דנמרק 2011 - כמו הבוגרים, ספרד אלופת אירופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏10/6/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עקבתי בחצי עין אחרי המחצית הראשונה בארהוס. ביילרוס בהחלט לא נופלת מהמארחת שבהחלט קיבלה מתנה עם הפנדל. באמת לא היה שום דבר. אני לא אהיה מופתע אם ביילרוס בסופו של דבר מנצחת, לא יודע הנבחרת הזאת נראית מה היא רוצה לעשות.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שער מבריק של יורגנסן, קיבלנו את שער הטורניר עד עתה? 1:2 דנמרק.

3. kraz11 Member

היה פנדל הוא עצר את יורגנסן עם הידיים

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער גיא, אבל על זה אני לא נותן פנדל. יורגנסן חיפש פנדל ולדעתי פנדל היה עונש מוגזם.
    בסופו של דבר לדנמרק הגיע לנצח, מחצית שנייה חד צדדית עם הברקות של יורגנסן ואריקסן עשו את ההבדל. במחזור הנעילה בבית הזה שלושת הנבחרות המובילות עוד יכולות כולן לסיים את השלב עם 6 נק'. אז אין לי מושג מי תעלה...

אגב גיא, לדעתי נהנת היום מבוילסן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. kraz11 Member

כמובן ודווקא אריקסן היה יחסית חלש...לא עשה מספיק תנועה כדי לקבל את הכדור
    סה"כ משחק טוב

6. cazzo Il Capocuoco

הערב, חלוצה של דפורטיבו לה קורוניה, אדריאן לופס אלברס, שקיבל פה הרבה "מחמאות" היה צריך לקבל אותם היום, עם הצמד שלו (המסירות המדויקות היו של חואן מנואל מאטה) לרשת של תומאש ואצליק. אחרי התיקו הדי משמים בין אנגליה ולאוקראינה, ביום ראשון צ'כיה תוכל לעלות לחצי הגמר גם עם תיקו נגד המחמיצנים של סטיוארט פירס, שיהיו חייבים להבקיע וגם לנצח כדי להמשיך בטורניר.

Češi do toho!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/11
  7. xavi6 Member

הוא שייך עכשיו לאת' מדריד, לא לה קורוניה.

8. cazzo Il Capocuoco

תאשים את אופ"א.קום שככה כותבת סגלים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תאשים את לנדוירו, הוא מנסה למכור לנו שחקן שסיים חוזה.
    גם את חואן מאטה עמי לא אוהב.

שמעתי את הספרדים מתלוננים על הכסאח ובפרוטוקול להם 4 צהובים, לצ'כים 3. מה הלך שם?

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית 1

1. http://img.uefa.com/imgml/flags/18x18/sui.Xxx שוויץ - 2 - 0:3 - 3+ - 6
    -------------------------------------------
    2. http://img.uefa.com/imgml/flags/18x18/den.Xxx דנמרק - 2 - 2:2 - 0 - 3
    3. http://img.uefa.com/imgml/flags/18x18/blr.Xxx בלארוס - 2 - 2:3 - 1+ - 3
    4. http://img.uefa.com/imgml/flags/18x18/isl.Xxx איסלנד - 2 - 4:0 - 4- - 0

מחזור 3: שוויץ נגד בלארוס ואיסלנד נגד דנמרק.

ערב ההכרעות הראשון של בית 1 מגיע אלינו הערב בשעה 21:45. שוויץ שנמצאת עם רגל ו-4 אצבעות בחצי הגמר תארח את בלארוס שחייבת לנצח ולקוות לתוצאה אחרת מניצחון של הנבחרת המארחת, דנמרק, במשחקה מול איסלנד. במקרה של ניצחון בלארוס ודני, יהיה בית משולש שיוכרע על הפרש שערים, בו נכון לעכשיו יש יתרון ברור לנבחרת השוויצרית, מאחר ושלושת הקבוצות ניצחו אחת את השניה ולכולן יהיה 6 נקודות. עבור איסלנד, הסיכוי לעלות שלב נגמר והיא בעצם משחקת על הכבוד ועל הסיכוי הקלוש שנשאר לה להגיע למשחק על העפלה לאולימפיאדת לונדון 2012, בתנאי שאנגליה עצמה תעפיל מחר לחצי הגמר, אבל בשביל זה היא צריכה לנצח את בלארוס שכמו שאמרנו, יש לה שאיפות משלה. ניצחון של בלארוס על שוויץ יגרום לה לחלוף על פניה בטבלה במידה ודנמרק לא תנצח את איסלנד, מה שישלח את השוויצרים ככל הנראה למפגש מול הראשונה בבית השני, אם לא תהיה הפתעה מרעישה, ספרד.

קלד בורדינגארד, מאמנה של נבחרת דנמרק אמר לקראת המשחק: "תעזבו את כל הספקולציות והחישובים לצד כזה או אחר, צריך להתעסק במטרה שלנו, חצי הגמר והעפלה לאולימפיאדה. איסלנד? הם קבוצה חזקה עם שחקנים יחידים עם יכולות אינדיבידואליות מצוינות, ויש להם תוכנית משחק מאוד דינאמית. השחקנים האלה הם בעלי כושר פיזי חזק ביותר, והיו חסרי מזל לאורך כל האליפות הזאת, ולפי איך שאני רואה את זה, הם שלטו במשחק מול בלארוס והכרטיס האדום והפנדל עלו להם במשחק."

"כל אחד יכול להפסיד לשוויץ, כמו שאנחנו ראינו, אבל אני מצפה לראות את איסלנד שאנחנו ראינו בשלב המוקדמות והפלייאוף, וזה יהיה משחק קשה עבורינו. עכשיו אנחנו חייבים לנסות לנחש את הגישה שלהם למשחק ואנחנו נתכונן לכל מיני תרחישים. הדרך שבה אנחנו משחקים אומרת שאנחנו יכולים להתמודד עם מספר סגנונות וזה נותן לנו ביטחון רב. אחד מהמטרות שלנו הוא לפתח את נבחרת דנמרק בעזרת הנבחרת הזאת בגלל שאנחנו חושבים שיש להם כמה איכויות באמת נדירות והם יכולים לשחק כדורגל נהדר. כאשר אנחנו הרגשנו את התמיכה בשני המשחקים כולם הרגישו שמשהו מיוחד עומד להגיע. הרבה מאוד אנשים מאחורינו וזה גודל וגודל ואנחנו לא רוצים לאכזב אותם עכשיו. המומנטום שלנו נבנה וזה נראה שאנחנו מגיעים לשיאנו.

מאמן איסלנד, יולפור סווריסון אמר לקראת ההתמודדות: "אנחנו לא חייבים להבקיע את כל השערים שלנו ב-15 הדקות הראשונות. אנחנו צריכים לשחק רגוע, בגישה סלבנית. יש לנו סיכוי להעפיל (לאולימפיאדה - עומר) ואנחנו מכוונים לזה. הקבוצה הדנית מתקדמת ויש להם שחקנים טובים. כריסטיאן אריקסן ויוגנסן יכולים לתת להם השראה, המשחק הולך להיות עם אווירה טובה במגרש מלא ואני יעודד את השחקנים שלי להשתמש בזה כמוטיבציה. אנחנו הבסנו את גרמניה 1:4 במוקדמות ואני יודע שאנחנו מסוגלים לעשות את זה, אז אני אופטימי מטבעי."

יאן סומר, שוער נבחרת שוויץ לא מקל ראש ביריבה מבלארוס ויודע שהפסד עלול לעלות לשוויצרים בהעפלה לחצי הגמר בסיטואציה מסוימת: "אנחנו רוצים לנצח את המשחק הזה. הקבוצה מאוד מרוכזת בלהשיג ניצחון נוסף. לא בזבזנו הרבה זמן בדאגה לגבי תסריטים אפשריים בגלל שאנחנו עם 6 נקודות אבל אנחנו יכולים לסיים עם סיטואציה מסוכנת אז אנחנו חייבים לשחק כמו ששיחקנו בשני המשחקים הראשונים, זו הדרך שאנחנו צריכים ללכת בה. זו שאלה קשה לשאול באיזה משני המשחקים הראשונים הניתי יותר. אולי המשחק הראשון היה טוב בשביל הקבוצה, שיחקנו מעולה ואני עשיתי את החלק שלי בשביל להשיג את הניצחון. הערב זה משחק חדש ואנחנו בסיטואציה אחרת והמחשבות שלי נתונות רק לדבר אחד: ניצחון. אם הקבוצה תשחק היטב, אז אני ישחק היטב. אנחנו תמיד אומרים שצריך ללכת צעד אחר צעד, שיחקנו נגד דנמרק ושיחקנו מעולה נגד איסלנד, עכשיו הפוקוס שלנו צריך להיות בלנצח את בלארוס ואז לראות איפה ממשיכים משם, בואו נמשיך עם החשיבה החיובית הזאת."

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 דקות לסיום, איסלנד מוליכה 1:2 על דנמרק, שוויץ 0:2 על בלארוס, כרגע בלארוס ושוויץ בחצי הגמר כי, בלארוס, שוויץ ודנמרק עם 3 נקודות, ומה שקובע זה הטבלה הפנימית ביניהן:

בטבלה הפנימית ביניהן:
    בלארוס - 3-3 3
    איסלנד - 3-3 3
    דנמרק - 4-3 3

דנמרק חייבת גול בשביל לעלות שלב, אם לא היא במשחק המבחן אם יהיה כזה.
    איסלנד חייבת גול בשביל ללכת אולי למשחק המבחן אם יהיה כזה.

עריכה:

איזה החמצות של הדנים לא להאמין, ב-3 הדקות האחרונות החמצות מטורפות, 4 דקות תוספת זמן.

עריכה 2:

איזה גול, דקה 92, ואלדגרסון, 1:3 לאיסלנד, דנמרק מסיימת את דרכה בטורניר! איזה משקוף פנימה,עכשיו נשארו 2 דקות, מה יכול לקרות? גול של איסלנד/שוויץ ואיסלנד עולה. גול של דנמרק ודנמרק במשחק המבחן.

סיום:

איסלנד מנצחת את דנמרק 1:3, אבל איסלנד ודנמרק מודחות שתיהן מהטורניר אחרי ששוויץ מנצחת את בלארוס, 0:3! ומשלימה 3 מ-3.

מה שכן, איסלנד תלך למשחק המבחן על העלייה לאולימפיאדה, במידה ואנגליה תעלה לחצי הגמר. לבלארוס ולאיסלנד יש שיוויון בהכל אבל במפגש ביניהן בלארוס ניצחה 2:0 את איסלנד (אם איסלנד היתה מנצחת 1:4 היא היתה עולה על חשבון בלארוס).

ניצחון גדול לאיסלנד (השאירה את ישראל היחידה בהיסטוריה של הטורניר מבלי נקודה וגול), אך זה לא הספיק לה. דנמרק? בעטה בדלי!

הגול של איסלנד בדקה ה-92 שלח את דנמרק הביתה בגלל הגול הזה, דנמרק לא עלתה שלב. אם היה נגמר 1:2, דנמרק היתה עולה לחצי הגמר בזכות הניצחון שלה על בלארוס לפני שלושה ימים, איזה מתח, איזה אכזריות.

טבלה סופית:

1. שוויץ 3 0-6 9
    2. בלארוס 3 5-3 3
    3. איסלנד 3 5-3 3
    4. דנמרק 3 5-3 3

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11
  12. Mellow29 Kopite

איזה פוטו-פיניש, וואו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דנמרק פשוט הרסו את זה לעצמם. במחצית הראשונה היא שלטה, אבל היא החמיצה ממצב קורץ ביותר. איסלנד כבר הזהירה את המארחת כשהשוער הדני הציל את המולדת עם רפלקס אדיר.

במחצית השנייה כבר היה 2-0 לאיסלנד ולמשך דקות ההלם במחנה הדני נראה גדול. ברבע השעה האחרונה שתי הנבחרות הגיעו אינספור פעם להזדמנויות, אבל הסוף כבר ידוע...

את האמת, אני חושב שדנמרק גם ככה היתה מפסידה בחצי הגמר. היא לא תנצח את ספרד או אנגליה. שווייץ נבחרת מסוכנת ביותר, אבל אין הרבה נבחרות שלקחו טורניר מבלי שאיבדו נקודות...אני מאמין שמי שתזכה בטורניר תגיע מהבית שתשחק מחר.

לדנים הערב הזה טראומה לא קטנה, אבל בשביל אייאקס טוב שאריקסן ובוילסן יוצאים עכשיו לחופשה...
    לאריקסן היה זה טורניר די מאכזב ובוילסן כנראה כבר נמצא בפנקס של שחקנים שברצלונה תעקוב אחריהם בעונה הקרובה. בסה"כ בשביל אייאקס הנזק לקבוצה מינימלי כי לא נראה שאחרי הטורניר הזה אריקסן יקבל יותר מדי הצעות. אלו שהוא אולי יקבל אייאקס יכולה בקלות לדחות כי נראה לי שהקשר מבין עכשיו עוד יותר שמקומו עדיין באייאקס. בשביל אוהדי הקבוצות העשירות באירופה רק עוד אוסיף שאריקסן כבר הודיע לפני הטורניר הזה שהוא רוצה עוד להמשיך במועדון שזכתה בעבר ב-4 גביעי אירופה לאלופות.

14. c_web Member

היה משחק סופר משוגע בין איסלנד לדנמרק, ולא היה רחוק שגם האיסלנדים היו עולים לשלב הבא (1-4 היה מספיק להם).
    הדנים בהחלט החמיצו המון, ההגנה האיסלנדית הייתה מאוד רעה והשוער שלהם פשוט הציל אותם.
    בלארוס חוטפת שלישייה ועדיין עולה חחח מי חשב על זה לפני הערב...
    סיגטורסון היה טוב ואף כבש פעמיים, אחד נפסל בנבדק מוצדק. עוד פעם אחת הוא בעט לקורה ורואים שהכל כמעט עובר דרכו בנבחרת הזו. השער האחרון של איסלנד היה פשוט נפלא.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית 2:

1. ספרד - 2 - 1:3 - 4
    2. צ'כיה - 2 - 3:2 - 3
    3. אנגליה - 2 - 2:2 - 2
    4. אוקראינה - 2 - 3:2 - 1

ספרד - ניצחון והיא עולה מהמקום הראשון, תיקו והיא צריכה לחכות למשחק בין אנגליה וצ'כיה בשיבל לדעת מאיזה מקום היא עולה. ניצחון צ'כי והיא פוגשת את שוויץ בחצי הגמר, ניצחון אנגליה בגול אחד והיא במקום הראשון, מול בלארוס בחצי הגמר, ניצחון אנגלי ביותר מזה והיא במקום השני. הפסד ב-2 שערים לאוקראינה, עם ניצחון צ'כיה ישלח אותה הביתה. הפסד ב-2 שערים עם תיקו של צ'כיה ואנגליה ישלח אותה לשלב הבא דרך המקום השני. הפסד ספרדי ב-2 שערים וניצחון אנגלי, ישלח את ספרד למשחק המבחן לאולימפיאדה מול איסלנד.

צ'כיה - ניצחון והיא עולה בוודאות, או מהמקום הראשון או מהשני, בהתאם לתוצאה של ספרד. תיקו והיא עולה בוודאות מהמקום השני בלי קשר למה שתעשה אוקראינה מול ספרד כי היא ניצחה אותה במפגש הישיר 1:2. הפסד והיא הולכת למשחק המבחן על האולימפיאדה מול איסלנד.

אוקראינה - ניצחון ב-2 שערים והיא בשלב הבא על חשבון נבחרת ספרד. ניצחון בגול אחד עם תיקו של צ'כיה ישלח אותה הביתה. ניצחון שלה בגול אחד עם ניצחון אנגלי ישלח אותה למשחק העלייה לאולימפיאדה מול איסלנד. כל תוצאה אחרת והיא בבית, ניצחון אוקראיני עם ניצחון צ'כי ישלחו אותה הביתה אלא אם הניצחון שלה על ספרד יהיה ב-2 שערים מה שישלח אותה לחצי הגמר על חשבון הרוחה.