דיון קבוצות הצמרת: ע"ש אלון מזרחי - באירופה ובספרד. מה יהיה ולנסיה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AS R Member

מארסיי רוצה את ראמי והוא עשוי לעבור תמורת 6 מיליון אירו. הלוואי שיימכר.
    המטרה הראשונה ברכש צריכה להיות מימוש האופציה על יובטיץ' (14 מיליון אירו, בסביליה מנסים להוריד את המחיר מאינטר אבל ללא הצלחה כרגע, מקווה מאוד בשבילם שירכשו אותו גם אם זה יהיה במחיר המלא).
    אני ממש לא מתלהב לראות את נבאס חוזר, למרות הרומנטיקה שבעניין. נוליטו הוא אופציה מעניינת לאיחוד עם בריזו שאימן אותו בסלטה.

2. Raulito Madridista

נוליטו בן 30 בעוד חסוס נאבאס 'הילד הנצחי' בן 31, סתם נקודה מעניינת. אני חושב שנוליטו הוא גולר וחזרה לספרד יכולה להחזיר אותו לתחייה מה שנקרא. חסוס נאבאס גם בתקופה הכי טובה שלו לדעתי לא היה מספיק גולר ולא היה שחקן מספיק תכליתי, הוא שידרג עוד את החוזקות שלו ולא טיפל בנק' התורפה ולכן אולי לא היה שחקן משמעותי במנצ'סטר סיטי או בקבוצות אחרות, לצד מחלת הדיכאון. מקווה לראות את סביליה שומרת על יובטיץ' ונזונזי למרות שהחצי השני של העונה שעברה היה די מביך עבור הקשר האחורי. עשה טובה שהוא רץ, ככה זה נראה, זה לא רק עייפות, כאילו הראש שלו במקום אחר. ומצטער, ההגנה של סביליה לא טובה, זה לא רק סגנון המשחק. הגנה טובה למשל זה ויאריאל.

3. AS R Member

סביליה מעוניינת בלוקאס פרז של ארסנל. קורט זומה של צ'לסי הועלה כאופציה לחיזוק ההגנה, לא ברור לי אם בהשאלה או רכישה.
    בינתיים נמשך המו"מ המייגע לרכישתו של יובטיץ'.
    בקבוצה דורשים 40 מיליון אירו על אנזונזי בו יובנטוס מעוניינת.

4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/12/14972925606723.Xxx

מה קורה ולנסיה? דויד ויאה אמנם לא חוזר לולנסיה אבל התראיין איי-שם בארה"ב ואמר - "אני בטוח שמרסליניו יחזיר את המועדון לקידמת הבמה, הוא המאמן המושלם עבורה". השניים שיתפו פעולה בעבר הרחוק בספורטינג גיחון אגב. ובכל-זאת, בולנסיה כלל לא שקט:

- ולנסיה צריכה למצוא פיתרון לאלברו נגרדו. שכרו כבד מאוד, ערך השוק שלו יורד - מ-24 מיליון ל-14 מיליון יורו רק בשנה האחרונה, החלוץ כבר לא ילד והוא חוזר מהשאלה אחרי עונה לא רעה במידלסבורו אך ירד ליגה.
    - שחקן נוסף שצפוי לעזוב הוא נאני שהגיע בקול תרועה רמה אשתקד אחרי שזכה ביורו ושיחק מצוין, אבל בולנסיה זה לא היה זה. בקבוצה מקווים שנאני ישחק היטב בגביע הקונפדרציות וכך שווי השוק שלו יעלה מחדש ויוכלו להיפטר ממנו.
    - השוער הצעיר ריאן כבר עשה את דרכו לברייטון, וכשנפרד מולנסיה אמר - "אני מקווה מאוד שהמועדון יחזור בקרוב לימים היפים שלו, כי ולנסיה לא מזכירה עדיין את הקבוצה מהעבר". ולנסיה תקבל שישה מיליון יורו עבור השוער שכבר הוצג במדי ברייטון.
    - דני פארחו מחוזר נמרצות ע"י סביליה. המעבר שכמעט יצא לפועל בינואר האחרון - יכול להתרחש שוב. פארחו היה נחוש לעזוב ואפילו עשה מעין 'שביתה איטלקית' באימונים אבל הדרישה של ולנסיה לא סופקה ע"י סביליה. הסאגה אמורה לרחף מעל ולנסיה עד לסוף חלון ההעברות. המאמן מרסליניו עתיד לשוחח איתו.
    - חיזוק לא צפוי? במארקה דווח לפני שבוע שראול אלביול רוצה לחזור לספרד ו-ולנסיה תשמח לקבל את האקס בחזרה. מחירו: שישה מיליון יורו. מאז לא היו עוד שמועות בנושא.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/19/14978795030927.Xxx

יש הסכם עם נוליטו. נשיא סביליה חוסה קסטרו התראיין בתוכניות 'רדיו סביליה' והבטיח לאוהדים 'החתמות גדולות' לפני שהקבוצה תחזור לעבוד ב-3 ביולי. הכיוון הוא נוליטו, חד וחלק - "יש כבר הסכם עם השחקן שהביע התלהבות לחזור לספרד ולשחק בסביליה וכעת אנחנו בודקים את המצב מול מנצ'סטר סיטי", אמר. "אני מקווה שההחתמה תתבצע במהירות אבל זה לא מונע מאיתנו לבדוק אפשרויות נוספות וכמובן שאנחנו רוצים להתחזק, ובטח בשחקן ברמה הזו". סביליה בטח שלא תשלם 18 מיליון יורו עבור החלוץ בן ה-30.
    ועוד קצת חדשות בסביליה: המאמן בריזו קיבל מחמאות מהתקשורת 'מומחה בבנייה', לפי הפרויקט בסלטה ויגו| המאמן רוצה את לוקס מדפורטיבו לה-קורוניה לעמדה בין הקורות כדי ליצור תחרות| אספניול מגלה עניין באבר באנגה| וגם: הקפטן איבורה לא רוצה שויטולו יעזוב - "צריך לשמור על שחקנים מצוינים כמוהו".

6. Raulito Madridista

קצת אוף-טופיק קטן: ב-'פראנס פוטבול' בחרו את הימנוני הכדורגל המרשימים והמרגשים ביותר. כמובן שההמנון של ליברפול דורג בראש הרשימה אבל סביליה תופסת את המקום החמישי המכובד עם ה- Himno del centenario.

http://www.mandapelotas.es/images/IMAGENES/opciones/jesusnavassevilla.Xxx

ובחזרה לכדורגל: סביליה ממשיכה לנסות לקדם את עיסקת נוליטו. קבוצה שתשחק בליגת האלופות, חולצת ההרכב, שיתוף פעולה שוב עם המאמן תחתיו פרח - בריזו - כל אלה בהחלט שיכנעו את נוליטו, אבל עדיין יש פערים מול מנצ'סטר סיטי. מעבר לכך, בסביליה רוצים לעשות מהלך שירגש את האוהדים - להחזיר את חסוס נאבאס שלא מוצא את עצמו בסיטי. אשתקד כמות ההופעות שלו צנחה משמעותית - 36 הופעות ו-3 שערים. "הצענו לחסוס נאבאס הצעה מכובדת, נפגשנו עם סוכנו ואנחנו מחכים להתפתחויות", אמר חוסה קסטרו בראיון. ויטולו יישאר בקבוצה אלא אם כן תגיע הצעה בגובה סעיף השחרור שלו. לגבי יובטיץ' - המצב מסתבך - "הגשנו הצעה לאינטר והיא דחתה את ההצעה", אמר והוסיף שלא בטוח שזה הסוף.

7. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/06/24/primera/1498293925_191320_1498294015_noticia_normal.Xxx

סביליה רוצה שניים: להחזיר את באנגה ולהשאיר את יובטיץ'. הקבוצה תפתח בקרוב במו"מ מול אינטר למרות שכרגע עושה רושם שיש קשיים. "תשעה מיליון יורו עבור באנגה? זה נראה לי מעט מדי", אמר וולטר סבאטיני מהנהלת אינטר. ב-'סקיי איטליה' נכתב שאינטר תדרוש לפחות 20 מיליון יורו עבור שני השחקנים. באנגה עזב את סביליה אחרי שנתיים מעולות והגיע לאינטר בחינם כך שבקבוצה הספרדית שלחוצה לסגור עניינים לפני מוקדמות ליגת האלופות - מרגישים פספוס. 'הוא העביר לנו מסר שהוא רוצה לחזור', אמר הנשיא קסטרו בעניינו. עוד שם שעלה לאחרונה כאפשרות לחיזוק, בעמדה אחרת: ג'וני, המגן השמאלי של סלטה ויגו, שמבוקש גם בנאפולי.

8. Raulito Madridista

רוברטו סולדאדו כבר לא יכול לחכות לתחילת העונה הבאה. אחרי עונה קשה בה 'בילה' בעיקר באימונים בחדר כושר אחרי שקרע את הרצועה הצולבת קיץ(אוגוסט) - סולדאדו הכין שלוש משאלות לקראת העונה החדשה - 1) קודם כל - רק בריאות, לחזור לשחק. 2) להאריך את החוזה בויאריאל. 3) לזכות בתואר עם הצוללת. "אני שחקן אחר אחרי הפציעה, אני חושב שזה ניסיון של חוויה פחות טובה שכל שחקן עובר בשלב מסוים ואני חזק יותר מנטאלית", אומר החלוץ. "העונה שעברה לא הייתה קיימת מבחינתי, היה קשה לשבת בחוץ. חשוב מאוד להעביר הילוך בקדם העונה עכשיו". סולדאדו נשאל - 'שחקן, קפטן, מאמן מצויין' והגיב בחיוך. "אני מאמין בקבוצה ומקווה שאחדש את החוזה בויאריאל, אני אוהב ומזדהה עם הערכים של המועדון הזה ותמיד הרגשתי כאן טוב". החלוץ שלא הרשים גם בעונת הבכורה שלו בקבוצה, כבר בן 32 אבל הוא אופטימי. הוא מספר על ההתמודדות עם התקופה הקשה וסיפר שהשוער סרחיו אסנחו שוחח איתו לא מעט - "תמיד כיף להרגיש חשוב ואהוב בקבוצה, והשוער סרחיו שלצערו סבל מפציעה כזו - דיבר איתי הרבה". החלוץ הוסיף שממש כאב לו הלב לראות את אסנחו שוב נפצע העונה בצורה קשה אבל הוא משוכנע ששניהם חזקים יותר.

9. AS R Member

שמועות סביליה - השיבה הביתה:
    - באנגה קרוב מאוד לחזור אחרי שעזב בחינם לאינטר בעונה שעברה. יעלה 9 מיליון יורו.
    - חסוס נבאס גם מתקרב לחזרה אחרי ששוחרר מסיטי. עסקת רכישת יובטיץ' עדיין במו"מ סבוך עם אינטר, כאשר הדיווחים האחרונים גם מקשרים את המועדון לבאקה שיעזוב את מילאן בסבירות גבוהה מאוד.
    - לואיס מוריאל מסמפדוריה עשוי להיות הרכש היקר בתולדות המועדון, כששמו נקשר לקבוצה תמורת למעלה מ-20 מיליון אירו פלוס בונוסים. כבש 11 שערי ליגה ובישל עוד 5 העונה.

אשמח מאוד לראות את באנגה חוזר וגם את יויו נרכש סוף סוף. שנייהם שחקנים מיוחדים מאוד, קוסמים שבשבילם קונים כרטיס. מעניין מאוד גם לראות אילו שחקני הגנה יגיעו, אבל קודם כל אני מחכה לראות את ראמי נמכר.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://i64.tinypic.com/a0ud0l.Xxx

אנסו פרס
    הגיע לולנסיה תמורת סכום גדול והר של ציפיות. הוא אמנם הגיע להיות קפטן הקבוצה בעונה האחרונה, אבל לא הצליח באמת לשדרג את ולנסיה והשתלב בבינוניות הכללית בשנתיים האחרונות. מבחינה סטטיסטית הוא הצליח להעביר שנתיים וחצי עם המון כרטיסים צהובים ו-0 גולים, דבר שמתקשר גם לשינוי הסגנון והתפקוד שלו על המגרש כשעבר לשחק בתפקיד הגנתי משהיה רגיל פעם.

עקב התעניינות מריבר פלייט אנסו לחץ על ולנסיה לאשר את המעבר שלו לקבוצה אותה הוא אוהד, ולמרות שזה עדיין לא רשמי העסקה מוגדרת כסגורה וחתומה בתקשורת.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/30/14988384808776.Xxx

אז במארקה הרחיבו עוד על אנזו פרס: הרכש הגרוע בהיסטוריה של ולנסיה. נרכש בתמורה ל-25 מיליון יורו ואחרי שנתיים וחצי כושלות ללא אף שער או בישול - נמכר בשלושה מיליון יורו. ולנסיה הפסידה 22 מיליון יורו עבור הקשר שהוגדר ע"י אנשים במועדון כדמות שלילית בחדר ההלבשה. 'יש עיסקאות רעות, אך זו הייתה הרסנית במיוחד', נכתב שם.
    בתקשורת הזכירו עוד שחקני רכש כושלים, בין אם מבחינת ההצלחה בקבוצה ובין אם מבחינת המחיר בו נמכרו - אבר באנגה הגיעה בתמורה ל-18 מיליון יורו ונמכר ב-2 וחצי מיליון יורו, ניקולה זיגיץ' החלוץ גבוה הקומה שהגיע מסנטאנדר בקול תרועה רמה ב-18 מיליון יורו ועזב אחרי עונה כושלת כשהוא נמכר ב-5 מיליון יורו, ומנואל פרנדס שנרכש ב-18 מיליון יורו ועזב בחינם. גם אלברו נגרדו הגיע בהון תועפות ממנצ'סטר סיטי ולא הצליח. חואקין סאנצ'ז היה שחקן הרכש היקר ביותר של ולנסיה למשך זמן רב, הקשר שהגיע בקיץ 2006 מבטיס, ופשוט לא הראה שמץ מיכולותיו. שחקן הרכש היקר בתולדות ולנסיה הוא רודריגו שנרכש ב-30 מיליון יורו בקיץ 2015 מבנפיקה, וההמשך ידוע.

12. Raulito Madridista

סביליה פתחה אתמול רשמית את אימוניה בעומס מטורף של 29 שחקנים. ברור שייעשו לא מעט שינויים בקבוצה של בריזו וכרגע מדברים בעיקר על יציאות:
    - לאחרונה פורסם בספרד שהקשר המצוין ויטולו עשוי להימכר לאתלטיקו מדריד ולשחק כמושאל בלאס-פלמאס עד לסיום העונש, קרי עד ינואר.
    - אינטר לוטשת עיניים לעבר נז'ונזי אחרי שבאנגה עזב, ואילו לסטר קרובה לרכוש את הקשר האחורי והקפטן איבורה בתמורה ל-14 מיליון יורו.
    - דווקא הארגנטינאי ניקו פארחה הגיע לעמדת הראיונות ואמר - "ויטולו שחקן גדול ואהוב והוא ראוי להחליט על עתידו. סביליה תהיה קבוצה חזקה בכל-מקרה". הבלם הוסיף שסמפאולי ובריזו דומים מאוד ברעיונות הכדורגל שלהם והוא מצפה כבר להתחיל את העונה.
    - ובינתיים, אבר באנגה חזר הביתה:"אני נרגש לשוב לשחק בסביליה שהיא הבית שלי, היו לי כאן חוויות מדהימות ואני רוצה לשחזר את ההצלחות".

13. AS R Member

איבורה עוזב ללסטר תמורת 12 מיליון יורו. מאוד אהבתי את השחקן הזה, פיזי, חכם וגם יודע להבקיע. כבר שלוש עונות רצופות שכובש בכל אחת מהן 7 שערי ליגה.

14. Raulito Madridista

שמעתי 'דיון רחוב' על הליגה הספרדית ואחד מהם אמר - אם קבוצת אמצע טבלה כמו לסטר באופוריה אחרי שנת האליפות, מחתימה שחקן מרכזי בסביליה, קבוצת מקום רביעי בספרד - זה אומר הכל. אבל למעשה: לא מדויק. נז'ונזי חשוב יותר ממנו כנראה, על באנגה בונים, קשה לדעת מהו הפאזל של בריזו, ומעבר לכך גם בעונה שעברה היו רגעים שאיבורה לא היה השחקן הכי חשוב למרות סרט הקפטן. הייתה תחושה אולי שמיצה את עצמו בקבוצה. סביליה תוכל לחיות עם המצב הזה מן הסתם. הקשר עצמו אמר - "הרכבות נוסעות והגיע הזמן לתפוס אותה".

לגבי ולנסיה, אותי מסקרן לראות אם דייגו אלבס יגיע למועדון גדול יותר. החוזה שלו מכביד על הקבוצה כלכלית ומסמנים לו את הדרך החוצה. אהה, כן, וגם גאיה תמיד מועמד לעזיבה.

15. AS R Member

המשפט הזה אולי נכון, אבל ממש לא במקרה הזה.
    איבורה פתח רק ב-12 משחקי ליגה העונה, ככה ששחקן מרכזי הוא לא, למרות שלדעתי הוא היה צריך לשחק הרבה יותר.
    דבר שני, סביליה לא מוכרת אותו מחוסר ברירה. פשוט לא בונים עליו שם.
    ועדיין מצחיק אותי כשאנשים מופתעים או מדגישים את האבסורד בזה שלקבוצות תחתית בפרמיירליג יש מספיק כסף כדי לקנות שחקני מפתח של קבוצת צ'מפיונס ליג בספרד.

אגב, אני בכלל לא בטוח שלסביליה יהיה קל להתגבר על העזיבה שלו, למרות שלא תפסו ממנו במועדון. חייבים להביא שחקן חזק וחכם כמוהו לקישור. סביליה כהרגלה מחפשת שחקנים אנונימיים יחסית, והשם שעלה הוא גווידו פיזארו, קשרה של טיגרס המקסיקנית.

במקביל, מדווח שמוריאל ממשיך להתקרב לחתימה, וגם שעסקת יובטיץ' הבלתי נגמרת עדיין מתנהלת, והכסף הנוסף שייכנס מהמכירה המסתמנת של ויטולו יעזור לממן אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/17
מצב נושא:
הנושא נעול.