דרא"פ 2010: ברזיל, חוף השנהב ופורטוגל לבית המוות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Y4K91, ‏1/12/09.

1. samoel Member

לגבי ההולנדים - בטח אמרת את זה בגלל שאתה צופה להם מקום ראשון?

אני לא יודע, אישית אני חושב שהבית שלהם הוא מכשול גדול. להולנד יש נטייה לפשל. דנמרק קבוצה מאוד טובה. וקמרון בד"כ נבחרת טובה יחסית לנבחרות האפריקאיות. אל תזלזלו בבית הזה יהיה מרתק לדעתי!

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקטע עם הזילזול בצפון קוריאנים? אתם לא מכירים נבחרות קומוניסטיות?
    מריצים את השחקנים האלה קילומטרים מגיל 5. תחשבו על ג'י סונג פארק כפול 11. הם ילחמו כמו אריות ומבלי לראות אותם אני יכול לחתום על זה שסף השבירה שלהם בודאות יהיה מאוד גבוה.

3. c_web Member

שימו לב כמה פגעתי חחח הייתי לא רחוק מפגיעה מושלמת בבית של אנגליה..

בכל מקרה יצאו בתים מעניינים. יאללה שיגיע כבר

4. Y4K91 Member

ארגנטינה אורגוואי בשמינית הגמר?
    זה ככל הנראה מה שנראה וזה יהיה מעניין

5. guyholl Member

מישהו יכול להסביר למה חוף השנהב שהייתה אמורה להיות בבית ג קפצה פתאום לבית 6?

הגרלה כמו שכבר אמרו כאן די משעמעמת שחוץ מהבית 7 ואולי 4 אין יותר מדי עניין. האקשן האמיתי יצטרך לחכות לשלבי הנוק אווט.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בית א' נראה לי הכי פתוח... דרא"פ המארחת עם כל המדינה מאחוריה,תמיד למארחות יש את היתרון הזה שעוזר להם להגיע יותר רחוק מבדרך כלל, מקסימו מאז שאגירה מאמן אותם נראית די טוב ויכולה לעשות צרות לכל נבחרת מה גם שהחלק הקדמי שלהם מלא טכניקה, אורוגוואי נבחרת מלאת רוח ולחימה עם טורניר טוב יכולים להתברר כסוס השחור של המונדיאל...וצרפת,עם דומנק לא אותה מפחידה אבל עדיין נבחרת מאוד איכותית...

בית די פתוח ושקול !!!

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הנבחרות הראשונות מה"דרג" השלישי ישובצו לבתים של ארגנטינה/ברזיל...

ניגריה יצאה ראשונה ושובצה עם ארגנטינה,חוף השנהב שניה שובצה עם ברזיל(נעשה כדי להימנע מזה שדרום אמריקאית תוגרל לבית עם ארגנטינה/ברזיל)

8. Telkiyski Member

הבתים הכי אטרקטיביים הם כמובן בית המוות (אגב ב2006 פורטוגל לא עלתה לשמינית בגלל דרום קוריאה, הפעם היא פוגשת את צ. קוריאה, לברזיל יהיה מונדיאל 3 רצוף עם יריבה אסיאתית, ב02 4-0 על סין וב06 4-1 על יפן).

הבית של גאנה, גרמניה, אוסטרליה וסרביה לדעתי מאוד שוויוני, אוסטרליה חלשה במעט מהשאר אבל אני לא אופתע אם גאנה/סרביה יסיימו במקום הראשון.

הבית של הולנד קמרון יפן ודנמרק מצוין לדעתי, היפנים לא יהיו פראיירים בכלל ולדעתי הם והולנד יעלו.

יוון,ניגריה ארגטינה ודרום קוריאה גם בית מצוין לדעתי, יוון המאוסה עוד תעשה בעיות שם. לדעתי קוריאה וארגנטינה עולות

הבית של איטליה הוא כלום, גם של ספרד לא ממש מעניין,
    הבתים של אנגליה וצרפת מעניינים יותר אבל 4 הבתים שציינתי מבחינתי הם הדבר העיקרי.

9. LIVERPOOL87 Member

אני מהמר שדרום אפריקה תצליח לשמר את ההיסטוריה ולא לקלקל את מאזן המארחות שהגיעו תמיד לשמינית ומעלה.
    למרות הבית הקשה דרום אפריקה וצרפת מעפילות.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטוגל במונדיאל האחרון הגיעה עד לחצי גמר...בבתים היא הייתה עם מקסיקו,אנגולה ואיראן

11. Mehmet Member

הבית של ספרד, צ'ילה והונדורס מגניב ביותר. זה הולך להיות בית דובר ספרדית משהו...
    סוף סוף הגרלה נוחה לארגנטינה.
    חבל שצרפת לא קיבלו בית קשה, זה היה יכול להיות עונש הולם על המשחק מול אירלנד.
    חוף השנהב-מסכנים. שוב יגיעו עם סגל נוצץ, וכנראה יחזרו מאוכזבים אחרי סיבוב אחד.

12. Telkiyski Member

התכוונתי ל2002 כמובן

13. REAL MADRID Member

מבט מהיר על הבתים מראה לנו שבמידה וכל הפייבוריטיות ימשיכו הלאה, רבע הגמר יראה ככה:
    הולנד - ברזיל
    צרפת - אנגליה
    ארגנטינה - גרמניה
    איטליה - ספרד (שתדיח את פורטוגל בשמינית)

גמר של ברזיל נגד ספרד מתאפשר וזה כל מה שצריך על מנת לשמח אותי.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית א':
    לדעתי בית מאד פתוח. צרפת יכולה לקחת 9 נק', אבל היא גם יכולה לעוף בבושת פנים הביתה. ראינו לפני כחצי שנה את דרום אפריקה בבית מול ברזיל והתרשמתי יותר מה'בפאנה בפאנה' מאשר מברזיל שהעדיפה להתגונן בצורה אירופאית משעממת.

מקסיקו ואורוגוואי יכולות ביום טוב גם לנצח את כל היריבות, בטח מקסיקו. אורוגוואי נבחרת קצת לא צפויה כי למרות שיש בנבחרת את פורלאן, סוארז, ודייגו לוגאנו הקבוצה הזאת לא תמיד יציבה.

בקיצור, הכל פה פתוח!

בית ב':
    אם ארגנטינה משחקת כמו רב התקופה תחת מרדונה אני צופה לה בעיות למרות שיוון למשל באמת לא צריכה לקחת ממנה נקודות. קשה לי להאמין שמבית שכזה ארגנטינה לא עולה, אבל יש סיכוי שדווקא ניגריה עולה מהמקום הראשון. אני זוכר שארגנטינה וניגריה נפגשו במונדיאל של 1994 בארה"ב והמשחק היה בהחלט טוב. ארגנטינה ניצחה אז 2-1.

מי שהולך כמוני על בטוח הולך כמובן עם ארגנטינה וניגריה, אבל מי שהולך עם דרום קוריאה ויוון ייצטרך הרבה זמן לשכנע אותי למה שתי הנבחרות האלו עולות במקום שתי הפייבוריטיות.

בית ג':
    לא אהיה מופתע אם אנגליה מסיימת את הבית הזה ללא איבוד נקודות. אם האנגלים באמת יבואו מוכנים הם יכולים לקחת את הבית הזה באמת ללא בעיות מיוחדות. ארה"ב יכולה אולי ביום טוב לקחת נקודה, אבל אלג'יריה וסלובניה לא. שוב פעם בהנחה שאנגליה לא מזלזלת היא עולה מהמקום הראשון.

את המקום השני הייתי נותן לארה"ב שבקיץ האחרון הראתה הרבה אופי, אבל אין לי מושג אם סלובניה יכולה מחוץ לביתה להפתיע. אני מניח שלא נראה הרבה אוהדים סלובנים כך שהסלובנים לא יהנו משום ביתיות. אלג'יריה לבטח לא נבחרת קלה, אבל בוא גם לא נגזים לצד השני. אני לא חושב שהן מועמדות לעלות לשלב הבא.

בית ד':
    מבחינתי בית מאד לא פשוטה לגרמנים. אני צופה בעיקר מבעיות מצידה של גאנה, אבל האוסטרלים באמת לא פראיירים. סרביה נבחרת גם לא קטנה כך שלדעתי הכל פה פתוח, זאת אומרת גרמניה עולה בדקה ה-91
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בית ה':
    בהולנד לא שמחים ולא עצובים. זאת לא בית מוות, אבל בסה"כ זו לא בית בשביל 3 טיולים. הדנים מכירים אותנו מצויין ומספיק לציין שיון דאל טומאסון, דניס רומדהל ואחרים משחקים בהולנד. בנדטנר ופולסן שחקנים טובים וללא ספק הולנד צריכה להזהר.

יפן נבחרת מאד טכנית, אבל מתקשה להבקיע. לפני כמה שבועות שיחקה יפן מול הולנד, אבל הניצחון ההולנדי (3-0) לא היה משכנע. מה שאותי מרגיע זה שמשחקי אימון לא תמיד בהכרח מבחן אמיתי לטורניר גדול.

קמרון? ללא ספק עם חוף השנהב וניגריה מנבחרות הצמרת באפריקה. הולנד יכולה להתכונן לקרב פיזי עם סמואל אטו'או וחבריו. אני לא יודע כרגע אם הוא פותח, אבל קשר אייאקס, אייונג אינו יהיה כנראה בדרום אפריקה...

אני מקווה שהולנד וקמרון עולות, אבל אני צופה קרב לא פשוט. כשאני מנתח את הנבחרות אני חושב שזו בית מאד לא פשוט. אני יודע שהולנד תמיד נצבעת בכתום, אבל אם לא נשים לב נוכל אחרי הסיבוב הראשון להכניס את הדגלים הכתומים הביתה...

בית ו'
    איטליה ופארגוואי עולות לשלב הבא. מי ראשון ומי שני? אני מניח שאיטליה ראשונה, אבל אל תצפו מפארגוואי להיות קבוצה נאיבית. סלובקיה אולי נהנית מתפקידה כסוס שחור, אבל האם היא באמת יכולה להיות במרוץ לעלייה לשלב הבא? ניו זילנד לדעתי אחת הנבחרות שיסיימו ללא נקודות.

בית ז':
    מי שיזלזל בצפון קוריאה טועה ובגדול. אף אחד לא מכיר דבר על הנבחרת הזאת והיא תהיה משוכה מאד לא פשוטה.

שלושת הנבחרות אחרות מלאות כוכבים ולך תדע מי לא עולה לשלב הבא. ברזיל מבחינתי המועמדת הגדולה לזכייה בגביע (ספרד התקפית מדי...), אבל אין לי מושג איזו פורטוגל תופיע לטורניר? חוף השנהב? האם היא סוף סוף התבגרה מנטלית? אם כן היא יכולה ביום טוב גם לנצח את ברזיל כדי אחר כך להפסיד לצפון קוריאה...

אני מאד מקווה שחוף השנהב עולה לשלב השני במקום אחת הנבחרות היותר רציניות, אבל היא ללא ספק תצטרך להיות חזק מנטלית. האם היא יכולה? אני חושב שלא.

בית ח':
    ספרד תטייל לשלב הבא. היא אולי תתקשה קצת נגד הונדורס וצ'ילה, אבל בסה"כ אני מהמר שספרד עולה לשלב השני עם מלוא הנקודות. לדעתי טיול בשלב הראשון תזיק לספרד בהמשך כי בקיץ האחרון ראינו שאפשר לנצח אותה. אם ספרד נפגשת עד לגמר עם ברזיל אני מהמר על כל הקופה שברזיל מנצחת.

על המקום השני יהיה קרב. שווייץ נראית לי אאוטסיידר, אבל הונדורס וצ'ילה אינן מעצמות. אני בכל זאת הולך על צ'ילה

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהולנד כבר תעוף נגד ברזיל. אנחנו נבוא 89 דקות לתקוף והם עם הסילונים שלהם יכבשו בצד השני...
    ברזיל היא המועמדת הגדולה שלי לזכייה בטורניר. דונגה הפך את ברזיל היוזמת וההתקפית לברזיל שלא מפחדת לשחק הגנתי מול דרום אפריקה. אני מאד אופתע אם שחקנים כמו רונאלדיניו, אדריאנו או רונאלדו יוזמנו לטורניר. לדעתי דונגה החליט שזמנם חלף והוא מעדיף עכשיו התקפה מהירה. עם דונגה כמאמן ברזיל יותר דומה לאיטליה וגרמניה בשיאן מאשר לנבחרת ה'ג'וגה בוניטו' המסורתית.

ספרד? המשחק מול ארה"ב בקיץ האחרון היה בדיוק דבר שגם בקיץ הבא יכול לקרות. ספרד קבוצה מצויינת, אבל היא לדעתי נוטה ללכת יותר מדי קדימה. נבחרת בונקריסטית טובה שמסוגלת לסגור מאחור ולצאת להתקפה מהירה יכולה להיות מכשול רציני לכוכבי ספרד.

אני מוכן להמר כבר עכשיו, ברזיל מגיעה לגמר, ספרד לא.