דיון שאר הקבוצות - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

“Of course I don’t think it’s because of a sporting issue, you’d have to ask him personally. I don’t have anything personal against him, but if someone has a problem it’s him and not me”

“I could be a world champion. But these are the decisions of the coach, who is not calling me for, I think, personal reasons, and I have to respect him.”

קרא לי פרימו.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. alexshw Member

בנראחמה בווסט האם - סגור

4. yakov_y YNWA

חלק קדמי מרשים לווסטהאם, אם רק היו משקיעים שם בהגנה.

בנראחה אנטוניו באון
    הלאר

מהספסל: ירמלונקו, לזיני.

כמה חלוצים יש כבר לווסט ברומיץ' ?
    כל כך הרבה חלוצים אבל אין קשר ברמה טובה, קבוצה לא מאוזנת.

5. k_700 Member

לא בטוח שהלאר יחזור כל כך מהר להרכב בווסטהאם.

די מתבקש לשחק עם בנראחמה כפליימייקר ההתקפי של הקבוצה(כזה שאולי פותח בימין אבל מנהל הרבה התקפות ונכנס לאמצע), במצב כזה אתה תרצה מאוד חלוץ מהיר כמו אנטוניו(שנראה שמתיישב נהדר על העמדה הזאת).

רוצה לומר, בנראחמה ואנטוניו מריח לי כמו הבנראחמה ווטקינס החדש.

תענוג של שחקן, יהיה סוג של פאנס פייבוריט מהיר מאוד בליגה הזאת.
    משהו מהסוג שפאייט/ברקוביץ' היו שם.
    אם ינחת מהר אני עו מסוגל לראות אותו עובר למועדון רציני יותר בקיץ הקרוב, הפוטנציאל שם.

איזה ליגה נהייתה, כמה כשרונות יש בהתקפה בקבוצות בוטום 8-15 פתאום.
    מסכנים האוהדים של ארסנל שמקבלים עוד קבוצה שצריכה לסיים מעליהם, מבחינת הציפיות הם כבר לא רחוקים פתאום מהקו האדום, איך אפשר לא לרצות להזריק רעל לווריד אם אתה אוהד ארסנל?

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי למה אנשים פה כ"כ עפים על בנחראמה, כאילו מויסי לא כבר חנק 3 שחקנים מוכשרים מאוד בדמות פליפה אנדרסון, ירמולנקו ולנזיני (גם פציעות במקרה שלו). למה שזה לא ייגמר באותה צורה עם בנחראמה?

לא אומר שהוא לא מוכשר, פשוט שכמו בהרבה מקרים אחרים, הכשרון שלו ייבלע בתוך הנגרות שמסביבו.

7. Clichy COYG

ומצד שני בואן פורח אצלו.

להגיד שהוא חנק אותם זה קצת שטחי - לאנזיני באמת סבל מפציעות וירמולנקו (לפחות לטעמי) הוא אוברייטד מטורף. היחיד שהייתי עוד מתלבט הוא אנדרסון אבל גם הוא לא בדיוק הרשים עונה שעברה.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוייס לקח את ווסטהאם כשהייתה בצרה רצינית, נראתה כמו יורדת, העיף לספסל שחקנים שבקושי ראו ספסל והביא את בואן שהוא נותן עבודה שחורה ושורף שטחים ואת סוצ'ק שהוא פלאייני החדש, שחקן בריון גבוה שמשחק 10.
    הוא הצליח, הם נשארו.
    מה הלאה? בואו נראה.
    כמו שאני רושם הרבה, יש הבדל בין צורך של מועדון לבין רצון שלנו כצופים אובייקטיבים.
    שפילד יונייטד שיחקה חרא של כדורגל עונה שעברה, למועדון הייתה עונה מדהימה.
    פאלאס משחקת 2 קווי הגנה וכמעט ולא שוברת תבנית, למועדון יש יציבות בפרמייר ליג שלא הייתה לו המון שנים.
    אותו דבר עם ווסטהאם, לצופים אובייקטיבים היה נחמד לראות את הלאר-אנדרסון-בנראחמה-ירמולנקו משתפים פעולה בהתקפה, זה יכל להיות מעניין.
    לווסטהאם המעבר מהלהטוטנים לבואן-אנטוניו-סוצ'ק היה טוב. עד עכשיו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר בכיוון שגיל רשם, טקטית הוא יודע לשחק עם שחקנים כדוגמת בואן ואנטוניו, מהירים, עובדים קשה ומסוגלים לעקוץ במתפרצות. אבל אלא אם אני מעריך לא נכון את בנחראמה, זה לא אותו סגנון, מדובר בשחקן שמתבסס יותר על טכניקה ולא על אתלטיות. בגלל זה אני חושב שההשוואות לשחקנים שכתבתי למעלה יותר נכונות.

יש שמועות שנכשל במדיקל אגב.

Clichy אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

לא כל השחקנים בהרכב של ווסטהאם גם היום אלה שחקנים "חזקים שעובדים קשה".
    נכון שבנראחמה זה יותר שחקן מהסוג של מאחרז(כזה שמבקש את הכדור לרגל), גם בקבוצות הטקטיות יש מקום לשחקן-2 כאלה שינהלו את ההתקפה.

לא מחזיק מלאנזיני ומירמולנקו בכלל.
    פליפה אנדרסון היה בירידה עוד לפני מוייס. לדעתי היום בנראחמה הרבה יותר טוב מהם. שחקן שמשחק על כל העמדות בקישור ההתקפי, בעיטה מדהימה, שליטה מצוינת בכדור, המון FLAIR במשחק, רואה את המגרש ברמה אחרת.
    ההתלהבות צריכה להיות כאילו הם הביאו את פאייט בחזרה והלכנו 3-4 שנים אחורה.

השמועה שיש בעיה עם סעיף אחד במדיקל. מוייס אומר שהוא לא נכשל וזה נבדק.

11. k_700 Member

צחוקים עכשיו אומרים שווסטהאם לא הצליחו להעביר בזמן את כל המסמכים להעברה וזה הופך להשאלה עד סוף העונה עם התחייבות לקנות בסופה.
    יש שמועה לא מאומתת שזה גם יעלה לווסטהאם בעוד 5 מליון פאונד.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה לא כל השחקנים?
    שני משחקי ליגה אחרונים עלה ההרכב הבא: פאביאנסקי, פרדריקס/מגן שאני לא מכיר, באלבואנה, אוגבונה, קרסוול, מאסואקו, רייס, סוצ'ק, בואן, פורנאלס, אנטוניו. מי פה לא שחקן אתלטי שעובד קשה? כולם. בואן היחיד פה שאני יכול להגיד שהוא טכני ברמה גבוהה וגם זה תלוי המון במהירות שלו. לא שזה מוריד מהיכולת שלו, אחלה שחקן, גם אנטוניו, מחזיק מהם. אבל זה ממש לא הסגנון של בנחראמה זה הכל.

לאנזיני היה מצוין לאורך זמן לא מבוטל, לא זוכר כבר תחת איזה מאמן האמת. אכל פציעה ממש רצינית שהשביתה אותו ומאז לא אותו שחקן, אבל אני זוכר טוב מאוד שהוא היה נהדר. מאמן קצת יותר חיובי אולי היה מנסה להחזיר אותו לעניינים בצורה יותר רצינית.

בוא נגיד שאני נותן לזה 50% ליפול על הצד הלא נכון, אנחנו עוד נחזור לפה ואתה תשתגע ממויסי שהוא מספסל אותו ומעלה את מאסואקו קשר שמאלי וסוצ'ק מאחורי חלוץ במקום.

13. k_700 Member

פורנאלס שחקן מאוד אלגנטי עם הכדור, ממש לא השחקן של תבעט למעלה הוא כבר ישיג את זה עם הראש או הכוח/מהירות.

זה לא סותר שהם גם שחקנים שעובדים קשה ושורפים שטחים.
    גם אנטוניו אגב(שמודה שטעיתי מאוד איתו בעבר), זה שחקן שנראה מאוד לא אלגנטי/טכני אבל קשה להוציא לו את הכדור מהרגל(ושים לב כמה כדורים במשחק הוא מקבל לרגל ולא לשטח).

אף אחד מהם אני לא הופך עכשיו לאיזה כוכב גדול, היחיד מכל הסגל שלהם שלדעתי יכול להגיע ללבל הבא זה בנראחמה.
    הוא פשוט שחקן ענק, בכל קבוצה בלבלים האלה יש לשחקן הזה מקום מרכזי.

לאנזיני מזמן כבר לא מצוין, הראה קצת ניצוצות בשנתיים הראשונות שלו. שחקן מאוד רך, מאוד פציע, מאוד לא תכלסי, ממזמז את הכדור, מאבד הרבה כדורים.
    בנראחמה שחקן של מספרים, שחקן שמייצר מצבים לא גיפים לטוויטר. אני מאמין שלא באמת ראית אותו מספיק. שחקן שלקח מאמן בינוני וסגל בינוני באופן כללי בברנטפורד והפך אותם להתקפה הכי מפלצתית בצ'מפיונשיפ(תסתכל גם על המספרים של כל החבר'ה לידו בהתקפה שם מאז שפרץ...)

אני לגמרי לא מחזיק ממוייס או מהעבודה שלו אבל זה יהיה מדהים אם הוא משבית כשרון כמו בנראחמה(בטח כשעכשיו נראה שזו השאלה לשנה...).
    ביי פאר הכשרון הכי גדול בקבוצה שלו.
    הם רצו אותו הרבה זמן, אז אני נוטה להאמין שהוא הולך לבנות עליו.

14. k_700 Member

יסמעיליה סאר, יחלק את את ירושלים, שמאל חלש, תמיד היה פרייס טאג של 50 מליון אירו,
    SHEESH.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי שבאיזשהו שלב זה יגיע ל-"לא ראית את בנחארמה מספיק". אחי, לא אמרתי מילה על טיבו של בנחראמה. נטו התרשמות מסוייגת מהסגנון שלו שאתה לא חולק עליה דרך אגב. יש מצב שהוא הכישרון על שאתה טוען שהוא, אני רק אומר שמויס מסוגל לחרבן גם את זה. אני מדבר על מויס ואך ורק על מויס.

פורנאלס אלגנטי? שמע, לא ראיתי אותו מוסר אפילו מסירה יצירתית אחת בכל המשחקים שראיתי אותו (אמנם ספורים אבל באיזור ה7-8 משחקים). לאנטוניו מאוד קשה להוציא כדור מהרגל כי למד להשתמש בגוף באומנות ממש, לא מדובר פה על טכניקה אלא על ניצול חכם של יכולות פיזיות עליונות. באמת שחקן חכם מאוד.

לאנזיני הראה יותר מקצת ניצוצות, היו לו 3 עונות מלאות כשחקן הרכב שלהם, באחת מהן נבחר מקום שני אחרי אנטוניו לשחקן השנה (בדקתי). היה פנטסטי. אחרי הפציעה לא אותו שחקן, כבר אמרתי.

ברור שבונים על בנחראמה בווסטהאם, אני פשוט חושב שמויס עוד יכול לתקוע גם אותו. יש למאמנים כאלה נטייה להרוס גם כשרונות ברמות האלה. בוא נראה.

מצב נושא:
הנושא נעול.