דיון ה-Atmosphere

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏9/11/04.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אני דווקא חושב שיש יותר אוהדי הצלחות היום לצרפתים מאשר לנו."

אם אתה כבר מזיין את השכל, לא עדיף להביא איזו עובדה, כדי שלפחות תיראה קצת רלוונטי?

2. KirkH Member

תתפלא, לא יודע מה לגבי שאר אוהדי צ'לסי, אבל אישית אני מעדיף שהצאר יעזוב היום את המועדון, אפילו במחיר של איבוד האליפות.

3. robson Member

תקשיב טוב, אם לא נראה לך הגיוני שיש יותר אוהדי הצלחות לקבוצה המצליחה ביותר באנגליה בשנים האחרונות
    זאת בעיה שלך. מספיק להסתכל על כל "האוהדים" שיש לצרפתים כאן בפורום על מנת להבין את זה.
    לא כולם כמובן אבל חלק לא קטן.
    וחוץ מזה בפעם האחרונה שהייתי בהייבורי {אומנם חלפו להם כבר 3 שנים..} היו לא מעט "סינגפורים" ושאר
    אוהדי הצלחות שאתם כל כך אוהבים להדביק ליוניטד.

ו-KirkH בטח שאין לך בעיה שהצאר הרוסי יעזוב היום אחרי שהוא כבר שפך על הקבוצה חצי מיליארד דולר פחות או יותר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/04
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי נראה יותר הגיוני שקבוצה ששולטת לחלוטין במזרח הרחוק, שם ברור שרובם המוחלט לא יודעים מי זה פיל נוויל, קבוצה שאשכרה מחפשת אותם, טסה לשם בקיץ ומנהל השיווק שלה הכריז שאסיה היא "פוטנציאל למליוני צרכנים" מחזיקה בהרבה יותר אוהדי הצלחות מאשר ארסנל שלא קיימה אפילו מחנה אימונים אחד בסין.

מה הבעיה שלך עם האוהדים כאן? בגלל שאוהד יונייטד מפגר אחד ממציא עלי כל מני דברים זה אומר שאוהדי ארסנל כאן לא אמיתים (פטריק ויירה, ארסנלפאן, גונר וכו')? מה אתה בכלל מסתמך על הפורום כשאתה מדבר על מליונים, הפורום לא מייצג כלום, יש כאן יותר אוהדי ניוקאסל ולידס מאשר אוהדי ליברפול, אפילו יש לנו כאן אוהדי בארנט והיה כאן אחד של בריסטול, אם היית יודע כמה אוהדי יונייטד בני 8 נכנסו לכאן והתחילו לכתוב הודעות מפגרות (וכמובן נעלמו באופן מחשיד)...

אתה מדבר על סינגפורים, בכל סקר, מחקר ובדיקות אפשריים הוכח שבמדינות המזרח הרחוק יונייטד שולטת, בגלל שראית כמה כאלה בהייבורי אתה טוען שלארסנל יש יותר אוהדי הצלחות מיונייטד...

5. robson Member

מי אמר לך שאנחנו שולטים לחלוטין במזרח הרחוק?..וגם אם כן אני לא רואה שום פסול בכך..
    בקשר לאוהדי ארסנל בפורום אתה נתת דוגמאות לאנשים נורמליים, מה עם שאר הילדים שבאו ונעלמו?...
    לא רוצה להזכיר שמות{כי אני לא זוכר ואין לי כוח לחפש..} אבל היו לא מעט בתקופה הקצרה שאני כאן.
    ושוב פעם אמרתי ש"אני חושב" שיש יותר אוהדי הצלחות לארסנל מכיוון שהיו יותר הצלחות לארסנל בשנים האחרונות..לי זה נראה הגיוני,
    גם אם אני לא יכול לגבות את זה בעובדות סטטיסטיות..

6. THE STRETFORD END Member

Dennis Bergkamp
    "....מה הבעיה שלך עם האוהדים כאן? בגלל שאוהד יונייטד מפגר אחד ממציא עלי כל מני דברים זה...."

ממממ,מעניין למי התכוונת?

לעניין הסינגפורים,בסופו של דבר כולנו פה ישראלים(ישראלים/אנגלים אומנם ובשירות המלכה אבל עדיין ישראלים) וחלק נכבד החל לאהוד את הקבוצה שלו באנגליה מן הסתם בגלל היותה מצליחה או מפורסמת יותר,חלק מחברי הפורום אף נוסע כל כמה זמן לאנגליה בכדי לראות את הקבוצה שלו ומי שלא עדיין קונה חולצות או כל מיני דברים הקשורים לקבוצה שלו והשאלה היא מה ההבדל ביננו לבין הסינגפורים שמגיעים לאולד טראפורד או להייבורי או לוילה פארק?כולם תיירים,כולם קונים מזכרות.....

אפשר לחשוב שזו מילת גנאי סינגפורים,סינים,יפנים,אז נכון שהם גילו את הכדורגל האנגלי לא ממזמן ולרובם מן הסתם אין מושג או הולכים אחרי ההצלחות אבל זה נכון לאחוז גדול מאוד מהאוהדים בארץ וגם לחךק מחבי הפורום!

השוק במזרח הרחוק הוא פוטנציאלי לא רק לכדורגל אלא לכל דבר אחר שיש למערב להציע אז מה רע בכך?
    כשהייתי ילד לא היו חולצות של קבוצות(לא היה כלום בעצם חוץ מחוברות כמו match שהייתי מזמין דרך סטימצקי,רוב הדברים שקניתי היו דרך חברים/מכרים שטסו לאנגליה) בכל חור בארץ כמו שיש היום אז עובדה שהכדורגל האנגלי פרץ גם לישראל אז מה זה אומר לגביי אלו שמלגלגים על הסינגפורים?

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אחד שאוהד את צ'לסי עשור, אני אומר לך שמה שהולך בכדורגל האנגלי הוא מכה.

וכן, אני מעדיף את הרוסי מחוץ לקבוצה, פעם היינו מיוחדים, עכשיו? אנחנו לא שונים
    ממנצ'סטר, ריאל וברצלונה.

8. robson Member

או...אתם שונים מאוד..

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, לא מנצ'סטר. היא לא קבוצה.

אבל מה שונה מריאל? איפה הייחודיות של צ'לסי? איפה הלוזריות שלנו?

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שאני היחיד שמתגעגע לימים שהיינו נותנים משחקים מושלמים ומפסידים מגול דרדלה.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל פנסיונר אמיתי מתגעגע אליהם. להפסיד להפועל, לחטוף חמישייה מבארסה, הכל אותו חרא.
    אבל חכה, אולי גם נתרגל לנצח?

12. KirkH Member

מי שממש מתגעגע למנטליות ולמצבי הרוח בכושר של הקבוצה מוזמן לעקוב אחרי ולנסיה והליצן.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל שיחקנו יפה. הליצן בוולנסיה לא משחק יפה. ברור שאני שמח מזה שאנחנו מצליחים,
    אין ספק בכלל. אבל עדיין, קשה להפרד מצ'לסי הישנה, וכל המייק אובר הזה שעשו לו, קשה
    להתרגל אליו.

14. robson Member

אלה הם גיבובי שטויות...
    למה אתה מתגעגע?..ליהירות ושחצנות של ליגיון זרים שהשתן עלה להם לראש?..
    להשפלות חוזרות ונישנות באופ"א או בצ'מפיונס ליג בידי נמושות מישראל או מנורבגיה?

מה אני אגיד לך..באמת קשה להתרגל לקבוצה חזקה ממושמעת ומעולה שלא עושה שטויות...

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר יש משהו לשנוא בצ'לסי, זה המסחרה והעובדה שכל יום עולה שם שם חדש בסכום אסטרונומי יותר.