דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏18/7/19.

1. הרצליה Member

@אבי סנדור אני תומך בכם מכל הלב מהרגע שעליתם לליגת העל ורוצה בהצלחתכם יותר מכל קבוצה אחרת בליגת העל.
    היום זה נגמר...

מנסה להבין את ההיגיון להחתים אחד שנגע במכבי פתח תקווה ב-11/12 וירד, שנגע בראשון לציון ב-11/12 וירד, שנגע בהפועל אשקלון ב-13/14 וירד, שנגע במכבי הרצליה ב-17/18 וירד, שנגע בנוער של בני יהודה ב-18/19 וירד.

אם מחפשים לרדת בכל מקרה אז שיחתימו אותי, אני גם ככה בחל"ת כרגע...

2. אבי סנדור Member

חשבתי שיותר גרוע לא יכול להיות ואז קראתי את הידיעה הזאת ואז חשבתי על שנה הבאה..
    היה לי את החשש שלחמן יגיע, פעם גיל קופר המנכ"ל , אמר לי שבקדציה שהוא שיחק תחתיו שחקנים הרגישו כמו סופרמנים אבל מאז שהוא אימן אותנו (הכדורגל הכי מזעזע שראיתי בעניים שלי) הוא פשוט נכשל בלי סוף, נתן קרדיט רק למי שלא צריך ובאמת עשה נזק בכל מקום שדרך.

השנה ראיתי רק ע"פ החיזוקים שעשינו בינואר שלאשר כבר לא אכפת..הוא עשה את שלו, קיבל מהעירייה מספיק פרוייקטים של תמ"א ועשה אקזיט נאה ואחרון על גאנם.. מהלך כמו זה מסמן שלא רק שנימאס לו אלה הוא גם לא ממש חושב על העתיד של המועדון.
    סוף עצוב לעונה עצובה. רק גל שני של קורונה יציל אותנו.

כינוי ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

ואתה יודע מה הכי הזוי? שגל כהן התראיין לפני איזה שבועיים למגרש פתוח וסיפר כמה הוא נרגש לאמן את הקבוצה והמנחים סיפרו כמה שהם מתרגשים בשבילו. אם השיחה לא היתה בזום זה היה יכול להגיע לאורגיה. לא עברו שבועיים והוא הודח מהתפקיד ועוד בגלל 2 משחקי אימון, ועוד בשביל אייל לחמן. כדורגל ישראלי זה כזה הזיה לפעמים.

אבי סנדור אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

5. DRORIKO Member

אם זה מנחם אותו אז הסבל הזה ימשך רק 2 מחזורים. מומי זפרן כבר מחכה ליד הטלפון.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

הישראבלוף במלוא הדרו, והיום עם המאמן הטיפוסי הגנרי שבמקרה שמו הוא שרון מימר.

עשינו תיקו 2 מול קבוצה מאוד חלשה, אולי היחידה עם סגל שחקנים פחות טוב משלנו. גלעד אברמוב נכנס מחליף וכבש בדקה האחרונה, ועל כן מימר הסביר בגאווה בראיון אחרי המשחק על כמה שהחילופים עבדו טוב. מה שמימר לא מזכיר שהמעבר לשלושה שחקני הגנה גרם לשתי ספיגות שערורייתיות בהן חלוצי היריבה היו פנויים מדי.

כרגע חדרה הבטיחה הישארות אולי ב99%,
    והיום מול בני יהודה, מימר שלנו עולה שוב עם שלושה בהגנה וכמובן הסטאר החדש גלעד אברמוב פותח יחד עם שני הזרים שלא פוגעים כל העונה, לוסיו ופוצ׳יבה בעוד שהראשון לא ממשיך בעונה הבאה. פשוט מאמן גנרי וחלש.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה. פוצ׳יבה, חסן, לוסיו, אברמוב, אג׳ידה. שחקנים ברמה של ליגה א' עם קרדיט בלתי נגמר.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלישע נותן לילד בן 17 וכמה ימים להיכנס. הילד משחרר עקב בנגיעה, עושה תנועה ומסיים את הכדור ברשת. רק תמשיכו.

9. HHFC1924 Member

רעננה חייבת לרדת ליגה. זה יעשה טוב לא רק לליגה אלא גם לרעננה עצמה. זאת לא קבוצה שבנויה לליגת העל.
    בקרב בין קרית שמונה לנס ציונה אני מעדיף שקרית שמונה תישאר. בכל זאת, קבוצה עם אליפות וגביע ותקציב ראוי לעומת נס ציונה שבבעלות עירונית וגם לא משחקת בביתה. לא חושב לשנס ציונה תהיה יכולת כלכלית להחזיק קבוצה ראויה לליגת העל בעונה הבאה.

10. הרצליה Member

מה? מה? מה?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. yakov_y YNWA

אני מניח שהוא התכוון שוב לדיון של ״קבוצה ללא קהל היא קבוצה בלי זכות קיום״, רק לא הבנתי מה ייצא לרעננה מהירידה ?!

12. HHFC1924 Member

היא תהיה בליגה שמתאימה לה. וגם ליגת העל לא תסבול מקבוצה קטנה כמוה

13. הרצליה Member

מתאימה לה מאיזו בחינה?
    7 שנים מאז העלייה האחרונה, כולל עונה בפלייאוף העליון, מהזיכרון שלי לא היו בסכנת ירידה באף אחת מהעונות מלבד הנוכחית.
    הפועל רעננה עד העונה האחרונה הייתה מודל מקצועי פנטסטי לקבוצות בסדר גודל הזה.
    ליגת העל לא סובלת מהפועל רעננה ובהתנהלות נכונה שתתחיל בלהעיף את אייל לחמן בשנייה שהעונה הזאת מסתיימת היא תחזור לליגת העל תוך עונה אחת. (כמובן במידה ולא יהיו שם שינויים משמעותיים בקיץ)

ליגת העל לא תסבול מקבוצה קטנה כמוה, זה יפתור את כל הבעיות.
    אז מה אם נקבל במקום את ראשון לציון, נישאר עם חדרה, אשדוד, קרית שמונה, נס ציונה ובעתיד יחזרו גם עכו ורמת השרון.

oFiRzZz, Drama2 ו-אבי סנדור אוהבים את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כמות קהל היא אף פעם לא אינדיקציה לאיכות ברמה המקצוענית.
    אם קבוצה הצליחה להגיע לליגת העל, ונשארת בליגת העל לאורך זמן, אז היא בנויה לליגת העל. מאוד פשוט.

DaveTheSave ו-אבי סנדור אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

דן מורי תמיד היה ערסוואת, מצד שני אלישע של השנים האחרונים מעורר הרבה אנטגוניזם אצל השחקנים, כמו שראינו גם בנבחרת. הם מתייחסים אליו כמו למאובן חסר מושג. ושוב לא מצדיק את ההתנהגות של מורי, אבל עובדה שלא ראינו את זה אצל אבוקסיס. אגב גם לא ראינו את ההתנהגות של שועה בחיפה אצל אבוקסיס. רק ממחיש כמה חשוב אצל המאמן אינטרקציה עם השחקנים, גם עם הבעייתיים שלהם.

?????? ??? ????? ??? ??? ???? ????? ?????