דיון למהמרי האינטרנט

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י Reyes, ‏28/9/07.

1. Reyes Member

הלכתי בישיר, אבל אחרי זה החזרתי את ההפסד בזכות הניצחונות של אספניול ואברטון.

2. Reyes Member

סה"כ המלצות שבת-ראשון: 5/6.

יש כבר מספר משחקים בצ'מפיונס ששמתי לב אליהם...

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/07
  3. כחול לנצח! Member

על מה חשבת?

4. Reyes Member

יש לי 2 המלצות למשחקי ליגת האלופות ועוד 4 משחקי שחשבתי עליהם אבל אישית אני לא אהמר עליהם כי הם לא מתאימים לשיטה שלי.

סטיאווה - ארסנל:
    ארסנל בכושר נפלא כרגע, מקום ראשון בליגה עם 6 ניצחונות, תיקו ועוד משחק חסר שיכול לסייע לה להגדיל את הפער. עימנואל אדביור, ואן פרסי ופברגאס- כולם נמצאים בכושר טוב לאחרונה ובשבת הקבוצה ניצחה משחק לא פשוט מול ווסטהאם בחוץ 1-0. במחזור הקודם בליגת האלופות ארסנל הביסה את סביליה 3-0, ואני באמת לא רואה את סטיאווה מנצחת או אפילו מוציאה תיקו. סטיאווה, איפה להתחיל? חאג'י התפטר, ראדוי הקפטן פצוע כמו גם עוד 2 שחקני הגנה, ובכלל סטיאווה מתקשה לכבוש במשחקים האחרונים, ואם זה מה שקורה בליגה הרומנית, מה יהיה מול ההגנה הקשוחה של ארסנל? בעונה שעברה סטיאווה הובסה 4-1 ע"י ריאל מדריד ו-3-0 ע"י ליון במשחקי בית והייתי אומר שהיא קבוצה בינונית עם מנטליות דומה לישראלית, החבר'ה הרומנים לא כל כך מאמינים שהם יכולים לנצח את ארסנל היום. ואני לא אומר זאת סתם, הנה מה שקראתי מבחור רומני באחד מהפורומים ברשת:
    It's 1% chances to win Steaua tomorrow night. I'm from Romania, big fan of Steaua but, in this moment, is impossible to beat Arsenal. I think even a draw is impossible. After Hagi resign his contract with Steaua, the red-blue's have big trouble. Think that we have only 6 goals in 8 matches in our intern competition
    המלצה: ארסנל במאני ליין.
    אני חייב לומר שגם ארסנל בניצחון ישיר נראה טוב מאוד.

נעבור להמלצה השנייה.
    ולנסיה - צ'לסי:
    צ'לסי נמצאת בצרות. היא לא ניצחה ב-5 המשחקים האחרונים, כשבליגת האלופות היא מסיימת בתיקו ביתי עם רוזנבורג. מאז הגעתו של גרנט צ'לסי הפסידה ליונייטד 2-0 ואף לא הצליחה לנצח את פולהאם בסטמפורד ברידג'. צ'לסי תחסר למשחק הזה את קראבליו ולאמפרד שנעדר כבר תקופה ארוכה, וג'ון טרי בספק. אם ג'ון טרי לא יישחק, אין פה עבורי שאלה, אם הוא יישחק זה משנה לי קצת את התמונה. בכל אופן, ולנסיה לעומת צ'לסי עם 6 ניצחונות רצופים, מקום שלישי בליגה נקודה אחרי המובילה ריאל, והיא רוצה לנקום על ההפסד בעונה שעברה ברבע גמר בדקה ה-90. אני לא רואה את צ'לסי מנצחת במסטאייה, צריך הרבה כוח מנטלי בשביל לעשות את זה וכשהשחקנים לא נותנים גב למאמן זו בעיה.
    המלצה: ולנסיה במאני ליין.

והנה עוד 4 אפשרויות, שאישית אני כנראה לא אהמר עליהם, אבל נראים לי טוב.

אינטר - פ.ס.ו - 1 מאני ליין. פ.ס.ו לגמרי לא הרשימה אותי במשחק האחרון בליגת האלופות. חוץ מזה שבליגה הם די מתקשים בחוץ, סיימו לא מזמן בתיקו 0-0 עם הרקלאס. אני לא רואה את אינטר, שמגיעה מעודדת מה-4-1 מול רומא באולימפיקו, מפסידה בפעם השנייה ברציפות.

צסק"א - פנרבחצ'ה - בתור אחד שראה את המשחק של של פנרבחצ'ה מול אינטר במלואו, אני יכול לספר שפנרבחצ'ה נראתה טוב מאד ואף הייתה ראויה לכבוש 2-3 שערים יותר, אילולא יכולת נפלאה של חוליו סזאר שוערה של אינטר. לטעמי פנרבחצ'ה השנה חזקה מאי פעם, עם סוללת ברזילאים מצוינים בראשותם האחד והיחיד רוברטו קרלוס, לו נסיון רב בזירות האירופאיות. פנר' נראית לי קבוצה מאוחדת ואם לשפוט לפי היכולת שלהם במשחק הראשון, הם לא יפסידו. אמנם תוצאות החוץ שלהם במשחקי החוץ בשנים האחרונות לא מרשימות בלשון המעטה, אבל שוב, השנה הם חזקים מאוד. מה שמפריע לי כאן הוא שזיקו, מאמן פנר', הוא לא טקטיקן גדול במיוחד ולא אחד שישחק על תיקו. בכל אופן, לאלה שאוהבים להסתכן, פנר' באסיאתי.

דינמו קייב - ספורטינג ליסבון - אנדר 3.5. 9 מתוך 10 המשחקים האחרונים של ספורטינג הסתיימו באנדר.

אגב לגבי לאציו-ריאל: לאציו ביתית מאד. ריאל נראית רע במשחקיה האחרונים ותיקו בהחלט יספק אותה. נראה לי כמו תיקו.

לסיכום המלצות:
    ארסנל במאני ליין.
    ולנסיה במאני ליין.

4 אפשרויות נוספות למי שרוצה:
    אינטר במאני ליין.
    פנר' בעדיפות אסיאתי.
    דינמו קייב-ספורטינג - אנדר 3.5.
    לאציו-ריאל - תיקו.

5. כחול לנצח! Member

שמע לגבי ארסנל אין ספק בכלל. למרות שהיא משופעת בפציעות וחיסורים. שים לב שאדביור, וחלב גם בספק למשחק הזה, מעבר לפצועים הקבועים, גאלאס, להמן, רוסיצקי ודה סילבה. בכל זאת אין ספק שהם פייבוריטים מובהקים, סטיאווה מפורקת בלי חאדגי' על הקווים, עם בעלים אידיוט ואפילו בליגה הם מקום שישי. אין ספק ארסנל בישיר. לגבי אינטר, אין ספק שבבית הם מועמדים לנצח במיוחד לאור התצוגה הנפלאה שלהם מול רומא. איברהימוביץ', קרספו וקאמביאסו בכושר מצויין וזה אמור להספיק מול ההולנדים, שגם הם קבוצה לא רעה אך קשה להם מחוץ להולנד. המוקש לדעתי הוא פנרבחצ'ה. גם אני כמוך התרשמתי מהם מאוד במחזור הראשון, אבל אל תשכח שהם שיחקו מול אינטר בלי קיבו, מטראצי, מייקון וקורדובה. זה כל ההגנה של אינטר! דבר נוסף תסתכל בהמלצות שלי, פנרבחצ'ה ומשחקי חוץ זה לא דבר שהולך ביחד. כמו שאמרת זיקו הוא לא טקטיקן הוא ישחק התקפי והוא יכול לקרוס שם בקור הרוסי במוסקבה. אפילו בליגה התורכית החלשה, פנר עדיין ללא ניצחון חוץ אחרי 3 משחקים. בקיצור ניצחון רוסי פה או תיקו. פנר לא ינצחו ברוסיה!

גם מצ'לסי הייתי נזהר. כולם חושבים שהספרדים יפרקו את צ'לסי, איפה אתם חיים? זו עדיין צ'לסי וזה עדיין גרנט והתחת שלו יכול לעבוד גם במסטאייה. גרנט ישחק בונקר כמו שהוא אוהב עם 4 בהגנה ועם שלושה קשרים אחוריים 0:0 בהחלט ריאלי במשחק הזה.

6. Reyes Member

כמו שאמרתי, על פנר אישית אני לא מהמר, זה היה סתם למי שרוצה. אני חושב שהם יכולים להפתיע. אתה צודק לגבי מה שאמרת על פנר' ומשחקי חוץ, אבל פשוט התרשמתי מהיכולת שלהם במשחק הראשון. הרבה גם תלוי אם דניאל קראבליו יפתח במדי צסק"א כי הוא מחזיק שם את ההתקפה והיה פצוע במשחקים האחרונים.
    משחק שיכול להתפתח לכל כיוון, אולי באמת כדאי לדלג.

לגבי צ'לסי- מי חושב שולנסיה יפרקו אותם? לגמרי לא. אבל כרגע, לאור המצב בצ'לסי, הימור על ולנסיה נראה לי טוב, במיוחד במיוחד אם טרי לא ישחק (למרות שאני סקפטי לגבי זה, הוא שור). גם לדעתי יכול להיגמר 0-0 או משהו בסיגנון, לכן אני חושב לקחת את זה במאני ליין.

7. Reyes Member

אגב, גם ליון בבית נראה טוב. ליון בכושר נהדר, במיוחד קארים בנזמה. כמו כן, ריינג'רס ניצחה על אדמת צרפת רק פעמיים ב-11 משחקים לאורך השנים, ליון ניצחה 2 מתוך 2 בצרפת מול יריבות סקוטיות.

אבל אני לא אוהב את היחס... נמוך מדי בשביל הימור כזה.

וגם ספורטינג עם הפלוס נראה נחמד. קייב לא מרשימים, לספורטינג יש הגנה חזקה, אני בהחלט מאמין בהם.

8. Reyes Member

ארסנל נתפס.
    אינטר נתפס.
    פנר' אסיאתי נתפס.
    קייב - ליסבון אנדר 3.5 נתפס.

4/4.

9. shlomydavid מנהלים

כל הכבוד על התפיסות !
    אבל היחסים היו נמוכים מאוד לא ??
    כמה הבאת זכייה אחי ?

אני אישית נפלתי חזק בהימורי הלייב (זה מה שאני הכי אוהב באתרים).

אבל לא נורא..הבאתי לפני כמה דק' זכייה קטנה שכיסתה על ההפסדים (63.70, שמתי על שער 3 בחי - לקולון על אולימפו).

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/07
  10. Reyes Member

כן יחסים נמוכים, חוץ מפנר' שהיה בסביבות ה-2.00.

11. כחול לנצח! Member

שמח לבשר שאני עובד לויקטור צ'נדלר, מאסתי מיחסים הנמוכים ושיטת המשולש של המועצה, הגיע הזמן להביא זכיות גדולות.

12. shlomydavid מנהלים

אני הייתי ממליץ לך סטאן..אלא אם כן אתה אוהב להמר בדולרים..

13. כחול לנצח! Member

הימרתי בסטן אבל חסמו את ההפקדות מהויזה, איך אתה מהמר שם?

14. shlomydavid מנהלים

יש כרטיס שנקרא "Kesh Card", הוא נמכר בערכים של 100 (110 כולל עמלה), 250 (275 כולל עמלה) וכו'.
    כנס לאתר, ושם ל"משיכות והפקדות"..ותראה את הפרטים לגבי זה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/07
  15. matansahmy55 Member

סחטיין אחי שמע באמת אני רואה את היחסים בווינר ובאתרים באינטרנט ואני לא מבין איך זה יכול להיות באנקרים שם מתחיל מיחס 1.50 ומעלה, תביא הרבה זכיות אחי.

ושאלה אחת יש באמת הימור כזה באינטרנט שנגיד דקה 80 התוצאה 1-0 למנצ'סטר ואני עדיין יכול להמר עלייה, כמובן היחס יורד אך יש דבר כזה?.