דיון-מחירי הכרטיסים בארץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כפר סבא בנשמה!, ‏7/9/06.

1. כפר סבא בנשמה! Member

אין ספק שמחירי הכרטיסים מופקעים וממשיכים לעלות .נוער\חייל שמגיעים לפעמים שעה לפני משחק נאלצים לרכוש כרטיס מבוגר.ואני לא מדבר רק על משחקים גדולים(זה קרה אפילו במשחק בין הפועל כפ"ס להפועל פ"ת שבו נרכשו 800 כרטיסים סה"כ).
    בעבר ניסו להקים פורום של כל חוגי האוהדים אלא שהשנאה התהומית בין הקבוצות והעובדה שלכל קבוצה גדולה יש על כל חצי יציע ארגון מקשה מאוד.
    כרגע החוג אוהדים של כפ"ס החל במהלך לנסות ולאגד פורום כזה שוב בצורה מעט שונה(קודם כל שיחות אישיות עם כל חוג בנפרד לפני אסיפה כללית).פורום שיפעל לשיפור התנאים שזה כולל גם מחירי כרטיסים.
    מה דעתכם האם יש סכוי?

2. ReL Member

הארגונים שלנו בשמחה יצטרפו אבל בינתיים היחידה שעושה צרות זאת מכבי ת"א עם המחירים המופקעים שלה . בגביע הטוטו הם לקחו 45 שקל לנוער , ועכשיו רוצים לקחת 50 ש"ח . אני לא חושב שזה תלוי אם כל האוהדים יתאחדו ביחד(לא יקרה) זה תלוי פשוט בבעלים . למשל דניאל יאמר בגביע הטוטו מול חיפה מכר כרטיסים ב10 ו20 שקל כי הוא התחשב , לעומת אלי דריקס ולוני ששמים זין על כולם . אבל זה חוזר להם כמו בומרנג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/9/06
  3. SeRgInHo Member

נמאס! פשוט נמאס! יחסית לרמה ולאווירה השכונתית באצטדיונים(ולא, אני לא מדבר על משחקים בין הגדולות)יש לנו את המחירים הגבוהים בעולם. באף מדינה נורמלית לא היו לוקחים יותר מ-10 שקל על הדבר הזה שנקרא "כדורגל" בישראל.
    צריך להחרים את האצטדיונים(כמו במקרה מצ'רלטון)ותראו שהחל מהעונה הבאה הכרטיס היקר ביותר יעלה לא יותר מ-20 שקל.

4. burning soil Member

מכבי ת"א היחידה שעושה צרות?? מה עם בית"ר שלקחו מאיתנו 120 ו-80 ש"ח למשחק
    הראשון בטדי בעונה שעברה? מה עם כפ"ס ששנה שעברה בקושי הוציאה לאוהדי
    מכבי נוער במחזור השלישי(וגם כן נוער, 40 ש"ח לכרטיס)? גם הרצליה רצו 70 ש"ח
    לגביע הטוטו בשבת האחרונה. וכל זה היה בתחילת עונה, כך שאתם לא יכולים להגיד שלוני
    דפק את הקהלים שלהם קודם.

בכל אופן, גם בפורום השחקן ה-12 דנו בנושא הזה, והיתה שם תגובה של אוהד מכבי, שאני
    לפחות די הזדהתי איתה, הוא טען שם שלפני 3 שנים אוהדי מכבי עשו מחאה ואף אחד ממחנות
    האוהדים לא הסכימו להצטרף, והיום כולם מתעוררים ומקימים זעקה.

5. ReL Member

כי כשלקבוצה אחת יש צרה לשום קבוצה אחרת לא איכפת , רק כשזה נוגע אליהם.

בכל מקרה זאת טעות ענקית לחשוב שלהחרים משחקים זה הפתרון(אני מתכוון באופן כללי להחרים משחקים) בשנתיים האחרונות סוף סוף הצלחנו להביא יותר קהל למגרשים אחרי שנים שחונות ואנחנו ממשיכים להתקדם . בקשר למחיר נוער לדעתי 40 שקל זה סביר לחלוטין , בהתחשב שבאירופה לוקחים 40-50 יורו למשחק. אבל המחיר למבוגר הוא פשוט אבסורד , הוא צריך לעמוד על 60 שקל גג. וזאת הסיבה האמיתית למה הקהל לא מגיע , זה לא שהנוער לא מגיע , הנוער מגיע ובגדול אפילו יותר מבעבר. המבוגרים כבר לא מגיעים למגרשים.

6. כפר סבא בנשמה! Member

אני זוכר רק מחאה על אבי נימני מתי עשיתם מחאה על מחירי הכרטיסים או התנאים של אוהדי הכדורגל?

7. Reyes Member

בית"ר לקחה 120 ש"ח שנה שעברה בעידן פניג'ל. אחרי שגאידמק הגיע המחירים ירדו ל-30 נוער ו-60 מבוגר! השנה שקלאר החליט לעלות את המחירים משום מה ל-45 ו-90, נקווה שיחזיר את זה למה שהיה שנה שעברה, כי המחיר הגבוה פשוט לא מוצדק.

8. איל ברקוביץ' Member

זה היה בתקופת פניג'ל עכשיו אחרי שארקדי מגיע המחירים הם הנמוכים ביותר מכל הקבוצות בארץ

9. ReL Member

מכבי ת"א עשו מחאה אני זוכר כי כל קבוצה ששיחקה נגדה העלתה מחירים פתאום , כולל נתניה של אשר אלון . הם החרימו או איימו להחרים משחקי חוץ.

10. כפר סבא בנשמה! Member

צודק שנה שעברה הגעתי למשחק בטדי והתשלום היה עממי 60 ש"ח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. אלי מתחן Member

אם פניג'ל עם קבוצה של 30 מיליון ש"ח לקח 50 ש"ח על כרטיס, אז מתמטית, עכשיו המחירים צריכים להיות 100 ש"ח על נוער.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי פתח תקווה לוקחים מחירים מטורפים יחסית לבור הקקי שנקרא האיצטדיון שלהם...כל פעם
    שהם מארחים את מכבי חיפה הם מדפיסים 2 כרטיסי נוער ואז אומרים שנגמר להם ומוכרים ב-80 ש"ח
    גם לילדים קטנים.

13. הרצליה Member

בהרצליה במשחקי הליגה המחירים יעמדו על 40\80, בשנה שעברה המחירים עלו 25\50.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש לא מבין את השיקול של הקבוצות עם עניין הכרטיסים. אני עכשיו סתם אזרוק מספרים, אבל אני מקווה שתבינו את הנקודה שאני מנסה להעביר כאן. קבוצה שתמכור כרטיס ב-40 שקל תצליח להגיע ל-2,500 מכירות של כרטיסים ולרווח של 10,000 שקל. קבוצה שתמכור כרטיס ב-20 שקל תצליח להגיע ל-5,000 מכירות של כרטיסים ולאותו סכום של רווח. אז למה לא למלא את היציעים?
    ואי אפשר להגיד שזה לא ככה, כי מלא אוהדים מהצפון שלא אוהדים את מכבי חיפה מתקשים להגיע למשחקים של הקבוצה שהם אוהדים, כי מדובר גם בהוצאות על דלק וכל המחיר הכרטיס הגבוה. אני בטוח שהורדה של מחירי הכרטיסים תשפיע על כמות הקהל ואז לקבוצות זה לא ישנה בכלל.

15. אלי מתחן Member

זאת הטעות, כמה שיש יותר צופים צריך יותר אבטחה, ואז הרווח קטן יותר.