דיון קבוצות הצמרת: ע"ש אלון מזרחי - באירופה ובספרד. מה יהיה ולנסיה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/8/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/10/02/album/1475365736_807890_1475407037_miniatura_normal.Xxx

דייגו אלבס כבר שבר את שיאי הפנדלים(סה"כ 19 בעיטות) והערב הוא הדף שניים כאלה מצד אתלטיקו מדריד - אחד של גריזמן ואחד מרגלי גאבי. הוא הראשון שעושה זאת מאז דייגו לופז בעונת 2009/10 נגד ספורטינג גיחון. מצד שני, כל זה לא ניחם אותו לאחר ההפסד 2:0. "זה לא שווה כלום שאני הודף פנדלים אם אנחנו לא מנצחים. הייתי מחליף את הרקורד הזה בעוד כמה נקודות," אמר. "המחצית השנייה הייתה מעניינת, כל קבוצה תקפה במטרה לנצח. לצערי הפסדנו. אני בטוח שעם המאמן החדש ניראה טוב יותר ונצא לדרך של נצחונות". הקשר דני פארחו בירך את השוער שקיבל מחמאות מכל חבריו לאחר המשחק. "דייגו אלבס מדהים, אנחנו שמחים שהוא משחק אצלינו". המאמן פראנדלי צפה במשחק מיציעי המאסטייה. לאחר פגרת הנבחרות הוא יערוך את הופעת הבכורה שלו על הקווים. המאמן היוצא ווורו שניצח בשני משחקיו הקודמים והיום הפסיד - "הסגל טוב, הקבוצה מוכנה לעבוד עם פראנדלי". על דייגו אלבס - "הוא פנומנאלי, ההצלות לו מדהימות".

- ובסביליה היו מרוצים מהצמד של בן-יידר אמש שסידר את הניצחון הרביעי של הקבוצה העונה בארבעה משחקי בית בפיחואן. "הוא הוכיח למה הוא בסביליה", אמר המאמן סמפאולי.

2. Raulito Madridista

ד"ש ממנדייטה ואלבלדה. ג'אזיקה מנדייטה ודויד אלבלדה הם שניים שאוהדי ולנסיה יכולים רק להתגעגע אליהם. הקשרים הנפלאים ששיחקו בקבוצה בעבר הם כיום שגרירי הליגה הספרדית וגם להם כואב לראות עד לאן מתדרדר המועדון. שניהם התראיינו והתייחסו למצב הקבוצה. מנדייטה החמיא למאמן החדש פראנדלי ואמר שיש לו רזומה מוכח, שהוא מאמן טוב ושיתנו לו לעבוד ויפסיקו עם הפזיזות. "אני יודע שסבלנות כמעט לא קיימת בכדורגל בקבוצות גדולות אבל מספיק עם הניהול הרשלני והלא חכם הזה. ארבעה מאמנים בולנסיה תוך שנה וחצי זה ממש יותר מידי". מנדייטה אמר שלדעתו ולנסיה כן מסוגל להתאושש מפתיחת העונה החלשה ומלחמה על מקום באירופה היא יעד סביר עבורה. דויד אלבלדה ניתח - "אני רואה קבוצה צעירה שרוצה להצליח אבל חסרת יד מכוונת, כזו שמפסידה בדברים הקטנים כמו שהיה במשחק האחרון נגד אתלטיקו מדריד". הקשר הוסיף - "השחקנים לא נהנים בקבוצה בזמן האחרון ורואים את זה. המועדון הגדול הזה היה רגיל להצלחות וזה פשוט לא קורה. רצוי שיקחו אוויר, יתנו לזמן לעשות את שלו ויקבלו החלטות ללא פזיזות". אלבלדה סיים בחלום - "אני מקווה לחזור יום אחד לקבוצה שנתנה לי הכל. אני כרגע שגריר של הליגה ועושה הרבה למען הכדורגל אבל תמיד תהיה לי פינה חמה בלב לולנסיה. אם כי זה לא תלוי בי".

3. Raulito Madridista

קצת חדשות:

- איבורה, שמונה הקיץ לקפטן סביליה אך היה בדרך החוצה מספר - "שאר הקפטנים ביקשו ממני ומהנהלת הקבוצה להשאיר אותי. ביטלתי הסכם עם סנדרלנד האנגלית ממש ברגע האחרון". איבורה ציין שמדובר בניקו פארחה, ויטולו וקאריסו - "אם יש משהו שהחזיק אותי כאן זו האהבה הגדולה והידיעה שחדר ההלבשה הוא כמו משפחה". איבורה מקבל יותר דקות מסמפאולי ממה שהיה נראה תחילה והוא מקווה להוביל את סביליה לעונה מוצלחת. וכן, הוא מודה לסנדרלנד שהבינו את פניית הפרסה שלו.
    - עוד שחקן שהיה בדרך החוצה אבל נשאר ובגדול הוא דייגו אלבס שנמצא בכושר מצוין. השוער הברזילאי הבהיר - "לא רציתי לעזוב את ולנסיה לעולם, אני שמח כאן. היו בעיות אבל פתרנו הכל וזה מאחורינו". השוער הודה שולנסיה רצתה למכור אותו אבל הוסיף - "מעכשיו אני רוצה לדבר רק על כדורגל".
    - סרחיו אסנחו נהנה מהחיים בויאריאל העונה - "עבדתי קשה מאוד כדי לחזור לעצמי אחרי הפציעות ואני מרגיש בטוח. הצוות המקצועי נותן לנו ביטוח רב ואחרי פתיחת עונה מגומגמת הקבוצה נראית בשלה לעמוד במטרות שלה".
    - אתלטיק בילבאו מנצלת את פגרת הנבחרות לערוך משחק ידידות ולהשאיר את החבר'ה בכושר. רוב שחקני הספסל ניצחו 4:0 את ססטאו הקטנה. אלוסטונדו, סבין מרינו וחאבי ארסו(צמד) - כבשו.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

מבזק חדשות קצר:

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/10/13/primera/1476345650_721883_1476345778_portada_normal_recorte1.Xxx

- שמח בבילבאו - הקשר מרקל סוסאטה האריך את חוזהו בקבוצה עד שנת 2019 עם סעיף שחרור של 45 מיליון יורו.
    - בסביליה מתכוננים במרץ רב למשחק החוץ הקרוב. הקבוצה לא ניצחה מחוץ לביתה מאז מאי 2015. במארקה כתבו על בן-יידר שהפציץ כבר ארבעה שערים ונמצא בכושר טוב - אבל עדיין לא כבש בחוץ. גאמיירו אשתקד הבקיע 29 שערים בכל המסגרות אבל רק חמישה לא בפיחואן.
    - סרחיו אסנחו ירשום מול סלטה ויגו את הופעתו ה-100 במדי ויאריאל - 80 הופעות בליגה, 13 באירופה ועוד 6 בגביע המלך, זה הרקורד כרגע. בהתחשב בפציעה הקשה שעבר - קשה שלא להתרגש מחזרתו הבטוחה אל העמדה בין הקורות העונה.
    - דייגו אלבס שוערה של ולנסיה שנחשב גם מלך הפנדלים, בהתבטאות מפתיעה- "אני לא אוהב פנדלים, זה גורם לי למתח ועצבים".

5. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/10/18/14768244826585.Xxx

סמיר נאסרי לוהט
    . הקשר הצרפתי לא רק כבש את שער הניצחון מול דינמו זאגרב וגורם לאוהדי סביליה להתרגש כשהם כבר מריחים את ההעפלה לשמינית גמר ליגת האלופות אחרי זמן רב - הוא פשוט עושה הכל על המגרש. "העמדה המועדפת עליי היא שחקן חופשי בקישור", אמר הצרפתי בתשובה לשאלות התקשורת, ובתרשים למעלה רואים שהוא אכן נמצא בכל מקום על המגרש. נאסרי קבע שיא חדש בליגת האלופות עם 145 מסירות מדויקות בערב אחד(!) כאשר המארחת האומללה רשמה בסה"כ 148. השיא הקודם היה שייך לתיאגו מוטה אגב. נאסרי אמר שהוא מעדיף להיות על המגרש ולא חשוב היכן, וכשנשאל האם הוא בכושר הטוב ביותר בקריירה שלו אמר "אני לא יודע, אבל אני נהנה בסביליה ואנחנו רוצים לעשות דברים גדולים". בינתיים עם שלושה שערים בשבעה משחקים הוא ללא ספק עומד בציפיותץ במארקה כתבו על סביליה בצורה מפרגנת - 'זו סביליה' והחמיאו למאמן סמפאולי על הרעיונות החדשים, הגמישות במערך וכן המקום הגבוה בו מדורגת הקבוצה בליגה - המקום השלישי.

- עוד בסביליה: ויטולו שגם נכלל בסגל נבחרת ספרד - שומר על קביעות והוא היחיד בשורות הקבוצה שפתח בהרכב בכל 14 המשחקים העונה בכל המסגרות.

- שימו לב איזה משחקים מצפים לסביליה החודש! אתלטיקו מדריד מגיעה להתארח כבר במחזור הזה, ברצלונה מחכה בתחילת חודש נובמבר ואחר-כך יובנטוס הגדולה בקרב על ראשות הבית! סביליה מאמינה בעצמה ונחושה להוכיח. דראגוטינוביץ' שחקן העבר משוכנע - "סביליה תוכיח את עצמה במשחקים האלה". האם סביליה טובה יותר מהעונה שעברה?

6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/10/26/14774725721008.Xxx

'הטורף התעורר'. שמח בויאריאל בזמן האחרון. הקבוצה מנצחת ומנצחת ומנצחת ומעבר לכך היא קיבלה מתנה גדולה עם שובו של החלוץ בקאמובו שנעדר לפרק זמן ארוך בגלל פציעה אבל למרות שפתח את העונה באיחור - נראה שכל זה כלל לא משפיע עליו. בתחילת חודש אוקטובר, לפני פגרת הנבחרות, בקאמובו נכלל לראשונה בסגל ויאריאל ועלה כמחליף במשחק נגד אספניול. הוא לא הצליח לכבוש, אבל שמר את הדובדבן לאחר-כך. עוד לפני שער הניצחון הנהדר נגד לאס-פלמאס במחזור האחרון, בידיוק בזמן - בקאמובו חזר ל-11 במשחק הליגה נגד סלטה ויגו והיה שותף לקונצרט של הצוללת שניצחה 5:0. המאמן אסקריבה אמר - "הוא היה חסר כושר משחק ואינטנסיביות בניגוד לחבריו אבל ידעתי שכדאי להתחיל להריץ אותו". ובקאמובו הוכיח גם למה. בקאמובו היה מועמד לתואר החלוץ המצטיין בליגה הספרדית בערב הגאלה אך הסתפק במחמאות. כל זה לא מפריע לו. עבורו זה כבוד גדול שנלקח בחשבון. אשתקד הוא כבש 16 שערי ליגה שזה הרקורד השלישי הכי טוב עבור שחקן של ויאריאל. ומה שהכי חשוב לו? - להמשיך לכבוש שערים, להגיע לקצב של העונה שעברה ושויאריאל תעמוד במטרותיה. נראה שנמצא הפרטנר המושלם לסאנסונה.

7. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/11/03/14782031858480.Xxx

הלילה של אדוריץ'. בכל אירופה דיברו אתמול על אריץ' אדוריץ' הנפלא שגם בגילו המופלג ממשיך לקרוע רשתות ולשבור שיאים. הוןא הפך לשחקן השני בהיסטוריה של ספרד שכובש חמישייה באירופה וראשון אחרי זולודה מ-1965 וכל זה כשה-5:3 על גנק שהשיג במו רגליו הוא סופר חשוב והשאיר את בילבאו בחיים בקרב על ההעפלה לשלב 1/16 הליגה האירופית. מעבר לכך, אדוריץ' הפך למבקיע המצטיין של אתלטיק בילבאו באירופה כשהוא מתנתק מפרננדו יורנטה ובאמתחתו 21 שערים! בעונה שעברה זו הייתה עונת השיא שלו בה בילבאו הודחה ברבע הגמר ע"י סביליה כשהוא כובש עשרה שערים. בכך אדוריץ' הכפיל את התפוקה העונתית שלו עכשיו והגיע ל-10 שערים ב-13 משחקים. "זה היה ערב נפלא ומלא השראה, מזל שיש לנו אותו", התפייט ואלוורדה אחרי הערב הגדול בקריירה של החלוץ. ורק חתן השמחה נשאר צנוע - "הקבוצה הציגה משחק עצום, לא אדוריץ'. החברים שלי מבשלים לי ועוזרים לי להבקיע. לעתים אנחנו לא יציבים אבל קמנו לתחייה". 'מלך האריות', נכתב עליו במארקה אחרי ההצגה האדירה אמש, בעוד ב-AS נכתב - 'אדוריץ' התחפש לשחקן קולנוע והציג מחזה יוצא דופן'.

8. RubberSoul Member

אתה כותב נפלא, אבל : אריץ אדוריס*.

9. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/11/09/primera/1478721785_237443_1478721959_noticia_normal.Xxx

ריאל סוסיאדד אמנם לא נכתבה כאן כחלק מהדיון בהתחלה אבל לא חשוב: זו פתיחת העונה הטובה ביותר של סוסיאדד מאז 2010 בה חזרה לליגה הבכירה. בתום 11 מחזורים הקבוצה מדורגת במקום השישי עם מאזן של 6 נצ', תוצאת תיקו אחת ועוד 4 הפסדים. הניצחון 2:0 על אתלטיקו מדריד הביא לתנופה רבה ומחמאות רבות לקבוצה הבאסקית. בשנתיים הקודמות היו לה רק 9 נק' בשלב הזה של העונה. סוסיאדד ספגה העונה 12 שערים, שער אחד פחות מאשר עונת 2002/03 המטורפת בה רצה לאליפות ראש בראש עם ריאל מדריד ונכנעה בסיום. אז אגב היו לה 23 נק' בשלב הזה של העונה: 6 נצ' ו-5 תוצאות תיקו. העונה יש לה 18 שערי זכות שזה גם הכי הרבה חוץ מאותה עונה או ב-1998. וויליאן חוסה השתלב נהדר מלאס-פלמאס, קרלוס ולה מתרכז בת'אכלס וגם אויזראבל ממשיך את כושרו הטוב. האם יש סיבה להאמין שסוסיאדד תילחם על אירופה? לקבוצה אין עומס משחקים וזה בהחלט אפשרי.

10. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/11/10/14787799702046.Xxx

סביליה תשחק נגד בוקה ג'וניורס במסגרת הטורניר המסורתי ע"ש אנטוניו פוארטה ז"ל שהלך לעולמו בשנת 2007. בינתיים במסיבת העיתונאים המאמן חורחה סמאפולי דיבר על פתיחת העונה המצוינת ולגבי חיזוק הקבוצה אמר - "נהיה יותר חכמים בדצמבר או תחילת ינואר. אני לא חושב שנביא חיזוק. אנחנו תמיד חושבים בגדול אבל אני מרוצה מהסגל שיש לי. לא חושב שנצרף את ססק למרות שהוא שחקן נהדר עם איכויות רבות". על המשחק הקרוב אמר שמעבר לעניין הרגשי זו הזדמנות עבור שחקנים שלא קיבלו הרבה דקות. הקפטן ניקו פארחה אמר - "המשחק הזה מאוד מיוחד, כולם יודעים מי היה אנטוניו פוארטה. בוקה קבוצה מכובדת ואימפריה בקנה מידה עולמי. במשחק כזה אין מפסידים".

11. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/11/11/primera/1478901092_778979_1478901152_miniatura_normal.Xxx

סביליה הפסידה לבוקה ג'וניורס 4:3 במשחק ידידות לזכרו של אנטוניו פוארטה ז"ל כאשר קרלוס טבס הכריע את המשחק עם צ'יפ גאוני ברגע האחרון. אבל כמובן שבמשחק הזה לא באמת היו מפסידים. סביליה פיגרה 1:0 וגם 3:1 והצליחה להשוות ל-3:3 עם שער של וייטו בדקה ה-89(קודם לכן נז'וני השווה וקולדבז'אק צימק ל-3:2) אבל נכנעה. לפני המשחק באקט מצמרר ומרגש בנו של אנטוניו פוארטה צעד לכר הדשא עם שחקני שתי הקבוצות כשהוא מלווה את הקפטן. גם הקפטן שממול קרלוס טבס הביא זר פרחים אותם הניח הילד על כר הדשא. האוהדים לא הסתפקו במחיאות כאפיים ועין יבשה אחת לא נותרה ביציעים. צפו בסרטון המרגש - כדאי. כדורגל הוא לא הכל בחיים אבל בהחלט מלכד ומקשר.

12. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/11/12/primera/1478959060_916916_1478959150_portada_normal_recorte1.Xxx

"אני מאוד מקווה לחזור לשחק לפני סוף השנה"
    . זוכרים אותו? אימנואל אגיר'צה, חלוצה הבאסקי של ריאל סוסיאדד לא היה יכול לדעת מה האתגר הקשה שיעמוד בפניו. הוא פתח את העונה שעברה בצורה יוצאת מן הכלל כשכבש 13 שערים ב-16 משחקים. אלא שפציעה ארוכה וארורה בקרסול במהלכה עבר שני ניתוחים - גרמו לו להיעדר מהמגרשים שנה שלמה. הפציעה הייתה אמורה להשביתו לחודש אך הלכה והסתבכה מכל מיני סיבות. "אני כבר לא ממורמר, זה מאחוריי האמת, רק רוצה לחזור לעשות את מה שאני אוהב", הוא אומר. "היו טעויות של הצוות הרפואי ושוחחתי עם הרבה רופאים ומומחים וכעת אני מאוד זהיר". החלוץ מתאמן עם חבריו מזה מס' ימים וטוען שהוא שמח שכבר אין לו כאבים בקרסול אבל שעדיין הוא נמצא בחוסר וודאות ומפחד להגביר את הקצב באימונים". בינתיים הוא מחמיא לוויליהאן חוסה שהגיע הקיץ מלאס-פלמאס והשתלב נהדר בקבוצה. "יש תחרות טובה ובריאה בקבוצה על כל עמדה. התפקיד לי שהוא להבריא בהקדם האפשרי ולהועיל לקבוצה ושם זו כבר תהיה החלטה של המאמן. טובת הקבוצה חשובה".

13. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2016/11/14/primera/1479095766_833975_1479096029_noticia_normal.Xxx

סדריק בקאמובו
    החלוץ המצוין של ויאריאל מגלה שיכל לחתום הקיץ בפריס סן-ז'רמן. לדבריו, הוא היה בקשר רציף עם אדינסון קבאני שגם ידע על ההתעניינות הגדולה של הצרפיתם בחלוץ, אך בקאמובו הוסיף בשיחה עם ה-'לאקיפ' - 'היו שני אנשים שהעסק היה תלוי בהם. אחד האמין בי והשני קצת פחות, והתמהמה, אז העדפתי להישאר בויאריאל'. לבסוף פריס החתימה את חסה רודריגס. מצד שני בידיעה ב-AS נכתב שבקאמובו יהיה על הכוונת שוב אחרי שהתאושש נהדר מהפציעה.
    מעבר לכך ב-AS קיימו ראיון עם פראן אסקריבה, המאמן המנצח של הליגה עד עכשיו. הוא הגיע לויאריאל בתוך לב הסערה כחמישה ימים לפני מוקדמות ליגת האלופות והודח בפלייאוף ע"י מונאקו. מאז הוא ייצב את הספינה ו-'הצוללת הצהובה' שלישית בטבלה רק לריאל מדריד וברצלונה. "אנחנו לא רעים בליגה אבל מסוגלים ליותר, ומצד שני הליגה קשה. באירופה אני לא מרוצה", אומר המאמן. לגבי סגנון המשחק, הוא מנסה לשדרג עוד את הנעת הכדור גם במשחקים הקשים של ויאריאל לצד היכולת לצאת מהר קדימה. אסקריבה מחמיא לחלק ההגנתי שלו, ויאריאל הרי מציגה את ההגנה הטובה בליגה ואומר שהקבוצה עושה הגנה כיחידה אחת. "אני התאמתי את עצמי לקבוצה ולא להיפך, וככה זה צריך להיות". "אנחנו קבוצה שצריכה להחזיק יותר בכדור כי יש לנו את היכולת לכך. כמובן שכולם אהבו את מרסליניו ולא ניסיתי לשנות דברים בצורה מוגזמת". צ'רישב שעוד ישחק יותר וגם סאנסונה מוסיפים הרבה מהירות לדבריו והוא אומר - "הקבוצה התאוששה מהר ממה שחשבתי והשתפרה פלאים, ולכן הציפיות מאיתנו עולות". אסקריבה נשאל לסיום על האפשרות לזכייה בתואר. "אנחנו צריכים להיות שם באיזור, כמה שיותר קרוב, לאורך זמן. זכייה בתואר תהיה קשה". לסיום הוא לא שוכח את חטאפה - "חוויתי שם דברים ששיפרו אותי כאדם וכמאמן, נתקלתי בסיטואציות מורכבות. כדורגל זה לחץ".

14. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/11/21/14797536747260.Xxx

בולנסיה מתחילים לאבד סבלנות: לחוצים מהמרחק הזעום מהקו האדום. הרבה פרצופים מתוסכלים היו במאסטייה אחרי שולנסיה לא הצליחה לנצח בביתה אפילו את גראנדה האחרונה בטבלה והסתפקה בתיקו 1:1. ולנסיה מדורגת כרגע במקום ה-16 עם 11 נק' בלבד, רק שתיים מהקו האדום, ונראה שגם המאמן החדש פראנדלי לא מצליח להוציא את הקבוצה מהבוץ. "ולנסיה מתרגלת לבינוניות", נכתב במארקה, שם הוסיפו שהמשבר תוקף את הקבוצה מכל הכיוונים - מראש הפירמידה וההנהלה, חדר ההלבשה ועד התוצאות. הקהל שר בגנותו של פיטר לים במשחק האחרון ובולנסיה מנסים להסתיר את הדיווחים על בעיות כלכליות נוספות והעיכוב בפתיחת האצטדיון החדש. גם ההכנסות משיווק פחתו משמעותית. פראנדלי הוא המאמן הרביעי בקבוצה מאז שנונו עזב ואף אחד לא הביא את ולנסיה למקומות שציפו ממנה. מאבק על אירופה נראה כרגע כמילה גסה. במחזור הבא ולנסיה מגיעה לפיחואן וגם שם יהיה קשה לראות אותה אוגרת נקודות. ולנסיה ספגה בכל 16 משחקיה האחרונים.

15. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/11/22/14798551471145.Xxx

הגמר הגדול של סביליה: יום רביעי, 7 בדצמבר, משחק החוץ בליון.

סביליה הגיעה למשחק אתמול מול יובה בהרגשה מעולה. היא הוליכה את טבלת הבית וידעה שאם תנצח תעפיל לשמינית הגמר לראשונה מזה זמן רב - ומהמקום הראשון! הכל הלך לפי התוכניות כzשניקו פארחה כבש נפלא בבעיטת וולה בדקה ה-37 אבל בהמשך הכל התהפך. סביליה סבלה קשות מהרחקה של ואסקס, הרחקה ראשונה של שחקן אנדלוסי בליגת האלופות, והפסידה 3:1. כעת, במחזור הסיום של שלב הבתים אם תפסיד לליון יותר מ-1:0 - היא תודח מליגת האלופות. בקבוצה כועסים מאוד על השופט והחלטותיו הקשות אמש.
    ויטולו - "השופט פגע בנו, לא שורקים לפנדל במצב כזה". איבורה זעם עוד יותר - "אנחנו מועדון גדול וצריכים לכבד אותנו". המאמן חורחה סמפאולי החמיא לשחקנים על משחק מלחמה אדיר וטען שגם בעשרה שחקנים סביליה יצרה יותר הזדמנויות אבל היה חמוץ - "כמו שמבקרים מאמן כך מותר לבקר שופט. אני מאוד מקווה שמה שקרה היום לא יפגע בנו. נגיע לליון למלחמת עולם".

מצב נושא:
הנושא נעול.