דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

"רק הגעתי לעכו וכבר מכיר מילים כמו 'בקרה' ו'בלאגן'"

מוזר מאוד מה שקורה, שהוא הגיע הציגו אותו כמנהל המקצועי החדש ועכשיו בין יום הוא הפך לבעלים.
    ושימו לב מה הוא אומר בתור "בעלים": אני יודע שהתקציב נמוך מאוד וזה לא קל. בחוזה מצוין שצריך לפתור את העניין הכספי, למצוא ספונסרים וחייב עזרה בעניין השחקנים. התקציב קטן ויש בעיות בבקרה (אני חייב ללמוד כי ברומניה זה אחרת), אני כבר יודע "בקרה" ו"בלאגן". אני צריך את העזרה שלו (דודו) כי אני זקוק לשחקנים טובים. 99% מהשחקנים שהוא הביא היו הצלחה. יש לי הרבה חברים בישראל, שוחחתי עם כמה סוכנים שאני מכיר ואני פתוח לכולם".

בקיצור איש קש.

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. הרצליה Member

כמובן, אני אשלם על המונית לצפון.
    אני לא יכול לראות אותו, אוהדי סכנין רוצים, לחמן יאמן בליגת העל, שיימן יחסוך את הפיצויי פיטורים שהוא יצטרך לשלם לו בחודש נובמבר.
    כולם יהיו מרוצים.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתנצל אחי, לחמן הוא נחלת העבר, הוא לא מתאים לנו, תיהנו איתו :)
    באותו נושא, אבו-יונס התארח במגרש פתוח והסביר את הפיאסקו הגדול עם סבירסקי:
    "אחרי תבוסה סווירסקי טען ש-2 ק"ג שניצל התקלקלו"

מבטיח לכם כמה רגעים קומים, זהבי התערב עם אבו-יונס שסבירסקי יהיה בברזיל עד המחזור ה-8, וכמובן זהבי דאג להזכיר זאת לאבו-יונס.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

מהכתבה:
    זה אמיתי ?!
    מידע כזה מטיל סימני שאלה על העתיד הקיומי של בני סכנין.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Drama2
    הסיפור הוא כזה:
    יש גירעון של 6 מיליון, מתוכם 3 ומשהו מיליון היו צריכים להגיע מהעירייה ב-3 השנים האחרונות. מאזן גנאיים (ראש העירייה) החליט שהוא לא מעביר כסף לקופת המועדון, אלא מטפל רק בנושא דוחא ומגרש האימונים. לטענתו ההנהלה קיבלה 3 מיליון דולר לפני 3 שנים מקטאר, וזה אמור להספיק למועדון, כי הוא (מאזן גנאיים) הסתדר עם פחות תרומות וכמעט אי תמיכה מהעירייה (שזה נכון).
    אני אומר לך, יש סכסוך בין השניים, שבעיניי יש לו שורשים פוליטיים פנימיים בעיר סכנין, אני לא אתפלא אם מאזן גנאיים ישחרר את הכסף הזה כשנגיע לקצה התהום, כדי להציג את עצמו כ-"משיח" שרק הוא יכול להציל את הקבוצה מההנהלה "הכושלת". יהיו בחירות בעירייה בשנים הקרובות, ויש אי נחת כלפי מאזן גנאיים מצד חלק גדול מהתושבים בגלל נושא מחסור הקרקעות לבנייה ומחירן הגבוה, אני לא אתפלא אם ישתמש במועדון כדי להחזיר לעצמו חלק מהתמיכה שהוא איבד בקרב חלק מהתושבים בסכנין.

EsheD, Drama2 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

אני לא חושב שמאזן גנאיים אשם במחסור בקרקעות, זה שילוב בין מחסור בתכנית מתאר לבין מחסור בבניה לגובה(כאן "אשמים" התושבים שבמשך שנים ניצלו את זה שאין תכנית מתאר בשביל לבנות וילה לכל משפחה) זאת בעיה שנפוצה בכל המגזר הערבי ולא רק בסכנין

8. Drama2 הסמל מעל הכל

@Mamadu אם ובאמת, יהיה מדובר במהלך פוליטי מבריק.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבדו טראורה שבצעירותו נחשב לכישרון עולה בכדורגל הצרפתי בבורדו החזקה בתקופת לורן בלאן וגם היה מועמד לברצלונה של גוארדיולה צפוי לחתום בבני יהודה. התחיל את הקריירה כווינגר ובהמשך הדרך עבר לשחקן במרכז השדה כ50-50, בשנים האחרונות לא שיחק הרבה, עבר גם כמה פציעות, עליה במשקל ואפילו היה סיפור שהוא מרוויח רק בהתאם לדקות המשחק שלו ולכן נשאר תקופה ארוכה כ"כ בבורדו שמצידה החזיקה שחקן זול מאוד בסגל לכן הרזומה במקרה שלו יכול לשקר. בבני יהודה יצטרכו לראות באיזה מצב גופני ומנטלי הוא מגיע.

10. alexshw Member

שיחק בר"ג נגד מכבי חיפה במשחק שקבע את האפס את אפס :)

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אני רואה שהוא גם זה שבישל את השער..

alexshw אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

מאז 2011: אשדוד הרוויחה 43 מ' ש"ח ממכירת כוכביה| מתוך ספורט5:: מצ'קול ועד אלחמיד. הקבוצה של ג'ק בן זקן חוגגת כל הדרך אל הבנק ורשמה הישג כלכלי מרשים. כל הסכומים מאחורי העסקאות הכי גדולות של הקבוצה הדרומית בשנים האחרונות. אתמול (שלישי), אשדוד סימנה וי נוסף, כשמחצית מכרטיסו נמכר להפועל ב"ש תמורת סכום של 5.5 מיליון ש"ח. רגע אחרי עוד עסקה מרשימה, אספנו לכם את העסקאות הכי משמעותיות של ג'קי בן זקן והמועדון מעיר הנמל והמסקנות בהחלט מרשימות. מאז 2011: מ.ס אשדוד הרוויחה 10,29 מיליון יורו, שהם 43.7 מיליון ש"ח (!).

מתן אוחיון| מועד המכירה: 2011| נמכר ל: שרלרואה.| סכום ההעברה: 750 אלף יורו.
    רחמים צ'קול| מועד המכירה: 2011.| נמכר ל: מכבי ת"א.| סכום ההעברה: 340 אלף יורו ובנוסף הזכויות על כרטיסו של חאתם עבד אלחמיד.
    רוג'רס קולה| מועד המכירה: 2012| נמכר ל: גנט.| סכום ההעברה: 900 אלף יורו לגנט הבלגית.
    אפא אמברוז| מועד המכירה: 2012.| נמכר ל: סלטיק| סכום ההעברה: 1.2 מיליון יורו ובנוסף 20% ממכירה עתידית.
    ניר ביטון| מועד המכירה: קיץ 2013.| נמכר ל: סלטיק.| סכום ההעברה: 1.2 מיליון יורו בנוסף ל-20% ממכירה עתידית.
    מיכאל אוחנה| מועד המכירה: 2016.| נמכר ל: הפועל באר שבע.| סכום ההעברה: 1.2 מיליון יורו על מחצית מכרטיסו ובנוסף דן ביטון הושאל לשנתיים לאשדוד.
    ניב זריהן| מועד המכירה: 2016.| נמכר ל: הפועל באר שבע.| סכום ההעברה: 800 אלף יורו.
    אופיר מרציאנו| מועד המכירה: 2017| נמכר ל: היברניאן| סכום ההעברה: 500 אלף יורו.
    אור אינברום|
    מועד המכירה: 2017.| נמכר ל: גנט.| סכום ההעברה: 2.1 מיליון יורו עבור מחצית מכרטיסו.
    חאתם עבד אלחמיד| מועד המכירה: 2017.| נמכר ל: הפועל ב"ש.| סכום ההעברה: 1.3 מיליון יורו בנוסף לזכויות על כרטיסו של דן ביטון.

אין ספק שג'קי יודע לעשות עסקים, בעבר מכבי פ"ת הייתה מוכרת שחקנים בהרבה כסף אם אני לא טועה. העסקאות של מיכאל אוחנה וניב זריהן הן לחלוטין השתוללות ושלא נדבר על חאתם אלחמיד, באר-שבע 'לא רואה בעיניים'. הבעיה שלי עם אשדוד שהיא לא משדרגת את המגרש המגעיל שלה, אין לה גרעין באמת איכותי של הקהל ושחסרה לה קצת שאפתנות. אבל זה עדיף מלהיות הפועל חיפה כנראה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1.2 מיליון יורו על מיכאל אוחנה? רחוק מהשתוללות. מדובר בכישרון הישראלי הגדול ביותר היום, שגם מביא קבלות. סכום הולם לבחור.

הסכומים על ניב זריהן ואלחמיד גבוהים מדי.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  14. גלץ Member

החלוץ הניגרי החדש של אשדוד בלסינג אלקה.

15. Blanco 7 Member

יונתן כהן מאריך חוזה במכבי תל אביב ויוצא לעונת השאלה נוספת בבני יהודה. בשנה שעברה הוא הראה שיש לו הרבה מאוד כדורגל, וגם את העונה במכבי תל אביב הוא פתח טוב ועשה הרבה פעולות טובות בדקות שקיבל, אך כרגע עדיין לא בונים עליו כשחקן הרכב/מחליף והוא עושה בשכל מבחינתו שהוא יוצא לעוד עונת התחשלות. אם זאת לא הייתה מכבי תל אביב הייתי נורא בטוח שהוא הולך לחזור מההשאלה ולהיות כוכב בקבוצה. אבל מכבי פספסו כבר הרבה שחקנים כאלה, כך שאני לא אופתע אם זה יקרה להם גם עם יונתן כהן.

באותו עניין, מה תגידו על כמות המושאלים ממכבי תל אביב לבני יהודה. מתן חוזז, מאוויס צ'יבוטה, מרסלו ועכשיו גם יונתן כהן (לכו תדעו אולי גם שגיב יחזקאל יגיע). כולם על הנייר שחקנים שמגיעים להרכב. כלומר בני יהודה נבנית כסוג של קבוצת בת למכבי תל אביב, ובעצם בונה את עצמה רק לעונה הקרובה ולא חושבת יותר מדי קדימה. אני מעריך מאוד את אבוקסיס ולדעתי ההחלטה הזאת נובעת מכך שהוא מצפה לעשות עונה אחת טובה בבני יהודה ולהתקדם, אחרת אני לא חושב שהוא היה מסכים לכך שחצי הרכב שלו שחקנים מושאלים.

מצב נושא:
הנושא נעול.