האהבה הגרמנית שלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏22/10/06.

1. רמי ב.ט Member

קודם כל שלום אני חדש פה
    אני אוהד כמובן את האימפריה הבווארית-באיירן מינכן
    והתחלתי לפני שנה שהייתי שם בפרנקפורט.זה פשוט המקום האידיאלי לחיות ואני רוצה לעבור לשם
    ועוד לפני אהבתי את באיירן לא כמו היום..אהבתי בגלל אוליבר קאן

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברוך הבא לפורום. יופי של אהבה יש לך. לרבים מאיתנו יש אהבה בדיוק כזו :aaarse:

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיפור שלי שונה בהרבה משלכם,לא נולדתי או גדלתי בגרמניה, אבל אני תמיד אהבתי את הליגה הגרמנית,אבל אף פעם לא ממש אהדתי קבוצה מסויימת,כשדורטמונד לקחו אליפות ליפני 5 שנים (תקנו אותי עם אני טועה) אז הייתה לי סימפטיה אליהם ביגלל המשחק היפה שלהם,כנ"ל לוורדר ברמן,מאז שנת 2004 כשהם לקחו את הדאבל מאוד אהבתי ליראות אותם,אבל שוב לא ממש אהדתי אותם.
    מאז העונה שעברה אני עוקב הרבה יותר אחרי הליגה הגרמנית,בעיקר ביגלל המבורג,מאוד אהבתי ליראות את המשחקים שלהם בעונה שעברה (לא שאיפשרו לנו ליראות אותם כ"כ הרבה, כל שבת באיירן..אבל מה שראיתי הספיק..),ואותם אני יכול להגיד שאני אוהד,בעיקר מאז ההגעה של ואן דר וארט,שחקן שתמיד הערצתי,בעונה שעברה לדעתי הם היו הקבוצה הכי מלהיבה בגרמניה,ועונה למרות הנפילה אני עדיין מאוד אוהב את הקבוצה,ואת ההפסדים (ויש כאלה הרבה מאוד העונה) אני לוקח ללב.
    בכול אופן אני מאוד אוהב את המבורג,למרות העונה העלובה שלהם.

4. sagiv Member

קודם כל - כל הכבוד על הדיון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

לעתים רחוקות מאוד אני קורא הודעות ארוכות. כזה זה, עוד לא ממש התרגלתי למחשבים למרות שבעבודה שלי אני נתקל בהם כל הזמן. למרות זאת, קראתי כאן כל מילה מההודעות הנ"ל. פשוט תענוג. לא ויכוחים, לא ריבים. סיפורים מעניינים והעובדה שאחרי הכל מדובר בגרמניה, שאם תרצו או לא, לפחות בימי חיינו תמיד תהיה הגרמניה ההיא, היא שעושה את הסיפורים ליותר מעניינים.

אני יודע שהפורום לא גדוש באוהדי הכדורגל הגרמני, אבל אני מודה שאני מחכה לעוד סיפורים. דיון כל כך פשוט וטוב, שוב פעם - http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני שמח שאתה נהנה מהרמה הגבוהה באמת שיש לנו בפורום הגרמני.
    אני מקווה שגם אתה תשתף אותנו באהבתך לקבוצה כלשהי בליגה הגרמנית אם יש כזו.

תהנה !

יוני.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבה מאוד מעניינת, שבהחלט אוהדי הכדורגל הגרמני בארץ יכולים לחוש סימפטיה וקרבה לסט. פאולי.

מה שכן, היו שני דברים נורא מעצבנים בכתבה:
    1.הקבוצה היא לא הכי קבוצה גרמנית, ויש הרבה מעורבות בריטית בקבוצה, משהו שמפריע לי נורא. אני מרגיש שהקבוצה היא למעשה אורחת בגרמניה ולאו דווקא קבוצה גרמינת מה שיכול להוליך איתה עוד יותר שנאה משאר הקבוצות.

2.לא אהבתי את העובדה שהם לא מעודדים את הנבחרת הלאומית, בכל קבוצה גרמינת וברחבי גרמניה כולה המטרה הלאומית הייתה זכייה במונדיאל השנה ואני בטוח שזה יותר גדול מכל דבר אחר. אמרות כאלה גוררות אחריהם שנאה.

בסך הכל, מעניין לקרוא על קבוצות כאלו.

8. bobyt Member

מה קורה באמת איתם ? הם עכשיו בליגה הרביעית ? או השלישית ?

אחד המועדונים הכי צבעוניים בגרמניה .
    חבל שהם לא בליגה הראשונה , זה היה רק תורם ...

9. tiktin Member

תורם לאלימות...

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל פאולי בליגה השניה. וטיטקין אוהדי פאולי הם לא כ"כ מופרעים כמו שאתה חושב, נהפוך הוא , נסה יותר את המוטו: סקס, רוק אלכוהול ושלום עם כל העולם.

לעומת זאת אוהדים של קבוצות BK BERLIN, דינמו דדרזדן ואפילו הנזה רוסטוק שתשחק בליגה הבכירה העונה הרבה יותר מופרעים ואלימים. יותר נכון רוב הקבוצות במזרח גרמניה, גם הקבוצה של העיר שלי קרל זייס יינה, ראיתי שמה המון סקין הדס.

11. bobyt Member

החברה שם כול כך פתוחה ?
    כאילו כול האנשים כאלה ?

יש להם הרבה כסף או מה ?
    איך הם חיים ?
    כול היום בברים ?

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני מציע לך לקרא מה שיוני רשם תחת הטופיק " מסביב לבולי" על הקבוצה.

אם תרצה זה עיר סטייל אמסטרדם, חלונות אדומים, סמים, בילויים ומה לא. הכל כזה היפי שם, אם כי כמובן הסרסורים מרחרחים שם יום וליל. הם מאמינים בשלום, בהבנה וכו. לא יאמן שמדובר רק ברובע שנמצא בתוך המבורג ולא בעיר, פשוט לא נקלט.

13. Rudess Member

איך הגעתי לאהוב את הבונדסליגה?
    העובדה שאינספור פעמים הייתי בגרמניה מאז גיל קטן מאד. כבר מגיל צעיר היו לי חולצות של באיירן ומצעים, טרנינג של נבחרת גרמניה, ואהבתי לנבחרת גרמניה החלה מאז מונדיאל 86. אני זוכר שבאיירן בשנות ה-80 שיחקה עם פרסומת של Commodor על החולצות (הייתה לי חולצה כזאת), והיו לנו שחקנים כמו אלן מקינאלי. אני זוכר את ההפסדים בשנות ה-80 בגביע האלופות לפורטו, עוד הפסד לכוכב האדום בלגרד (קבוצה אגדית שבשירותה שיחקו סביצ'ביץ',פאנצ'ב, פרוסינצ'קי) אבל גם את ההצלחות כמו הזכייה בגביע אופ"א (ההורים שלי בדיוק היו באותו היום במינכן והשתתפו בחגיגות שהיו בעיר) וגם הזכייה בליגת האלופות ב-2001.
    למרות שארסנל היא הקבוצה מס' 1 שלי, אני עדיין עוקב מאד אחרי באיירן והבונדסליגה ונהנה מאד לראות את ההתקדמות של הכדורגל הגרמני והליגה בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/07
  14. Rudess Member