דיון שאר הקבוצות בפרמיירליג 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Andrei Kanchelskis Member

מוייס רק בן 54 ואני לא ממהר להספיד אותו בכל הקשור לאימון של קבוצות בינוניות או קבוצות קטנות, במוקדם או במאוחר תהיה קבוצה בפרמיירליג שתיתן לו צ׳אנס(אני בטוח שבלסטר חושבים עליו ברצינות), יכול להיות שזה ייגמר בעוד פיאסקו טיפוסי של מוייס ויכול להיות שיהיה שם קאמבק מפתיע של מוייס.

2. k_700 Member

ורק אתמול כתבת לי שאין סיכוי שהוא יגיע לאברטון כי הוא שנוא שם(טיעון מצחיק, חייב לציין) והיום הוא כבר המעומד הבכיר שכולם מריצים למשרה-
    Everton: Could former manager David Moyes replace under-pressure Ronald Koeman? - BBC Sport

לא מפתיע אם עוד השבוע זה יקרה.

3. alexshw Member

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בשעה טובה. רק לא מויס.

alexshw אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

דוד משה, ואן חאל, הינשוף, קומאן נחשו מה משותף לכולם...
    אפילו מוריניו מבחינת ההכנה שעשה לעונה הקודמת.

וכן ברור שלא רק, היו עוד מיליון טעויות. אבל זה מסמל את הכישלון.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה מה הטעם לפטר את קומאן.

מישהו אחר יגרום לקבוצה הזו להיות מהירה יותר, למשל?

7. alexshw Member

קומאן התחיל כמאמן מאוד מבטיח, במיוחד עם ההצלחה באיאקס בתחילת האלף, הוא היה בעצם הראשון להפוך את זלאטן לכוכב, היה לו גם ואן דר וארט, סניידר, ואן דר מיידה שנותן בלמעלה ופיינאר. קבוצתו לקחה 2 אליפויות וגם הגיעה לרבע גמר אלופות, שם כמעט הדיחה את מילאן שלבסוף זכתה במפעל והכניעה את איאקס רק בתוספת זמן של הגומלין בסן סירו. בבנפיקה הוא זרק את יונייטד וליברפול מאלופות.
    אך מאז הוא כזה לא בשר ולא חלב. לא יותר ממאמן סבבה אך לא באמת מתאים לטופ העולמי כפי שחשבו בהתחלה.

כתבה של יוכין.
    רונאלד קומאן: ההסתבכות של מאמן אברטון - וואלה! ספורט

8. Andrei Kanchelskis Member

ריבוי הכישלונות עד כה של מאמנים בקבוצות הבינוניות בליגה(קומאן,דה בור, שייקספיר ואולי בקרוב גם ביליץ') עלולים להחזיר אליה מאמנים מיושנים שכבר עבר זמנם ואיכשהו הם תמיד צצים מחדש: רוי הודג'סון כבר חזר ואני ממש לא אופתע אם גם מוייס,פראדיו ואלרדייס פתאום יישלפו מן הארכיון.

מעניין אם מישהו באברטון או בלסטר חושב עכשיו למשל למנות את קלוד פואל שעשה אשתקד עבודה לא רעה בכלל בסאות'המפטון שלא הספיקה לו כדי להמשיך עונה נוספת ועכשיו הוא יושב מובטל בבית. הוא ללא ספק עדיף על כל אחד מהשמות המיושנים והמיותרים לליגה שנכתבו למעלה.

9. k_700 Member

קלאסי בשבילהם להביא את דיוויד מוייס.
    זה לא הכי פופלארי עכשיו.
    השם כביכול עלה לראשונה לפני איזה יומיים שלושה והחיים בסרט האלה מפנטזים שם כרגע על קרלו אנצ'לוטי(כאילו הוא מספיק מטומטם לקחת את הסגל שנבנה שם ולסיים לעצמו את הקריירה).

מתישהו כשכל הגיגסים והפנטזיות יתנדפו באוויר ישארו השמות הרגילים שהגיוניים להנהלה עקומה כמו שלהם, ההימור שלי היה ונשאר מוייסי.

10. Andrei Kanchelskis Member

כמו שהיה אומר ז'וז'ו חלסטרה בשיאו(בימי הקומדי סטור)והיה אומר כך גם היום בציניות על הנהלת אברטון "ותחשבו על זה מוווווויי...ס!"

אני חייב להודות שמוייס(למרות שלל כשלונותיו האחרונים) לא יהיה מינוי כל כך גרוע עבור אברטון אפשר אפילו לומר שזה יהיה מינוי סביר בכורך הנסיבות כי ספק רב אם מאמן ברמה גבוהה יותר יסכים עכשיו לקחת פיקוד על הספינה הטובעת. הבעיה היא שמוייס במידה ואכן יגיע לגודיסון פארק הולך לקבל סגל צולע ולא מאוזן שאני בספק רב אם יהיה ביכולתו להפוך אותו פתאום למהיר ולכזה שיספק תוצאות שיחלצו את אברטון מהבוץ, בניית הסגל של אברטון בקיץ הייתה כל כך ביזיונית וחסרת היגיון שספק אם קיים מאמן כלשהו שיכול להצליח שם עם החומר הקיים.

הדבר הכי טוב שיכול לקרות עכשיו לאברטון הוא שחודש ינואר פתאום יגיע וניתן יהיה לבצע רכש שימזער את הנזקים הקשים שנגרמו לה בקיץ, אבל עד ינואר יש עוד 3 חודשים והקבוצה ממשיכה לדעוך ובינתיים נראה שאולי רק נסים למיניהם יצילו את הכחולים משקיעה עמוקה בתחתית.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מצטער, לא מקבל את זה שמויס זה הכי טוב שאברטון יכולה להשיג. זו בחירה של עצלנים. אם פאקינג האל סיטי יכלה לאתר את מרקו סילבה אז כל קבוצת פרמיירליג, בטח אחת כמו אברטון עם שם ומסורת, יכולה למצוא מציאות.

12. Andrei Kanchelskis Member

אבל אתה שוכח שהעונה כבר התחילה לפני חודשיים וכמה מאמנים ראויים ופנויים יש עכשיו?... רשמתי מקודם שקלוד פואל יכול להיות מינוי ראוי אבל ספק אם מאמן ברמתו ירצה להכניס את עצמו בשלב כזה של העונה לקן הצרעות הזה מבלי שיהיה ביכולתו לשנות עכשיו משהו בסגל העקום הזה שהשאיר לו קומאן. הסגל של אברטון כל כך צולע ומרתיע עד כדי כך שלמאמנים סבירים כמו פואל כבר עדיף ללכת לאמן בלסטר הצנועה ונטולת השאיפות בהשוואה לאלו של אברטון.

13. k_700 Member

מי אמר שזה הכי טוב?
    זה אולי הכי לא טוב, אבל זה ממשי.
    אנחנו מדברים פה על הנהלות בליגה הזאת.
    השנאה למוייס כמו שתיארת לא קיימת ותתפלא בחלק מהאתרים הוא אפילו פאן פייבוריטס לצד תחזיק חזק.... ווין רוני כמאמן שחקן.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בינואר שעבר לא היה לי מושג מי זה מרקו סילבה. אבל מישהו בהאל סיטי, לא בדיוק מועדון שידוע בסקאוטינג המתקדם שלו ובגישתו המודרנית למשחק, עשה שיעורי בית, בחן את הליגות באירופה ומצא אותו. אני מצפה מסטיב וולש לעשות אותו דבר ולפחות לנסות למצוא מישהו מקורי. לבחור במויס זה עליבות. זה לא להתאמץ. זה להגיד "טוב, הוא הצליח פה בשנת 2005, למי אכפת מה עבר עליו, על המועדון ועל הכדורגל ב-13 השנים מאז".

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

לאוהדי ארסנל דווקא היה מושג */aaa021

מצב נושא:
הנושא נעול.