דיון ASOCCER למשחק העונה: תיקו 0-0 בין מכבי ת"א לב"ש - ב"ש מתקרבת לתואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏1/5/16.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמה יעמיק - שעיוורון יעוור אותך, בתרגום נכון מערבית.
    משתמשים בזה כשמישהו מגזים משהו/עושה משהו לא בסדר. מעניין איך זה הפך למשפט נגד עין הרע.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חבורה של כמה חבר'ה השתמשה בזה קבוע בשער 2 בוסרמיל כשהיו תוקפים נגדנו. בעונה שעברה זה הפך להיות עמוד פייסבוק הומוריסטי, אבל מפה לשם הפך למשהו שיצא מהרשת ועבר למגרשים. ואנשים אשכרה מאמינים בזה. אשכרה אומרים לאנשים ביציעים "אל תצלם פנדל". ולא מדובר באותם 10 איש משער 2, אלא בהרבה יותר חבר'ה...

קטע מצחיק היה בקרואטיה בעונה שעברה - החבר'ה המקוריים של עמה יעמיק הכינו יעני שלט גדר בנושא. חבורה של אוהדי זאגרב (נדמה לי היידוק) אנטישמיים תקפו אותם כי הם חשבו שהם הארגון של הקבוצה, גנבו את שלט הגדר, ואז גם העלו את זה לעמוד הפייסבוק שלהם בכדי להתפאר בכך שהצליחו להוציא מאיתנו שלל.

3. South Boy Member

ושכולם ידעו איך זה נגמר, כדי לא להתעסק עם העמות:

רק עמה!

4. עידן444 Member

לא בניב עירקי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שבעיראק משתמשים בביטוי הזה, אני לא יודע.
    פה בארץ משתמשים בזה בהקשר שציינתי מקודם, ולא כנגד עין הרע.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דיון בנושא בית המשפט של ההתאחדות פוצל מהדיון על המשחק, תגובות שקשורות לתקדימים ולפלפולים משפטיים יתקבלו בברכה בנושא המקביל :)

7. עידן444 Member

לא התכוונתי שבעירקית יש לזה משמעות אחרת. בדיוק מה שאמרת. לא ידעתי שזה בערבית ״הרגילה״.

8. עידן444 Member

@Sir Alex Ferguson
    אתה יודע הכל.
    מי בעד מי.
    מי שונא את מי.
    מי אוהב את מי.
    מי עושה מה ולמה.
    ולעצם העניין-
    אני אישית לדעתי הודתי לפחות פעם אחת שאני מקנא. לא שונא. רוצה לרקוד על זה- תרקוד.
    לדעתי גם האוהדים האחרים של נתניה התבטאו בסגנון שלי. וזה לא שאנחנו עשרות כאן, כן?
    הצטמצמו לבקושי 2-3 פעילים בחודשים האחרונים.
    צא מהמחלת רדיפה והרגשי נחיתות שלך. זה לא מחמיא. ותחסוך מלהגיד כמה אתה גאה- כי כל פעם שאתה אומר את זה, זה מנציח עוד יותר את רגשי הנחיתות.
    ואני גם לא אאחל לך בהצלחה מחר כי אני לא צבוע- אתה כבר חודשיים עושה הכל כדי שכל אוהד כדורגל שלא שונא את מכבי ת״א יהיה בעדה.
    בין מכבי נתניה לב״ש אין יריבות. להוציא מקרים נקודתיים אין בכלל חפיפה הסטורית כדי שתיווצר יריבות- לב״ש יש עוד הרבה לעבור כדי להגיע למכבי נתניה.
    יריבות אמיתית זה מה שיש בין מכבי להפועל ובין מכבי לחיפה- אם כבר שם בולטת העדפה ברורה שהיא לא לב״ש כי ב״ש לא מעניינת- לא את האדומים ולא את הירוקים- נטו שנאה למכבי.

ולא, אם תזכו באליפות זה לא יהיה על אפם וחמתם של כולם. זה הרבה יותר מכבי נגד העולם מאשר התמונה המעוותת במוח שלך שזה הפועל ב״ש נגד העולם.

orimor2212 ו-henry1 אוהבים את זה.
  9. henry1 Member

למרות שאני לא מסכים עם הקנאה, מסכים עם רוב התוכן. אני אפילו חושב שאם אי פעם יהיה לנו בעלים נורמלי, הפועל ב"ש צריכה להיות הדוג' הכי טובה לאיך עושים מהפך - בגישה, בניהול, בקהל ובסבלנות.

אבל כנראה שרגשי הנחיתות גוברים על הכל. לך תסביר לו כשאנחנו רואים את ההתפרעויות של סכנין זה מזכיר את נצרת. לך תסביר לו כשאנחנו רואים את אבוקסיס אנחנו נזכרים בו בא לכיוון הקהל שלנו בקופסא ויורק על אחד האוהדים.
    אבל לא, כולם נגדם (תכלס, נגדו. השאר לא מגבים ככה).

10. עידן444 Member

רגע, עכשיו מותר לי לעשות לייק? או אסור לי?
    כי הוא גם סופר את זה...
    עשית לייק לתגובה של אוהד מכבי ת״א אתה שונא את ב״ש.
    רגע, קשר שמאלי עושה לייקים למכבי ת״א? הוא לא אוהד של מכבי חיפה?(מגרד בראש...) איך הוא מעז?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים זה בסדר לקנא בבאר שבע, בזמן שלפני מספר שנים לא רבות נאבקנו נגדכם נגד הירידה, בזמן שלפני שנים לא רבות אנחנו היינו בתהום עם זינו ואתם הייתם סגנית האלופה כשאתם מבססים את הקבוצה על שחקני בית שעזבו אותנו בגלל המצב כמו חן עזרא ואלמוג כהן, בזמן הזה אני בטוח שחשבתם שאתם זה העתיד ואף אחד מכם לא ספר אותנו בכלל ככוח עולה, לא אשכח את השלט של הקהל שלכם במשחק הראשון בין הקבוצות כשחזרנו לליגת העל ״עצרנו להשתין בדרך לאילת״ ובמשחק השני בנתניה ״גמל טעית בדרך כאן זה ליגת העל״, ואת היריבות שהקהל שלכם פיתח עם הקהל שלנו, אני מבין שקשה לקבל את המצב היום שבעוד מכבי נתניה מתפרקת כלכלית ומתפרקת מקצועית בדרך לליגה שנייה הפועל באר שבע שלא ספרתם ממטר שלא העלתם על דעתכם שתהיה הדבר הבא בכדורגל הישראלי הופכת לכוח עולה, הופכת לכל מה שחלמתם שנתניה תהיה, וזה קשה, וזה מתסכל, והקינאה רבה, וזה גורם לכם בניגוד לרוב האוהדים בארץ לא ללכת עם האנדרדוג שמנסה לקחת אליפות מקבוצה עם תקציב פי 3 ואף יותר ממנה, הקינאה ברורה ומובנת לגמרי בטח כשמדובר במכבי נתניה.
    אבל לפחות תהיו כנים בנושא, אל תגידו שאתם עם מכבי בגלל ההודעות שלי או שאתם אוביקטיבים ולא אכפת לכם מי תקח אליפות.
    אתם רוצים שמכבי תקח אליפות, וזה גורם לכם לבחור בצד של מכבי בכל דיון שעולה באופן אוטומטי, וזה ברור ושקוף, אבל לפחות תודו בזה ואל תנסו לאנוס את המציאות עם ביטויים כמו אליפות של מכבי (זאת עם התקציב של 150 מיליון, זאת שמקבלת מתנות מהשופטים כל השנה, זאת שהכסף והכוח שלה הצליחו להוביל אפילו לביטול ההרחקה של ראיקוביץ׳) היא נגד כל העולם כי זה מגוחך, וצבוע, ולא אמיתי.
    לפחות אוהדי מכבי חיפה ואוהדי הפועל תל אביב בפורום לא מסתירים את האנטי שלהם למכבי ומשחקים אותה אוביקטיבים.

מחר דוד יתייצב שוב מול גוליית. זה לא יהיה קל, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו, יאאלה באר שבע.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/16
  12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו תגובה מכביסטית.

yakov_y, עידן444, orimor2212 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תנוח כבר.

עידן444 ו-henry1 אוהבים את זה.
  14. henry1 Member

מחקתי את השאר כי באמת זה גיבוב של שטויות עם ניסיון התנשאות מעורר גיחוך כאילו מדובר בריאל מדריד של ישראל. הלו...הפועל באר שבע חביבי, תנחת.
    ושוב - אתם בעייני המודל לאיך עושים זאת נכון. מהבחינה הזאת הלוואי עלינו.

השארתי רק את החלק ששווה התייחסות - לרגע, אפילו קט, לא חשבנו שאנחנו העתיד. לא עם בעלים שהצהיר דקה אחרי שהוא קנה את הקבוצה שהוא בא לחמש שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/16
    עידן444 אוהב/ת את זה.
  15. Love Is Red Member

מכבי עם השופטים נגד העולם?
    דיי כבר.
    עלק מכבי נגד העולם.

Sir Alex Ferguson ו-Fabio Junior אוהבים את זה.