האגודה להגדלת מספר השידורים מהליגה הספרדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י צ'אבי, ‏7/8/05.

1. צ'אבי Member

כאמור, בימים האחרונים נודע לכולנו שבעקבות עזיבתו של בניון מהליגה הספרדית לליגה האנגלית, הפרמרשיפ של אנגליה ימשיך להיות משודר בארץ בשיטת הPPV. מה שאומר, הליגה הספרדית ממשיכה להיות הבונבון של ספורט 5+ גם העונה.

מה אני רוצה ממכם בדיון הזה? בואו כולנו ביחד, נתארגן, ונשלח לספורט 5+ את אותה הודעה, כדי שנוכל לראות העונה מדי שבוע 3 שידורים מהלה פרימרה, והפעם לא של ראסינג סאנטאנדר.

בנוסף, בקרוב ייערך גם הסופר קופה הספרדי שאני בטוח שכל אחד מכם ירצה לראות אותו, וגם את הגביע המסורתי שבארסה עורכת מדי שנה ומציגה את הסגל שלה רשמית (אל תצפו ממני לזכור את השם המסובך הזה של הגביע), וזה עוד יותר מעניין שבארסה אמורה לפגוש את מילאן.

אז... בואו לא נתעצל, וכולנו נשלח מכתבים לספורט 5 כדי שנוכל לראות כל מה שאנחנו רוצים לראות העונה בכדורגל הספרדי.

המכתב צריך להשלח לכתובת הדוא"ל של ספורט 5, והיא: internet@sport5.co.il

אז יאללה כולם! אם אתם רוצים לראות העונה יותר כדורגל ספרדי איכותי, אל תתעצלו ושלחו מכתב.

*אני ישמח אם מנהלי הפורום יסכימו לנעוץ את האשכול לתקופה קצרה, כדי שהנושא יוכל לרוץ טוב יותר ומהר יותר.

2. Yeste Member

אחי ,זה לא יעזור .
    א) כי הם לא שמים זין על האימיילים שאנשים שולחים להם.
    וב) בגלל שזה לא ממש תלוי בערוץ עצמו ,יש להם מספר מסויים של שידורים שאותם הם יכולים לשדר וזה מחולק בין מספר ליגות(ספרדית,אטלקית,גרמנית,אנגלית וישראלית) כך שאין מה לעשות ,יותר צפוי שבגלל שאין בניון וסנטנדר,נשאר עם שידור אחד כול שבוע-בארסה או ריאל.
    ביזיון,אבל אין מה לעשות.

3. M_T_A Member

תגידו תודה שעוד לא עשו גם מזה PPV...

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני בעד יותר שידורים של אתלטיקו, שחוץ מאשר נגד בארסה, סנטאנדר והזבלים מעבר לכביש, לא היה זכר לקבוצה המתוקה הזו. ואגב, לגבי סנטאנדר, לכו תדעו אם לא ישדרו אותה וישימו מצלמה על קו השער שתתמקד רק באוואט תשעים דקות...

5. M_T_A Member

איזה באסה... אני כל הזמן חושב לעצמי איזה כיף שבניון עבר לווסטהאם ולא נראה יותר את הקבוצה המשעממת הזאת אבל אז אני נזכר שדודו עדיין משחק שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    באמת אני לא אתפלא אם תהיה עליו מצלמה 90 דקות. לכו תדעו מה יהיה. פעם ראשונה שמשדרים קבוצה בגלל שוער...
    באמת חבל שלא נראה את הקבוצה המצוינת שנבנית באתלטיקו מדריד ושבכלל אני מאוד מחבב אותה למרות שהם אמורים להיות יריבים של בארסה

6. barakrom Member

לדעתי תהיה ירידה בשדורי סטנדר, הגיוני גם שדודו יאבד במהלך העונה את מקומו לאור יכולתו הרעועה ואז ניפטר מסטנדר לעד

7. Kiko Member

הלה ליגה לא תרד לשידור אחד בשבוע, מינימום לשתיים, כי ראשי הערוץ התחייבו לשידורים גם ספורט5 וגם ב-5+.

לגבי אתלטיקו, ברור שלצופה ניטרלי משחק בין אתלטיקו לבין בטיס מעניין הרבה יותר מריאל-חטאפה או בארסה-סלטה, הבעייה היא שלרוב האהודים אין הרבה עניין בליגות האירופאיות, חוץ מהקבוצה שהם אוהדים (כמעט תמיד בארסה או ריאל)

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

א' גביע גאמפר זה לא כזה שם מסובך.

ב' אמרו פה אתלטיקו, אבל אחרי ההפסד לווסט ברומיץ' אני דווקא מעדיף את הקבוצות מסביליה ו-ולנסיה.

ג' אין סיבה שערוץ 5 לא ישדר 3 משחקים. אני מאמין שהוא יעשה זאת, אבל יוריד את השידור של סנטנדר בגלל בניון שעזב. ובנימה אופטימית זו.....

9. Barcik Member

אני חושב שאתה פסימי מדי, דניאל. בהחלט נוצר חור בלוח השידורים, ולמה לא לנסות? אני עם הבן-אדם.

10. M_T_A Member

נו באמת גל, ממך לא ציפיתי לשפוט קבוצה על פי משחק ידידות מסריח...

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תעזרו לי למצוא איזשהו קשר בין אטלטיקו לישראל. כי רק זה מה שחשוב לאנשי ערוץ הספורט. למשל תמציאו סיפור למה בראוליו קרא לבן שלו אברהם.

12. Yeste Member

כשקבוצות עייפות לא לוקחות משחקי אימון ברצינות זה יכול לקרות ,גם מכבי נתניה יכולה לנצח את ריאל 5-0בסיטואציה מסויימת.
    בדיוק כמו בעונה שעברה שבארסה הפסידה בהרכב מלא לקבוצה מהליגה ה 3 בגביע.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/05
  13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב טוב סליחה. סליחה מכל אנשי אתלטיקו.
    דווקא את מה ש-YYY כתב אהבתי.. נימני היה באתלטיקו לא? הרבה יותר פשוט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה לא יעבוד. חצי שנה של נימני מול 3 שנים של בניון - הם ישדרו את סנטנדר.

15. Bensh Member

גביע גאמפר השנה לא ישוחק נגד יובנטוס?