דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

המפסיד הגדול של השבוע האחרון הוא ערוץ הספורט. גם איבד את אחד הנכסים המרכזיים שלו, המשחק המרכזי בליגת העל, לתקופה לא ידועה, וגם צ'רלטון הולכים לשדר את שתי הישראליות בליגה האירופית. בנוסף לערן זהבי שגם יהיה שם(וגם בליגה ההולנדית, שגם אותה צ'רלטון משדרים).

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/20
    yakar אוהב/ת את זה.
  2. oFiRzZz Member

כל המרבה הרי זה משובח. שיכחדו כבר.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. RubberSoul Member

אפרופו שידור הגרלות, נדב יעקבי 20 שנה אולי משדר את הגרלת ליגת האלופות ועדיין מגיע בלי שום ידע בכללי ההגרלה. הרי ידוע שיש הגבלות שאופ"א מנסה להימנע מהן חוץ מהרוסיות והאוקראיניות, כמו שיש צמדי קבוצות שלא יכולים להיות באותו יום, כמו ברצלונה וריאל מדריד, שאופ"א פרסמה טרם ההגרלה. ועדיין הוא טועה עד שהוא מופתע לראות ולא מבין למה כשלברצלונה יש רק 3 אפשרויות להגרלה, דבר שאפשר היה לדעת עוד ברגע שריאל הוגרלה לבית 2, ואחרי שסביליה הוגרלה בבית 5.

Abu George, EsheD ו-alexshw אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

גם שיקולי טלויזיה מוכנסים לתוכנת מחשב שמחשבת בתים אפשריים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. DRORIKO Member

אז על ערוץ הספורט אני לא אדבר כי זה גם ככה בר מינן. אני רוצה לדבר על וואן. רמת הפרשנים שהם היא פשוט שערורייה. אני לא מבין איזה מבחנים האנשים האלה עברו בשביל להיכנס לערוץ הזה, זה בעיקר מריח כמו קומבינות מסריחות*. התפקיד של פרשן זה לנתח טקטית את המשחק. זה נשמע פשוט אבל ממש לא, ובאירופה זה נחשב לתפקיד מכובד ואקסלוסיבי. בוואן הפכו את זה לשכונה. הפרשנים שלהם לא רק שלא מדברים על טקטיקה הם גם לא סותמים את הפה כל המשחק. אורן קדוש הזה כל המשחק מזיין את המח "הוא היה צריך למסור ככה" "הוא היה צריך לבעוט יותר חד" "הוא היה צריך להיות הכושלאימאשלי" די שתוק כבר שתוק! ועזבו את זה שהטמבל אפילו לא יודע איפה כל שחקן מתופקד על המגרש. על טר אווסט למשל הוא אמר שהוא בלם כשהוא בכלל בק וינגר. גם כן פרשן.

*ביבי עומד לדין על סמול טוק חסר משמעות עם נוני מוזס, בזמן שרז שכניק משתחל להיות פרשן לסריה א' בזכות הקשרים שלו עם נוני והעולם שותק.

6. Raulito Madridista

חיפשתי בהולנד קצת כתבות על ערן זהבי לקראת הופעת הבכורה שלו באיינדהובן בליגה ההולנדית, בעיקר שוטטתי בטוויטר. ראיינו שם את אורן יוספוביץ' שכתב את האוטוביוגרפיה שלו, כבוד גדול. הוא מסביר שם על הקשיים של זהבי כנער - אביו שנטש, העובדה שהרוויח בהפועל ת"א ורמת השרון סכומים מגוחכים של 400 יורו בחודש וטוען שהוא שחקן הרבה יותר טוב מאשר לפני עשר שנים.

לגבי One: לפני הקלאסיקו הראשון ב-2015/16 ראינו באולפן את נירו לוי על תקן ליצן החצר וכוכב גולסטאר וזה היה קצת מוזר בעיניי, גם חיים רביבו פרשן בשנה ההיא. אני חושב שרמת הפרשנים והשדרים טובה אבל לא צופה בכל משחקי המחזור. רז אמיר ואסי ממן בסדר גמור, אוהב את הפרשנות של עמית לוינטל. לאבי נמני יש דף מעריצים בפייסבוק והוא זורם עם הסאטירה, זה אומר הכל.
    מה שאמרתי מהיום הראשון - חבל שאנחנו חייבים לשמוע שדר 90 דקות, יש קסם גם בשפות זרות ושידור מקומי - אין כמו שדר ספרדי אמיתי (לא רק כי אני רוצה ללמוד את השפה לעומק) עם קצב מסחרר והתלהבות גדולה בגולים. בצ'רלטון שמים את השדר האנגלי לעתים, אז למה שם לא?

7. DRORIKO Member

אסי ממן חתיכת בוק. וגם המשהו ברקן הזה בלתי נסבל. רז אמיר זה השדר הנורמלי היחיד שם. לגבי פרשנים חוץ מקופר ולבנטל אף אחד שם לא ראוי להיקרא פרשן. זה צחוק מהעבודה.

8. Raulito Madridista

גל ברקן זה השם. כמובן שיש שם שיקולים של שחקני עבר גדולים כמו אלון חזן ואבי נמני בכס הפרשן, אבל זה בסדר. הייתי רוצה לראות גם דם חדש במקומו של יורם ארבל שאני מלא הערכה על הרזומה המדהים שלו. שוב, עשיתי שם סטאז' של כמה חודשים ב-2017/18 (כתבתי להם קצת נתונים ופריוואים לפני משחקים), ראיתי חלק מאופי העבודה, הסתובבתי שם וכמובן שראיתי והקשבתי למספיק שידורים (גם יש לי תמונת פוזה כשדר מהאולפן היפה, זה היה גדול, חברים בפייסבוק לא האמינו שזה פייק) - לא זוכר שנתקלתי בבורות או בחוסר ידע, רחוק מזה. הם עושים את שיעורי הבית גם על הקבוצות הקטנות מאוד וחיים את המחזורים האלה משבת לשבת. כל אחד ומה שהוא נותן, לא חושב שמצפים מנמני להעמיס בסטטיסטיקות על לבאנטה לדוגמא.

9. DRORIKO Member

כדורגל זה לא בגרות בהיסטוריה. זה שמישהו נתן לך "שיעורי בית" לשנן לפני המשחק לא אומר שאתה ראוי להיות פרשן. גם אמא שלי יכולה לשנן מידע על שחקנים אז מה? היא אמנם לא יודעת מה זה נבדל, אבל אין לה בעיה לשנן ששחקן X שיחק בלבנטה ב-2012.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

אני ציינתי את תפקידי שם, הייתי מגיע בימי ראשון שיום עמוס בשידורים - ונשאר לשבע שעות בערך (בכל זאת סטאז' להשלמת התואר, לא ראיתי מזה שקל). ראיתי אנשים חרוצים שעושים את העבודה שלהם, בקיאים, ידעו על מה מדובר. זה לא שאם אני לא הייתי כותב מישהו מצוות האתר - זה לא היה קורה. אני לא בעד לחפש כל משפט מטומטם של שדר שבמשך שעה וחצי מדבר בלי הפסקה ועל כן טבעי שייטעה. אתה מוזמן להגיד מה מפריע לך בשידורים, ושוב - אני צופה בעיקר בליגה הספרדית וזה בסדר. הניסיון עם סאל אמרגי היה נחמד. לדעתי למשל במשחק בין בטיס וריאל השדר והפרשן הגזימו עם הטענות ל-VAR. אני חושב שבמקצוע הזה אין מספיק תחלופה בלי קשר. עמליה דואק קודמה כבר בגיל 20 ככתבת מעולה בחברת חדשות, אלה לא אותם שמות עשרים שנה.

מסכים עם הנאמר לגבי ערוץ הספורט, אני חושב שבתקופה כזו אגב אבל הרבה התעניינו ב-NBA, אנשים לא עובדים ואין להם מחוייבות למחרת, ואז יגיע ערב מרגש של ליגת האלופות וזו הבמה שם...

11. DRORIKO Member

סאל אמרגי תותח, אבל הוא מפרשן רק ליגה ספרדית. אני דיברתי יותר על הפרשנים של הסריה א'

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם מי שפירשן אתמול את רומא-אודינזה זה אסי ממן או גל ברקן, אבל הוא אמר אתמול שסטפנו אוקקה מאודינזה הוגדר בצעירותו כ"באלוטלי הבא". שלא רק שזה חד משמעית המצאה מהראש שלו בהתחשב בזה שאוקקה יליד 89 ובאלוטלי יליד 90, אלא שזה גם גזעני להחריד בהתחשב בזה שאוקקה הוא חלוץ שנראה ככה:
    https://ronaldo.com/wp-content/uploads/2019/09/GettyImages-1144681005.Xxx

13. DRORIKO Member

זה היה אורן קדוש.

14. סיונרה Member

אם כבר באלוטלי הוגדר כאוקקה הבא, אני די בטוח שהוא היה בכותרות לפניו.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רומז שערוץ שבו מעורבים גורמים טהורים, זכים ומקצועיים כמו ידיעות אחרונות ואופירה אסייג יבחרו אנשים על סמך קומבינות וקשרים?!?!?!

מצב נושא:
הנושא נעול.