דיון קבוצות הפלייאוף התחתון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏14/7/13.

1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתי בתוכנית הספורט ראיון מאוד חריף עם דני פרדה.
    השתלח בענק בראשי מכבי פ"ת.
    טוען שדורשים עליו סכום לא הגיוני (מיליון אירו) וכנראה הוא יחפש לעצמו מקצוע אחר

2. matanbl22 Member

יאללה בהצלחה בנגרות!

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

זה פשוט מצחיק שאתם כל העונה מוחים נגד עמוס לוזון ואז שהוא מתעלל בשחקן בית שלכם שהעלה אתכם ליגה אתם יוצאים נגדו

והתגובה של עומר גולן על הפרשה עוד יותר מביכה
    דווקא משחקן שעבר בדיוק את אותו דבר וגמר בתור חלוץ בדיחה בקבוצה בדיחה במקום לעשות קריירה מפוארת הייתי מצפה לתגובה אחרת
    אם עומר גולן משתחרר בשיא שלו למכבי חיפה או ת"א ולא מתייבש במכבי פ"ת ואז יוצא לבלגיה למעבר שהיה ברור שייכשל
    אז הוא הפך לסמל בלי שהוא התכוון לזה בכלל, היום כבר אין לו ברירה אחרת מלהישאר ולגמור את הקרירה שלו במכבי פ"ת בתור חלוץ חלש או בלם בובה.

4. EuropeGuy Member

אין לי מושג מי השחקן, אין לי מושג מה הסיפור,
    אבל כשדיברו על זה במתחממים אתמול, האינסטינקט היה להזדהות עם פרדה.
    אני בהחלט מאמין שלא מעט פעמים שחקנים יכולים להרגיש מרומים מול מערכת מפולפלת ורמאית, ולא חסרות כאלו בארץ, כמו שבצבא חייל יכול למצוא את עצמו לפעמים בודד מול כל העולם וכפוף למערכת מנוכרת ללא סיבה, כך גם שחקן יכול להיתקע בין הכיסאות. עם מכבי פ"ת לא אתפלא אם הוציאו לו את הנשמה שם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/13
  5. matanbl22 Member

אחרי מה שמכבי פ"ת עשתה בשבילו הוא היה יכול לעזוב בכבוד
    לא בדרך כזאת מגעילה

6. Don Joan Roman Member

איך יעזוב בכבוד אם מבטיחים לו שחרור תמורת סכום נמוך בתמורה לכך שהוא יעזור בהעלאת הקבוצה ליגה(ות'אכלס בלעדיו יש סיכוי גבוהה לא הייתם עולים) וכשזה מגיע באים ודופקים לו תג מחיר מרתיע? הלוזונים אל צדיקים ולכן אני הולך עם הצד של פרדה

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מה זה לעזוב בכבוד? כבר שנה שעברה הוא רצה לעזוב ועשיתם לו את המוות ובסוף הוא נכנע וחתם על חוזה חדש
    הבטיחו לו שהוא יעזוב אם הקבוצה תעלה ליגה ואז שהיא עולה לא משחררים אותו אז מה אתה מצפה ממנו? שימשיך עוד 3 שנים בקבוצה קטנה רק בשביל לעזוב בכבוד?

הוא לא השחקן הראשון שמשפחת לוזון עושה לו את המוות, יש גבול להתנהגות של המשפחה הזו

8. סמואל אטו Member

לעזוב בכבוד? זה קיים אצל הלוזונים?
    אצלהם זה כמו מאפיה, הדרך היחידה החוצה זה בקבר.
    תראה מה הם עושים לדמארי וטב"ח, מה הם עשו לעומר גולן ולדוד בקל.

הם מכניסים סעיפים שהופכים את המועדון שלהם לכלא לכרטיסי שחקן, איך אפשר להגן עליהם?

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן טל, גל אלברמן, סלים טועמה, עומר גולן, עומר דמארי, טל בן-חיים, רועי בקל ועכשיו דני פרדה וזה רק בשליפה ואני בטוח שיש עוד לא מעט מקרים במיוחד של שחקנים צעירים שסיימו צבא ורצו להשתחרר מהכלא של לוזון.

פרדה כבר בן 26 אחרי שנתיים מצוינות במכבי פ"ת(בעונת הירידה הוא היה טוב יותר מטב"ח ובעונה שעברה העלה אותם לבד ליגה) ואם הוא לא עוזב עכשיו את הלוזונים אני לא רואה מגיע בחיים לרמות גבוהות יותר מאשר מועדון בינוני בישראל או איזה קבוצה בקפריסין. הוא יוצא למלחמה על הקריירה שלו ובצדק אחרי שנתנו לו מילה שיאפשרו לו לעזוב בלי בעיות(או יותר נכון בלי תג מחיר מפוצץ של מיליון-מיליון וחצי יורו) ועכשיו לא סופרים אותו למרות שיש לו הצעות ביד.

מועדון מגעיל.

10. OriRR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

11. Ice Cream חסה

וקלוט מה, כל השחקנים האלה בסוף השתחררו ממכבי פתח תקווה מי לאירופה ומי לקבוצה גדולה בארץ תמורת סכום גבוה, והם לא לכלכו על הלוזונים. טל בן חיים אפילו אמר שהוא חייב לעמוס לוזון את הקריירה. לרועי בקל היה סיפור, אבל זה במסגרת החוקים של דמי ההשבחה בישראל, הוא עבר בסוף לאלקי, והיום הוא באשדוד. גם דיוויד בקל הושאל, וקיבל אפשרות לעזוב תמורת דמי השבחה של 100 אלף שקל. היום הוא בהפועל ירושלים. הלוזונים גם אשמים לאירוע הלב שהוא עבר? (מזכיר לי איזה ספין ב-ONE...)
    מתנגדים לכל הרעיון הזה של דמי השבחה על שחקנים שמסיימים חוזה? זה דיון אחר. כל עוד הם לא עושים שום דבר לא חוקי, או על הגבול של הלא חוקי - תוותרו על ההשוואות למאפיה ומשפחת פשע.

אף אחד לא הפריע לדני פרדה להכניס בחוזה שהוא חתם עליו את כל הדרישות שלו לגבי מה שהלוזונים הבטיחו לו. כרגע הם מוכנים לשחרר אותו במיליון יורו. היו שחקנים שנמכרו בהרבה יותר, למשל דמארי ובן חיים. אין לי מושג על מה הוא סיכם עם זוארץ בע"פ, אבל הוא ציפה שישחררו אותו בחינם אם הוא יעלה ליגה? הוא יכול היה להכניס בחוזה תג מחיר, או לא לחתום על חוזה חדש מלכתחילה. חוץ מזה, כל עוד יש לו חוזה במכבי פתח תקווה, על סמך מה הוא יכול להחליט שהוא מחרים את האימונים?

12. אלי מתחן Member

מי הדביל שישלם על דני פרדה מיליון יורו?

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אתה כזה תמים
    טל בן חיים חייב את הקריירה לעמוס לוזון? מעניין כי הוא לא יכול להסתכל לו בפרצוף.
    שרוצים לעבור מהפועל ת"א למכבי ת"א כל האמצעים כשרים ואומרים הכל
    בפועל כל שחקן שהזכרת פה לא יכול לשמוע את השם של לוזון

הכי קל להביא את השמות של השחקנים הטובים עם הקריירה הגדולה
    אין לך מושג כמה שחקנים פרשו בגיל צעיר רק מייאוש מלוזון.

אם אורי ותמיר לוזון היו רוצים לעבור קבוצה גם לוזון היה עושה להם כאלה צרות? לא.
    כי הוא חכם על אתיופי.

14. Ice Cream חסה

נו נגיד. אם וכאשר הם יתבטאו בנושא, אני אחשוב להאמין. למה גולן בדיוק חייב את הקריירה שלו ללוזונים שהוא בחר להגן על הצד שלהם עכשיו, אם הם כל כך התעללו בו ודכאו אותו ולא נתנו לו לעבור למכבי חיפה או מכבי תל אביב.

היה איזה סיפור עם חגי גולדנברג, הוא חזר לקבוצה. היה סיפור עם דור חוגי, הוא היום מככב בנוער של מכבי חיפה. דיוויד בקל בהפועל ירושלים. שמות של מישהו שפספסתי?

יש לך בעיה עם הקשר הלוגי שעשית בין 2 המשפטים..
    ברור שבמקרה של אורי או תמיר לוזון הוא יראה יותר את טובתם מאשר את טובת מכבי פ"ת. את אותו דבר היה עושה ציון דלל אם הוא היה בעלים אצלכם והיו לו הצעות לקנות את אבירן דלל ואת שניר דורי, היפותטית. אל תכניס סתם את המוצא של פרדה. תמים הוא לא (וגם אתה בעצמך סיפרת רק לפני שנה איך הוא היה תמיד מסיט את השחקנים נגד המאמן עוד בקבוצת הילדים של הפועל פתח תקווה). ולפי מה שכולכם אמרתם פה נגיד שהוא עשה את זה גם לתימנים, אשכנזים וערבים. נו ברור! כי הטריפוליטאים תמיד שלטו במדינה ועשו מניפולציות על יוצאי שאר העדות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/8/13
  15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשכרה מאפיה. קונה לילד נעלי נייקי בגיל 8 והילד נהיה רכוש של המועדון עד שהוא מחזיר את החוב המופרך שהמאפיונר עמוס קובע. כאילו גנב את הרעיון מסרט מאפיה איטלקי. מזכיר לי את הכתבה הזאת.