, האנגלים מצידם לא ניסו לגמור את זה מוקדם (או ניסו ולא הלך להם - ג'יג'י מלך מלכי המלכים). לאט לאט זה הרגיש שאנחנו בהחלט עומדים שווים מול סיטי במשחק הזה. התיאום בין בונוצ'י לקייליני הזכיר את התיאום המופלא שלהם מהשנה שעברה. אברה פתח יפה מאוד מצד שמאל וההצבה של קוואדראדו במרכז הקישור, כשהוא למעשה הגנתית שחקן אמצע שלוחץ בצורה נפלאה (הטוב ביותר בקבוצה מהבחינה הזאת היום) והתקפית משהו בין שחקן כנף לבין שחקן חופשי שעושה מה שבא לו, הייתה מושלמת ופינתה את ליכטשטיינר לעשות הגנה והוא אכן עשה אותה. מהצד השני גם פוגבה עשה עבודה הגנתית גדולה והציוות שלו עם אברה הוא יותר ממוצלח, אבל אברה יצא הרבה יותר קדימה ולכן היינו יותר פגיעים מהצד הזה. מאוד אהבתי את העבודה של סטורארו שהזכיר במעט את וידאל - אם יש שחקן שאנחנו צריכים שיעשה את קפיצת המדרגה הזאת זה הוא ורק הוא. עשה לא מעט שטויות בסוף, אבל כנראה שרק ככה לומדים.
    כבר כתבתי במחצית את דעתי על מנדז'וקיץ' ואני עדיין דבק בה למרות הגול. מי שלא ראה אותו העונה ביובה עוד יחשוב שהוא איזה חיית רחבה מדהימה, כשלמעשה הוא לא יותר מעלוקה עצלנית. לעומתו מוראטה... לא פחות ממושלם. רץ, עובד, חוטף, לוחץ, בועט, כובש. הוא אולי לא השחקן הכי מוכשר בקטגוריה, אבל הוא עשוי מהחומר שממנו עשויים כוכבים. כמה חבל שהוא יחזור למדריד בסוף העונה הזאת.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי ששואל למה אלגרי פתח היום עם 2 חלוי מטרה התשובה היא הלחץ שהם יודעים לעשות,גם מוראטה וגם מריו הם הרד-וורקרים שיודעים ללחוץ את הגנת היריב בצורה מעולה, ובגלל זה (להערכתי כמובן) אלגרי חבר בהם.

15. yonmu Member

לגבי המשחק היום -
    1. הציוות של חלוצי מטרה יעיל כנראה רק כשלא באים לשלוט במשחק. ככה הלחץ שהם עושים לא רק מקשה על היריבה אלא גם עשוי להניב מצבים. במשחקים מול קבוצות נחותות יובה עדין לא הראתה שיש לה את הכלים לשלוט במשחק ולתרגם את השליטה למצבים ולשערים.
    2. עוד נקודה למוראטה מול מנדזוקיץ'. גם כשיש אופציה טובה וזולה (יחסית) כמו מנדזוקיץ' בשוק, זאת לא סיבה לקנות אותו כשבסגל כבר יש שחקן עם אותו תפקיד בדיוק, ועוד באותו מעמד פחות או יותר. הבעיה עם מוראטה זה המצב מול ריאל, אבל אם יובה יכולה להבטיח שהוא יישאר, אין למריו מקום.
    3. מישהו דיבר על הצעקות של אלגרי על קוואדראדו ויודע על מה מדובר?

לגבי המשחק מחר -
    לצערי אני רואה את רומא מתפרקת מול בארסה. לא רואה את גארסיה מעמיד רומא 'צינית' וכן רואה את החוד של בארסה מנצל את המצב לטובתם. הימור אופטימי יהיה 4-2 לקטאלונים.

מצב נושא:
הנושא נעול.