דיון קבוצות הצמרת: ע"ש אלון מזרחי - באירופה ובספרד. מה יהיה ולנסיה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/13/14999407045025.Xxx

בשורות נהדרות לויאריאל: החלוץ הצרפתי בקאמובו האריך את חוזהו בקבוצה עד 2022! עכשיו נותר רק שישחזר את היכולת מהעונה שלפניכן(22 שערים לעומת עשרה בלבד אשתקד) ויהיה בסדר. בקיץ כבר היו שמועות שויאריאל מבינה שלא תוכל להשאירו והציבה לו תג מחיר של 25 מיליון יורו(ווסטהאם הייתה רצינית מאוד בתקווה לצרפו) אך הפעם יש הפי-אנד. חוזהו של החלוץ הוארך למעשה בשנתיים נוספות. מחר בצהריים תיערך מסיבת העיתונאים הרשמית
    - סביליה: יובטיץ' מאוד רוצה להמשיך בקבוצה ולפי המארקה מנסה לפלס דרך באמצעות חבריו לקבוצה וכותב להם הודעות רבות בטלפון כדי שיעזרו.
    - ולנסיה: דייגו אלבס מאס במערכת היחסים המסובכת עם הקבוצה. הוא מקווה להשתחרר בחינם הקיץ ומוכן לוותר על כספים כדי שיעשו זאת. השוער מבוקש בינתיים בברזיל מולדתו.

2. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/14/primera/1500032496_302572_1500034197_sumario_normal.Xxx

"אני מקווה שתהיה עונה טובה יותר מהעונה שעברה". היום בצהריים ערכה ויאריאל כמתוכנן מסיבת עיתונאים בה חגגה עם האוהדים את חידוש חוזהו של סדריק בקאמובו עד 2022. "אחד היעדים המשמעותיים של המועדון היה להשאיר את באקאמובו ושיהיה שמח, הוא שחקן חשוב" אמר סגן הנשיא לאזנה במסיבת העיתונאים. החלוץ עצמו אמר - "אני עובד קשה מאוד בקיץ ומקווה שתהיה לנו עונה גדולה. בעונת הבכורה שלי בקבוצה הייתי מרוצה אבל בשנה שעברה לא שיחקתי מספיק, סבלתי מפציעות וגם הפגרה עם הנבחרת הקשתה עליי. אני חייב לכבוש יותר שערים. זה עדיין לא הזמן שלי להתקדם, אני חייב למועדון הרבה". החלוץ החמיא לפרטנרים שלו בהתקפה - "יש לנו חלוצים מעולים. שיחקתי עם אונאל בטורקיה, הוא כמו איברהימוביץ - חזק, טכני וגבוה. סולדאדו ואני חולקים שיתוף פעולה מעולה וגם סאנסונה שחקן נהדר".

- בתקשורת מדווחים שסביליה בדרך להחתים את נוליטו שיהיה המחליף האידיאלי עבורה במקום ויטולו שעזב, אבל כבר שמענו על כך לא פעם.

3. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/15/15001236555756.Xxx

בקרוב מאוד: נוליטו יהפוך לשחקנה החדש של סביליה
    . לפי המארקה, כל המכשולים הוסרו, הקבוצות סיכמו על מחיר ההעברה בגובה 9 מליון יורו והשחקן הספרדי שלא הצליח בממלכה - יתאחד מחדש עם המאמן האהוב בריזו. יש מחליף לויטולו, בקיצור. סביליה תשלם לסיטי מחצית מהסכום אותו השקיעו האנגלים בקיץ שעבר, אולם סעיף נוסף בחוזה עבור סביליה הוא שמירה על השכר של נוליטו מאנגליה - לא פשוט כלל עבור המועדון והוא אמור להיות המשתכר הגבוה בתולדות סביליה. נוליטו יחתום לשלוש עונות ולאחר השנה הראשונה שכרו יקוצץ. נוליטו היה נחוש להגיע לסביליה כדי לשמור על סיכוי לקחת חלק בסגל נבחרת ספרד במונדיאל הקרוב.

4. AS R Member

לא יודע מה אני חושב על זה. הוא האופציה הברורה להחלפת ויטולו, הוא זול יחסית, בריזו אוהב אותו והוא יודע לכבוש. אם הכסף ממכירת ויטולו ילך לחיזוק רציני במרכז ההגנה ולא כעוד מתנה שמונצ'י הביא למועדון עצמו, אוכל לחיות עם זה.

בסביליה רותחים על ויטולו ומאיימים בהליכים משפטיים כנגד המעבר שלו, שמכונה כ'בגידה'.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יכול להיות שהרעיון היה למכור את ויטולו לצ'לסי ב-50 מיליון. ומצחיק לקרוא בוגד לשחקן שחזר הביתה.

6. Raulito Madridista

אם יום אחד היה לי זמן והייתי פותח דיון על הפספוסים הגדולים של הכדורגל בספרד ו\או שחקנים שהיו חייבים להגיע לקבוצות הגדולות והם לא שם: דייגו אלבס, השוער הברזילאי, 'מלך הפנדלים', שעוזב את ולנסיה בטריקת דלת וחוזר לברזיל - נמצא ללא ספק בטופ של הרשימה אם לא בראשה(יחד עם קרלוס קאמני).

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/16/15002242497605.Xxx

במארקה העלו סקר אוהדים:
    האם ולנסיה החמיצה את דייגו אלבס?
    - כן, ללא ספק, הביצועים שלו היו מרהיבים.
    - לא, נטו וחאומה שוערים מספיק טובים.
    - רק כשיש פנדלים יתגעגעו אליו.
    42.7% בחרו באופצייה הראשונה וקצת יותר מרבע מהמצביעים בחרו באופצייה הבידורית והאחרונה.

דייגו אלבס הוא קצת יותר מ-'מלך הפנדלים', הוא שוער ענק עם איסטינקטים מעולים, עדיין לא זקן מדי. אולי הפריימרליג לא רלוונטית בגלל כדורי הגובה אינספור, אבל הוא פשוט פספוס. השכר שלו קצת העיק על ולנסיה שסימנה לו את הדרך החוצה. חבל.

7. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/17/15003042592781.Xxx

התמונה הבאה היא מתוך הטוויטר של חסוס נאבאס, האם זה רמז לגבי הבאות או לא?

- סביליה מנצחת 3:1 את סרזו אוסקה היפנית במשחק ידידות. בן-יידר מראה שהוא בכושר אחרי שכבש צמד שערים בעוד אבר באנגה שולב במחצית השנייה. גם החלוץ החדש מוריאל כבש ואמר - "שמח להיות כאן ומקווה שזה רק הקדימון להרבה שערים".
    - המגן מריאנו בן ה-31 חתם רשמית בגלטסראיי וסביליה תקבל עבורו 4.6 מליון יורו.
    - המאמן בריזו אומר בינתיים - "אני רוצה קבוצה התקפית ולוחצת, זה יהיה הסגנון של סביליה. השחקנים צריכים לעכל מאמן חדש שיש לו דרישות אחרות וזה בסדר, כולם עובדים קשה. אני מרוצה מהסגל. נוליטו שחקן טוב שמוציא את ההגנות משלוותן. הוא מגיע אחרי כמה חודשים ללא כדורגל מלא באנגליה אבל הוא ישתלב מהר".
    - נוליטו עצמו אמר:"קיבלו אותי בסביליה בצורה מדהימה, גם האוהדים וגם הצוות וזה לא היה כל-כך משמח לעולם. אני רוצה להחזיר על המגרש. שמח לשחק שוב תחת בריזו. אנחנו רוצים להעפיל לליגת האלופות ועלינו להיכנס לכושר מהר. אני יודע שיש ממני ציפיות. לא היה לי ספק שאגיע לסביליה".

8. Ohad_Glr Member

הדיבור על החזרה של חסוס נאבאס לסביליה מתמשך כבר הרבה זמן. די ברור שהוא יחזור, גם אחרי ההגעה של נוליטו.

שלישייה התקפית של חסוס נאבאס, נוליטו ובן יידר עם באנגה מאחוריהם היא בהחלט מעניינת. אלה 4 שחקנים שלא תמיד יציבים אבל כשהם יבריקו יהיה כיף לראות את סביליה משחקת.

9. Raulito Madridista

השאלה אם לגבי חסוס נאבאס לא מדובר בצעד שהוא יותר מדי רומנטיקני, ואולי סביליה צריכה להמשיך לכוון לחיפוש מציאות. מונצ'י היה אלוף בזה וכעת מתחיל העידן שאחריו. אני קצת יותר מאמין בנוליטו משום שהוא יחסית גולר. אגב, סביליה קצת מתנהלת בעצלתיים לגבי יובטיץ' שלדעתי כן מסוגל לתת לה ערך מוסף במשחקים הגדולים בעוד לגבי בן-יידר יש לי ספקות. סארבייה שהיה טוב מאוד אשתקד יכול להיות מחליף.

מצב נושא:
הנושא נעול.