דיון התקשורת

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/5/10.

1. benos Member

בשביל מה יש mute? אני מקווה שזה לא יהיה בדיליי אבל גם אם כן זה עדיף על הזבל של הישראלים.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיר איינשטיין לדעתי הכי טוב...הוא חי את המשחק ואני אוהב את זה...

רמי וייץ כבר שנים "סוס מת" משדר משחקים מתוך שינה משעמם ת'צופים...בגמר של אתלטיקו נגד סביליה זה היה פשוט ביזיון מה שהלך שם איתו..

עמית הורסקי נחמד + חבל שזה לא יורם ארבל..

לגבי הפרשנים חוץ מנוימן אין לי בעיה עם שרף(למרות שהוא אינטרסנט) ורן בן שמעון(לא ממש זוכר שראיתי משחק שהוא פירשן)

3. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

משחק ההכנה למונדיאל של המארחת דרום אפריקה שתפגוש את קבוצתו של ידידנו עידן הרי היא קולומביה יתקיים היום וישודר בערוץ ספורט 5 לייב החל מ21:30, כמו כן דנמרק תארח את סנגל החל מ21:10 בספורט 2 מחר ב21:40 אירלנד מול אלג'יר, ביום שבת הטוענת לכתר ואלופת אירופה ספרד תפגוש את ערב הסעודית (18:55, ספורט 2) ביום ראשון באותה שעה פראגוואי תפגוש את חוף השנהב (ספורט 2) , צ'ילה מול ישראל ב4:55 (ספורט 2) ומשחקי ההכנה לסוף השבוע יחתם שהולנד תארח את גאנה (21:25, ספורט 1) .

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה המשחק בספורט 5

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה העניין, שזה לא מה יש. עם רן בן שמעון אין לי בעיה. הוא באמת בקטע של זה מה יש. לא בשר, לא חלב. לא להיט, לא נורא. את שלמה שרף עוד איכשהו אפשר לבלוע כחלק מחתונת הדמים הזו. אבל דני נוימן? זה לא מה יש. זה תחתית החבית. אני לא מאמין שערוץ הספורט לא היו מוכנים לתת לאיוניר לנסוע בשביל ערוץ 1. לא מאמין שצ'רלטון לא היו מוכנים לתת לחזן לנסוע בשביל ערוץ 1. גיא לוי זכור לי לטובה כפרשן מהמונדיאל הקודם. אם רוצים, אפשר. ערוץ 1 רצה נוימן. למה, לא יודע. לא יכול להיות שהאנשים שם לא מבינים שמדובר פשוט בבן אדם לא אינטליגנטי ונבון במיוחד, ושזה עובר היטב בשידור. אבל לוקחים אותו מסיבות לא ברורות. יש טובים יותר. טובים הרבה יותר.

אני שמח שהמונדיאל ישודר בחינם ולא בערוצי הגזל, שמח מאוד. מצד שני, הידרדרנו מאוד (האמת, כן) אם אנחנו מוכנים לבלוע פרשן כמו נוימן בשביל שידור בחינם.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

האמת אני גם הבנתי ככה עפ"י הפירסום של הערוץ, אבל בלוח השידורים של ספורט 2 רשום .

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם זה התכנון שלך אני ממש ממליץ לחפש את השידור רדיו עם ויקטור הוגו מוראלס (אם הוא אכן ישדר את המונדיאל ברדיו), אין שדרנים כאלו יותר, וגם תמיד נחמד להזכר באותו שידור מפורסם של הגול מ-86 נגד האנגלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/10
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לארגנטינאים ואורוגוואים חובבי כדורגל (הרוב) יש לצירוף המשולש הזה משמעות שונה מזו שאתה חושב עלייה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. Giallorossi Member

חבל שהאופצייה של ביטול הקול של השדרנים והפרשנים והשארת הקהל עוד לא הגיעה להוט ויס. צוות שידור מזעזע, אבל לפחות אין איזה שגיא כהן שהיה הופך את השידור לסיוט (או פתחתי פה לשטן והוא ישדר את המשחקים של ערוץ 2?).

בעצם, בדרום אפריקה משתמשים בזמבורות המחרפנות האלה, יכול להיות שלראשונה אני אעדיף לראות משחק שלם על מיוט.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/10
  11. Commander vimes Member

אני זוכר שביורו 2008 היה באלג'זירה את ארסן ונגר, צ'זארה מאלדיני וראבח מאג'אר, גם השנה יהיה משהו בסגנון?

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'זארה מאלדיני וראבח מג'אר הם פרשנים קבועים באלג'זירה.
    במונדיאל הזה יהיו גם לותר מתיאוס ואריגו סאקי.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צ'ילה מול ישראל גם בספורט 5 גם בספורט 2.

כן, מוזר קצת...

14. RealStretford Member

רציתי לעלות נושא שאולי יחשב כלי ניגוח, אך לא זאת הכוונה. העניין לגבי שידורים של כדורגל דרום-אמריקאי, כגון נבחרת ברזיל ונבחרת ארגנטינה. שתי הנבחרות משחקות כדורגל שראוי להתייחסות רצינית. לכן אני לא מסוגל להבין למה ערוצי הספורט בארץ, גם צ'ארלטון וגם ערוץ 5 רואים לנכון לשלב פרשן ליצן בשידורי המשחקים. קודם כל יש את הסילבה הזה. אני בטוח שהוא בחור נחמד, ואין לי שום דבר אישי נגדו, אך הבן אדם מדבר בולשיט בלי סוף, הערות ילדותיות ולא רלוואנטיות בקול מעצבן בסגנון "ייייאאאאלללללההה, למה אין לה את מספר הטלפון שלי". ביום שני בסיום אנגליה-מקסיקו העברתי לספורט 1 לקטע האחרון של ארגנטינה-קנדה, בדיוק בזמן לראות שער של קרלוס טבז. כל מה שעניין את הפרשן היה כמה שטבז מכוער, ועניין הכיעור של מגוון שחקנים העסיק אותו בהמשך כל השידור. אני אומנם לא חסיד גדול של כל מה שקשור לארגנטינה, אך אני בטוח שהיא ראויה להתייחסות יותר רצינית, לברזיל יש גם דברים מעבר לבחורות, עם כל זאת שהם יפהפיות. לא מבין את התופעה הזאת.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש מקום לדיון בנושא, לא חושב שדווקא האשכול הזה קשור מהסיבה הפשוטה - במונדיאל זה לא יקרה.