דנטה לופז, לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/10/03.

1. שגיא Guest

דווקא לופז לא היה הכי חלש אתמול.
    הוא פשוט לא קיבל כדורים, הקישור וההגנה היו חלשים. ורוני לוי הכניס את ברדה דווקא במקום לופז, במקום לתת לו לשחק לידו. לא יודע, אני מאמין בו. אפשר לראות שיש לו כדורגל, בזה לא קשה להבחין.

בקשר ליעקובו, רקובה דייק לחלוטין.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי שאלות לי אלייך קלייברט:
    1. אם לא מוסרים לו אז למה להוציא קשר ולשים חלוץ? אם כך אז בכלל לא ימסרו אפילו את הקצת שמוסרים עכשיו...
    2. לדעתך לא מוסרים לו כי הוא לא התאקלם בקבוצה חברתית?

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שגיא צודק...הקישור לא מפעיל אותו מספיק טוב ורואים את זה
    לדעתי זאת סיבה אחת למה הוא לא מצליח.

4. שגיא Guest

דבר ראשון, אתה יכול לקרוא לי שגיא.

עכשיו, אני אענה לך על השאלות, אבל קודם אבהיר שההודעה שלי הייתה ספציפית למשחק בפ"ת.

1. למה להוסיץ חלוץ לידו? שני חלוצים יכולים ליצור יותר מצבי מסירה קדימה, הם יכולים לעבוד אחד בשביל השני, הרבה יותר לקבוצה לשחק עם שני חלוצים, ובמשחק בפ"ת, קטן היה אמור להיות כזה, אבל הוא שיחק בתפקיד חופשי, ירד אחורה, לקח כדורים, בשמאל בימין (הוא היה טוב, בכל מקרה זה לא הנקודה). ללופז לבד זה הרבה יותר קשה, על אחת וכמה וכמה כאשר אתה לא יודע את השפה (וגם אנגלית לא...)

2. שוב, דיברתי על המשחק ספציפית בפ"ת, במשחק הזה כל הקבוצה הייתה חלשה, מעין יום שחור, שום דבר לא עבד. וגם הקישור לא עבד, החל מבריטס מאחור, המשיך ליכולת פושרת של עידן טל, משחק מסורבל של זנדברג וחוסר אפקטיביות של רוסו, דבר שהביא לכך שלופז לא היה פונקציה במשחק של חיפה, מכיוון שבקושי היה התקפה לחיפה.

אני מאמין בלופז, סך הכל הוא רץ ומתאמץ, רואים שהוא רוצה, לא תמיד זה הולך. אבל אני לא חושב שצריך ישר לבקר אותו. אני לא שמעתי אף אחד מוציא מילה על קוביקה שמשחק אפילו יותר חלש ממנו (בגלל שלקוביקה יש עבר מוכח), ואף אחד לא אמר אל אוגבונה שהוא חלוץ חלש, למרות שלא כבש, ככה שאני חושב שזה מוקרדם מידי לשפוט אותו, אני הייתי נותן לו תקופת התאקלמות ארוכה יותר, אסור גם לשכוח שהוא צעיר, זה פעם ראשונה שהוא יוצא מחוץ למדינה שלו, זה לא קל...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שלופז עוד יראה לכולם מה שהוא שווה.
    שער אחד [לא מפנדל או משהו כזה] והבטחון יעלה..כל פעם שהוא נוגע בכדור[ולצערי זה לא הרבה] הוא מראה שהוא שחקן טוב.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקטע הזה זה מזכיר קצת את פורלאן וכל הטרראם שהיה סביב מתי הוא יכבוש לראשונה וניתן לומר שירדו ממנו אחרי הצמד מול ליברפול.