דילמה- צבא/חיים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Makelele, ‏6/7/08.

1. Wave Member

תהיה אמיתי עם עצמך, ותחשוב אם באמת יש לך כשרון בכדורגל, כזה מעל הממוצע , כשזה שיכול לגרום לך להגיע לרמות גבוהות (אפילו אם רק בישראל), כי אם לא- לדעתי זה לא שווה את זה

2. Arsenali Member

מסכים ב100%.
    להיות שחקן בינוני מינוס בישראל זה לא שווה ועדיף ללכת למקומות אחרים.
    רק אם אתה בטוח שאתה שחקן טוב ובעתיד תהיה שחקן טוב בליגת העל אז שווה לך , שחקן בינוני מינוס פשוט לא !

3. Makelele Member

אני חודש לפני גיוס, פרופיל 72 שזה הכי גרוע. הצבא לא מכיר בפציעה שלי במלוא חומרתה כיוון שהיא נדירה מאוד והסטנדרטים של הצבא ישנים.

המקסימום שאני אוכל להגיע אליו זה ליגה לאומית אבל יש עניין שנקרא חלום ואהבה. אני פשוט אוהב את המשחק ולא רואה את עצמי מסתדר בלעדיו.

עזרתם לי בתגובות שלכם אם עוד אנשים יוכלו לכתוב על איך הם הסתדרו.
    תודה בכל מקרה

4. שגיא Guest

אני רוצה לחזק את גיא.

אני לא חושב שצריך להסתכל על זה כ"הכל או כלום". זתומרת, אתה יכול להרוויח המון מהצבא גם אם לא תשרת בקרבי, וכמו שגיא העיד על עצמו גם אני יכול להעיד על עצמי. שמרתי על המון קשרים טובים עם אנשים מהצבא, הכרתי המון טיפוסים ובכלל מכל החוויה הזו (וכן, אני קורא לזה חוויה) שנקראת "צבא" הרווחתי כלכך הרבה שבדיעבד לא הייתי מוותר על זה.

לגבי הסאגה האישית שלך. כפי שכולם אמרו, אתה באמת צריך לעשות את החושבים שלך. על מה אתה מוכן לוותר, או לא מוכן לוותר. ואל תשכח שמולך גם יש צד שני, שלא תמיד (בעצם, רוב הפעמים) לא ממש אכפת לו מהמלש"ב או מהחייל הפשוט.

5. chucky Member

עם אתה לפני גיוס ,אתה אמור להיות בשלבי הסיום במחלקת הנוער ולעלות לבוגרים.
    השאלה , העם המועדון שלך מעוניין שתמשיך לבוגרים ?
    עם כן ,אז אני מאמין ,שהרצון שלך לשחק ועזרה מצד המועדון בשילוב הפרופיל שניתן לך ,תצליח
    להשתלב בשניהם ...
    עם אין לך כיום כיוון ממשי כשחקן ומדובר רק בחלומות ורצונות,עם כל הצער שבדבר,
    לא היתי מהמר על כדורגל.
    אהבה למשחק יכולה לבוא לידי ביטוי גם במגרש הקט-רגל ,עם החברה.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי לציין שזה אמנם נדיר, אבל יש כאלה שעשו צבא ואחרי זה חזרו לספורט. זה קשה אבל אני מניח שאם תרצה את זה ממש אפשרי לשחזר את מה שהיית.

7. Makelele Member

יש את המקרה הידוע של ברק פלג שחזר לכדורסל מסיירת מטכ"ל.
    אבל כן זה נדיר ולא ניתן להסתמך על דבר כזה.
    בכל אופן תודה לכולכם עזרתם לי מאוד.

8. mrwhat Member

שאלה שתעזור לי עם מה שאני אגיד אחריי שתענה,

אתה שחקן ממש ממש ממש טוב? כי צריך המון מזל והמון כשרון בשביל למצוא את עצמך משחק בגיל 18 בקבוצת בוגרים בליגה לאומית או אפילו בארצית.

9. פרנקו בארזי Member

אני חושב שכל מי שיכול לשרת בצבא אבל לא רוצה (כלומר, אין לו בעיות רפואיות או דברים אחרים שעליהם מקבלים פטור, לא כולל חרדים כמובן שהם אנשים זבל) הוא פרזיט.
    מאחר שההתלבטות שלך היא בין ג'ובניק לקרבי,
    בעקרון אני ממליץ לך ללכת לפי מה שהלב שלך אומר וזאת לא קלישאה. אתה יודע הכי טוב.
    תיקח בחשבון שאם אין לך סיכוי לקריירת כדורגלן מצליחה, עדיף לך לשרת שירות קרבי כדי שאחר כך תרגיש טוב עם עצמך (אלא אם כן לא אכפת לך מהצבא)
    אם אתה חושב שיש לך סיכוי, תהיה ג'ובניק מה רע? זה עדיף על פני 50 אחוז האנשים בני ה-18 שבוחרים לא להתגייס בכלל (מתוכם יש את האחוז הקטן של משתמטים אמיתיים, שהם פרזיטים אמיתיים)

10. Makelele Member

אני לא שחקן ממש ממש טוב. אבל אני מאמין שיש לי סיכוי סביר להגיע לבוגרים. ואני מאמין שהסיכוי יגדל אם תינתן לי ההזדמנות לעבוד קשה- דבר שהפציעה מנעה ממני .
    ובארזי תודה גם אתה עזרת לי

11. הפועל_23 Member

נחמד לראות פה שחקן של הפועל ר"ג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ובקשר לשאלה, באמת דילמה קשה, מעניין שאף פעם לא חשבתי על זה.
    אם כמו שאתה אומר שכדורגל זה אהבה גדולה שלך ואתה לא רואה את עצמך בלי זה, אז לדעתי אתה חייב להמשיך עם הכדורגל ולנסות להיות ג'ובניק.
    אם תוותר על הכדורגל אתה תמיד תחיה בהרגשה שאולי פספסת קריירה טובה (לך תדע לאן החיים ימשכו אותך, אולי תפתיע ,יש הרבה שחקנים מבטיחים בנוער וכאלה שמפציצים ואז נעלמים ודווקא האלה עם הכוח המנטלי, עם המקצוענות והאהבה למשחק פורצים, ואל תשכח שמגדילים את הליגות, אז יהיה הרבה יותר מקום לשחקנים ישראלים בליגות הגבוהות)
    חוץ מזה שככה תוכל להשיג את 2 הדברים, למרות שאחד מהם במידה קטנה יותר. עדיין אתה תשרת בצה"ל.

ואם כבר אנחנו כאן, אז אני מאחל לך בהצלחה, ושתצליח לעלות לבוגרים כי באמת חסרים בקבוצה הזאת שחקני בית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    ואם כבר 2 , מה אתה אומר יש שחקנים בנוער שאתה אומר שכדאי לשים עליהם עין? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/08
  12. Makelele Member

יש חלוץ שעלה לבוגרים בשם אלון טל . מהיר מאוד. לדעתי הוא יראה דקות העונה.
    מהנוער אי אפשר להצביע כרגע כי מתגבשת קבוצה חדשה, אבל המטרה לעלות ליגה.

13. Andrea21 Member

מה הדילמה פה בכלל?
    צבא או חיים?
    חיים!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

14. GKS_Katowice Member

פרנקו בארזי,
    ?! למה חרדים הם זבל ?!
    במה אתה יותר טוב מהם ?

15. A. Arshavin Member

אז לך עם החלום שלך, תגשים אותו. מה יש לך להפסיד?