דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mellow29 Kopite

אורייה לא המגן הכי טוב בליגה העונה. נשמע לי כמו טיעון הזוי. קודם כל יש לו רק 14 הופעות פרמיירליג אחרי 29 מחזורים ולא בגלל פציעות אלא בגלל שקיירן טריפייר שומר אותו על הספסל, לא פחות ולא יותר.

זה עוד שחקן שאתה רואה אותו בהיילייטס ומתרשם מהטכניות והמהירות, מפנטז על אחד כזה שיחרוש את האגף, אבל אם במקרה אתה רואה אותו כל שבוע (כמו פוצ׳טינו) אתה קולט שאין שם מוח או הבנה במשחק הגנה. זה אלברטו מורנו רק בשחור.

בעקרון אני מסכים עם מה שאתה כותב בדיון הזה לגבי טוטנהאם אבל אתה חייב להרגע עם האוננות הזו שלך על אורייה. בספק אם הוא בטופ 3 של המגנים בצפון לונדון.

avdz7, oranfu, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. k_700 Member

אתה מעוות לגמרי את המציאות.

אורייה נפצע לראשונה במשחק בסט מארי ושם הוחלף על ידי טריפייר(אגב, טריפייר זה שאי אפשר בלעדיו לא שיחק איזה חודשיים לפני אותה פציעה וכשהןא כשיר לגמרי).
    הפציעה שם גרמה לו להפסיד כמה משחקים וברצף הקשה שהיה להם(נגדינו, ארסנל ומולכם אם אני לא טועה) הוא לא היה בכושר משחק מספיק טוב וגם פוצ׳טינו התייחס לזה.

מצטער שאני לא מתעלם מכמה עובדות חשובות-
    1. אין באמת מגנים ימניים בעונה יוצאת דופן שמציבים פה איזו סטנדרט מדהים לשאוף אליו.
    למעשה אפילו מגן כמו ולנסיה כבר כמה חודשים מזייף מאוד בסגירות, בהתקפה והוא בעונה בינונית מאוד.
    מגן אחר שהיה נראה פעם כמו הבטחה-ביירין, הוא אתנחתא קומית לערוץ אוהדים המטורלל שלהם ולבדיחות בפייסבוק.

2. העונה לא התחילה בדקה ה72 ב22 לינואר נגד סאותהמפטון.
    לפני זה הוא שיחק המון, כמגן בכיר שם והיה טוב מאוד.
    ל14 משחקים שלו בליגה תוסיף קמפיין של שישה משחקים באלופות כשרק באחד מהם היה באמת רע(או שלהצליח באלופות לא הכי נחשב?).

3. הוא בפאקינג עונה ראשונה בליגה.
    מצטער שאני יודע להיות קצת יותר רחמן ממך לשחקן שהראה כשרון אבל פוגש איזשהו קיר של חוסר יציבות, כשירות, התאמה של הגוף לדרישות בליגה וכשהוא בעונה ראשונה.
    אתה תמהר לקרוא לו מורנו שחור או וואטבר, אני אחכה בסבלנות לפני שאני קונה לו כרטיס חזרה לאיזו ליל או מארסיי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/18
    yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. Mellow29 Kopite

עד הפציעה שלו בסט. מריז הוא הפסיד משחק אחד בגלל הרחקה, ישב 8 על הספסל והשלים 12 משחקים. בסה״כ יש לו 14 הופעות העונה. מצטער אבל זה רחוק מלקבוע שהוא המגן הטוב בליגה, רחוק מאוד.
    את ביירין אני לוקח לפניו גם מבחינת התקרה שלו ובעיקר אם לוקחים בחשבון שהוא משחק בקבוצה גוססת. לא אתיימר להגיד שראיתי כל מגן ומגן בליגה הזו אבל ממה שיצא לי לשמוע מאוהדי טוטנהאם, הוא רחוק מלהיות שחקן אמין. זה טוב שהזכרת את ליגת האלופות אבל בתוצאה הגדולה היחידה באמת בקמפיין הזה - נצחון על ריאל מדריד, הוא לא שיחק. החלק שלו בהתמודדות מול יובנטוס היה רע.

עונה ראשונה, יש סבלנות, הכל ברור. אני ממש לא שולח אותו לליל או מארסיי. הוא יכול להיות מגן טוב עבור טוטנהאם, בדיוק כמו שמורנו יכול בסיטואציה מסויימת להיות מגן טוב עבורנו. אני רק טוען שהוא רחוק מלהיות החבילה השלמה, די ברור שחסר שם משהו שאי אפשר לטשטש עם טכניקה טובה ואתלטיות מרשימה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

התקרה של ביירין לא רלוונטית לטענה שכתבתי לך- שהוא בעונה איומה.
    עם כמה שכייף לצחוק על הטיפשות של אורייה, מגנים כמו ולנסיה וביירין לא מציגים באמת יכולת יותר טובה וזה אולי נופל מתחת לראדאר כי פעם הם היו משהו בליגה הזאת.

אתה כתבת שטות שהוא אולי אפילו לא אחד מ-3 המגנים הימניים הטובים בצפון לונדון ואני שואל אותך בשיא הרצינות איזה מגנים ימניים בעונה טובה יותר בליגה?
    האפסייד, הפוטנציאל ואת מי אתה לוקח לקבוצה שלך על פי היכולת בשנה שעברה לא מעניין לשאלה שאני שואל אותך.
    אך ורק ליכולת השנה. אין שום מצב שאתה עונה לי עכשיו על סמך ביקורת אובייקטיבית, שביירין בעונה טובה יותר.
    אם אתה עונה לי את זה אני יוצא מנקודת הנחה שראית שלושה משחקים של ארסנל העונה.

מאיזה אוהדי טוטנהאם שמעת שהם לא מרוצים מאורייה? ממה שאני קורא דווקא מאוד מבסוטים עליו העונה.
    לפני הפציעה בסט מרי הוא החמיץ משחקים ספורדיים, לא ברצף, ובעיקר בשביל מנוחה כמו שחקנים אחרים בסגל שלהם.
    פוצ'טינו משחק עם מי שאפשר עם הרוטציה לא מעט העונה וזה כנראה מה שמשאיר להם מספיק אוויר בריאות גם לריצות שלהם עכשיו.

אני עוקב אחריהם ואני זוכר איך לפני הפציעה טריפייר לא ראה כמעט דקה שחוקה במשך חודשיים שלמים וכשהוא כשיר לגמרי.

ממורנו אני לא מחזיק, לא מאמין שבלונג ראן הוא יכול להיות מגן מספיק טוב עבורכם, כנראה שגם המנג'ר שלך די מסכים איתי.
    במקומכם אני חושב על מגן לצד הזה בקיץ.
    אבל, היה לי מספיק זמן ומשחקים כדי לגבש את הדיעה הזאת.

5. alexshw Member

פלגרינו פוטר מסותון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בשעה טובה ומוצלחת, מקווה שלא מאוחר מדי. אמנם כרגע הם נקודה מעל הקו האדום אבל פאלאס נראים הרבה יותר טוב וכמעט סיימו עם המשחקים מול הגדולות.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נראה שהמועמד המוביל לסוטון הוא מארק יוז. הוא אמנם שיחק שם שתי עונות בעבר, ועדיין זה יהיה מינוי מביך של מאמן שנכשל העונה קשות.

8. alexshw Member

סביר להניח שקיין גמר את העונה. אבל נראה שלמונדיאל יספיק להיות כשיר.

9. קשר ימני Member

מארק יוז ינסה להציל את הקדושים מירידה

10. alexshw Member

מדקה 3:37

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/18
  11. alexshw Member

cheddar אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

זה משהו מדהים במועדון הזה.

סוג של איזה שנחאי או גוואנז'ו בליגה האנגלית.

בעולם אחר הייתי אומר שאנחנו חייבים לנצל את חוסר השפיות שהולך שם כדי לדחוף להם את כל הבררה שלנו, אבל אנחנו בעצמינו לא אפויים מספיק כדי להפנים את זה.

13. Scouser Member

אם הם לא היריב העירוני שלנו סטארידג׳ היה שם ממזמן. הם עוד יחזירו את קאריק מפרישה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

14. alexshw Member

פרדיו פוטר מווסט ברום.

15. gilad16 Member

הסכמה הדדית, אף אחד מהצדדים לא ראה טעם למשוך את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.