דיון שאר הקבוצות 2023/24

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏1/8/18.

?

מי תסיים הכי גבוה בטבלה?

1. לאציו

13 הצבעות
    59.1%
  2. פיורנטינה

2 הצבעות
    9.1%
  3. טורינו

1 הצבעות
    4.5%
  4. סמפדוריה

0 הצבעות
    0.0%
  5. אטאלנטה

6 הצבעות
    27.3%
  1. GRANDE LAZIO Member

השאלה אם הוא מספיק טוב לבסס אותנו בטופ 4, וברור שבשביל זה הוא חייב לדרוש רכש ראוי, יש לא מעט שחקנים כיום שלא מתאימים וצריך להיפטר מהם. אחד מהם LA .
    אני מכיר את טודור כאחד שלא מתפשר, נראה לי שזו הסיבה שעזב את מארסיי. מייחל שהוא יקבע את הרכש. על זה נפלנו העונה.

2. Esomech Member

מה הסיפור עם סארי? למה המניות שלו ככה ירדו?
    היה אחד המאמנים היותר מבריקים בעיניי.
    נאפולי שלו הייתה וואו (לא חושב שהיא נופלת מנאפולי של העונה שעברה. שבאמת התמודדה מול יובנטוס מפלצתית)
    בצ’לסי הייתה לו עונה של עליות ומורדות אבל בסוף הביא זכייה בליגה האירופאית וסיים מקום שלישי. לא חושב שזה רע ביחס עם מסתכלים על השוני מקונטה אליו מבחינת סגנון וההתאקלמות למישהו מבוגר שלא חי מעולם מחוץ לאיטליה.
    לקח את האליפות האחרונה עם יובה, ולא יובה הדומיננטית של תחילת העשור הקודם. יובה של רונאלדו שאיבדה כל צלם יובנטיני. (למרות המספרים, טעות אדירה של יובה), איבדה את בופון ובארזאלי וביצעה החתמות הזויות כמו ראמזי. וזה לא שאינטר של קונטה בעונתו הראשונה הייתה חלשה. נכון זה לא היה חלק, והתוצאות לא היו מדהימות, והכדורגל גם לא תמיד היה נהדר, אבל ביחס לבלאגן במועדון להצליח לייצר אליפות היה אחלה תוצאה. נכון הודח מול ליון, אבל צריך לזכור שהיו בערך משהו כמו חמישה חודשים בין המפגשים לא כולל מגפה עולמית. לא סטנדרטי במיוחד. אבל לא נורא כמו לעוף מול אייאקס כמו אלגרי.
    להטמיע שיטה כמו שלו אחרי אלגרי (בדיוק כמו קונטה), זה לא משהו שקורה כלכך מהר. במיוחד עם שחקנים שלא רגילים לשחק אחרת, פלוס רונאלדו שעושה מה שרוצה.

העונה הראשונה בלאציו לא עקבתי, אבל לסיים שני בעונה שעברה למרות עונות מזעזעות של כל שאר הגדולות, עם סגל חלש משמעותית משלהן. זה לא דבר של מה בכך.

מישהו כאן מחובבי הקלאציו יכול להסביר לי קצת יותר לעומק מה קרה איתו? בעיות אופי? מזל נאחס? עקשנות טקטית? מה הסיפור שם?
    ומה הסיכוי שהוא התפטר בשביל לחזור לנאפולי בעונה הבאה?

לפני כמה שנים חשבתי שיהיה במקום אחר לגמרי מאיפה שהוא עכשיו

3. GRANDE LAZIO Member

אולי, אם נפתיע עם רכש טוב וזה יתחבר עם טודור. גם מנאפולי אף אחד לא ציפה לזכות. זוכר מה אמרו על המנטליות של ספאלטי וכמה הסגל שלהם לא מספיק טוב.
    ואולי אני שאפתן מדי. המקום השני לא עשה לי כלום. ציפיתי שאחרי העונה ההיא ועם כל הכסף שנכנס לנו, נבנה קבוצה חזקה שתתמודד על התואר. אבל כנראה שתחת לוטיטו זה לא יקרה לעולם.
    העונה הזו נטשתי משחקים במחצית, חלקם בכלל לא ראיתי.
    אם המגמה תימשך ולא אראה שינוי, אולי גם אנטוש את הקבוצה.

אגב, שמח שדפקתם את לוטיטו עם רובלה :D

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/24
  4. טל. Member

Esomech

אישית? סארי מרגיש לי עייף... די "שבע" כבר גם (במובן הרע של המילה) מהכדורגל האיטלקי.
    לדעתי הוא יחפש בקיץ/במהלך עונה הבאה קבוצה מחוץ לאיטליה - קבוצה לפרק זמן לא גדול - שתהיה האחרונה שלו.

Esomech אוהב/ת את זה.
  5. SerieA Il Capitano

אני לא בטוח שסארי לא היה הטיפוס המגניב לשעתו, הבנקאי שהגיע לשיא כנגד כל הסיכויים, ועכשיו הוא כבר האאוטסיידר הבכיין והטרחן שרק מתבכיין כל הזמן.

הוא גם מאד מקובע, אלרגי להתמודדות על תארים ומאד לא פרגמטי.

אם תרצה, סוג של רוברטו דה זרבי בשנות ה-60 לחייו. רק שדה זרבי עוד עשוי להשתנות. סארי כבר לא. לא במובן של לא לדעת להעמיד הגנה כמו שצריך, זה הוא ידע כשהיו לו בלמים טובים, אבל במובן הזה שהוא לא מתפשר. על כלום.

Esomech אוהב/ת את זה.
  6. RubberSoul Member

תקנו אותי אם זכרוני מטעה אותי, אבל לא היה איזה עניין רפואי עם סארי? כידוע, הבן אדם מעשן יותר מששותה מים...

7. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

סארי מאמן מאוד מקובע ואני בכלל לא חושב שהוא כזה טוב. הייתה לו תקופה טובה בנאפולי שהייתה תפורה בדיוק על המידות שלו - שחקנים טובים אבל בלי אווירה של לחץ כבד ודרישות לספק את הסחורה בכל משחק. בתנאים האלה הוא פרח והקבוצה הגיעה להישגים יפים (העובדה שספאלטי לקח אליפות עם רבע גמר צ'מפיונס באותם תנאים בערך שמה את העבודה של סארי בפרופורציות קצת אחרות). בכל מועדון שבו הלחץ היה קצת יותר כבד סארי לא ממש תפקד, והקיבעון שלו על צורת משחק ספציפית ממש פגע בקבוצות שלו ולא אפשר לו להוציא את המיטב מחומר השחקנים שהיה לרשותו.

Esomech, k_700, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

לא חושב שבלאציו יש יותר לחץ מאשר בנאפולי, הוא פשוט עשה שם עבודה גרועה. להגנתו יאמר שאימובילה היה בירידה תלולה בגלל הגיל ולא היה שם תחליף ראוי. בנאפולי כשהיגוואין עזב סארי הוציא מהמחבוא את דריס מרטנס שהשכיח אותו, בלאציו אין דריס מרטנס. גם העזיבה של מילינקוביץ' סאביץ' השפיעה. עם כל הכבוד לגנדוזי, SMS הוא לא. ביובה לא הצליח ולא נכשל, עשה את המינימום המתבקש ולקח אליפות(הרבה הודות לאותה לאציו שחזרה רע מפגרת הקורונה) גם היה לו שם את רונאלדו כמו עצם בגרון, אז גם אם הוא רצה להשליט את הפילוסופיה שלו הוא לא יכל(הוא בעצמו אמר את זה). בצ'לסי לא ממש עקבתי אבל הבנתי שבליגה הוא איכזב. מה שכן בגמר האירופית צ'לסי נתנה תצוגה מושלמת, אולי הטובה ביותר בגמרים של המפעל. לא יודע אם לקרוא לזה הישג לאור זה שהמועדון שואף לזכות בצ'מפיונס, אבל זה עדיין משהו נחמד, בטח נגד יריבה מלונדון.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/24
    Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 סלרניטנה פיטרה את פאביו ליבראני אחרי 5 משחקים בלבד ומינתה במקומו את מאמנה הרביעי העונה סטפאנו קולאנטונו.

עבור קולאנטונו בן ה 61 זו קדנציה שלישית במועדון. אחרי שאימן שם בעונת 17/18 ו 21/22.

אגב אחוזי הצלחה לעונה (ממוצע נק' למשחק):
    סוזה 0.38
    פיפו 0.72
    ליבראני 0.2

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/24
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טון קופמיינרס:

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

(לא מצאתי את הדיון של הפרימברה)

אתמול הפרימברה שלנו (פיורנטינה) שיחקה בפעם השישית ברציפות בגמר הגביע האיטלקי! וזכתה בו! (בפנדלים על טורינו) שזו הזכיה החמישית בשש שנים! (רק בעונה שעברה הפסדנו לרומא בגמר).

זה בלתי נתפס והזוי, בטח אם מתחשבים בעובדה שאנחנו לא קבוצה השולטת באיטליה ביד רמה. בליגה הפרימוורה שלנו באותה הרמה כמו הבוגרת, צמרת תחתונה בדרך כלל, כשהקבוצה הנוכחית נמצאת במקום 12 נכון לעכשיו.

שוב, מדהים. :sm_5blindfold:

SerieA אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדווחים עכשיו שנאפולי הגיעה לסיכום עם ג׳ונטן דוד (ירוויח 3 מיליון לעונה). עכשיו נשאר לסגור מול ליל שרוצה 45 מיליון על החלוץ הקנדי.

14. Don Joan Roman Member

להחליף את אוסימן בדיוויד זה מה שנקרא - או צלש או טרש

15. SerieA Il Capitano

ובכן זה החלק הקל. עם השחקן...

זה בעצם אומר שנעשתה 20% מהעבודה.