דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

2. yedidel Member

3. Drama2 הסמל מעל הכל

הם מביכים ומבישים,
    אשכר'ה הבן של טוויזר והאבא לא יודע שהוא לא רשום.
    עד מתיייי עכו עד מתייי... אם לא ציון ויצמן/עזרא גורש, הייתי כבר בטוח שזה גנטי בעכו.

4. Butragueño מנהלים

השאלה היא אם אפשר להוכיח את הסיפור הזה. שהכניסו אותו כדי לצבור דקות בשביל עילה לבקשה של ספורטאי מצטיין (או פעיל?) מהצבא.

5. alexshw Member

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאגת המאמן בסכנין לא נגמרה עדיין, בלבול לא יגיע, תורג'מן לא יגיע כי קבוצתו לא תשחרר אותו וכי הוא מתעקש להביא איתו את הצוות שלו (וסכנין מתעקשת על איימן ח'לאילה העוזר), כרגע האופציות הן פליקס נעים, בני בן זקן, אלדד שביט ו....איימן ח'לאילה. כמה שחקנים וחלק מהאוהדים כבר מכינים את השטח למינויו של ח'לאילה, וזה מדאיג אותי מאוד. שאר האופציות אינן מספיק טובות, ואבו-יונס צריך לבוא רק לעצמו בטענות שהביא אותנו עד הלום. למה לא סגר עם תורג'מן כבר בקיץ?

ועוד משהו, ח'אלד ח'לאילה חייב לפרוש, או שמישהו צריך לאזור אומץ ולהורידו לספסל לאלתר. הוא מעולם לא היה שחקן מבריק, אבל הוא היה גרזן מצויין. אבל החל מהשנה שעברה הוא השמין בטירוף והוא בקושי רץ, התרומה היחידה שלו על המגרש זה שהוא מכסח בשחקני היריבה, הוא לא תורם שום דבר מעבר לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/17
    gilad16 אוהב/ת את זה.
  7. gilad16 Member

מעניין יהיה לראות את הנתונים של המנהלת על השטח שח'לאילה מכסה,
    גם לי זה מרגיש כאילו הוא בירידה חדה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסמונת המתחתן הערבי הטרי, מתחתנים וישר מתחילים לגדל כרס ותחת.

סיונרה, Abu George ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יש קשר משפחתי בין המאמן המיועד לח'אלד ח'לאילה ?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משפחת ח'לאילה משפחה גדולה, 6000 בסכנין, ועוד 1000 וקצת בעוד כמה כפרים בצפון.
    איימן ח'לאילה נולד וגדל בחיפה, הוא שיחק 6 עונות בסכנין בשנות התשעים, ואם אני לא טועה אבא שלו במקור מסכנין. אבל אין קשר משפחתי עם ח'אלד ח'לאילה. יהיו עוד שני שחקנים ח'לאילה בקרוב, אני למען האמת ח'לאילה, אבל זה כמו כהן כזה, אין קשר משפחתי.

11. alexshw Member

אני מבין שאשדוד רוצה לרדת ליגה.

Drama2 ו-הרצליה אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

ראובן עטר עם רצף כשלונות גדול מאוד בקריירה אבל זה לא שמשרת האימון באשדוד היא כזו פסגת כל השאיפות, הם הגיעו לחודש אוגוסט ונתקעו כשהיה ברור שיוסי מזרחי כבר עייף ומותש וזקן כדי לאמן. עטר מגיע עם מוטיבצייה, חובת ההוכחה עליו ואני באמת חושב שהוא קידם הרבה צעירים במכבי נתניה(לא מדובר כאן באגדה או סיפורי מעשיות) ושהשידוך הזה לא יהיה כזה גרוע.
    בנוגע לסכנין, מדברים על איימן חלאליילה כעוזר מאמן מאוד דומינטי שאמנם חסר ניסיון בזירה המרכזית של הכדורגל אבל אולי כדאי ללכת עליו.

13. Ice Cream חסה

לפני כמה שנים @אבי סנדור כתב פה שהוא הגיע לאימון של רעננה וגילה שגיל קופר פרש במפתיע בגיל 27 לטובת התמקדות בלימודים. זה מאוד העציב אותי ששחקני כדורגל מובילים בליגה הלאומית מוותרים על הכדורגל בגיל כל כך מוקדם. מקווה לפחות שהלימודים האלה יחזרו איכשהו לפתח את הכדורגל כשעכשיו גיליתי שאותו קופר מונה למנכ"ל (במקום איתי אלון?)

14. אבי סנדור Member

אחלה זיכרון יש לך, זה היה לפני 6 שנים שקופר החליט לפרוש לטובת לימודים..הוא למד בברצלונה מנהל עסקים וניהול ספורטיבי והשנה, לאחר שאיתי אלון החליט לעזוב, קופר מונה במקומו.. קופר מגיע ממשפחה מבוססת מאוד ברעננה ובקלות הוא יכל היה לפנות לכל מיני תחומים אחרים בחיים, אבל כנראה שחיידק הכדורגל חזק ממנו ובתור מישהו שמכיר את האיש, הוא יכול לתרום המון למועדון..לא יודע כמה ידע מקצועי יש לו, אבל מדובר באדם מאוד אינטילגנטי וישר.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  15. הרצליה Member

מצב נושא:
הנושא נעול.