האזוריני מפסידים בגמר לגרמניה את התואר האירופאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/7/06.

1. תונל Member

וקורצ'י כן?
    בינתיים הבחור בקריירה הקצרה שלו הספיק לקבל יותר מדי גולים שאפשר למנוע.
    אליארדי משחק כרגע באופן קבוע ומשחק טוב, מה עוד צריך?

ואני כן הייתי מביא את אמליה אבל זה כבר דיון אחר.

2. As Roma Member

קורצ'י הוא אחד השוערים עם הפוטנציאל הכי גדול בעולם.

אם היית רואה משחקים של רומא שהוא שיחק בהם היית מבין אותי, בקשר לנבחרת הצעירה אני לא יודע כי השנה לא ראיתי משחקים שלהם...
    מישהו יודע איפה ישודר המשחק ובאיזה שעה?

3. saviola Member

משחק הגומלין יערך ביום שלישי הקרוב, בשעה 20:30. בשעה 16:00 היום תמריא הנבחרת מבולוניה לויאדוליד, ומשם באוטובוס למלון ריי סאנצ'ו בפאלנסיה. ביום שני היא תערוך אימון אחד בערב, וביום שלישי (יום המשחק), כאמור בשעה 21:30, יתחיל המשחק באיצטדיון "נואבה באלסטרה".

שידור בארץ? ממתי משדרים משחקים כאלה?

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תגזים קורצ'י לא אחד השוערים המוכשרים ולא נעליים,דור אחד לפניו הציג שני שוערים הרבה הרבה יותר מוכשרים(אמליה ומיראנטה)

5. תונל Member

פוטנציאל הוא יכול להיות עד מחר (ותכל'ס זה מה שהוא יהיה כל עוד הוא יושב על הספסל ברומא), עם זה לא מרוויחים מקום בהרכב הראשון של האולימפית של איטליה.

6. cazzo Il Capocuoco

אגב,RAI TRE,משדר את המשחק של ספרד-איטליה בשעה ב20:30 ביום שלישי.

7. Chievo Member

FORZAAAAAAAA Italia

האיטלקים מובילים 2:1 , משער של קיליני (דקה 24) ומונטולביו (דקה 33), סולדאדו כבש לספרד בדקה ה-59.

נכון לדקה 65.

8. saviola Member

קייליני (24) ומונטוליבו (33), ומנגד סולדאדו (59), ואיטליה מעפילה לאליפות אירופה. סיכום ותגובות בהמשך.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חשבתי אחרת! :aaarse:

10. saviola Member

8000 צופים, רובם כמובן ספרדים, הגיעו למגרש בפאלנסיה כדי לראות את משחק הגומלין בין הנבחרות הצעירות של איטליה וספרד, אחרי שהמשחק הראשון באיטליה הסתיים ב0:0. הנבחרות עלו בידיעה שזו שתנצח - תעלה, וכל תוצאת תיקו גבוהה מ0:0 תעלה את האיטלקים. ניקולה פוצי, שפתח במשחק הראשון, ירד לספסל, ואת מקומו בחוד תפס גרזיאנו פלה. הספרדים עלו באותו הרכב. בדקה ה23 ג'ורג'יו קייליני, מגנה השמאלי של יובנטוס, קיבל כדור אווירי במרחק של 20 מטר מהשער, וירה אותו בוולה אדיר עם רגלו השמלאית הישר אל הפינה הרחוקה של מויה, וזה 0:1 יפה של האיטלקים. שער יפה לא פחות הגיע כעבור 10 דקות, כאשר רפאלה פאלאדינו, עוד יובנטיני, ששיחק כקשר תוקף באגף שמאל, עבר בקלות שני מגנים ספרדים, נתן מסירה יפה לריקארדו מונטוליבו, שבעט חזק ברגל ימין אל הפינה העליונה של מויה, וזה כבר 0:2 לאיטליה, כשעכשיו ספרד צריכה שלושה שערים כדי להעפיל. זאת גם הייתה תוצאת המחצית. שני הזדמנויות של גאווילאן הספרדי פתחו את המחצית הראשונה, אך יכולת טובה של קורצ'י השאירה את התוצאה על 0:0. עם תחילת המחצית השנייה עלו בשורות הספרדים שני שחקנים ששיכים לריאל מדריד, רובן דלה רד ורוברטו סולדדו. אותו סולדאדו גם כבש בדקה ה60 אחרי בישול של גאווילאן. לקראת הסיום סולדאדו נפל ברחבה אחרי מגע עם קייליני, אך השופט האוסטרי סימן לו לקום. איטליה מנצחת 1:2 בספרד וכך גם בסיכום שני המשחקים, ותשחק בקיץ בין התארים 10-21 ליוני באליפות אירופה לנבחרות צעירות.

ההרכב האיטלקי (4-1-4-1): קורצ'י; פוטנצה, מאנטובני, אנדראולי, קייליני; נוקרינו; רוסינה (לזארי), מונטוליבו, אקווילאני (פיסאנו), פאלאדינו (פאדווין); פלה.

פיירלואיג'י קאזיראגי, המאמן המאושר, לא חסך במילים בסיום המשחק. "זה היה משחק קשה כמו שציפינו, אבל הגענו מוכנים והיינו ראויים לניצחון ולהעפלה. באמת חבל ששני הנבחרות לא יכלו להגיע לאליפות אירופה, כנ"ל לגבי המשחק בין אנגליה לגרמניה. זה לא הוגן 'לשמור' את הנבחרות הטובות בחוץ ולהכניס את הנבחרות בדרגה השנייה במקומם". ונעבור לכובשים. ג'ורג'יו קייליני, כובש השער הראשון: "הכדור קפץ לעברי ופשוט לא יכלתי להתנגד אליו. הבקעתי גול דומה במדי פיורנטינה, כך שאם לא מנסים לעולם לא מצליחים. הבקענו שני שערים נהדרים הלילה בדרך להופעה מצויינת של כל הנבחרת". "הוכחנו שאנחנו נבחרת נהדרת ונתנו את כולנו בשביל המאמן קאזיראגי". הכובש השני, הפיורנטיני ריקארדו מונטוליבו: "בהתחלה העיתונות אמרה שכבר הודחנו ואני לא הבנתי למה. היום הוכחנו שאנחנו נבחרת מוכשרת ושהגיע לנו לנצח". "המטרה האישית שלי היא להמשיך להשתפר ולעבוד על הדברים החלשים במשחק שלי".

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2006/10/10/0J6RRBRG--280x190.Xxx
    ריקארדו מונטוליבו בבעיטה אדירה מעלה את האיטלקים ל0:2 ולאליפות אירופה

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/06
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציפיתי שאיטליה תנצח את הספרד כי ישלספרד נבחרת נוער מאוד מוכשרת וחזקה. אבל יופה של תוצאה, ותגידו לי אם מישהו ראה את המשחק, איך שיחק בלם אינטר אנדריולי??

12. Chievo Member

היא מצויין יחד עם בלם קייבו מונטובאני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx , עשו הגנה טובה, גם בשלב הראשון שהסתיים בתיקו אפס.
    ההגנה האיטלקית מרשימה גם בנבחרת הצעירים.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבית של איטליה: אנגליה, צ'כיה וסרביה.

14. מיכל3 Member

אתמול אמרו בספורט 5 שנבחרת אחת עולה מכל בית ואז יש חצי גמר. הבנתי נכון? זה לא נשמע הגיוני
    כ"כ שישר אחרי שלב הבתים יש כבר חצי גמר.

15. Chievo Member

לא, יש רק שני בתים, ושתי עולות מכל בית שישחקו בחצי גמר.