האובר-רייטד והאנדר-רייטד של ישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/3/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפסיק לקלל, אתה כותב בפורום שמכבד את עצמו אז תכבד גם אתה אותו, הדרך החוצה יכולה להיות מהירה ממה שאתה חושב.

ואני להגיב לך הפסקתי.

2. אלי מתחן Member

מה אתם רבים?

3. DaMaGe Member

אני קיללתי???
    אתה קיללת - "סנילי" ככה קראת לי.
    אתה יודע מה?! לא התכוונתי...תמשיך עם התשובה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/04
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי נבחרת, אני רק ארשום על כמה שחקנים שעולים לי לראש :

ניר דוידוביץ' - האובר רייטד הנצחי, בהחלט אחד מהשחקנים הכי אובר רייטד שהיו בארץ אי פעם. שוער כל כך בינוני, שנותן הופעות טובות פעם בחודש, אבל בגלל שפעם שלמה שרף זימן אותו לנבחרת הוא היום עומד בשער נבחרת ישראל ונחשב ע"י רבים לאחד השוערים הטובים בארץ.

אורי אוזן - כל מי שרשם בדיון הזה שאוזן הוא אנדר רייטד לא עקב אחריו העונה ועדיין חי בשנה שעברה. אוזן השנה מציג יכולת נוראה ואפילו אוהדי נתניה קוראים להחליפו בליאור גניש המוכשר.

אריק בנאדו - מישהו מוכן להסביר לי מדוע אנשים מכנים את הגולם הזה "הבלם הטוב בארץ"?

אדורם קייסי, אבישי ז'אנו, אלון חרזי - כנ"ל לגבי כל אחד מהם.

וואליד באדיר - אחד השחקנים הכי אנמים בארץ. הוא כל כך לא מורגש על המגרש, כל כך חסר תועלת שזה מדהים. מלבד בעיטה סבירה וכוח אין לו שום דבר.

ערן לוי, יניב קטן - שניים מהחלוצים הגרועים בארץ. ואני רציני.

טל בן-חיים - אובר רייטד בצורה מדהימה. כל בלם צעיר שמציג יכולת סבירה הופך כמעט לאל בעיתונים מרוב מצוקת בלמים (ככה זה כשאתה סובל כל כך הרבה שנים עם הבדיחה אלון חרזי בנבחרת). הוא מפקיר את ההגנה כשהוא מנסה לנהל את המשחק של מכבי (ולא מצליח, אין לו את היכולות לכך), משחק הראש שלו רע וכמובן אי אפשר לשכוח תצוגות נהדרות שלו בנבחרת - החל מה-7:1 שחטפנו בגרמניה ועד להפסד בסלובניה.

דוד אמסלם, עופר טלקר, מיקי עטיה - חורים אנושיים. אין יותר מדי מה להוסיף בקטע הזה.

אבי נמני - לא מבין את ההתלהבות מהשחקן הזה. הוא היה ענק פעם אבל היום נותן תצוגה טובה עד מצוינת פעם ב-3-4 משחקים. הוא בטח לא אחד השחקנים הטובים בארץ ולא היה שווה את כל הפסטיבל המטופש שהיה כשהגיע לירושלים.

טוב, זה כל מה שאני יכול לחשוב עליו כרגע.

אנדר רייטד : איציק קורנפיין, גולן חרמון (חחחח סתם סתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ), אבירם ברוכיאן, רביד גזל, יוסי רוזן ואסי בלדוט.

5. Yaak#Berko Member

אני חושב שברור את מי אתה אוהד ואת מי אתה לא סובל, אבל להגיד על קטן שהוא אוברייטד, או על לוי (שחקן נוער, עשה 3 הופעות בבוגרים, השם שלו מוכר כמעט רק לעכברי כדורגל), זה או טירוף או טמטום.

6. ג'רי בית הלוי Member

אובר רייטד
    אנדז'יי קוביקה- סבתא שלי רצה יותר מהר ממנו, אריק שרון נראה כמו מירי בוהדנה לידו ולאלחנן טננבוים יש אופי של מלאך לידו. אוף, תפרוש כבר.
    אלון חלפון- שחקן כ"כ גרוע שלא עשה שום דבר בחיים שלו מלבד להרוס לאלון ברומר את הקריירה. מוזר לי מאוד מה קשטן מוצא בו.
    טל בנין- בסדר, אז שיחקת בברשיה, לוני חייב לך מיליארד דולר, הרגל שלך פצועה, אתה מסכן, קלינגר צחק עליך, אליפות לבני יהודה זאת לא מילה גסה, בלה בלה.
    דודו אוואט- מככב באופן קבוע בחלומות הורודים של ז'ילינה(אני אתן שקל למי שימצא את הקשר). איך, איך הוא הגיע לספרד?
    שמעון גרשון- מגיש, דוגמן, בעלה של מלי לוי, זמר, משורר, איש רוח, ספר צמרת, הכל חוץ משחקן כדורגל. אז הוא יודע לבעוט פנדלים טוב, ביג דיל.

אנדר רייטד
    גדי ברומר- לא משנה מה הוא יעשה, הוא תמיד יהיה האנדר רייטד הנצחי בתודעה של אנשים, למרות שהוא אחד הבלמים היותר טובים שהיו לנו בעשור האחרון.
    רמי חליס- למרות השער המושלם שלו בדרבי( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) הוא אחד משחקי ההגנה היותר טובים של הפועל, והוא פשוט לא מקבל את ההערכה הראויה לו.
    אנדראס פרוחננקובס- הוא פשוט סוס, עבד בזמן ההחלמה מהפציעה הקשה על המהירות שלו וזה משתלם לו ולמכבי. היה שווה לחכות לו חצי עונה, ככה אנחנו מרוויחים שחקן מצוין לסוף העונה ולשנים הבאות. חבל שבתקשורת ובבלומפילד לא כ"כ אוהבים אותו.
    איציק קורנפיין- באמת לא ברור למה הוא קיבל רק שתי הזדמנויות בנבחרת.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלירן דנין זכה לכל החשיפה שהוא היה יכול לקבל. בכל העיתונים שיבחו אותו, נתנו לו ציונים גבוהים, בכל סוף שבוע אפשר לקרוא לפחות כמה שורות עליו במקומונים, כל שדר שמשדר את בית"ר אומר כמה מלים טובות עליו ולא פעם שמעתי שהוא יהיה המגן השמאלי העתידי של הנבחרת.

אני לא בא ממקום של ביקורת, אני גם לא אומר שלא מגיע לו כל הדברים האלה. אני רק טוען שלאחר הדברים האלה קשה מאוד לטעון שהוא אנדר-רייטד.

8. Ilan Member

אני לא יכול שלא להגיב על השטות הזאת.
    ניר דוידוביץ' שחקן אוברייטד? אוברייטד? איפה אתה חי? אתה ראית אותו משחק בכלל בשנתיים האחרונות שאני פוסק כזה דבל דבילי?

ניר דוידוביץ' השוער הכי טוב בארץ ללא ספק בכלל. השוער הזה כ"כ גדול שרק פציעה עצרה אותו מלעבור לאירופה ושם אני מאמין שהוא היה מאוד מצליח. מתי אתה זוכר שחקן ישראלי שחזר מ3 פציעות קשות ועדיין נשאר בטופ שבטופ?

ניר דוידוביץ' היה תמיד השוער הכי מוכשר בארץ. הקטע הוא שפעם הוא עשה שטויות, שטויות שהיום אחרי הפציעה הוא התבגר והבין שאין להם מקום. ניר דוידוביץ' של העונה הזאת הוא ביחד עם ג'ובאני רוסו השחקן הכי טוב בליגה, בטח שהשחקן הישראלי הכי טוב בליגה. תיקח לחיפה את התמנון, דוידוביץ', ותשים במקומו שוער אחר וחיפה יורדת בדרגה אחת לפחות מטה.

ניר דוידוביץ' שוער ענק. בארץ לא מעריכים אותו מספיק זה בטוח. פעם הבאה שאתה פוסק כאלה דברים מטומטים תשמור אותם לעצמך.

9. burning soil Member

עזוב,אין טעם,יש אנשים שמקובעים על דעתם ולא מוכנים לשמוע דברים אחרים,
    ניר דוידוביץ' השוער הטוב בארץ.

10. Diego Member

בהחלט! אני חושב שאם ניר דוידוביץ' לא היה נפצע במשחק נגד ספרד הנבחרת היו מנצחים 1-0 ולא יוצאים תיקו 1-1!
    אם דוידוביץ' לא היה נפצע אני מבטיח לכם שישראללא היו סופגים נגד סלובניה ולא עולים למונדיאל! הוא אחד מהשוערים הטובים בארץ.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אומר שטויות. אתה לא יכול להגיד שבגלל אוואט ישראל ספגה את השער ההוא, ושדוידוביץ' היה עוצר את הבעיטה, ובאותה מידה אתה לא יודע אם דוידוביץ' היה עוצר בעיטות שאוואט עצר באותו משחק.
    ועוד תיקון: השער שספגנו שלא העלה את ישראל למונדיאל היה מול אוסטריה, לא סלובניה. והוא בכלל לא היה אשמת השוער, הכדור עבר בין הרגליים של נמני ולא היה לשוער סיכוי לראות אותו, ושוב אתה לא יודע אם דוידוביץ' היה עוצר כדורים שאוואט עצר באותו משחק.

הקיצר: יכול להיות שבאמת עם דוידוביץ' ישראל הייתה מגיעה למקומות יותר גבוהים, אבל אי אפשר לתת דוגמאות או משהו כזה, כל אלה הם רק דיבורים באוויר.

12. אלי מתחן Member

שכחתם פתאום את היציאה שלו על חאבי מורנו באותו משחק? את הגול שהוא קיבל מחצי מגרש ברוסיה?
    מראה לכם כמה הזיכרון הישראלי קצר. דוידוביץ' נתן מול ולנסיה הופעה שקורנפיין נותן במשך שנים על גבי שנים מדי משחק.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד כמה רגעים בקריירה הלאומית של דוידוביץ' - השער של בוסניה בר"ג (דוידוביץ' רץ עד לחצי המגרש ומתפלא כשהכדור מוקפץ מעליו לשער) והשער שספג בוינה (עד היום האוסטרים צוחקים על היציאה העלובה שלו לאותו הכדור).

יפה מאד שאתה מבטיח דבר כזה. אתה גם יכול להוכיח את זה?

14. Julian Joachim Member

אם אני לא טועה רגע השיא של דוידוביץ' היה במשחק מול לוקו' מוסקבה בגביע המחזיקות ז"ל...

15. אלי מתחן Member

כן ברבע גמר, הם עוד היו מוציאים משם 0:0 מכובד אם הוא לא היה מתחיל עם השטויות שלו. גול בדרדל'ה מחצי מגרש.