דירוג אופ"א 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏5/6/06.

1. תונל Member

מפה לשם משם לפה ובזכות ליון בעיקר, הליגה הצרפתית מדורגת מעל הגרמנית, שזה כבר חידוש.

ישראל- שנה הבאה מאבדים 8 ומשהו נקודות מהעונה של הפועל ת"א באופ"א, המצב נראה רע, בשנים הקרובות אין מה לבנות על מקום 15 ששולח 2 נציגות לאלופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלא אם פתאום הנציגות שלנו השנה יתחילו לנצח ולעשות הישגים,מי יודע..אולי בית"ר עם כל הכסף
    תעזור קצת לפחות בקטע הזה.

3. תונל Member

לא נכנסתי ממש ממש לעומק וכמובן שזה תלוי גם במה יעשו שאר המדינות שבמקומות 14-19, אבל מה שהביא אותנו מלכתחילה למקום 15 פעם אחת היה העונה של ת"א באופ"א ושל חיפה באלופות.
    אני חושב שצריך עוד עונה כזאת כדי להישאר באיזור שלנו עכשיו (כי הניקוד של 2001/2 יורד וצריך "להחליף" אותו), וצריך עונה עוד יותר טובה (או עונה טובה של 2 נציגות לפחות) כדי לעלות קצת.

4. Wayne_Rooney Member

כן צודק צריך עוד עונה חזקה.....בקיצור צריך עונה חזקה פעם ב-5 שנים אולי פחות וזה ישאיר אותנו ברדאר של המקומות לאירופה. בית"ר בהחלט יכולים להצליח רק שאם לא שמתם לב שלמרות כל הכסף אין הרבה כוכבים שרוצים לבוא. לדעתי במקום קטאר שיבואו הזקנים כמו פיגו וכל השאר לשחק בבית"ר. יש כסף ויש אפילו אירופה חחח. לא רע הכסף של גאידמק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .
    ולמה כולכם מתלוננים על הדירוג של קבוצות מסוימות לא הבנתם שזה הרבה הרבה הרבה יותר מדויק ממה שאתם חושבים ואתם רק מסתכלים על ההישגים של הקבוצות ולא הפשלות. תסתכלו טוב על הניקוד של ה-5 שנים ואז תגיבו.

5. Apu Member

אם כל הדיבורים שלכם על בית"ר, להפועל יש הרבה יותר סיכוי לעבור את שלב הבתים-
    הפועל מדורגים, בית"ר לא. הפועל תפגוש קבוצות חלשות ממנה בהרבה בעוד שלבית"ר יש פוטנציאל לפגוש קבוצות מהדרגים הגבוהים (יש מצב שיהיה הפועל - בית"ר?).

אגב בשלב הבתיפ הפועל תהיה מדורגת 2-3..

6. Wayne_Rooney Member

תשמע לבית"ר השנה יש שחקנים ישראלים לפחות מצויינים. שים לב לשני הרכבי הקבוצה ומי היה שם את כספו על הפועל. תאמין לי בסופו של דבר זה תלוי במי שתפגוש ששם יש להפועל סיכוי יותר טוב לפגוש קבוצה פחות חזקה מזאת שבית"ר תפגוש. אז אי אפשר באמת לדעת

7. פול סקולס Member

איזה דירוג מצחיק.. (05/06)

אינטר ויובה מתחת לסטיאווה בוקרשט... סביליה מקום 3!!!!!?!?!?!?

צ'לסי וליברפול מקום 19, וריאל ובאיירן 23, כשמעליהן מידלסברו, שאלקה, באזל וכו'...

כשחושבים בהגיון ולא במספרים והישגים, משהו ממש מצחיק כאן..

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה לא רציני נכון?
    אין לי מושג מאיפה הבאת את הדברים האלה,אבל זה הדירוג-
    http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/d.../trank2006.html

9. SeRgInHo Member

עזבו את הכל, אני עדיין בהלם שדינמו קייב ממוקמת במקום ה-63!!! קבוצות שפעם אחד היו באירופה ולא עשו כלום, עוקפות אותה! לעזאזל! היא צריכה להיות בטופ 20!

10. שלוס Member

איזה נפילה היתה לנו עונה שעברה-זה ממש הורס הכל לקראת העתיד
    חייבים שחיפה תעלה לבתים ושאחת מאופא תגיע ל1/8 כדי 'לכסות' את הנפילה של 05/06
    נקווה להגרלות טובות

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נפילה?. אנחנו נמצאים כל כך הרבה יותר ממה שאנחנו באמת.

איך אמר פעם ברקו, גם הליגה המיצרית יותר חזקה.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גם אמר שנה שעברה שמכבי הולכת על דאבל-הליגה שלנו די חלשה אבל אני חושב שעדיין הקבוצות
    הישראליות יכולות להשיג די הרבה בזירה האירופאית אם קצת ישפרו את הכושר של השחקנים הישראלים.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה קשור מטרות של שחקן לשנה שמגיעה לבין זה שהוא כבר שיחק בארץ ויודע הרבה יותר טוב מאיתנו את הרמה כאחד שנמצא(לרוב..) על הדשא ברוב העונה/עונות שלו כאן..

תעשה לי טובה זיו, שום כושר שום נעליים, צריך עוד כמה פוקסים אדירים בהגרלות. עשינו את מה שעשינו הרבה יותר בחסד מאשר בזכות. מתוך 16 הקבוצות שחיפה יכלה לקבל באותה עונה(ויש לי זיכרון טוב לרשימה..) היסטורית אני רוצה להזכיר לך שלפחות 13 מתוכן לחיפה אין מה לחפש, גם אם הכושר של הישראלים יהיה של רצי מרתון. כמובן שהתמזל מזלה של חיפה לקבל את הקבוצה הכי חלשה בהגרלה, כנ"ל לגבי תל אביב כשהיא עלתה.(מדבר על סיבוב המוקדמות השלישי כמובן).

זה הרבה יותר מזל מאשר כל דבר אחר כשזה תקף לקבוצות הישראליות שלנו. ברוב ההגרלות 85 אחוז שנוגרל לקבוצה שלא משנה מה חיפה/קבוצה אחרת תעשה תעיף אותה, וה15 הנותרים זה מה שנשאר לקוות תמיד.

היחידה שעשתה את זה בשיא הזכות, זאת כמובן הפועל באותה עונה באופ"א, אבל זה סיפור אחר...

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/06
  14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכלבה פולטת שטויות בלי הפסקה,לא הייתי לוקח אותו בתור פרשן שמבין משהו בשום נוסה.

ארז אתה מזלזל בהישג של חיפה בליגת האלופות,אם מה שהיית אומר נכון ושעלינו רק בגלל הגרלה נוחה
    ולא בגלל שחיפה הייתה קבוצה טובה אז חיפה לא הייתה משיגה שום נקודה בליגת האלופות,במקום זה
    היא השיגה 7 נקודות בבית שהיו שם אולימפיאקוס אלופת יוון,לברקוזן הפיינליסטית של אותה השנה
    ומנצסטר יונייטד שלא צריך לפרט מי היא.

הפועל גם כן עברה קבוצות כמו פארמה וצלס'י-אני לא אומר שאני מצפה שנעבור ישר את הקבוצות
    האלה אם נקבל אותם,אבל אפשר לעשות את זה ובשביל שיהיה פחות קשה לעשות את זה צריך לשפר את הכושר ואז הסיכויים יגדלו.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל הכבוד באמת על 7 הנק'( אל תעשה מזה יותר מדי בבקשה, פיינליסטת שבאותה עונה הייתה רחוקה מחזור אחד מירידת ליגה ) באמת כל הכבוד, אבל הרעיון שלי הוא שאם ההגרלה שההסתברות שהיא אכן תתממש היא הרבה יותר גבוהה, חיפה לא הייתה מלכתחילה מגיעה לשלב הבתים. עם כל הכבוד כמו שרשמתי מקודם, 85 אחוז מהרשימה הייתה מדיחה את חיפה, אני זוכר את הרשימה ותאמת זה די דומה בכל שנה. מה שמדהים הוא שחיפה כל שנה מצליח לקבל את ההגרלה פחות או יותר הנוחה ביותר( רוזנבורג) ביחס לקבוצות שהיא יכולה לקבל. קבוצות דרג ראשון ושני שמדיחות את חיפה בוודאות.

אני לא בא להגיד שחיפה לא קבוצה טובה, או לא יכולה להיות טובה,או לא יכולה להצליח. אני רק אומר שגם אם תבנה בחיפה קבוצת חלומות, בלי הגרלה נוחה לא תגיע לשום מקום. וזה לא שההגרלה היא 50-50, היא הגרלה שברוב סיכוייה הקבוצה שתהיה מול חיפה תהיה על הנייר בכמה דרגות מעליה.

העניין שאני מנסה להבהיר, זה שהדבר הרבה יותר תלוי במזל מאשר ב"כושר של השחקנים" וכו'. גם אם תבנה קבוצה טובה יותר מקבוצת הז'וטא-יעקובו-רוסו שעלתה בזמנו, סיכוי(כמו תמיד) גבוה ביותר שתגיע מול קבוצה שעם כל הכבוד לחיפה, תעבור אותה. ומהרשימה של הקבוצות שחיפה יכול לקבל, זה הרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/06