דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

לדעתי בפעם האחרונה שקשת שידרו כדורגל הפרשן היה בוני גינצבורג...

2. Telkiyski Member

הם לא משדרים מונדיאל ויורו איזה 8-10 משחקים מהבתים?
    כשיש איזה ספרד פורטוגל זה משודר בקשת לדעתי.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיבה שאני כבר לא רואה טורים שלו?

מאוהדי בית"ר הבודדים בתקשורת שכותב תמיש לעניין ולא מנסה להתחנחן יותר מדי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  4. robertocarlos.m Member

קשת שידרו במונדיאל האחרון את שוודיה-גרמניה

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שידרו שני משחקים במונדיאל האחרון ושברו הפסקה של 12 שנה מספורט. לפני זה שידרו במונדיאל 2006. בעשור שערוץ 2 שידר את המשחק המרכזי (94-04) הם כמובן שידרו בשנים שהשבת הייתה בידיהם.

בערוץ 2 שידרו הרבה כדורגל בשנותיו האחרונות, רשת שידרה כל שנה את שלבי ההכרעה בצ'מפיונס וגם מיורו 2016 ומונדיאל 2014.

Nave אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/7/757369ab3df54559f1c5ee22df07b012f2eb3edc.Xxx

חברים יקרים אני גאה ובעיקר נרגש לספר לכם שהחלום שלי הפך למציאות: אחרי הרבה קשיים זה קרה - הוצאתי ספר על ריאל מדריד, הראשון מסוגו בישראל: “המלכים של אירופה - סיפורה של ריאל מדריד”. למעלה משנה של עבודה קשה (ולא מעט משברים) אך גם אתגר עצום (אי אפשר לסכם ‘חיים שלמים’ של קבוצה כזו גם באלף דפים) וחוויה גדולה (מדמיין במוחי שוב את ראול עוקף את השוער, את ראמוס משווה בדסימה או עוד שאגה של כריסטיאנו רונאלדו) - הגיעה לסיומה.

תמיד הייתי מזוהה עם ריאל מדריד בכל מקום, גם בחורות שהכירו אותי שתי דקות ראו את החיידק הזה. אני מגדיר את עצמי כאוהד מספר1 בישראל, לא כי אני מבין יותר, 'מקושר' יותר או שיש לי יותר חולצות או הייתי יותר במשחקים. זה ההתעסקות האינסופית בזה, כמה אני מחובר לקבוצה בנפש ובלב, העיסוק הזה. כתיבה של שער שנים באתר האוהדים, וגם פה איזה 15 שנה וגם העבודה בתחום תקשורת הספורט - לא הספיקו לי. היה לי מאוד חשוב להיות זה שחתום על הספר הזה. בספר הצלחתי לשלב את שתי האהבות הגדולות שלי - כדורגל וריאל מדריד וכתיבה.

הכריכה עצמה הייתה מוכנה כבר בתחילת התהליך, תמונה של ראמוס מניף את הגביע מהזכייה האחרונה בקייב, איך לא. אבל לא ממש היה לי אומץ לשתף ולהראות אותה. וכשהגיעו אליי בראש השנה כל הארגזים עם ים עותקים הביתה - הייתה לי צמרמורת, קשה לעכל.

הספר, למעלה מ-400 דפים (התכנון היה 500) – מגולל את סיפורה של ריאל מדריד, הקבוצה הגדולה בתבל (אל תכעסו עליי) עם דגש מיוחד על כל הזכיות בליגת האלופות שתמיד אפיינו את המועדון לצד הגלאקטיקוס. סקירה מלאה של עשרים השנים האחרונות, שחקני העבר הגדולים מדי סטפאנו דרך זידאן וראול שגדלנו עליהם ועד כריסטיאנו ועוד ועוד. ספר שהוא מזכרת מהתקופה המדהימה שחווינו שלטעמי ניתן לעכל רק בעוד כמה שנים. ספר שהוא חובה לכל אוהד, כי כאלה אנחנו יותר מכל – אוהדים.
    אתם מכירים את הפרטואר שלי, כבר צחקתם עליי: “הגביע עם האזניים הגדולות”, “לה דסימה”, “הייתי שם”, “עונת הרמונטדות”, “עונת השוסטר”, “אליפות השיאים”, “האובססיה לצ’מפיונס” ובעיקר: “בלי כדורגל הייתי אדם עצוב וריק”. אז תודה רבה לאוהדי הכדורגל. כל מי שמעוניין לרכוש את הספר – פנו אליי בפרטי.

7. DRORIKO Member

בהצלחה דור.

8. DRORIKO Member

כותרת בחדשות הספורט "אנטואן קונטה היה מעורב בתקרית אלימה". מה קרה בפועל? נתן אגרופים לקיר.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארבל כל כך מביך, זה מעבר לטעויות של הבלבול בין שחקנים. ראיתי 2 דק מהמשחק בהן קלוז אפ על חילוץ נקי הוא עבירה ברורה לפי ארבל, מתבלבל בין גאיה ואחד משחקני הקישור וכשבוסקטס מוחלף בטראורה השוטה הזקן מסביר באדישות שהוא הולך להחליף אותו באותו תפקיד בדיוק במרכז הקישור. פאקינג הל שמישהו יפטר ממנו.

10. DRORIKO Member

אמממממ הבן אדם לא משדר את הליגה הספרדית? הוא לא אמור להיות מומחה לזה או משהו?

11. alexshw Member

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. yedidel Member

סחטיין! בהצלחה

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נהדר! שאפו ענק.
    למען האמת הייתי בוחר בכריכה אחרת, יותר איורית ומינימליסטית (יש ספר באנגלית על ריאל מדריד שפשוט השתמש בסמל), אבל זו בחירה שלך.

אתה מתכנן ספר בסגנון מתישהו על הפועל? על מכבי וחיפה הוציאו ספרים בעבר, לא זכור לי שעל הפועל.

14. Raulito Madridista

אני מאוד אוהב את התמונה הזו ועניין הזכיות בליגת האלופות תפס חלק משמעותי בספר ההיסטוריה הזה. איורים, ראיתי ששרון דוידוביץ' עשה את זה בספר שהוציא, זה נחמד אבל אני מעדיף משהו 'אמיתי' כמובן בלי שנכנסתי לעלויות. בספרד מוציאים ספר מיוחד על כל זכייה בליגת האלופות בערך, מהדסימה וכן הלאה. יש לי את הספרים על ה-11, 12 ו-13 (ובעזרת השם ה-14 מתישהו), לצערי אין ביכולתי לראיין שחקנים וכאלה :)

הדבר הכי קרוב לספר על הפועל ת"א היה "אדום בנשמה" שכתב יוסי גלס, כתב על מספר שחקני עבר גדולים ומשחקים למזכרת כמו צ'לסי בבלומפילד ב-2002, משחק האליפות עם גילי לנדאו וזהו. יש לי ספרים על כדורגל בבית על ליגת העל מאז הקמתה ועוד, חשבתי על משהו כזה אבל ויתרתי. בעבר גם פניתי לאתר הרשמי של הפועל והצעתי בהתנדבות לכתוב להם לפחות חלק מאגף ההיסטוריה אבל התשובות שקיבלתי היו פחות או יותר של נפנוף וחבל, כשבא בן אדם עם יוזמה כזו צריך ישר לקרוא לו לשיחה ולבדוק את העניין, זה הסתכם בשיחת טלפון אחת, כמה הודעות בוואטספ והצעה לעשות משהו אחר. לפחות יש 'ויקי הפועל', זה מאגר לא רע בכלל.

15. רון עמיקם Member

אני מעריך שברגע שאסיים את עבודת המחקר היסודית על כל משחק ששוחק פה אי פעם, יהיה אפשר להוציא ספרים - מדי שנה - על כל מועדון שקיים בכדורגל הישראלי. אשמור את זה לעשור השביעי שלי. אתחיל בהפועל, דווקא.

סיונרה אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.