דרוגבה משתיק את קאמפ נואו בתוספת הזמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏31/10/06.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום דבר לא מסריח.אם היית טורח לפתוח את הטלויזיה ביום שבת והיית רואה את הדרבי של מילאנו,אם אותו שופט היית רואה את אותו שיפוט בדיוק,הרבה החלטות לא במקום,יותר מדי לפי הספר ופחות לפי ההגיון והרבה צהובים.לא נשמע לך כמו השיפוט של היום? לי כן.ככה פארינה שופט שום דבר פה לא מסריח.

2. Spanish Weapon Member

ראיתי את הדרבי ובכל זאת אני אומר לך שיש לי הרגשה לא טובה לגבי השופט הזה וכל המערכת שסבבה אותו היום.
    החלטות תמוהות , שליפה של כרטיסים בלי היסוס , אי השלמת תוספת הזמן כראוי , תוספת זמן מוגזמת לטעמי.

בכל אופן , לא משנה, בארסה היום עם רגל וחצי בשמינית הגמר.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב ככה בדיוק הוא שפט גם בדרבי,ככה הבנאדם שופט.שופט לא טוב? מסכים.מסריח? ממש לא.
    רונאלדיניו נראה הרבה יותר טוב,פחות עצבים יותר כדורגל.מסי ענק כרגיל צ'אבי נהדר בקישור מדקו רואים רק הבזקים זמברוטה מתחיל להגיע לברצלונה.סך הכל בארסה אומנם לא מנצחת אבל גודיונסן מתרגל לבארסה ובארסה לגודיונסן וזו התוצאה,זה לא אטו אבל זה משתפר,התיאום ופינוי השטחים וכו',נראה הרבה יותר טוב מהפעמים האחרונות.
    צ'לסי מתוכננת כהלכה.מורינו מנהל את המשחק מצוין,למפארד עם שער פשוט מדהים,במקרה או לא זה ממש לא משנה.שער מדהים לכל דבר.דרוגבה היה פחות מסוכן היום אבל מראה את ההתפתחות האדירה שלו.כמה ששבצ'נקו עושה לו טוב.

4. Mehmet Member

המשחק הבטיח המון, ובהחלט קיים.

השיפוט היה סביר, אם כי היו מקרים שהשופט קצת איבד את הראש.

ורדר ברמן עם שלישיה בארבע דקות נראית כמו קבוצה מפחידה מאוד. אני לא חושב שבארסה יכולה להיות רגועה בנוגע לשלב הבא.

5. Engel Del Madrid Member

תראה, מקבלים בראש, אבל לפחות לא בדקה 94.

6. roy_10 Member

ת'אמת זה לא כל כך הגיוני מה שאמרת כי ברסה,לידיעתך, היא אלופת אירופה הנוכחית.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו,איזו רמת דיון עמוקה.

8. W.Rooney Member

הוא התכוון לריאל מדריד .. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם זה יבוא לכם אל תדאג .

לגבי המשחק ראיתי אותו מהדקה ה40 אבל אני יגיב בקצרה עכשיו ומחר נמשיך.
    אני מאוד מאוד מאוד מאוכזב מחולית ההגנה הזו ומהשוער הזה , איך אפשר לקבל גול שכזה מזוית אפס (ומזלכם שקים לא נמצא פה , אחרת הוא היה אומר שזה גול מקרי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ), מארקז במקום ללכת עם כל הלב ולהכניס בעיטה בכדור ולהעיף אותו לדרוגבה הוא עושה איזה פוזה עם העקב ודרוגבה חולף עליו בקלות.

השופט איבד את המשחק היום ואין מה להוןסיף עליו.

בארסה הייתה חלשה אבל לפחות רונאלדיניו נראה טוב היום סוף סוף אחרי תקופה ארוכה , אבל הנה זה מגיע שוב , הפציעות , הדבר היחיד שיכול לעצור את ברצלונה מכה בה בפעם המי יודע כמה.... לכו תדעו עכשיו כמה זמן יעדר גודיונסן כי עכשיו עם גודיונסן יעדר גם תקופה רצינית המחליף של סאביולה בחוד יהיה אזקרו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx זה כבר מתחיל להיות עצוב.

ברצלונה עכשיו אך ורק תלוייה בעצמה , לא משנה אם צ'לסי תפתח רגליים מול ברמן או לא זה לא משנה הכל תלוי בשני המשחקים האלה בארסה חייבת 6 נק' ולא להפקיר את ההגנה בדיוק כמו שעשתה יהום ב2-1 שרצתה לסגור סיפור עם השלישי.

אני מאוכזב מאוד מהקבוצה שלי היום .

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

צ'לסי לא הבטיחו את המקום הראשון, לכן אין שום פתיחת רגלים. איבוד המקום הראשון יעלה בהגרלה קשה, וברמות האלו אין לקחת סיכונים, ואין שטויות שכאלו.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'לסי נראית השנה חדה וחזקה בדיוק כמו בארסה בשנה שעברה שגם הגרלות קשות היא יכולה לעבור .
    ואת האמת , אני לא רואה הרבה הגלות קשות (אולי להוציא את יונייטד,ליון,באיירן,אינטר) .

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/06
  12. roy_10 Member

אני הכי פחות רוצה שברסה תסיים מקום שני אבל אם כן, אלה לדעתי יהיו המועמדות להיות היריבה שלה:
    אינטר, ליברפול, ולנסיה, ליון, מנצ'סטר יונייטד, ארסנל ומילאן.

שורה תחתונה, ברסה חייבת לסיים מקום ראשון ולדפוק את צ'לסי עם העבודה הקשה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש צדק בכדורגל.

אם ברצלונה הייתה מנצחת את המשחק זה היה שוד לאור יום. היה משחק מצויין היום, לא מעט בגלל צ'לסי שחוסר ריכוז של רובן ובאלאק מנעו הבקעת שערים נוספת. גם בארסה החטיאה אבל אולי מצב או שניים.

אני מאוד מרוצה מאיך שצ'לסי נראיתה היום לפרקים. וזה רק לפרקים. כי יש דקות שצ'לסי פשוט נעלמת ואין לכך הסבר. אבל בדקות שצ'לסי כן שיחקה (דגש לפתיחת המחצית השנייה ועד לשוויון) היינו שווים לפחות 2 שערים. מוריניו בחילופים יוצאים מן הכלל, במיוחד אהבתי את ההוצאה של בולהארוז והכניסה של ג'וי קול. בלי פחד.
    קאלו שנכנס עשה מהלכים יפים והראה כדורגל. אבל מעל כולם יש אחד ועוד אחד.
    קודם כל האחד זה מקאללה. עזבו אותכם דקו, באלאק, צ'אבי, מוטה, למפארד וכל אלה, אין קשר שעושה עבודה כל כך מושלמת ויפה כמוהו, אין. מס' 1 היום על המגרש, איזה שחקן.

עוד אחד שראוי לציון זה אסיין שכרגיל משתפר ומשתפר והופך להיות חיה בלתי ניתנת לעצירה במרכז המגרש.
    למפארד... אין מילים, יכול להיות חלש אבל את הגול שלו הוא יביא והוא לא היה כל כך חלש היום.
    דרוגבה.. שער של חלוץ ענק, בלי שבה עם שבה, חלוץ אדיר.

הבעיה הגדולה עכשיו והדבר שהכי מדאיג אותי זה החיסרון של למפארד בברמן, זה יהיה חיסרון ענק. אבל עזבו זה עוד שלושה שבועות.

14. roy_10 Member

אני מסכים איתך רק בדבר אחד
    אסיין השתפר בצורה מדהימה יחסית לשנה שעברה
    הוא השחקן בין המהירים אם לא המהיר באירופה!!
    ואפשר לראות שגם השליטה שלו בכדור השתפרה לא מעט.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מקפיץ