דיון התקשורת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/5/12.

1. ManUtd Fan Member

חבר'ה,
    זה לא איווניר, זה קלינגר, ואפילו הוא רואה יותר טוב מהסנילי.

2. cazzo Il Capocuoco

ביום שבת ראיתי מחצית ראשונה בערוץ עשר כי לא הייתה לי ברירה, אחרי זה מצאתי כבר קישור באינטרנט ותחושת ההקלה הגיעה מיד.

3. skyday20 Member

היום כמובן היה צריך לראות משחק חשוב של נבחרת אנגליה, באנגלית ולא עם השידור הכושל(לפי מה שאני קורא פה) של ערוץ 10.
    רק אם זה משחק שאני ממש נייטרלי לגביו, והוא לא משחק דרמטי בעל חשיבות גבוהה אז אפשר לראות את השידור הישראלי ולזרום עם הכמה טעויות וחוסר דיוקים על הדרך, כי זה פחות קריטי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/12
  4. ARSI Member

נדב יעקובי: "ג'רארד הוא שחקן טוב, אולי טוב מאוד, אבל לא ענק" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    כנראה שהוא לא ראה הרבה משחקים של ליברפול ב-13 שנה האחרונות.

ניר קלינגר על איטליה ואנגליה: "שתי הנבחרות לא מוכשרות" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    למה מי זה קאסאנו, באלוטולי, פירלו,בופון,טרי, אשלי קול,ג'רארד,רוני? אפסים כולם. יובל אבידור לוקח אותם בהליכה....

הפרשנים של צ'רלטון ביורו הזה עמוסים בקלישאות וסטיגמות על נבחרות ושחקנים, טועים וחוזרים על עצמם. רן בן שמעון התגלה כאכזבה. הוא שלילי, משחק אותה ילד טוב ירושלים כל שצריך להמר ואומר בסוף המשחק את מה שאמר במצית.
    יורם ארבל? עם כמות הטעויות שלו אתמול אפשר לכתוב ספר. בושה שהוא משדר עדיין.

5. alexshw Member

אמירה של קלינגר אולי לא מדויקת, אבל ברוח שלה נכונה. אלה שתי נבחרות לא מספיק מוכשרות, באמת.
    הדור האנגלי בכלל הכי עלוב אולי בכל ההסטוריה שלהם, יחד עם זאת כמובן שיש שחקנים יוצאים מן הכלל.

6. c_web Member

''אני רואה שוולקוט קם להתחמם, גם קארול וצ'מברליין שם, ועוד מישהו שאני לא מצליח לזהות ממקום מושבי'' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/laugh.Xxx

7. h2z Member

"הנדרסון הוא הקשר האחורי היחיד שיש להם בסגל" מפי קלינגר, ועוד כמה הערות בסגנון "פורצה איטליה" מפי ארבל. אבל גיליתי טריק נחמד - אפשר להחליש את הטלויזיה כך ששומעים רק את הקהל ובקושי את השרדן\פרשן, הרבה יותר נחמד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Ricky van Wolfswinkel Member

בן שמעון פשוט ניבא דברים שהתבררו מאוחר יותר כלא נכונים וקשה לו להפוך את עורו.

ולמה אתם מצפים משונא אנגליה כמו יעקובי?

9. AronB Member

http://www.rashut2.org.il/public_complain.asp

זו האופציה היחידה. אחרי השידור המוטה במשחק של ארסנל וברצלונה ב-2011, עלה רעיון בדיון של ארסנל כאן, שהצליח להביא לפחות 30 פניות לאותו נציב, כנגד אייל ברקוביץ' ויורם ארבל. לאחר שהתגובה שהתקבלה מערוץ 10 הייתה לאקונית ומתחמקת, ודאגה לשבח את ברקוביץ' וארבל, נציב פניות הציבור שלח מכתב לכל הנוגעים בדבר הוא הוא הצר על תשובת ערוץ 10 לפונים.
    בעניינו, אני כבר שלחתי את הפניה שלי, זו האופציה היחידה ואולי אם נפציץ מישהו יבין שארבל כבר לא מתאים לכל כך הרבה צופים.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כל המחצית השנייה וגם בהארכה לפחות ארבל לא הפסיק לספור את מניין הדקות שבהם לא הובקעו שערים כאילו היינו בסיום התכנית היומית של "שש עם" למניין הימים של גלעד שליט בשבי. זה היה מביך ומייגע לשמוע אותו מתייפח על כך שאין שערים. דיי חלאס, הבנו ותמשיך הלאה. לשמוע אותו אומר פורצה איטליה ושהוא מעדיף את איטליה היה כל כך אירוני וחסר מתוכן. אידיוט.

חדשות 2 שברו שיאים הבוקר במבזק של שבע וחצי המבזקנית מספרת על כך שאוהדי איטליה חגגו אתמול כל הלילה את העפלת נבחרתם לשלב חצי הגמר. מה הופיע בפועל על המסך? אוהדי אנגליה עם הכרסות המפורסמות חוגגים עם בירות במהלך היום ברחובות אוקראינה. מקצוענות נטו.

11. Lupo Member

:aaatv: גדול

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

13. Don Joan Roman Member

שידור כ"כ עלוב לא ראיתי מיימי, את אבטה הוא הפך לקסאנו, את קסאנו לדה רוסי, את דה רוסי למארקיזיו, את בונוצ'י למגן שמאלי ואת נוצ'רינו לקיצוני ימני, כ"כ הרבה טעויות של שדר שפעם היה מושא להערצה והיום הוא מושא ללעג, פשוט בושה וחרפה שהרדום הזה עוד ישדר את הגמר, מזל באלוטלי שחום עור אחרת הוא היה חושב שויירי עוד בנבחרת.

14. Igi Member

איווניר לארבל: "כבר סיכמנו שגומז ישב על הספסל כדי לנוח לקראת חצי הגמר". לפחות הם מבינים את החרטות אחד של השני...

15. JohnTerry26 Member