דיון שאר הקבוצות - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/6/21.

1. k_700 Member

כרגע אין לו באמת את הסגל לזה.
    באייאקס הוא לא נצמד לשלושה בלמים אבל יש דיבורים שעם טימבר אתה כן תשחק מדי פעם במערך הזה.
    הבעיה שהחלק הקדמי לא בנוי למערך הזה. אישית מעדיף שלא.

2. Cup of Tea Liverpool, UK

גם טוטנהאם פרויקט חדש, קונטה עוד לא סגר עונה שלמה אחת. פרויקט יותר מבטיח כרגע והם גם בליגת האלופות.
    באסטוני נראה לך בלם שיעבור מאינטר כדי לשחק בליגה האירופית? בחיים לא, גם אם תתנו לו 350K.
    יהיה לו יותר כדאי לעבור לכמעט כל קבוצה גדולה אחרת באירופה.

3. k_700 Member

כן רק שטוטנהאם זה מקום שיכול בעוד שנה להשאר כשממה.
    הרי אם קונטה עוזב אותם תוך כדי העונה או בסוף העונה הבאה הוא תקוע עם לוי במועדון שהוא פחות או יותר כלום שנלחם על טופ 4 מלמטה.

יונייטד עם כל הקרקס זה מועדון גדול מאינטר, כסף גדול, מושך אליו שמות גדולים(תמיד) ומצחיק אבל גם הגיע רחוק מטוטנהאם ב4 שנים האחרונות בליגה.
    אם היינו מציעים לו 350 אלף פאונד הוא לדעתי לא היה מתלבט בכלל. אנחנו לא מציעים לו ואני בספק אם טוטנהאם תתן לו 240 אלף לשבוע.
    קונטה זה בהחלט יכול להיות דיל ברייקר אבל אני לא אתפלא אם תכנס עוד קבוצה למרוץ הזה עליו עכשיו כשאינטר למעשה משדרת שהיא פה כדי לשמוע עליו הצעות. היית מדבר איתי עד הקיץ שעבר הייתי אומר לך שזה השחקן האחרון שאני חושב שאינטר בכלל תשקול למכור (עם כל הרצון של הסינים שלהם לעשות כסף).
    אפילו לקראת הקיץ הזה האוהדים שלהם קיוו שדה פריי ימכר או אולי אפילו דיל טוב על שקריניאר.
    בסטוני זה לגמרי הפתעה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/22
  4. Bruno Fernandes Member

למה אתה חושב שמעניין שחקן אלופות או אירופית?
    מעניין אותו הכסף . כי הסיכוים של דפ''ר כדורגל ממוצע להרוויח סכומים כאלו אחרי גיל 30 הם אפסיים .
    ברור שבאסטוני יעבור אם יונייטד תכפיל את השכר שלו מאינטר.
    גם את הערבי שלך לצורך העניין לא מעניין יותר מעמד היסטורי בליברפול\התאמה מקצועית לשיטה של קלופ אלא כסף

alexshw אוהב/ת את זה.
  5. Cup of Tea Liverpool, UK

לא יודע, נראה לי שקשה לכם לראות מה שלי ולעוד אוהדי ליברפול בתקופה של לפני קלופ היה קשה לראות - וזה את איך שהמועדון שלכם נראה לאנשים שלא אוהדים אותו. אצלכם המקרה עדיין יותר קל כי באמת יש לכם יותר כסף לפתות איתו שחקנים, אבל יונייטד זה לא זה. עד שטן האח לא יוכיח שהוא מסוגל לעשות שם משהו נראה לי שאתם קצת הוזים עם פנטזיות על השחקנים בין הטובים בעולם בעמדותיהם. עם כסף או בלי כסף.

6. alexshw Member

שוב עניין צ'מפיונס מאוד אוברייטד בניתוח לאן שחקן יעבור. יונייטד היו מועדון חולה מאוד ורקוב בין אם שיחק בצ'מפיונס ובין אם לא.
    עדיין הוא הצליח להביא שחקנים. כלל לא שמעתי שמעוניינים בבסטוני. אני לא חושב שהיעדר צ'מפיונס יהווה בעיה עבור יונייטד.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  7. Bruno Fernandes Member

שמע תאמת אני אובייקטיבי.
    וארן וסאנצו עברו רק בגלל כסף . אני לא חושב שהם פחות חכמים ממני או ממך. כולל הפמליות והסוכנים. (לשחקן היה ברור שהוא בא רק לספור כסף)
    אני בין היחידים פה שלא אכל את הבלוף וידעתי שתהיה קריסה העונה של יונייטד.
    וארן וסאנצו מכרו את עצמם העונה לשטר.
    הם ידעו שבאו לבית קברות . אני מאמין שרוב השחקנים הבכירים יסכימו (אלא אם כן זה מגה טאלנטס כמו אמבפה)
    רק אוהדים טמבלים ברדקפה חשבו אחרת.

8. k_700 Member

זה בהחלט שיקול לשחקני כדורגל בולטים, so called world class.
    העניין הוא שטוטנהאם זה לא באמת תעודת ביטוח לכדורגל בצ׳מפיונס.
    העונה האחרונה שלה מוסכמת על כולם כהצלחה גדולה כי היא בכלל עלתה על הציפיות.
    קונטה מייצר שם באז ובהחלט עושה עבודה מצוינת אבל תמיד תרחף שם מעל העננה שאם החיבור בינו ללוי לא יצליח או יפגוש מכשולים הוא פשוט יקום וינטוש.
    ומה אז ישאר שם? טוטנהאם הראתה כבר שהיא יכולה לעבור ממאמנים כאלה לכל מיני מוריניואים ונונו אספרנטו ומשם הדרך למרכז הטבלה מהירה מאוד.

לא דומה.
    תראה יונייטד עם מאמנים ליצנים גם ידעה לעשות טופ 4.
    אני חושב שיש לנו אקדמיה הרבה הרבה יותר איכותית ממה שהיה לליברפול אז(והיום), תוסיף לזה גם הרבה מאוד כסף.
    כסף בסוף מייצר לך רצפה מסוימת. אחרי עונה זוועתית אם מביאים בלם נורמלי, דה יונג, נונז ועוד קשר אחורי זה כבר מעלה את הרצפה הזאת עוד יותר.
    גם אם טן האח יכשל זה עדיין מועדון שיקשר לעצמו מאמנים מובילים ושחקנים יקרים שטוטנהאם לא באמת תאבק עליהן.
    טוטנהאם אובר אצ׳יברית העונה ובהחלט נראית בכיוון חיובי עם קונטה אבל מאחורי קונטה נשאר לוי.
    אם אתה טאלנט שנכנס לשנים הכי טובות שלך אתה ממשכן עכשיו חוזה של 5 שנים כשלוי על ההגה? מיונייטד עוד קל לצאת אם תדחוף לזה.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  9. Cup of Tea Liverpool, UK

ברור שאף אחד לא ירצה להמר על טוטנהאם שלא תתרסק, זאת טוטנהאם. אבל אם קונטה נשאר וימשיך לעשות שם את מה שהוא בא לעשות (צ'מפיונס 3 מתוך 4 שנים) הם עדיפים על הדשא מיונייטד. השיטה מוציאה מהם את המיטב והם יותר הישגיים. יונייטד השנה עם כל הכסף כבר הייתה ממש מפורקת, אתם ראיתם (מי שעמד בזה). אני לא רואה את באסטוני ממש רוצה לעבור בכללי לקבוצה שהיא לא סיטי/באיירן/צ'לסי/פ.ס.ז'. אם אינטר ימשיכו להיות תחרותיים, לעשות רכש שיהיה לכל הפחות מעניין ויהיו קבוע בצ'מפיונס לדעתי הוא ישאר שם. שחקנים איטלקים לרוב לא ממהרים לעזוב למדינות אחרות, אם יובנטוס לא היו בשפל מטורף היה כבר יותר סיכוי שהוא יעבור לשם.

אני אחדד משהו - טימבר, דה יונג ונונייז הם פוטנציאלים מצויינים ויפה שיש לכם כסף לנסות להביא אותם. אבל הם לא מהטובים בעולם בעמדתם. גם ואראן לא היה קרוב לזה כשהגיע בקיץ שעבר. גם סאנצ'ו היה פוטנציאלית בלבד, רונאלדו מותג וכוכב אבל לשיטות כדורגל מודרניות יש היום כבר חלוצים הרבה יותר מתאימים ממנו. זה לא כמו להביא שחקן שהוא באמת בטופ.

10. alexshw Member

שוב הבעיה של יונייטד הייתה היעדר ראיית כדורגל והבנה איך רוצים לשחק. מה השיטה. בהתאם לחוסר הבנה הם בחרו שחקנים. לא הייתה משמעות לא לתקציב ולא לשאלת צ'מפיונס.
    כעת נראה שהם משנים כיוון. נראה איך יעבדו דברים בפועל, אבל שוב נושא היעדר צ'מפיונס לא מטריד אותי.

11. k_700 Member

קודם כל ביום שהדלפנו שקונטה לא מתאים לdna אמרתי שעשינו את טעות חיינו ובמחצית המשחק מול טוטנהאם כתבתי שהוא יעשה לנו דווקא וילך לטוטנהאם. מזה חששתי וזה בדיוק מה שקרה. אני לגמרי מאמין במה שהוא עושה שם ואני בהחלט רואה אותם ממשיכים להתקדם תחתיו.
    יחד עם זאת הוא מאמן של קפריזות. מספיק שרכש אחד מה5-6 שהובטחו לו לא יהיה בדיוק מה שרצה ועם הפציעה הראשונה/המשבר הראשון הוא יכול לשבור את הכלים ולעזוב. בטח אם משרה במועדון גדול אחר תתפנה(למרות הארכת החוזה של סימאונה, אולי אינטר(?)).

אני לא יכול להגיד לך מי עדיף על הדשא. שנה הבאה זו יונייטד חדשה ולהערכתי גם טוטנהאם אחרת. הוא שיחק השנה כמו ששיחק עם הסגל הנתון.
    יונייטד השנה נבנתה כדי להתפרק בצורה מפוארת.
    בנו שם על קאבאני, על וארן, דילגו על החלק הכי חלש בליגה(מרכז הקישור) ויצאו לעונה עם פרד, מקטומיני, פוגבה ומאטיץ׳ כשהציפיות בעונה שלישית היו להתחרות על אליפות. בהצלחה עם זה.

לדעתי נונייז כן מהטובים בעולם בתפקידו. אני לגמרי רואה אותו נותן אימפקט מיידי איפה שלא ילך מהרגע הראשון (אגב, הוא לקח את מנדש כדי להנדס לו את המעבר הקיץ....מסוגל לראות אתכם נכנסים חזק מאוד למירוץ עליו במידה ומאנה עוזב והוא כמובן יביא לדעתי מספרים אדירים אצלכם מהשנייה הראשונה).
    ואראן בלוף, כתבתי על זה לאורך כל העונה שעברה. אתה לא יכול להגיע אחרי עונה כל כך חלשה, לליגה הרבה יותר איכותית ופיזית ולהראות דברים אחרים שלא הראתה כבר כמעט שנתיים. אבל בסופו של יום אנחנו חוזרים לשוק ונביא בלם איכותי יותר הקיץ.
    רונאלדו הולך להפתיע הרבה אנשים לדעתי. לא מפתיע אותי שטן האח לא הולך על הדבר הקל של לגרום לרונאלדו לרצות לעבור אלא הוא מבין שהדרך להתחיל את הפרק הזה ביונייטד ברגל ימין זה להשתמש בצורה המיטבית בשחקן כל כך גדול שעדיין תרם יותר מ20 שערים בעונה האחרונה.
    לא מתאים לכדורגל המודרני? לא יודע וזה גם לא השאלה. קודם כל צריך לחזור לטופ 4.
    הוא לדעתי טוב יותר מכל שחקן התקפה בצ׳לסי היום(היא מספיק מודרנית? הקבוצה שזכתה בצ׳מפיונס בעונה שעברה) והיה מרחק יריקה מלהגיע לפפ בקיץ שעבר.
    בכל אופן הוא פה לעוד עונה, זה לא מה שיגדיר את הפרוייקט או את היכולת שלו למשוך שחקני כדורגל טובים.

בסוף, בזכות הכסף הגדול ובראייה ארוכה(לא עונה-2 קדימה) ליונייטד יש אפסייד הרבה יותר גבוה מטוטנהאם.
    בטוטנהאם אתה גם יכול לכבול את עצמך תחת בעלים שפשוט לא יתן לך לעזוב אם יש לך שווי שוק גדול.
    גם זה שיקול.

אני גם מאמין שקבוצות רציניות מאירופה יכנסו למרדף אחרי באסטוני ואז טוטנהאם וקונטה יהיו בבעיה.
    אולי צ׳לסי, אולי באיירן.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ׳לסי כבשה 122 שערים בעונה האחרונה בלי חלוץ. אצלכם רק החלוץ כבש.

מ.ש.ל

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. k_700 Member

מה הוכחת פה בדיוק?
    צ׳לסי כבשה 76 שערי ליגה כשרק שחקן אחד מגיע לדאבל פיגרס(בכלל קשר). יש בכלל ספק שמשחק התקפי בינוני עד לא קיים מנע ממכם להתקדם עוד צעד? אם אתה מבסוט מפער של 20 נקודות ממקום ראשון, גם אני מרוצה.
    רק שתמשיכו ככה לחלק את הכוח בין הבינוניזם.

אצלינו רק החלוץ כבש, הוא היה הבעיה?
    עד כמה שזכור לי, לא נצחנו משחק כדורגל אחד בלעדיו.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחלוץ של 20 שערי ליגה דוחפים בכוח לקבוצות כמו ברנלי כדי לשרוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. k_700 Member

תספר את זה לקונטה.
    אפשר לגנוב ממנו את סון, אם כך?