דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏18/7/19.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן הרוש חזר לארץ והוא יתאמן יחד עם הפועל חדרה עד שיחתום היכן שיחתום.

2. Melikson24 Member

מה עם גולדנברג? ימשיך?

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף העונה היו דיווחים על כמה קבוצות מהליגה שרוצות אותו והעדכון האחרון שאני יודע עליו הוא שהמו”מ בינו לבין חדרה פוצץ. הוא כבר לא ילד והשנתיים האחרונות הטובות מאוד שלו + ההתעניינות בו יכולות להקנות לו משכורת יפה יותר ממה שיקבל בחדרה וזה צעד לגיטימי ומובן מבחינתו (חוזה אחרון אולי בליגת העל). הייתי שמח שהוא ימשיך ואמרתי כאן כבר שהוא השחקן המפתיע ביותר שלנו לאורך כל התקופה שלו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חזק על הכוונת של בית"ר.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן נהדר, בעל משמעת והמון ניסיון ושקט במשחק. הבעיה היא שהוא איטי ואצלנו כשהיה משחק מגן האוויר היה נגמר דקה 60. דווקא בתור בלם הוא יכול להיות אחלה פיתרון לטווח הקצר עבור ביתר או הפועל שגם שם אני יודע שהוא היה חזק על הכוונת.

6. Raulito Madridista

שגיב יחזקאל בן 25 ועדיין לא מאוחר עבורו להיות שחקן סביר בליגה. זה לא משנה מה הוא צריך לשפר - תנועה ללא כדור, נגיחה, יכולת מסירה), אבל הוא צריך לשפר. כמו שאתה כילד היית נשאר עם החברים שלך לשחק קצת אחרי שהאימון נגמר, כי כיף לך ואתה אוהב כדורגל - ככה הוא היה צריך לעשות כי זה המקצוע שלו. לערן זהבי אף אחד לא הציע להישאר לבעוט לשער ברגל החלשה. זה ההבדל בין זהבי ליתר. שחקנים שבקיץ לוקחים מאמן מבחוץ כדי לחזור אריות - יגיעו רחוק ויתבלטו מעל הממוצע כאן. יחזקאל דוגמא לשחקן הישראלי המצוי וגם במכבי ת"א לא היה לו סיכוי להשתלב אז כשהיא עמוסת כוכבים. היה צריך לברוח כנראה מהפועל כי הריחו שהמועדון בדרך לאבדון (גוטמן דווקא כן שקל לבנות עליו) הוא הסתנוור. אני צופה לדין דוד הצלחה גדולה יותר ממנו גם אם הדריבל פחות אלגנטי.

לגבי רובי לבקוביץ', הייתי לוקח אותו להפועל בחזרה לשתי ידיים. באמת איש שקט שלא מדבר אז אין לו יחסי ציבור ולא מפארים אותו בתקשורת. היה בסדר גמור בהפועל, הוא מנהיג שקט. אג'ידה זה לא זה כבר הרבה זמן לדעתי, לא רק אשתקד.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אג׳ידה זה התקפי לב כל כדור גובה או בעיטה מחוץ לרחבה. בגילו אבל הוא כל כך רעב, כל יום הוא התאמן בחוף בצהריים בחום לאורך הקיץ והילדים פה בארץ יכולים רק ללמוד ממנו. שמח בשבילו שהוא ישחק בלאומית עונה הבאה.

8. Telkiyski Member

אני חושב ששגיב יחזקאל חלוץ טוב לליגת העל כבר היום.
    גוטמן שרף אותו אחרי איזה מהלך עצלני שלו במשחק האחרון שלו במדי הפועל נגד בש (0-0, מחזור 2) והחליטו להיענות להצעת הגאום קרויף ולמכור אותו למכבי ב750 אלף יורו.

9. Drama2 הסמל מעל הכל

אג'ידה לליגה השנייה זה רעיון לא רע בכלל.
    מקווה שהוא לא יגיע אליכם.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אור דסה ימשיך בליגה הראשונה במדי כפר סבא. אחרי עונה אישית וקבוצתית חלשה מאוד.

אבי סנדור ו-Drama2 אוהבים את זה.
  11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

• נחמני ומוסקוביץ שוחררו
    • שחקן עם 15 שערים אשתקד בליגה ב בעירוני נשר נבחן. לפי וואן הוא סירב לחוזה נמוך מהפועל חיפה. נשמע כמו ספין.
    • בן הרוש ביטל את אימוני החזרה לכושר בקבוצה ויצא להתרשמות בפורטוגל

12. yakov_y YNWA

כל יומיים בחלון העברות יש דיווחים על שחקנים ישראלים שסירבו להצעות בגלל חוזה נמוך למרות שהשחקן הוא שחקן חילוש, יחסי כתב - שחקן.
    יש הרבה כאלה, יש כאלה שגם סירבו להצעות בחו"ל (בחדרה יש שחקן שכל שנה יש כתבה כזאת).
    כמה הרוויח אותו שחקן בליגה ב' שסירב להפועל חיפה ?

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מה הקטע הזה של להחתים ולשחרר עוד לפני תחילת העונה? למה לא לבחון את השחקנים לפני שמחליטים להחתים אותם? גם עם ירדן כהן אותו סיפור

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@crazyblue5 לא יודע בנוגע לירדן כהן, אני יודע שמוסקוביץ ונחמני לא חתמו. הגיעו על תקן התרשמות/מבחנים יחד עם סבח שהוא בלם והאחרון היחידי משלושתם שעדיין נשאר וגם הוא לא חתום עוד.

@yakov_y אין לי שמץ כמה הרוויח, אני מניח ש15 שערים בליגה ב׳ יכולים להקנות לו חוזה עם כסף טוב אצל הערביות/דליה, אבל במידה והוא צעיר, אין לו סיבה לסרב גם למינימום. שלומי אזולאי עבר לביתר אחרי היסטוריה קצרה בליגת העל ושם טוב מאוד כקפטן מכבי חיפה בנוער ושיחק עבור שכר זוועתי בהתחלה. אם הוא סירב להפועל חיפה זה טפשי. מובן מאליו לקבל הצעות מליגה א ואולי לאומית אחרי עונה טובה בליגה ב׳, אבל ליגת העל זה לא מובן מאליו כלל.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח ששחקן בליגה ב' לא עובד רק בכדורגל ומתפרנס מדברים אחרים ואם היה חותם בליגת העל היה צריך להתפרנס רק מהקבוצה, אולי זה השיקול הכלכלי שגרם לו לסרב(אם וכאשר).