דיון התקשורת

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/5/10.

1. N כמוני Member

בהחלט הסיפור המעניין ביותר של המונדיאל. בסך הכל צפון קוריאה מנוהלת על ידי מנוול, שמעדיף התפארות צבאית, על רווחת תושבי מדינתו. אין לי ספק שרוב תושבי צפון קוריאה שונאים את קים ז'ונג איל, אבל מפחדים לומר זאת, וממילא קולם לא נשמע. מעניין אם נשמע את הצפון קוריאנים בדרום אפריקה בהחלט יהיה מעניין מה יש להם לומר.

2. cazzo Il Capocuoco

רוב? לא עשו עדיין סקר בעניין הזה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

במשחק הידידות של צפון קוראה נגד יוון שנערך לפני כמה ימים באוסטריה, ראיתי איזה אוהד-שניים ביציע עם דגלי צפון קוראה.

אם תשמע אוהדים צפון קוראנים בדרום אפריקה, זה רק אלו שתומכים במשטר ומקבלים ממנו תמיכה, אני בטוח.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ההתאחדויות החליטו על לונדון, אני לא מכיר את הסיבה. בקולומביה שווה לעקוב אחרי עושה המשחק ג'יובאני מורנו, השחקן הטוב ביותר כיום בקולומביה שנמצא בכושר נהדר. גם אחרי החלוץ ג'קסון מרטינס שמשחק בליגה המכסיקנית ופרדי גוארין מפורטו וכמובן אדריאן ראמוס הפנטסטי מהרטה ברלין והוגו רודאז'גה מוויגאן. במרכז ההגנה הקולומביאנית ימשיכו הקפטן בן ה-34, מריו ז'פס, שיעבור בעוד חודשיים למילאן וכריסטיאן סאפאטה מאודינזה.

4. cazzo Il Capocuoco

מחנה האימונים של הנבחרת הניגרית הוא באסקס (דרום מזרח אנגליה), וגם ככה זאת לא הפעם הראשונה שניגריה משחקת בלונדון לעיני הקהילה המקומית.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא מצאתי את ההרכב של הניגרים למשחק, אבל קולומביה תעלה בהרכב הבא:

דויד אוספינה; איבן ולס, קרלוס ואלדס, מריו ז'פס, לואיס נונייס; ג'ון ואלנסיה, אבל אגילאר, הוגו רודאז'גה, דיירו מורנו; ג'יובאני מורנו; ג'קסון מרטינס.

מערך מעניין מאוד של המאמן גומס, שעולה בעצם עם 3 חלוצים (ג'קסון, דיירו והוגו) וקשר התקפי בדמותו של ג'יובאני.

6. gonzo18 Member

ראש ארגון הNEFA מזהיר ומעריך: 80% לפעולת טרור במונדיאל.

7. cazzo Il Capocuoco

הרגע ראיתי FOOTBALL IS GOD, סרט דוקומנטרי בהפקה דנית, ששודר ממש עכשיו בערוץ 1. הסרט היה באורך שעה והוא סיפר על שלושה אוהדי בוקה ג'וניורס שחיים את הכדורגל, פחות או יותר באותה תשוקה שאנחנו פה בקהילה הוירטואלית הזאת חיים אותה. אחד נקרא פאבלו והוא שייך לאיגלסיה מאראדוניאנה (הכנסייה של מראדונה), השני נקרא הרנאן ובנוסף להיותו אוהד בוקה הוא גם עורך באתר הרשמי של המועדון, והייתה גם "לה טיה", הדודה, שגם היא שרופה על בוקה ומרגישה שהשחקנים בצהוב-כחול הם הבנים שלה.

8. RealStretford Member

אני ב-1982 עוד לא הייתי בארץ, אך איכשהו יש לי בראש סיפור שבאותה מונדיאל היה מקרה או טעות מפורסם של ניסים קוויתי. מישהו יכול להזכיר את הסיפור? מה בכלל קרה אם הבן-אדם הזה? בשנים הראשונות שלי בארץ הוא היה הקול של הכדורגל.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

במשחק בין ספרד וברזיל נפסל שער לברזיל, ובמשך חצי שעה הוא לא שם לב לכך ושידר כאילו התוצאה היא 1-0 כשלמעשה 0-0.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחחח איזה קטע היה כשהמתנה של הדודה לפאלרמו הייתה בוקסר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  11. elRoy Member

למישהו יש מושג איפה משדרים את המשחקים בחוץ? נניח פאבים, חופים וכו'.. אני מכיר מקומות שמשדרים רק משחק אחד, זה שבערב (21:30). אני מחפש מקומות שגם משדרים את המשחקים של 17:00. למישהו יש משהו באזור המרכז?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.mash.co.il/

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש ידעתי איפה לכתוב את זה..

אבל לא אמור להיות רצף המשחקים לפי הבתים?? כי ביום רביעי 16/6 בלילה יש משחק של דרא"פ-אורוגוואי...ולמחרת בצהריים ארגנטינה-ד.קוריאה בערב יוון-ניגריה שהם בבית ב' ואז בלילה צרפת-מקסיקו מבית א'...

ואז יום אחרי משחק של גרמניה-סרביה מבית ד'..שני משחקים מבית ג'..משחק מבית ה',משחק מבית ד' ואז משחק מבית ה'

זה טיפה לא מסתדר לי..מתי קרה שרצף המשחקים במונדיאל לא היה תמיד לפי הבתים?

14. cazzo Il Capocuoco

ב2002 אני זוכר שהרצף לא תמיד היה לפי סדר הבתים.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

2002 היה מונדיאל מוזר מבחינת השיטה. בשמינית הגמר הנבחרות מבית 1 שיחקו עם אלה מבית 6 וכו'. גם לוח המשחקים היה מפוזר כדי ליצור איזון בין המשחקים ביחפן ובדרום קוריאה.