דיון למהמרי האינטרנט

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י Reyes, ‏28/9/07.

1. shlomydavid מנהלים

כן. זה נקרא הימור LIVE, ויש אותו מלא באתרים ולא רק על כדורגל.
    זה מה שאני הכי אוהב באתרים, ולצערי זה גם מפתה חבל"ז..אבל זה ההימורים.

2. matansahmy55 Member

אז ממה האתרים באמת מרוויחים את הכסף הגדול הרי בסופו של דבר הם חייבים להתקיים בגדול. אם הם נותנים הימור בדקה 80 ונגיד היחס 1.20 סביר להניח שניקח את ההימור. בגדול הווינר חייב להרוויח יותר כי באתרים אם יודעים להמר כמו שצריך אפשר להרוויח אחי לא?

3. shlomydavid מנהלים

היחס הוא לא בדיוק 1.2, בד"כ זה 1.05 או משהו כזה. וגם אם זה 1.2, כמה תשים בדיוק וכמה תרוויח ? 2 שקל על כל 10 שתשים ? לא שווה..
    אל תדאג להם..הם מגלגלים מלא כסף. אל תשכח שבווינר מהמרים רק בישראל, ובאתרים מהמרים מכל העולם.
    ראה דוגמה משחקי יום רביעי בליגת האלופות..אתה יודע כמה המועצה והאתרים עשו ? פוללל כסף !
    תמיד יהיה משחקים "בטוחים" שיפלו, ואז כל הרווח הוא שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/07
  4. כחול לנצח! Member

וואלה תאמין לי האתרים חיים טוב מאוד. ואם יש הימור חי על קבוצה שמוליכה 0:1 דקה 80 היחס עליה לא יהיה 1.20 אלא במקרה הטוב 1.05 ודקה 85 נסגר ההימור.

כן אני יודע את זה בגלל זה אני לא מהמר יותר בסטן, למי יש כוח לכרטיסים האלה, אני רוצה להפקיד מהויזה, ואם לא נותנים לי את האפשרות הזו אני לא יפקיד בכלל.

5. shlomydavid מנהלים

אז תעדיף להמר רק בדולרים ? טוב מה שתחליט..
    סטאן הוא גם הרבה יותר טוב מבחינת מבחר ההימורים, וכמובן מבחינת ההימורים החיים.
    הכרטיסים האלה הם נוחים חבל"ז, ומצד שני הם גם "מגבילים" אותך, כי הרי אם יש לך ויזה חופשית, אתה יכול להפקיד מתי שתרצה..וזה קצת מסוכן.
    ד"א אם יש לך ויזה בינ"ל, אפשר להפקיד גם בסטאן. גם בויקטור נדמה לי זה ויזה בינ"ל.

6. כחול לנצח! Member

אני רוצה לבשר על הצטרפותי לויקטור צ'נדלר ושמח מאוד על כך שאני עוזב את המועצה והיחסים הדפוקים שלה. הימור ראשון בסך 5 דולרים על טראמו נתפס, מזל של מתחילים כמו שאומרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. shlomydavid מנהלים

עם כמה התחלת ? ומה היה היחס של טראמו (בווינר היה עליה 8+..אז היה יחס גבוה בישיר לא?)
    ד"א..זה היה ההימור הראשון שלך באתר? אם כן אז אתה תקבל בונוס של 5 דולר (חח חבל שלא ניסת יותר).
    בכל מקרה מזל"ט ושיהיה בהצלחה..חח מקווה שתסתדר עם הדולרים.
    אתה מתכוון להמר גם על ענפי ספורט אחרים חוץ מכדורגל (כדורסל, טניס, פוטבול, בייסבול וכו')?
    ד"א יש פה במקרה עוד כמה שמהמרים באינטרנט (חוץ מ-Reyes)?

8. כחול לנצח! Member

לא הימרתי על טראמו בישיר אלא עם הליין שעמד על 7.5. זה היה די באנקר כי טראמו קבוצה מצויינת וידעתי שתיתן פייט. לא ידעתי על הבונוס הזה. בכל מקרה אני אוהב להמר על כדורסל הרבה יותר מכדורגל כי בכדורסל יש סיכוי הרבה יותר גבוה לזכות ויחס של 1.90 הוא לא רע. אני מחכה כבר ל-נ.ב.א שם אני ישים את הכסף הגדול ושם אני באמת מבין

9. matansahmy55 Member

שמע אנ. בי אי שזה כל משחק בישיר באמת יש סיכוי גדול לעשות רווח. מה עם מכבי מול הניקס יש הימורים בארה"ב על המשחק?

10. shlomydavid מנהלים

גם אני אוהב להמר על כדורסל, ובמיוחד על ה-נ.ב.א.
    לגבי הבונוס, אני טעיתי והתבלבלתי עם סטאן. בסטאן אין תנאים לקבלת הבונוס על הימור ראשון, ובויקטור יש תנאי של מינמום יחס 2.00. מצטער על ההטעייה.

מתן, בן כמה אתה? חושב להכנס לאתר כלשהו ?
    לגבי המשחק של הניקס מול מכבי, עדיין לא הוציאו ליינים. אני מאמין עד הצהריים יהיו.

11. כחול לנצח! Member

אני מקווה להמשיך ככה לעקוץ בקטנות לא להתפרע ולאט לאט לתת לחשבון לתפוח

12. matansahmy55 Member

חח עזוב אני עם הווינר באינטרנט אני מתפטה יותר מדי, אני סומך עלייך שתביא את הכסף ולא תשתגע.

13. כחול לנצח! Member

חברים אחרי התפיסה אתמול, שוב הושקעו בהצלחה 5 דולרים על קאנטו עם הפלוס 5 בחוץ מול קאפו דה אורלנדו. המזל מאיר פניו בנתיים 2\2 מקווה להמשיך בהצלחה ולא להתפתות לזרוק את הכסף!

14. shlomydavid מנהלים

חח אני רואה שאתה אוהב רק סינגלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    מזל"ט ובהצלחה בהמשך..
    אם מישהו מעוניין, אמליץ כאן על טניס..

15. כחול לנצח! Member

שמע נותנים לך אפשרות להמר על משחק אחד אז למה להסתכן? זו הסיבה שנמאס לי מהווינר, נמאס לי להמר על שלושה משחקים לפחות. אתה רוצה ללכת בגדול? שים יותר כסף אבל אל תהמר על הרבה משחקים כי הסיכוי לזכות יורד מאוד