דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י HHFC1924, ‏18/7/19.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצל פציעה ארוכה ושיקום לא פשוט, ולאחר שנה שלמה שבה לא היה שייך לאף קבוצה, מתן אוחיון עושה צעדים ראשונים בדרך לקאמבק. הבלם החל השבוע להתאמן עם היורדת הטרייה לליגה הלאומית, הפועל רעננה, והוא עשוי להצטרף לשורותיה ולסייע לה בליגה השנייה.

2. אבי סנדור Member

לא הבנתי את פשר הציטוט אבל כן מתן אוחיון מתאמן.. וגם אקס מ.ס אשדוד, הבלם אליו אבובקאר סיכם.
    ועוד קצת נגיעות של ליגת העל- אח של לואי טאהא ואח של יונתן כהן מתאמנים גם הם.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

כבר שמעתם שעדן בן בסט לא בתוכניות של הפועל חיפה לעונה הזו - ככה החליט סילבס. הוא סמל בהפועל חיפה, הקפטן, וגם מרוויח שכר גבוה ביחס למועדון, אבל כך המאמן רוצה אחרי עונה לא טובה שלו, ואז יואב כץ נכנס לתמונה ורוצה שבן בסט ייקצץ ויישאר. זו החלטה לא טובה, הפועל חיפה צריכה להמשיך הלאה, גם להשאיר את סילבסטר זו החלטה לא טובה, יש חבר'ה כישרוניים בקישור אבל לגבי ההתקפה יש הרבה סימני שאלה. כרגע למזלה יש תוהו ובוהו במכבי נתניה ובהפועל תל אביב. כמובן שמצב כזה מחליש את סילבס משמעותית מול חדר ההלבשה וחבל.

פעם אחת שמ.ס אשדוד תביא שחקן הגנה נורמלי חוץ מניר ברדע ותפתיע אותנו. אני מופתע שדין דוד לא סחורה חמה בשוק לנוכח מצב החלוצים - בית"ר, באר שבע ועוד|. לגבי בני סכנין זה לא מבוסס על משהו מעבר לתחושת בטן אבל נראה לי ששוב יהיו שם הרבה בעיות| דווקא במכבי פתח תקווה הכל נראה טוב ועדיין אני חושב שכל קבוצה שמעפילה מהליגה הלאומית צריכה חיזוק מינימלי.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבי סנדור
    מה דעתך על עמית כהן?

ממה שאני התרשמתי (בגלל השמועות לגבי מעבר שלו אלינו שהתחילו עוד בסוף שנה שעברה עברתי על התקצירים שלכם בסוף עונה שעברה עם דגש עליו) התקפית הוא הפתיע, אבל הגנתית היו שערים שבהם הוא טעה בדברים בסיסים כמו שמירה על קו הנבדל (באחד הגולים הוא שבר את הנבדל בכמה מטרים).
    הוא עדין צעיר, וקשה לשפוט שחקן צעיר בקבוצה שמתרסקת, אבל אחרי שראיתי אותו הרגשתי שיש סביבו המון סימני שאלה הגנתיים.

5. אבי סנדור Member

מבין הנציגים שהיו לנו השנה בנבחרת הצעירה (גאנם,דסה,תומר,עמית כהן,ירדן כהן,סביר וצור) לעמית יש גם כישרון וגם מוסר עבודה, הוא מהשחקנים שנלחמים ולא מתבטלים לרגע.. בנוער הוא היה מגן אבל ניסו אביטן, שאימן אותו בחדרה, ראה את הליקויים ההגנתיים ובחר לשחק איתו דווקא כחלוץ כנף.. לדעתי כרגע הוא לא מספיק טוב ולא מספיק יציב בשני חלקי המגרש, כיאה לשחקן צעיר, אבל הוא בגרף השתפרות תמידי ולדעתי דווקא בתור מגן הוא יכול להיות יותר יעיל בעתיד למרות הטעויות שציינת,מן הסתם הטעויות של מגן יותר קריטיות ולכן הן בולטות, אבל כחלוץ קו יש טובים וכשרוניים ממנו.
    מבחינת נתונים- הוא חכם, פיזית הוא חזק, די מהיר, שליטה טובה בכדור, ובעיטה לא רעה בכלל.
    בקיצור אחלה של שחקן,מי שתיקח תרוויח.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף לשחק איתו כמגן ימני או מגן שמאלי?

7. yakov_y YNWA

עמית כהן ימיני ברגל.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יודע, אבל זוכר שראיתי אותו בסוף העונה ברעננה דווקא כמגן שמאלי...

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שיחק לא מעט כשמאלי במהלך העונה.

10. אבי סנדור Member

כשירדן כהן הוא המגן השמאלי שלך, עדיף שישחק בשמאל, אבל הוא ימני.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד הבחורים האהובים עלי מעונת החזרה לליגה. בחצי הראשון הוא מיעט לשחק אבל העזיבות בהתקפה אחרי ינואר הקנו לו מקום של קבע בחצי השני. הוא בנוי פיזית טוב ועל פניו (לא מכיר אישית) נראה מותק של ילד עם המון רצון להתקדם. הוא בהחלט לא היה יציב אשתקד אבל מי כן היה שם?
    אולי אני מגזים אבל אני רוצה להאמין שמנטלית מתחבא כאן וייסמן קטן. בחור שברגע שיקבל את השקט והפינה והביטחון נראה ממנו דברים קסומים. אני לא מתיימר להמר על בש או לבקר את הניהול שלה, אבל סלליך ועמית כהן אין וזריהן את ביטון שאמרתם שהוא מחבורת הבליינים אאוט, זה בהחלט חשיבה בכיוון הנכון.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

• מוגרבי ששוחרר מחדרה בלי לשחק לאחר שלא יכל לצאת לטיפול רפואי באיטליה, חותם ל4 שנים בליגה ב׳ בשפרעם.
    • נועם כהן, אשתקד מגנה של נס ציונה, הושאל ממכבי תל אביב לעונה הקרובה
    • בן זקן טוען שעד שהפועל לא תעביר לאשדוד כספים שמגיעים לה על ג׳ראפי, השוער, שחתום באשדוד, לא יוכל לשחק בעונה הקרובה
    • בעקבות הדיווחים על ג׳ראפי, מגעים בין מכבי חיפה והפועל חדרה על השאלת גלזר ופלקושצ׳נקו יחדיו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? מליגת העל לליגה ב'? מה הולך שם?

14. Melikson24 Member

סוג של פרישה מוקדמת. עבר צולבת וכנראה הבין שהוא כבר לא יגיע לטופ של הכדורגל.
    ע"פ השמועות קיבל הבטחה לתפקיד בעירייה ובטח יש הרבה כסף מתחת לשולחן.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שאני יודע יש בשפרעם כסף טוב, אולי החברה מהליגות הנמוכות יאירו את עינינו יותר. אני כן יודע שמקצועית הוא יועד לעבור ניתוח בחול והיה אמור לחזור לאימונים מלאים חודשיים לאחר מועד פתיחת הליגה המקורי, קרי סוף אוקטובר. בגלל שהטיפול הרפואי בחול לא היה אופציה העדיפו בחדרה לשחרר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/20