דיון שאר הקבוצות בליגת העל 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שהתחושה שלי היא שדווקא סכנין תאבק עד הסוף על ירידת הליגה. לא יודע, לאורך כל העונה האחרונה היתה לי את התחושה שאבוקסיס מוציא מהשחקנים שלו ולמעשה מכלל הקבוצה את המקסימום שניתן. עכשיו כשהוא כבר לא שם, אם הם לא ייתחזקו בזרים ברמה גבוהה, קשה לי לראות אותם קרובים בשום שלב לסיים בפלייאוף העליון.

2. Butragueño מנהלים

עמית ביטון הושאל לעכו.

גם של דהאן?

3. Noam77 Member

כן

4. Butragueño מנהלים

אלי בלילתי חתם בבני יהודה.
    לפני שנתיים נתן משחקים לא רעים בקרית שמונה (כמו כל המגנים השמאליים שהיו שם פחות או יותר).
    גם בעפולה היה לא רע. הוא מהיר ויודע להגביה בנגיעה.

השאלה היא מה מתכנן אבוקסיס. הוא החתים גם את בן תורג'מן, ואני מנחש שהאחרון לא עבר לבני יהודה שוב להתחרות על עמדת המגן השמאלי.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשקלון עם 3 החתמות היום - שי חדד מקטמון, שון מלכה מראשון ושרון גורמזנו מיבנה שלראשונה(?) בגיל 34 ישחק בליגת העל.
    בני יהודה מחזירה את איתמר ישראלי מהשאלה בראשון ורעננה עושה את אותו הדבר עם שגיא דרור ששיחק ברמלה בעונה האחרונה.
    רעננה גם קרובה לצרף שני זרים(בלם בן 19 מגינאה ושוער אנורתוזיס הקפריסאית) ומתקרבת לסגור את הסגל.

6. Blanco 7 Member

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1299948.Xxx

- במהלך משחק אימון שהתקיים היום בין מ.ס אשדוד להפועל אשקלון התפתח עימות מילולי בין גדי קינדה למאורסיו קורדיירו (שניהם שחקני אשדוד), כשרודי חדד מאשקלון היה זה שהפריד בין השניים ממגע פיזי. לא ברור עדיין האם השניים ייענשו. אגב מ.ס אשדוד, מישהו יודע האם DM29 (הלא הוא דולי מנגה האגדי) נשאר בקבוצה?

- בהפועל חיפה עבדו כמעט כל הפגרה למצוא שוער וייתכן שסוף סוף הם מצאו. השוער הליטאי ארנסטס סיטקוס צפוי לחתום על חוזה לשנתיים בקבוצה, לאחר שקבוצתו דן האג הערימה קשיים על העסקה. כזכור השוער הליטאי נחת בארץ כבר ביום ראשון, ערך סיור בסמי עופר ואפילו הצטלם עם צעיף של הקבוצה, אך קבוצתו ההולנדית טענה שהוא נשאר במועדון. העסקה צפויה להיחתם היום.
    חוץ מעמדת השוער בהפועל חיפה רוצים להתחזק גם בחלוץ כאשר שמו של פיטים אזמי ממכבי חיפה עלה, הסכומים כרגע על פי המדווח גבוהים ליואב כץ (235 אלף יורו שכר). חוץ מזה ג'ייקוב נג'וקו מק"ש שהוזכר כמועמד לקבוצה לא יגיע.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

הקשר האחורי האפריקאי שעכו החתימה מרשים מאוד.
    אולי עם הישראלים יש מספר רב של לקרדות, אבל בזרים נראה שדודו שיחק אותה.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

9. gilad16 Member

זה ששיחק בליגה השנייה באורוגוואי?
    שיחוק על אם כך.

10. Raulito Madridista

היום ב-'ידיעות' המשיכו עם קו ה-'קיץ חם' ודיברו על הפועל חיפה.
    - הפועל חיפה היא אחת משבע קבוצות בליגת העל ששרדו בכל העונות מאז עלתה ליגה ב-2009/10.
    - והיא גם הקבוצה היחידה מבין השביעייה שלא הצליחה להשתחל לפלייאוף העליון אפילו לא פעם אחת.

אם נשאל את יואב כץ מהן המטרות כמובן שנשמע על 'פלייאוף עליון', השאלה אם זה ריאלי?
    קלינגר שמופיע כמובן בתמונה כשהוא מסמן '3' אחרי הניצחון בדרבי על מכבי חיפה - נכשל טוטאלית כמאמן בעונות האחרונות.
    בהפועל חיפה מקווים שמקסים יפרוץ ובונים על בלם נבחרת רומניה.
    מצד שני, לא הייתי מהמר שחנן ממן ישחזר את העונה האחרונה, חסר לי קשר אחורי(יוסי דורה פרש) ויש גם בעיות בהתקפה אפילו.
    ומה יהיה עם עדן בן בסט? מתי הוא יתחיל להבקיע סוף-סוף?

11. Drama2 הסמל מעל הכל

כן מדובר על הבחור ששיחק באורוגוואי. אם אני לא טועה הוא ניגרי.
    אחרי שראיתי אותו פעם אחת, אני יכול להגיד שאם הוא קצת ישתפר מדובר במחליף הטיבעי לרומאריו פירס.

12. gilad16 Member

יש לי חברים שאוהדים קבוצה בליגה השנייה שם וראו אותו משחק נגדם,
    שאלתי ואמרו שהוא משחק ברמה שהוא צריך לשחק (וזו רמה נמוכה שם).
    אם שחקן מהליגה הזו יצליח בליגת העל זה נדיר ושאפו על טביעת העין של מי שאחראי על ההגעה שלו.

amn ו-Drama2 אוהבים את זה.
  13. Drama2 הסמל מעל הכל

דודו דהאן.

תראה יש כאן כמה פרמטרים שצריכים לבוא לידי ביטוי וזה בעיקר העובדה כי מדובר על משחקי טרום-טרום עונה, ולא-כל-מי שנראה טוב באמת יראה טוב, וההפך כמובן, אבל היה ניתן לראות את הרמה של כמה שחקנים בעכו ולהבין את התמונה.
    אלון נצר למשל הציג יכולת "שק תפוח אדמה" ברמה שלא הייתה מביישת את עודד גביש בימיו היפים, וזו בערך הרמה שלו לפי דעתי (פלייאוף תחתון בליגה לאומית).
    מעל כולם במשחק הזה בלט אותו קשר אחורי ניגרי, אני עדיין לא סגור אם הוא גרזן קלאסי (נוסח פירס) או סוויפר במרכז השדה (נוסח אולסק/לביא) אבל ביחס תמורה לשקל, לפי דעתי מדובר בהצלחה כבירה. נקווה שהוא יציג אותה יכולת גם בליגה הסדירה, כי על הזרים - עכו תקום ותיפול.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  14. Butragueño מנהלים

מזכיר אולי את טוקורה.

אגב, לגבי השחקנים "המנודים" של הפועל עכו. לפני מספר ימים דברנו על ההסבר התמוה שבורחל, אראל (ואני לא זוכר מי עוד) מנודים.
    האם זה כי הם פשוט לא תחת דודו דהאן?

15. Drama2 הסמל מעל הכל

ראית אותו ? מול מי ?
    איך הייתה ההתרשמות שלך ?
    אראל, בורחל, מישאלוף ופאנקה חתמו על חוזים שמנים אשתקד, והם לא רוצים לוותר עליהם. מצד שני, ההנהלה לא מוכנה לשאת בעלויות הללו.
    דודו דהאן נכנס לתמונה רק לאחר המשפט מעל^

מצב נושא:
הנושא נעול.