האזוריני מפסידים בגמר לגרמניה את התואר האירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/7/06.

1. raanana4ever Member

אני חושב שאם משווים את הנבחרת האנגלית בשיאה(סביבות הדקה ה-20) לנבחרת האיטלקית בשיאה(לפני הגול השני) האנגלים הרבה יותר טובים. חוץ מזה לשתי הנבחרות היה משחק חלש כשהקישור האנגלי לא תיפקד במחצית השנייה והזמין מטווח של בעיטות מחוץ לרחבה, בפעם העשירית בערך שנייג'ל ריו-קוקר לא סגר את הקשר הוא גם תפס את קארסון לא במקום והשווה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/07
  2. yoni10 Member

תגיד לי אתה לאיזה נבחרת בטורניר הזה יש שחקנים יותר איכותיים מאיטליה, בכל עמדה?

3. cazzo Il Capocuoco

מה זה משנה אם אלסנדרו רוזינה לא מוסר?..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

4. RealStretford Member

הבעיה שאם היא לא מתרגמת את זה במגרש זה כמו שיש לך למבורגיני ליד הבית אבל בלי מנוע בזמן שהשכן המעצבן עובר לך מול העיניים בסובארו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/07
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתחיל לחשוב שלבחור אין בכלל ראיית משחק. היו כמה מקרים שהיו שחקנים פתוחים לגמרי באחד האגפים והוא החליט לכדרר ולמשוך לאמצע. כדאי מאוד שנובלינו יחנך אותו ויעבוד איתו על הקטעים האלה...
    בשני המשחקים היה אפשר לראות עד כדי כמה הוא מוכשר, אבל בנוסף לכישרון, יש לו את התכונות שבאות עם כמעט כל שחקן שיש לו כישרון ברגליים - אנוכיות וחוסר יכולת/רצון לשתף את חבריו להתקפה.

6. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/06_Giugno/14/UND/18.Xxx
    קאזיראגי: "בחצי שעה הראשונה שיחקנו גרוע,פתחנו רע.למזלנו שחטפנו רק פעמיים.אחר כך במחצית בדיוק הפוך קרה,שיחקנו מצוין וזה הספיק לצערי רק לתיקו.אם היינו יותר זהירים,3 הנקודות היו שלנו.גם המצב בכושר גופני שלנו לא אידיאלי,ככה שעם החום הזה והתנאים של המגרש זה היה לא קל.נקווה לנצח את צ'כיה ולמתנה מסרביה."

ג'וזפה רוסי: "ברבע שעה ראשונה,20 דקות,התחלנו באיטיות את המשחק.אבל עדיין הגיע לנו לנצח.חיבים עדיין לציין את האנגלים הלוחמנים שהם קשים ככה שזה הסתיים בתיקו.אנחנו החלוצים לא סיפקנו את הסחורה,רק ג'ורג'ו המגן ואלברטו שהוא קשר הבקיעו. "

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. משחק רע מאוד של הגנת איטליה. הבעיה היתה לא בשחקנים, למרות שהייתי מעדיף לראות את קאניני בהרכב, אלא בהכנה ואימון של המאמן שהיה אפשר לזהות בכל חלקי המגרש ולא רק בהגנה. אני מקווה שבאיטליה ילמדו שאם לאמן נבחרת בוגרת מאמן חסר נסיון עוד יכול להתאים, אז לאמן נבחרת צעירה זה כבור טעות, ועוד שהעוזר שלו חסר נסיון עוד יותר ממנו. יהיה אשר יהיה, גם שני המשחקים הללו בהם לא הצלחנו להשיג ניצחון, היו מספיקים כדי להראות לנו שעדיין מדובר בסגל השחקנים המוכשר ביותר. ולכן גם עם נודח נוכל להישאר עם טעם של אופטימיות. בתקווה שהשחקנים הללו, שיום אחד עוד ייצגו אותנו בנבחרת הבוגרת, ילמדו ויוציאו מהכשלון להזה את המקסימום להבא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/07
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אז לא הבנו למה פיטרו את ג'נטילה,אני מקווה שעכשיו הם בעצמם מבינים איפה הייתה הטעות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. AC Milan lover Member

תגידו לי איפה אני יכול לצפות במשחק המכריע של איטליה ביום ראשון ?

10. cazzo Il Capocuoco

ART SPORT 3 או RAI TRE.

11. AC Milan lover Member

לא אני התכוונתי לאינתרנית אין לנו את ART Sport 3 יש לנו את 4 ולא את rai sport אני רוצה אתר באינתרנית שיכול בו לצפות במשחק

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

* אינטרנט*

לגבי הבקשה שלך, כנס לפה:

www.live-footy.org

תוריד את תוכנת הsopcast ולפני המשחק ברבע שעה כנס לאתר ויש שם קישורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/07
  13. AC Milan lover Member

תודה מוחמד

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעוד מספר דקות יתחיל המשחק שלפי הדיווחים יקבע את עתידו של קאזירגי כמאמן הנבחרת הצעירה של איטליה. מעבר לכך אין למשחק הזה יותר מדי חשיבות וזו לא רק התחושה שלי. הטורניר האולמפי בדורגל זהו אחד הטורנירים הפחות חשובים שאפשר לחשוב עליהם, מה גם שהוא יתקיים כמעט במקביל לאליפות אירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/07
  15. cazzo Il Capocuoco

אוהדי איטליה כבר דורשים את התפטרותו של קאזיראגי או לפחות את ראשם של יושבי הפדרקאלצ'ו,אחרי ארבעה משחקים בינונים למדי שלא הייתה בהם מנהיגות וניהול נכון,הפסד מעצבן לסרביה,תיקו עם אנגליה,ניצחון על צ'כיה ו0-0 בשעתיים נגד פורטוגל עם ג'וזפה רוסי אחד מורחק.לפחות אפשר להתנחם בזה שאנגליה לא תיוצג לבד בבייג'ינג,לכן נודה לאמיליאנו ויויאנו שעצר פנדל ולגראציאנו פלה שהוכיח קור רוח.
    אבל למרות הימים הקשים האלה של הקאלצ'ו באיטליה,פרשיות של מינוסים בחשבונות הבנק של אינטר ומילאן,מלחמות בין יושבי ראש על חלוצים שמנמנים מהונדורס,ועוד סיבות שכולם יודעים,יש גם סיפורים יפים וצבעונים על הכדורגל שכולנו היינו רוצים שיהיה.

http://www.osrdh.nl/upload/Denzel%20Westenberg.Xxx
    רואים את הילד הזה בתמונה?זהו דנזל ווסטנברג,נער הולנדי בן 13 שמקבל 4 פעמים בשבוע שיעורי כדורגל במקום התעמלות באקדמיה מיוחדת באלפאן אן דן ריין {עיירה מנומנת בין האג לאוטרכט}.לא מזמן הוא שיחק באפרוחי אקסלסיור רוטרדם,אך עכשיו במסגרת בית הספר הזה,דנזל נסע עם חבריו לטיול מאורגן באיצטדיונה המודרני והמקורה של ויטסה ארנהים,כולה שעה נסיעה.בזמן שאנגליה דרסה את איטליה שנרדמה,בחצי השעה הראשונה של המשחק,המגן הימני הצעיר יותר ממני התקשר לאבא להגיד לו שהוא מצא מקום מצויין מאוחרי השער של סקוט קארסון.בדקה ה32 אלברטו אקווילאני הוציא עצבים על כדור בבעיטה חופשית שמצא את פרק היד השמאלי של דנזל.מאוחר מדי להתגונן מפני הפצצה של הרומאניסטה....

http://www.gazzetta.it/Media/Foto/2007/06/19/Denzel%20Westenberg%20col%20braccio%20al%20collo%20e%20suo%20fratello%20Nordin_0084--346x212.Xxx
    אותו אבא רונאלד שקיבל את השיחה השמחה אמר: "ממש אחרי הבעיטה שקיבל מאקווילאני,אנשי עזרה ראשונה מיד הבינו שמדובר בפציעה חמורה.הוציאו אותו מהאיצטדיון לבית החולים הקרוב ושם שמו לו גבש,אך לא נראה שסבל ממש,כי איטליה השוותה את התוצאה והוא שמח.אני אפילו מודה שאחרי אייאקס הוא מחבב את מילאן." ביום שלישי בבוקר,לאחר המשחק,העיתונות ההולנדית גילתה פתיון,בנוסף לאירוח שקיבל בתוכנית אירוח שבה מרק ואן בומל חתם לו על הגבס.אחר כך,מפיקי התוכנית שמסקרת את האליפות השיגו למשפחתו 4 כרטיסים שיוכל לסוע להירנביין לראות את הולנד מעיפה בפנדלים את אותם אנגלים.גם אמא מוניק והאח נורדין שנמצא בתמונה שמחו לאחר קרב הפנדלים.

http://www.gazzetta.it/Media/Foto/2007/06/20/Denzel%20con%20la%20maglia%5B1%5D--346x212.Xxx
    שבוע מיוחד עבר המתבגר הצנוע: יום שני בערב המקרה בארנהיים,יום שלישי כל הטלויזיה והעיתונות בהולנד עליו,יום רביעי נסע עם כל המשפחה להירנביין לראות את הכתומים מעיפים את האנגלים בפנדלים,יום חמישי ביקור במחנה האימונים בוולפהזה שם נפגש עם האזוריני ועם אקווילאני.בעזרת הגאזטה דלו ספורט נציגי הנבחרת הכחולה הזמינו את הקטן לאימון ערב המשחק מול פורטוגל שהסתיים גם הוא בפנדלים. רונאלד האבא מתרגש: "כאילו דנזל שחקן כדורגל מפורסם נהיה בן רגע,כמו שאדגר דווידס התקבל ליובה,כולם היו עליו,עיתונאים,כתבים וצלמים.חוויה מדהימה." הילד עצמו: "אחרי אקווילאני שאני מעריץ,דווידס נמצא במקום השני.קשרים עובדים הם דוגמה טובה ואני מנסה לחכות אותם,אלו השחקנים שתמיד רצים יותר 90 דקות ואף פעם לא מוותרים." הוא נכנס לסלון המלון שבו נמצאים השחקנים,אקווילאני נותן לו את חולצתו עם חתימה ואחר כך כל שאר הכחולים.מיד לאחר מסיבת העיתונאים,רואים את קאזירגי וזולה מתנשפים ואז בא אביו ושואל: "הנה,ג'אנפרנקו הגדול,אתה יודע איפה שיחק?" הבן אומר: "צ'לסי,זה ברור." וזולה עצמו: "מדהים שילד בן 13 יודע את זה,בכל מקרה,תהיה גם אורח הכבוד שלנו היום בניימיכן במשחק מול פורטוגל!".בינתיים נורדין האח משחק טניס שולחן עם אלברטו האשם....