דיון קבוצות הפלייאוף העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏14/7/13.

1. Don Joan Roman Member

הם בכלל רצו את בראשי, אבל טביב דרש חצי מיליון שקל כל הכרטיס, ק"ש לא הייתה מוכנה לשלם אגורה ולכן הם בחרו שלא להחתים אותו אלא את מתן אוחיון שהוא שחקן שלא צריך לשלם עליו כלום.

2. Ice Cream חסה

מה יהיה עם זה שקבוצות יכולות לעשות מה שהן רוצות עם השחקנים שלהם גם כשהם קרובים יותר לסוף הקריירה מאשר לתחילתה? מילא בישראל קבוצות מקבלות דמי השבחה על שחקן בן 26 שעבר השאלות ובקושי שיחק, איך זה הגיע לחצי מיליון-מיליון שקל? החוק הוא משכורת ברוטו שהציעו לו/ אחרונה כפול 3, וגם את זה אפשר להוריד אם לא מדובר בשחקן שעבר בנבחרות, שיחק לאורך כל השנים, או לא גדל במחלקת הילדים של הקבוצה. בראשי איזה 100 אלף שקל ברוטו שנה שעבר, והציעו לו אולי 250 אלף השנה... אולי זה חצי מיליון+התשלום ששרצקי חייב על איינבינדר?

3. Don Joan Roman Member

מה שמעצבן בעניין בראשי זה לא שטביב מבקש עליו כסף כי זו זכותו אלא גם הוא מבקש עליו כסף, גם לא מחתים אותו על חוזה, בעצם סותם את הגולל על כך שבראשי לא ישחק בזמן הקרוב וחבל.

4. Ice Cream חסה

אני בעד הרעיון של דמי השבחה, אבל בישראל זה יצא מכל פרופורציה ומשחק לטובת הקבוצות. מקווה בשביל בראשי שימצא איושזהי קבוצה בחו"ל.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול אוהדי בני יהודה נהמו בכוונה לעבר שחקני שחומי עור של מכבי פ"ת על מנת לפגוע כביכול ביו"ר בני יהודה משה דמאיו. ע"פ מה שהבנתי(לא בטוח ב-100%) בני יהודה לא תעמוד לדין, נשמע כמו צעד היגיוני שלא נותן יד לחוליגנים שמנסים לפגוע בקבוצה. אותי רק עכשיו מעניין האם בני יהודה לא תעמוד לדין רק כי משה דמאיו חזק בהתאחדות או שבאמת התחילו להפעיל היגיון בבית-הדין ואני לא אופטימי שהאפשרות השניה היא הנכונה.

ואני חייב לשאול איפה היו הדיינים בעונה שעברה(במיוחד במשבר הצ'צ'נים הידוע) ועונות קודם לכן שהלה-פמיליה פעלו במכוון כדי לגרום לקנסות ולרדיוסים ע"מ להזיק לקורנפיין? למרות שבית"ר ירושלים כמועדון פעלה ככל שביכולתה כנגד הגזענות והאלימות של חלק מהאוהדים ביציעים עדיין נענשנו בהורדת נקודות, רדיוסים, משחקים ללא קהל בטדי וסגירת יציעים.

עונש שווה לכולם ולא רק טובות לחברים ומקורבים.
    (ושוב, יכול להיות שבני יהודה בסופו של דבר תועמד לדין אבל הגיע הזמן לפעול כנגד התופעה והחוליגנים ולא כנגד המועדונים).

6. Don Joan Roman Member

קומבינות קומבינות קומבינות אויויויוי

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה