דיון עזרה ועצות לחוקרים

הנושא בפורום 'פורום חקירה' פורסם ע"י סמואל אטו, ‏24/10/07.

1. סמואל אטו Member

ניר דבידוביץ' קיבל 13 בשליטה אווירית. יש להעמיד את הפושע לדין.

2. Alon_Yaari Member

חח אטו צודק...

3. roni91 Member

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/07
  4. roni91 Member

5. nir975 Member

אח שלי יש מצב אפשר לעשות למנג'ר(לא אני כי אין לי מושג איך)תוכנה שרואים כמה פעמים יצאו מהמשחק וחזרו...
    שלחו לי הודעות לאייסי
    296936119

6. davidvila8 Member

עזרה בבקשה המישחק נעצר ורושם שיש בעיה בתוכנה בתקיה של crash dumps ניסתי למחוק אותה ועוד פעם הוא חוזר על אותה בעיה מה אני צריך לעשות בבקשה מי שעוז מלךך !!

7. roei24 Member

יש לי בעיה בטעינת משחק מי שיעזור לו אני יודה לו מאוד זה... מחרפן!!!

כול פעם שאני טוען משחק זה אורמ לי המשחק השמור לא יכול להיטען אני לוחץ אישור ואז אני נכנס עוד פעם למסך ה-fm ומתחיל משחק חדש ואני לא יודע מה לעשות כבר פתחתי כמה שמירות(6-7) ואני לא יודע ,מה זה אז אם משהו יוכל לעזור לי אני ישמח מאוד ואני בטוח שיש לעוד כמה ילדים את אותה בעיה.... http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/peace.Xxx http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/dunno.Xxx :aaa031: :aaa7: http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. kobi8 Member

יואב זיו - לשפר בבקשה... טאקל דריבל נחישות
    בן שושן- להוריד כח וקצת סיומת להעלות דריבל ולעשות לו עמדה קשר ימני
    זנדברג-להעלות כח להוריד אגרסיביות לשפר אותו באופן כללי הוא שחקן הרבה יותר טוב
    יבואה-חלוץ ענק אבל גם די טיפש מגיעה לו סיומת ובעיטה מרחוק הרבה יותר טובים...
    דגלאס דה סילבה- בלם אחד הטובים בארץ...מגיע לו לפחות יכולות בסיסיות של בלם ולא מה שיש לו במשחק...
    יצחקי(לא יודע אם אתם יכולים)- להחליף לו את הסיומת עם הדריבל...

9. zozoa Member

הדבר שהכי מפריע לי זה מיעוט המידע בקבוצות מהליגה הארצית ומטה.
    הייתי מאוד שמח אם היו משקיעים בחקירה שלהם קצת יותר.
    זה לא כ"כ קשה כשיש כאן באייסוקר פורומים שעוסקים בליגות האלו ובהם אנשים דנים בשינויים שחלים בליגות אלו,כך שתמיד אפשר להישאר מעודכנים בכל מה שמתרחש בקבוצות בליגות הללו,וכמובן שאפשר ליצור קשר עם האנשים שנוטלים חלק פעיל בפורומים אלו ולבקש מהם מידע,שכן הם אוהדי הקבוצות ועוקבים אחרי הקבוצות באדיקות.

פורום הליגה הלאומית: http://www.asoccer.co.il/index.php?showtopic=23749
    פורום הליגה הארצית: http://www.asoccer.co.il/index.php?showtopic=23737

אין עדיין פורום ליגות נמוכות לעונה הקרבה,אך כשיהיה אני ישים פה את הלינק.

כמובן שהשילוב האידיאלי הוא של הפורום המצוינים מעלה עם אתר ההתאחדות שבו אפשר למצוא תאריכי לידה של שחקנים שצריך ליצור לקבוצות אלו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/08
  10. nisimos Member

לדעתי יואב זיו צריך להיות ברמה בינונית + לליגה הישראלית. יכול להיות שהוא מגן טוב, אבל לדעתי זה בגלל שרוב המגני בארץ הם על הפנים.
    דגלאס דה-סילבה - העמדות שלו צריכות להיות SW\D\DM C
    בן שושן - דריבל? 11! גג לדעתי.

11. Voda_Coda Member

בטח זה לא מעניין אף אחד...אבל בן בנימין מהפועל עכו...שחקן ששנה שעברה היה בליגת ב'..וכמו שאני מכיר אתכם תעשו אותו כמה שחקן ליגה א'..הוא פותח בעכו..תעשו אותו קשר אחורי נחמד- לליגה הלאומית בקשה..אדם ואייר בעכו על תקן מגן שמאלי..תעשו אותו בקשה מגן שמאלי/חלוץ...תעשו את אלון זיו קצת יותר טוב ולא שחקן שיכול לשחק לי בתחתונים...אותו דבר לגבי דודו גורש..עשיתם אותו שוער רנדומלי שלא מתאים לליגה לאומית בקושי לפעמים...הוא בין השוערים הטובים בליגה לאומית..אבל מוזרות ככה 13...אז בבקשה..לצומת ליבכם...

אם אתם צריכים עזרה בהפועל עכו..שלחו הודעה פרטית או משו..אני אל חקור כי עצלן..אבל אין לי בעיה לעזור לחוקר..

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/08
  12. shimihazan10 Member

תשפרו את קרופניק אתמול במישחק של חיפה בני יהודה הוא היה מדהים מלא תיקולים טובים מהירות הרבה יותר טובה ממה שהיה לו

13. Villarreal Member

דני וולפנברג שרשום כמאמן הנוער של מכבי חיפה כבר לא עובד שם מ2002 אז פעם באה אל תכלילו אותו במשחק.

14. Geperidze Member

תשפרו את הפועל חיפה, נגיד אם אני לא איתם הם בחיים לא יעלו ליגה, אפילו אצלי הם ירדו אחרי כמה עונות.
    בעדכון ינואר עשיתם את ג'פרידזה שהוא חלוץ מצוין כחלוץ בליגה ג'.
    תשפרו לו את המהירות חלוץ מהיר בטירוף, גם את הסיומת והקור רוח והזריזות ובסה"כ תהפכו אותו לחלוץ הצוין לליג הלאומית ופוטנציאל לחלוץ מוביל לליגץ העל- כמו שהוא.

15. SusPoni Member

צוות החוקרים- יש טעם לתת עוד עיצות ודיעות לגבי החקירה או שאתם כבר לא נעזרים בזה?

כי לפעמים יש לי דברים לכתוב ואני לא יודע אם עדיין צריך..