דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה בסנדרלנד עונה שעברה.
    כל הרכש של ניוקאסל עד עכשיו בינוני ומטה, מאבק ירידה מובטח.

ווסטהאם הביאו גם את אהרונטוביץ, אמנם המחירים שם לא שפויים אבל מדובר בשחקן טוב, לא יציב בכלל ולכן מתאים לרמות האלה אבל יש לו הרבה כדורגל ברגליים. יש בווסטהאם כמה שחקנים שכאינדיבידואלים הם לא רעים בכלל...נראה אם יצליחו לעשות מכל אלה קבוצה.

2. golding מנהלים

ארנאוטוביץ' הוא הדוגמא הקלאסית לבינוניות של הפרמייר ליג. איכשהו הוא נחשב לשחק טוב בעיני הפרשנים והאוהדים, והוא כל כך רחוק מזה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

לא מסכים.

שחקן בהחלט טוב ללבל שלהם וגם די אנדרייטד בקשר ליכולות שלו אם מסתכלים על הגובה(הוא די מהיר וטכני לדעתי עם בעיטה ממש טובה).

הכל שאלה של מחיר ולאן הוא מגיע.
    לרמות של ווסטהאם ובמחיר הזה זה רכש טוב.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Mellow29 Kopite

היו כבר מאה כמוהו בפרמיירליג. מתלבש לו איזה משחק מצוין שנכנס ל-MOTD, אח׳׳כ הוא נותן 3-4 משחקים בינוניים שאף אחד לא שם לב אליהם כי הוא משחק במועדון שלא מעניין כלב מת, וחוזר וחלילה. אני לא חושב שהלבל של ווסטהאם שונה מהותית מהלבל של סטוק ולכן זו לא החתמה רעה במיוחד, אבל אם הייתה להם אמביציה להתקדם כמה שלבים למעלה זה יכול להיות רעיון טוב להחתים שחקנים שיכולים לצמוח ביחד עם הקבוצה. עם ארנאוטוביץ׳ זה די ברור שהוא לא יהיה שחקן בקליבר של טופ 6 אף פעם.

אלעד, Footballover, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסיקו עם הפאייטים. היו ימים.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שרומא מציעה 27 מ' פאונד על מהארז...טעות ענקית של לסטר אם היא מוכרת אותו. איך זה הגיע למחיר כזה?
    קבוצה אנגלית תציע לה הרבה יותר.

מלו, זאת בדיוק הסיבה שהוא בווסטהאם וסטוק...אתה רוצה מישהו שנותן 5 משחקים טובים ברצף שיגיע לשם?
    אפשר להסתלבט על כל הקבוצות אמצע האלה בלי הפסקה, לכולן יש תקרה ברורה וכולן יכולות להיגרר למאבק תחתית בטעות, הוא מרחיק אותם מהתחתית. מה עוד אפשר לעשות?
    אני מסתכל על ווסטהאם ויש להם שחקנים עם הרבה כדורגל, ארונוטוביץ', לנזיני, אייו, הרננדז, פייגלו, קויוטה, אנטוניו...לא הבנתי מי אתם רוצים שיגיעו לשם, צ'מברליין ומהארז?

7. Scouser Member

מקבוצות בסדר הגודל הזה אני מצפה להמר על שחקנים עם אפסייד גבוה, עם תקרה שיכולה להעיף אותם קדימה. בשביל מה לזרוק כל כך הרבה כסף על שחקן שבמקרה הטוב מגרד מלמטה את הדו ספרתי מבחינת שערים?
    אני מצפה מקבוצות כמו ווסטהאם, סאות'המפטון, סטוק, וגם אברטון (אם הם לא היו דבילים שמציעים 40 מיליון על סיגורדסון) לחפש כל הזמן שחקנים בסגנון של מאנה, מאחרז, קאנטה, ואן דייק.

אלעד ו-golding אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נשמע אחלה של דבר כשזה תופס.
    מה לגבי המקרים שאתה נופל עם המאנה הבא? קבוצות יורדות ככה ליגה.

9. Mellow29 Kopite

באת לשלוח את ההודעה הזו ושכחתי ממנה, סקאוזר הקדים אותי.

אתה לוקח שחקן כמו מאנה או מאהרז או אפילו פגולי - יש פה תקרה גבוהה יותר ואלמנט אי ודאות. יכול להיות שהוא יהיה בינוני,יכול להיות שהוא יפרוץ וירים גם את הקבוצה שלך למעלה. במקרה הטוב מאוד הוא גם יכניס לך איזה 40 מ' פאונד.
    אני מסכים שאתה לא יכול לבנות קבוצה על 5 מאנות, כי אם תפגע ב-5 שחקנים חלשים אתה תקרוס. מצד שני, מה שקבוצות מתפתות לבנות זה קבוצה עם 5 שחקנים בינוניים שיבטיחו מקום 12, אבל לא צעד אחד קדימה. אני חושב שצריך להיות איזשהו איזון בין ההחתמות הסולידיות לבין ההחתמות עם האפסייד הגבוה (רק לי יש את האסוציאציה של אג''ח ומניות?). אני לא רואה את זה ביותר מדי קבוצות ביניים בליגה - התמריץ להשאר בליגה גבוה משמעותית מהתמריץ להתקדם ממקום 10 ל-6 וזה חבל.

אלעד ו-Scouser אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

מתי היה לווסט האם פעם אחרונה חלוץ חוד שאפשר לסמוך עליו? נכון מזמן
    https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/20229828_321223524997440_7175580664050963392_o.Xxx?oh=4034505b0ed1c155ba3571fecc4db32e&oe=59F0DED3

אגב ולנסיה וסאקו נראו רכישות מבטיחות, אך הם לא הצליחו לשמור על כשירות.
    גם קארול כמובן עם רגלי זכוכית.

11. cheddar Member

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/17
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מפתיע שהרננדז על המדף וטוטנהאם לא הלכו עליו.
    קלאסי בשבילם כשחקן רוטציה ומחליף לקיין כשצריך.
    החתמה נהדרת של ווסטהאם.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטוטנהאם יש את סון ויאנסן (שאולי יעשה ״סון״ בעונה השניה). אין להם שום סיבה להרחיב את העומק בעמדה הזו עם poacher כמו הרננדז.

עם זאת, כן תמוה מעט האדישות שלהם בנוגע לשיפור הסגל עד כה. חשבתי שדברים יזוזו שם אחרי שמכרו את ווקר.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

סון היה כל כך טוב בעונה שעברה(בעיקר כשקיין היה בחוץ) שבשקט אני מסוגל לראות את לוי צוחק על כולנו.
    מטפח את קיין לרמה של 150 מליון פאונד ומוכר אותו כשבהמשך סון מקבל את המושכות(וחוזר חלילה כמובן).

אין להם שום סיבה בכלל לחשוב על חלוץ מחליף ברמה של הרננדז כי סון הרבה יותר ורסטילי ממנו(וקריטי לסגנון של פוצ׳טינו).

15. k_700 Member

נראה לי שבקיץ כזה גם את סבתא של גילפי אפשר לתמחר לאברטון במחיר כזה.

ושלא תטעו, סוונסי ישיגו מה שהם רוצים פה.

מצב נושא:
הנושא נעול.