דרוגבה משתיק את קאמפ נואו בתוספת הזמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏31/10/06.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני קטנוני בוריס? אז איפה היה האדום של מוטה עוד לפני הדקה ה35?

אגב, לא ממש הבנתי את המשחק, איפה האיש והפסיק קים?

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/06
  2. Barcik Member

איפה היה האדום של דרוגבה? תפסיק, אל תרד ברמה פה.

3. yakirmaimon Member

למה אתה מנסה להיראות חכם וצודק כשאתה בעצם לא..? אתה לא יודע כדורגל, או שאתה מדבר מסובייקטיביות מוחלטת.. במקום לבוא ולהודות שבצמד המשחקים האחרונים צ'לסי פשוט הייתה טובה מבארסה, וגם בקאמפ נואו היא הייתה יותר טובה ממנה, אי אפשר לשקר, אתה חושב על השופט ועל דברים שיתרצו את התיקו האחרון בקאמפ נואו.. אולי תודה פשוט שבארסה השנה היא לא הקבוצה של שנה שעברה.. רונאלדיניו כבר לא התותח של פעם, שהתקשורת דאגה לעשות גם, היום אפילו התקשורת שמה לב לבלוף.. מסי שחקן ענק, אבל הוא לא יכול לבד.. אטו פצוע, וזה הורס המון לקטאלונים. בהגנה זמברוטה לא משתלב טוב, ויש המון חורים בהגנה.. במקום לדבר על הדברים האלה שבארסה צריכה ללמוד ולשפר, אז אני רואה אנשים כמו רייקארד שבוכים על השופט, אנשים כמו אדמילסון שאומרים שהם מתעבים את מוריניו, אנשים כמוך שבוכים על תוספת זמן, אולי באמת, במקום לדבר שטויות כל היום, תדאגו לעסוק בקבוצה שלכם ובמה היא צריכה לשפר, ומה היא צריכה לעשות כדי שלא יקרה לה עוד פעם שהיא תיראה פחות טוב מצ'לסי.. תלמדו מצ'לסי עצמה, מצד אובייטקיבי אני אומר שהיא הקבוצה הטובה בעולם.

4. dani-pinto Member

:aaagath: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx :aaarofl: סלע איך עלו עליך

5. Robin Member

התגובה הזאת הייתה מתאימה בערך לכל אוהדי בארסה רק חבל שבמקרה נפלת על האחד שהיא לא מתאימה אליו.

6. dani-pinto Member

רונאלדיניו בלוף? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    חבל שיש פה אנשים ששוכחים מהר את כל הדברים הטובים שהוא עשה ושמים לב רק לפרסום שלו. קנאה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/06
  7. Barcik Member

אולי להבא תקרא את דעתי לפני שתגיב לה?

8. yakirmaimon Member

גאה בך, ומצטער שדווקא לך אמרתי את זה.. בנאדם אמיתי.. לוקח את המילים שאמרתי אלייך בחזרה, ועדיין דבק בכל מילה בהודעה שלי הקשורה לקבוצה הזאת שנקראת, ברצלונה..

9. SkiMan Member

תגובה לפנסיונר, קצת מאוחר אבל עדיף מאשר אף פעם...

אולי שחקני ברצלונה הגזימו בתגובתם בכניסות של שחקני צ'לסי, אבל זה כנראה היה כדי להסב את תשומת ליבו של השופט שיש כאן משחק פראי. צ'לסי סיימו את המשחק עם שישה צהובים ואני חושב שהם יצאו בזול. אם שחקני ברצלונה היו נופלים ומתגלגלים אחרי כל פאול במשחק רגיל אז הייתי מבין, אבל כשהקבוצה השנייה קוטעת את המשחק כל רגע ומבצעת 29 עבירות תוך משחק שלטעמי חצה את גבול האגרסיבי, אפשר להבין. ואגב, אני לא חושב שהיתה תאטרליות מוגזמת של שחקני ברצלונה.

היה שם פאול של קרבאליו, והפאול נשרק לטובת קרבאליו. תוסיף לזה את הכניסה הפראית שלו בדקו וקיבלת כאן צהוב עם נטייה לאדום אפילו.

נו באמת, ציפיתי ממך ליותר. אפילו Gianzola ולירן הסכימו שדרוגבה הגזים בהצגות שלו, בטח ובטח כשהוא נכנס במגן של בארסה ואחר כך עוד מעז ליפול לאחר מכן כאילו הוא נפגע. אני דיברתי אך ורק על ההצגות שלו, אתה הכללת את דבריי על כל השחקנים - גם סילוף האמת לגבי דרוגבה וגם שינוי הדברים שאמרתי. לא יפה.

שוב, אני לא חושב שהיו הצגות מוגזמות של שחקני בארסה ביחס לפראיות של שחקני צ'לסי, אבל אם צ'לסי כל כך רוצה את הכדור ושהמשחק יזרום, אולי הם לא היו צריכים להיכנס בכל שחקן שני שהיה עם הכדור. שלא יכנסו בפראיות, יפסיקו את המשחק כל רגע ואז יתלוננו ששחקני בארסה נופלים.

גם אתה.

לא שכחתי, אני מסכים איתך שבשלב זה של העונה נראה שצ'לסי טובה יותר. לא קשה לי לקבל כלום, צ'לסי ניצחה בצורה נהדרת במשחק הראשון ועל כך היא ומוריניו קיבלו ממני את כל המחמאות לפני כשבועיים אך כמובן שמזה התעלמת.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתון מעניין שקראתי היום.....

בפעם האחרונה שאלופת אירופה לא עברה את שלב הבתים היה בעונת 1992/1993 , ולקבוצה קראו........................................... ברצלונה .

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

טעות קלה, בארסה לא עברה את המוקדמות לאחר הפסד לספרטק מוסקבה (אז האלופה לא עלתה אוטומטית).

12. SeRgInHo Member

*צסק"א מוסקבה.