דראפט Nba 2006

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Luca_Toni, ‏28/6/06.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח יכול,אבל הוא כבר היה בכל מיני אימונים/מחנות וכנראה שלא הרשים עד כדי כך..
    דבר שני מי יודע אם הוא יתפתה להצעות של מכבי או קבוצות מאירופה שיבטיחו לו חוזה שמן ומובטח
    מול הסימן שאלה של הNBA[כמו ברקוביץ' ושפר]

לצערי כל פעם זה אותו הדבר.

2. SeRgInHo Member

חבר'ה, אם השחקן נבחר בסיבוב השני זה לא אומר שהוא יכול לשחק כבר השנה באן בי איי. בשנה שעברה 18 שחקנים שנבחרו בסיבוב השני, כבר שיחקו באן בי איי.
    אני לא מאמין שאליהו יגיע לשם כבר השנה, אבל הלפרין אם לא יתפתה ללכת אחרי הכסף של המפיונרים בהחלט יכול להתקבל לשם כבר השנה!

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר שאם שחקן נבחר בסיבוב השני הוא לא משחק,הבעיה היא שאין לו חוזה מובטח
    ואז רוב השחקנים מתפתים לכסף של אירופה [הדוגמא הכי טובה שפר].

4. SeRgInHo Member

שפר נבחר כשהאן בי איי לא שם זין על האירופאים. עכשיו הכל שונה לגמרי. עם המצב הלא כ"כ טוב של סיאטל בעמדת הפוינט גארדים, אני כמעט בטוח שהוא ישחק שם כבר בנובמבר. רק שלא יתפתה ללכת לאירופה.

5. hot sos Member

המצב הלא כל כך טוב של סיאטל בגארדים? די לדבר שטויות בקשה. לסיאטל יש בעמדת הרכז את לוק רידנואור וארל ווטסון.יש שמועות שווטסון יעבור לאטלנטה בסיין & טרייד על הארינגטון ואז הלפרין כן יכנס לעמדת הרכז..בינתיים המצב לא מזהיר.

הטרייד של יוסטון וממפיס על גאי +סוויפט = באטייר נראה תמוה בהתחלה מכוונה של יוסטון אבל יש לו בסיס.עם מייק ג'יימס יחליט לחזור ליוסטון כפי שהשמועות אומרות ליוסטון יהיה חמישיה מפחידה..

מייק ג'יימס
    באטייר
    מגריידי
    מישהו שכנראה יחתימו מה fa
    יאו

סוויפט היה חייב לעבור בכל מקרה. אגב,לדעתי, גאי השחקן היחדי שיכול להפוך לסטאר מהדראפט הזה.בריאני יהיה פלופ.סופר פלופ.אלדריג' שחקן טוב מאוד אבל חלש יחסית לתפקיד שלו. גם טיפה לא אתלטי.פורטלנד עשתה רכשים יפים ובנתה קבוצה מאוד צעירה, מה גם שמיילס עובר ב-95 אחוז קבוצה הקיץ.
    הקבוצה המרוויחה של הדראפט:
    ללא ספק,ניו ג'רזי. הרוויחו את מרקוס ווילאמס, אחד הרכזים הטובים בדראפט במקום 22. גם בון נחשב לגניב לא קטנה במקום ה-23.

6. Barcelona Member

שיין באטייה גארד? אה?!

אם כבר, סורה (מתי יחזור?) או ווסלי יכנסו לחמישיה - או אפילו........לות'ר הד!!!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. hot sos Member

אני לא יודע מי בדיוק יפתח כשוטינג גארד. בחרתי בבאטייר כעיקרון כי הוא יותר נמוך וזה נראה לי אופצייה יותר סבירה.

8. SeRgInHo Member

נו חוכמולוג גדול, מה לא ברור? מכסת הרכזים בסיאטל בכלל לא עמקה. רידנאור ו-ווטסוון, כאשר האחרון מועמד לעוף. עדיין לא ברור?

9. hot sos Member

דבר ראשון - דבר יפה.אני רואה שאתה מחזיק מעצמך חכם גדול בתחום,יפה. אני לא חכמולוג ולא כלום.סיאטל לא צריכה את יותם הלפרין כרכז. יש לה שני רכזים שגדולים ממנו בכמה רמות, ועוד את רידנואור שנחשב לשחקן עם המון פוטנציאל. ווטסון לא יעוף כל כך מהר. השמועה על הארינגטון היא אחת משמועות רבות על השחקן, מה שבטוח זה שהוא לא ישאר הקיץ באטלנטה ויש עליו מלא שמועות מפה ועד הודעה חדשה.בנוגע לווטסון, אני לא מאמין שהם ימהרו להעיף אותו כל כך מהר.

10. George Best Member

לות'ר הד שיחק הרבה מאוד משחקים בחמישייה.
    אני מאוד מקווה שאליהו ישחק ברוקטס, ככה ישדרו אותנו הרבה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי בובי סורה, רוב הסיכויים שהבחור סיים את הקריירה, למרבה הצער.

מייק ג'יימס?עוד פעם..?

יאו
    טי-מאק
    באטייר(נראה לי שחקן עצלן, מישהו יכול לתת עליו חוות דעת?)
    pf במקום סוויפט שהיה בלוף/האוורד
    pg(אולי ג'יימס)

11. SeRgInHo Member

hot sos

אני לא מחזיק מעצמי ולא כלום, פשוט אתה סתם שופך שטויות. איזה רכזים יש לסיאטל? רידנאור ו-ווטסון. זהו! גדולים ממנו בכמה רמות? פחח, כן בעיקר ווטסון...

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש עדיין את ווסלי לא?הוא נתן עונה לא רעה בכלל..

באטייה לפי מה שאני זוכר מהעונות הראשונות שלו דווקא שחקן לא רע בכלל.

אני מקווה גם שלותר הד ישתפר עוד העונה כי הוא שחקן עם פוטנציאל גדול.

13. Barcelona Member

ג'ורג' בסט - אמממ...ניוז פלאש! T MAC משחק SF. השחקן הוורסטלי ביותר שקיים, ואתה תוקע אותו בשוטינג? לא חבל? חראם...

מה עם קית' בוגאנס? אחרי שאיכזב בשארלוט, הביאו אותו ליוסטון בסיום העונה שעברה. מעניין אם הוא בתוכניות לחמישיה, או שפשוט הד יכנס לחמישיה כצפוי (מבחינתי לפחות) וקית' יהיה שחקן מחליף?

בעצם, את מי מעניין בוגאנס? תנו ללות'ר לשחק!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, מה אתם אומרים על שלדון וויליאמס לאטלנטה? חיזוק משמעותי לצבע, וזה הופך את אטלנלטה, לדעתי לפחות, כמועמדת לפלייאוף.

14. George Best Member

מי אמר שטי-מאק sg?
    לפי מה שהבנתי, שיין בטייה ישחק כ sg.
    אל תגיד לי איפה משחק כל אחד ביוסטון, אני יכול ללמד אותך.
    מקרגיידי משחק כ sf ולעיתים אפילו כ pf(בסדרת הפלייאוף בעונה שעברה מול המאבס)

דיוויד ווסלי הוא fa

15. Barcelona Member

אתה בנית את זה ככה, לא אני:

יאו
    טי-מאק
    באטייר(נראה לי שחקן עצלן, מישהו יכול לתת עליו חוות דעת?)
    pf במקום סוויפט שהיה בלוף/האוורד
    pg(אולי ג'יימס)

שיין באטייה שוטינג גארד? תהיה לכם קבוצה מאוד איטית, אם כך. זה שחקן ששומר מצוין אבל לא משהו, בלשון המעטה, בהתקפה. הוא ניזון הרבה מקליעות מחצי מרחק ואף משלוש, שזה אחלה דבר.

אני מאמין שלות'ר הד יכנס לחמישיה.

אגב, למה אתה מדבר בכוחניות כזו? אי אפשר לנהל וויכוח פה בלי שמישהו יראה שלו יש גדול יותר? לא מבין את זה. פשוט גסות כלפי המשתמשים...

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/06